Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#38601) danilla


danilla
őstag

Bobbysolo: Sokkal több armort nem fogok tudni kipaszírozni magamból.

kovsol: nagyon rajta vagyok az ügyön :K

Sirandrish: Res növelésen rajta vagyok, 20h és lesz +77, de ez így is kevés még. Sok sok goldra lenne szükségem. Def növeléséhez könnyedén pajzs használatával juthatnék, de akkor meg értékes DPS-től esnék el.

Továbbá: hatékony WD taktikákat szívesen fogadok. Mit növeljek, mit nem fontos, stb.

F-ECT$:

Poison Dart: 3x
Zombi: Macik
Soul H.: Élettöltés
Spirit: Mana töltés
Fetish: +3 army
vodoo: mana töltés

[ Szerkesztve ]

https://twitch.tv/ddplayzone

(#38602) dobolan válasza danilla (#38601) üzenetére


dobolan
senior tag

Res-be. kár egy idő után többet belefeccolnod, ha nem tudod az armort vele együtt párhuzamosan emelni.

(#38603) Sirandrish válasza danilla (#38601) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem nagyon tudok érdemben hozzászólni mert ACT3 még nincs kész nekem de szerintem annál jóval kevesebb DPS-el is lehet boldogulni...viszont DEF csak-csak kéne..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#38604) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Valaki tudna segíteni authenticator eltávolításban? Írtam a blizzard-nak, lefotóztam a személyimet, mellette a játékot serial-al együtt, számlával. Erre jött egy válasz:
Hello,

Thanks for contacting us. Due to the incorrect personal details on your account, we will not be able to proceed with your case or make any changes in your account until your contact information has been updated. :)

In order to help you further, please reply to this ticket, and submit the information requested:

- Your Battle.net account email
- Full name registered on the account
- The last 4 digits of the credit card/bank account number or Full Pre Paid Game Card used for the payment
- A legible scan or photo of a piece of government-issued photo identification, such as a passport or driving license

Please also provide us with the correct and up-to-date details to be registered on the account.

Kind Regards,

Ashlarna
English Game Master Team
Blizzard Europe

Na, de itt meg is akadtam. Mi a f.sz bajuk van? Hogy nyitom újra hibajegyet? Milyen számot kérnek tőlem? Nem fizettem nekik én bankkártyával. :Y :W :W

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#38605) F-ECT$ válasza danilla (#38601) üzenetére


F-ECT$
titán

Ja bocs, az int-ből és a dps-ből azt hittem, hogy wiz vagy, szóval én wizként - wiznek írtam, amit írtam :B

Pedig az oh-ból láthattam volna, hogy wd vagy...

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#38606) Telda válasza V.Stryker (#38604) üzenetére


Telda
addikt

Az authenticatort te magad is le tudod venni, miért volt szükség a supportnak írni?

Gondolom ez valami sablon szöveg lehet, mert a D3-hoz nem kell sem bankkártya sem GC amit most ők kérnek. Vagy ha WoW-oztál küld el neki a legutolsó GC számát, ha még megvan.

(#38607) Gorneck válasza danilla (#38596) üzenetére


Gorneck
titán

Szerezz egy tankot melléd...a legegyszerűbb megoldás.

Macik felejtősek ACT3-ban. Én már ACT2-be is hanyagolom őket...bár ott már nagyon rég voltam egyedül.

Vegyél fel...megnézzük mit tudunk kezdeni...

(#38597) Bobbysolo: Ez most remélem vmi poén volt... :D

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#38608) V.Stryker válasza Telda (#38606) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Nem tudom levenni! A sztori annyii, hogy eladtam tegnap a telóm és előtte elfelejtettem az azon lévő már regisztrál authenticatorral belépni és azt törölni, majd az új telót beregisztrálni. Így most nem tudok belépni se a battle.net accountomba se pedig a játékba.

Kérték ezeket a hülyeségeket, de a hibajegyet se tudom visszanyitni, mert nem tudom a battle.net-be belépni. :W

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#38609) D1Rect válasza V.Stryker (#38608) üzenetére


D1Rect
félisten

A te neveden van az acc?

(#38610) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Nah ha már úgy is mindenkinek megy a help, akkor én is kérnék! :)
ACT3 kompatibilis Barbit szeretnék..
Innen merre tovább?

SzerK: BUFF ON!

