Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#38951) D1Rect válasza cipofuzo87 (#38950) üzenetére


D1Rect
félisten

No.
Kapott egy kis DDos-t, úgyhogy eladja a geart.

(#38952) proci985 válasza proci985 (#38949) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

ill nem csinálta meg, úgy néz ki kidobta az utolsó pillanatban (kb legvégén)

azért ez szívás.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#38953) Tomics válasza D1Rect (#38951) üzenetére


Tomics
addikt

:W

PH! addikt since 2004

(#38954) Zoona


Zoona
aktív tag

3-4 nap nap kemény munkája meghozta gyümölcsét, 60-as monk Hardcore módban. Többnyire csapatban mozogtunk, monk-barbár duóval, így aránylag elég "könnyű" volt... párszor lepergett előttem az életem lvl 50