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#38611) V.Stryker válasza D1Rect (#38609) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Persze. Csak tudnám, hogy pontosan milyen nevet adtam meg. Néha rövidítek, hogy V István vagy V Stryker...nem igazán adom ki az igazit.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#38612) Telda válasza V.Stryker (#38608) üzenetére


Telda
addikt

Hát esetleg vedd fel a kapcsolatot a vevővel, és kérd el tőle azt a kódsort, amivel a régi authenticatorodat "újraélesztheted" az új telefonodon.
Amúgy meg ezt a sztorit írd le nekik nyugodtan, meg hogy nincs sem bankkártyád beírva, illetve sem Gamecardod, mert csak Diablozni szoktál, azokhoz meg elvileg nem kell.

(#38613) vhunor válasza Sirandrish (#38610) üzenetére


vhunor
őstag

Talán +4-6k hp és 2k armor, ha pajzsos vagy akkor HoC, és én sikítófrászt kapnék az egyhuszas AS-től, amúgy ok.

[ Szerkesztve ]

(#38614) Cathfaern válasza V.Stryker (#38611) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Ha nem a te valós neveden van az account (ami a személyin is szerepel), akkor nem fogják leszedni róla (hiszen épp ezért kérik a személyit, hogy az tényleg te vagy-e).

(#38615) F-ECT$ válasza V.Stryker (#38611) üzenetére


F-ECT$
titán

Akkor ez lehet bukós. Ugyanis fényképes igazolványt kérnek, így ha nem a saját nevedet adtad meg, akkor az egyszerű út nem fog menni.

Le kell írni pontosan, hogy mi történt, és hogy "véletlenül" nem az igazi nevedet adtad meg a regisztrációkor, és ha jó fejek, akkor leszedik. Ha nem, akkor a szerződési feltételek megsértése miatt végleg banolhatják az accod.

Dive ever, work never.

(#38616) V.Stryker válasza Telda (#38612) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Mivel a telón visszaállítottam az eredeti állapotot, ezért hiába beszélek a vevővel...nem lesz jó.

Írnám nekik, de a kiszabott betűkeret kevés hozzá.

F-ECT$ - Hát akkor elmennek a jó k.rva anyjukba. :W Valami emailcímet nem tudtok hozzájuk? csak ez az info@ akármi_?

[ Szerkesztve ]

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#38617) Gorneck válasza Sirandrish (#38603) üzenetére


Gorneck
titán

Nem, nem fog...mert megütik és meghal...dh+wd+wiz nem monk nem barbár....nem is úgy kell fejleszteni, teljesen más stílus felfogás. Szal az a dps karcsú tud lenni...

Persze van wd és wiz tank is...dh-t még nem láttam....

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#38618) F-ECT$ válasza V.Stryker (#38616) üzenetére


F-ECT$
titán

Ez van, annó a wow-os akciók miatt én is angol címet adtam meg (és kamu nevet), most rajta van az auth, fel van írva minden kód a telefonon kívülre is, és bízok benne, hogy nem lesz gebasz. Paypal-t így se tudok izzítani, mondjuk egyelőre nem kell, ha esik valami rmah cucc, akkor az megy majd blizz accra, és veszek belőle sc2-t.

Dive ever, work never.

(#38619) Gorneck válasza F-ECT$ (#38618) üzenetére


Gorneck
titán

Apropó...a reset kódot elő lehet csalni az appból is? Mert ha jól emléxem EU-xxx-xxx akármi látszik csak...

Gorneck#1239

(#38620) V.Stryker válasza F-ECT$ (#38618) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Az fasza. Minek bonyolítják így túl? :W

Valaki tudna segíteni privátban egy épkézláb angol email megfogalmazásában?

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#38621) miko_


miko_
tag

A hétvégén elutazom így mobilnetről fogok majd néha belépni főleg az AH miatt. A kérdésem az lenne hogy ha van autentikátor az accomon akkor is kérni fogja a titkos kérdésre a választ? Elég régen csináltam az accom és nem emlékszem már mit adtam meg. Köszi előre is.

(#38622) mikromanus válasza V.Stryker (#38616) üzenetére


mikromanus
veterán

HA a restore kód nincs meg, akkor ezt elbökted. Nem kicsit, nagyon. Én is szívtam régebben, mert két gépre is felraktam a win authenticatort és nem volt szinkronban, de megoldottam. Most mindkettő ugyanazt a kódot használja :)

Restore kód nélkül + ha nem a saját nevedet adtad meg, hanem valami kitaláltat (ami nem is hasonlít az igazira) szívás van. Nem tudom bárki is tud-e ebben segíteni. Mégis mivel bizonyítanád, hogy tied a kód és nem elszedted szomszéd Pistikétől?

edit: a win Authenticator a profilba pakol egy xml fájlt és azt használja. Ha anank a megfelelője még megvan a mobilon, akkor visszaállíthatod máshol. Persze ha okostelón más az elv, akkor ez is bukta...

(#38621) miko
Ha van authenticator, akkor az generálja a kódot amit meg kell adni neked a belépéshez ha más IP-ről jelentkezel be. Ha nincs authenticator, akkor nincs IP szűrés és bárhol plusz kód nélkül beléphetsz a profilodba és folytathatod a játékot.

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#38623) Sirandrish válasza vhunor (#38613) üzenetére


Sirandrish
legenda

HP még ok de DEF-et honnan a méhpempőböl szerezzek?:D
De oksi..rajta vagyok :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#38624) Wolverine válasza V.Stryker (#38616) üzenetére


Wolverine
félisten

Ez egy biztonsági intézkedés az eladott vagy ellopott accountokkal való scam ellen. Pont ezért nem javasolt acc-ot venni (amellett, hogy a Blizzard tiltja is): bármilyen problémánál fényképes igazolványt kérnek... nehogy egy accounttolvaj lenyúlhassa az accountot.
A support pont azt írta, hogy a megadott személyes adataid nem egyeznek azzal, ami az accounton meg volt adva. Mivel rövidítetted a neved, ebbe várhatóan bele is fognak még kötni.
Email nincs. Csak ticket van - de van olyan ticket, amely épp az Authenticator-problémák kezelésére alkalmas és nem kell hozzá belépni.

Az eseted tanulságai: 1: Írd fel a Restore kódot biztonságos helyre, hogy vissza tudd állítani az Authenticatorod, ha probléma történik vele. 2. Állítsd be a Mobile Alertset, mert azzal leszedheted az Authenticatort az acc-ról. 3. Nem bízol annyira a Blizzardban, hogy megadd nekik a valós neved a saját érdekedben?

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#38625) Telda válasza V.Stryker (#38620) üzenetére


Telda
addikt

Szerintem nincs ez túl bonyolítva, igazából csak a neved és a címed kérik hogy add meg, hogy ilyen esetekben ne legyen gond. Én meg szoktam adni mindenhol ahol kérik a rendes nevem. Ha annyira akarják kismillió forrásból meg tudják szerezni az összes adatom.

(#38626) V.Stryker válasza mikromanus (#38622) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Nincs meg, mert a telóm új tulaja újrahúzta a romot a telón. :(

Wolverine: Hol tudom újranyitni a hibajegyet?

Neró : Már annyi helyen kérik. A tököm ki van velük. A múltkor is hívnak vmi szarért. Mondom nem kell. Erre: De hát akkor ki fog kerülni a rendszerünkből! Hát adja a jó Isten, de egyáltalán hogy kerültem bele csókolom? Hát azt ő nem tudja. Szóval baszogatnak és reflexből pattintom le ezeket. Még azt is amit nem kéne. :W

[ Szerkesztve ]

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#38627) D1Rect válasza V.Stryker (#38620) üzenetére


D1Rect
félisten

"Az fasza. Minek bonyolítják így túl?"
Azért, hogy védjék a vásárlóikat.

(#38628) Neró válasza V.Stryker (#38626) üzenetére


Neró
őstag

Én csak azt nem értem, hogy mért nem adtál meg valós adatokat? :U

| www.diablohungary.hu

(#38629) mikromanus válasza D1Rect (#38627) üzenetére


mikromanus
veterán

Inkább az a kérdés, hogy minek raksz fela uthenticatort ha nem a saját neved adod meg és aztán "elhagyod" a kódot? Ha nem raksz rá, akkor nincs gond. Ha RMAH-ban vásárolgatsz vagy árulsz úgyis kell valami azonosított PayPal cím/felhasználó. Ha nem megy a RMAH, akkor meg felesleges. Max a biztonság miatt amit persze miután felraktad az authenticatort páros lábbal rúgtál pof@n :DDD

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#38630) sto1911 válasza V.Stryker (#38626) üzenetére


sto1911
veterán

Nincs egy regebbi backupod esetleg?

(#38631) vhunor válasza Sirandrish (#38623) üzenetére


vhunor
őstag

Plusz armoros cuccokból.

(#38632) Wolverine válasza V.Stryker (#38626) üzenetére


Wolverine
félisten

Az emailben kell lennie erre egy linknek emlékeim szerint.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#38633) D1Rect válasza mikromanus (#38629) üzenetére


D1Rect
félisten

Inkább:
Miért nem a valós nevedet adod meg?
Miért nem írod fel a kódot amit a lelkedre köt az authenticator?
Miért nem adsz meg sms protectet?

Végül pedig, ha még ezt minden elrontod mint visszaállítási lehetőség, miért nem távolítod el az authenticatort mielőtt eladod a telefont?

Szóval elég sok lépcsősen el kell rontani, hogy vacak helyzetbe kerülj.

(#38634) V.Stryker válasza sto1911 (#38630) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Gondolom a teló romjáról...nincs.

Látom jönnek ám az építő jellegű hozzászólások.... :W (Most nem rád gondoltam)

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#38635) F-ECT$ válasza Neró (#38628) üzenetére


F-ECT$
titán

Én pl 8 évvel ezelőtt csináltam az accom, akkor mindenhova kamu név / cím / email ment, a sok spam miatt. A blizz azóta "bizonyított", de egy ekkora méretű cégtől is loptak már el adatokat (lásd sony), és ha ebben bankkártya adatok is vannak, akkor az cumi. (Persze a bankkártyámon van limit.) Akkoriban egyszerűbbnek tűnt ez, főleg, hogy utána a mindenféle előfizetői akciók nem voltak elérhetőek Mo-n (ingyen játékidő), és a havi előfizetési díj is kevesebb volt, mint nálunk.

Szóval ha ma csinálnám, akkor már én is a rendeset adnám meg, de egyelőre jó ez így: auth-tal nem nagyon fogják törni, ha meg ellopják a telóm, akkor megvan a leszedő kód.

Dive ever, work never.

(#38636) radi8tor válasza D1Rect (#38633) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Sajnos ez tényleg így van. Oda kell figyelni, ha az ember authenticator-t használ. :(

miko_: az egy extra biztonsági mód, mert figyelik általában honnan lépsz be, és ha valami furát tapasztalnak (teljesen más IP tartomány), akkor emelik a biztonsági szintet.
Ugyanezt csinálja Facebook, Gmail is...

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#38637) miko_ válasza mikromanus (#38622) üzenetére


miko_
tag

Érdekes mert haveromnak nem volt autentikátora és belépet mobilnetről és rögtön kérte tőle a titkos kérdésre a választ.

[ Szerkesztve ]

(#38638) mikromanus válasza miko_ (#38637) üzenetére


mikromanus
veterán

A haverod már olyan mértékben gyanus, hogy ez erősen indokolt volt ;]

Ilyesmit én még nem tapasztaltam. Se authenticator előtt,s e azóta hogy használom. Laptopról eleinte mobiltelós netet használtam, később USB csatis mobilnetet. Mindkettő dinamikusan váltogatja az IP-ket csatlakozásonként. Vagy előtte más lépettt be Magyarországról, majd ő Amerikából az eu szerverre vele? Országváltásnál lehet van biztonsági lépésként megerősítés.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#38639) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Na fussunk neki mégegyszer, hadd okuljanak ebből a többiek. :)
Válaszoltak a második hibajegyre, normálisan végre. Bemásolom ide a levelet, ami noreply@ emailről jött és én nem látok benne semmi linket,hogy újra nyissam vagy válaszoljak. Hova kéne írnom a választ szerintetek?? :U

Dear V Stryker,

The status of your Customer Support ticket #26223472 has changed to "Answered."

You can view your ticket details or check its status by clicking the link below:
<ticket/thread/26223472>

If you can’t click the link above, copy and paste the entire URL into your browser.

This is the latest response from Customer Support:
Hello :)

As I explained in my last response, before we can help you further we'll need to update your Real Name on the account since it appears to be fake.

Therefore please reply with:

- Your Full correct first and last name

Kind Regards,

Ashlarna
English Game Master Team
Blizzard Europe

What does the “Answered” status mean?
- A ticket in “Answered” status means that a Customer Support representative has provided an answer to your ticket.

What can I do next?
- You can click “Need More Help” in-game, after you view the in-game response.
- Or, you can choose the “I still have a problem” option on the ticket detail page. Please note that if you choose this option, your in-game ticket will be converted into a web ticket. It will no longer be viewable in game, but will be visible on the Blizzard Customer Support web site instead."

If you have additional questions or concerns, please log in to the Blizzard Customer Support web site at <http://www.battle.net/support/> and reply to the ticket.

Regards,

The Customer Support Team
Blizzard Entertainment

If you no longer wish to receive these automatic responses from Blizzard, click here to unsubscribe: <https://www.battle.net/account/management/settings/change-communication.html>

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#38640) radi8tor válasza V.Stryker (#38639) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

HTML formátumban nézed az emailt vagy Sima szövegesben?

Nagyon valószínű, hogy hibásan jött át a link. Csak a végét kaptad meg.

Ezzel a linkkel próbálkoznék: https://eu.battle.net/support/en/ticket/thread/26223472

De, ha nem tudsz belépni, akkor hogyan írj a ticketbe? :U

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#38641) V.Stryker válasza radi8tor (#38640) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Hát most azt se tudom mit kérdezel. :DDD megnyitottam a gmailt és úgy.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#38642) vhunor válasza V.Stryker (#38639) üzenetére


vhunor
őstag

Valld be a rendes neved és bizonyítsd, hogy az vagy aki, kb. ennyi.

(#38643) V.Stryker válasza vhunor (#38642) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Ezzel nincs gond...de hová írjak vissza???? :W :W :W

radi8tor1 - Na erről beszélek

[ Szerkesztve ]

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#38644) sto1911 válasza vhunor (#38642) üzenetére


sto1911
veterán

Es ezt hogy fogja megtenni? A support nem hiszem, hgoy elfogadna a hello, en vagyok V. Stryker, itt a szemelyim is, Kis Pista neven... :((
Bankszamla volt csatolva az accounthoz? Esetleg annak az adataival erdemes probalkozni, ill. a banktol kerni egy igazolast, hogy az a szamla a te igazi neveden van.

(#38645) radi8tor válasza V.Stryker (#38643) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Nyiss új ticketet és hivatkozz a korábbi ticketre a számával.
Ez lesz a megoldás. Írd bele, hogy nem tudsz válaszolni abba a ticketbe, mert nem tudsz belépni Battle.net-re.

⭐ Stella

(#38646) D1Rect válasza V.Stryker (#38643) üzenetére


D1Rect
félisten

Oda ahova eddig.
Megadod a ticket számát, megírod, hogy névkorrekció kellene.
Elküldöd a valódi nevedet, hogy át tudják írni.

(#38647) danilla válasza Gorneck (#38607) üzenetére


danilla
őstag

Köszi mindenkinek aki segíteni próbált! ;)

Gorneck23: Kicsit átvariálva a skilleket (maci helyett lassítok, Graps OTD-el), sikerült elsőre megölnöm egy elit csoportot halál nélkül. Nagyon igazad van ezzel a macielhagyós dologgal. Ahhoz, hogy rájuk zúdítsam a macikat egyhelyben kell, hogy maradjak, akkor meg repül már mortar és hallott is vagyok. Ütőképesnek tűnök így ;]

Act 2 óta játszom "csapatban", egy másik WD-vel, csak az a gond, hogy ő nagyon gyenge. Viszont tegnap becsatlakozott, hozzánk egy Tank Barbár, nah úgy már elég szépen haladtunk, még Act3-on is.

Felvettelek.

[ Szerkesztve ]

https://twitch.tv/ddplayzone

(#38648) Wolverine válasza V.Stryker (#38641) üzenetére


Wolverine
félisten

Ott van a 2. bekezdésben a ticket linkje.

You can view your ticket details or check its status by clicking the link below:
<ticket/thread/26223472>

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#38649) F-ECT$ válasza Wolverine (#38648) üzenetére


F-ECT$
titán

De ahhoz be kell jelentkezni a bnet acc-ba,nem? :)

Dive ever, work never.

(#38650) V.Stryker válasza Wolverine (#38648) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Hát ez a link nem link...mindegy, nyitottam újat és hivatkoztam a régire.

Na, de a lényeg, hogy SIKERÜLT! Előbb jött a mail, visszaállították, beléphettem és már minden oké. :C :DD

Mindenkinek köszönöm a segítséget! :R

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.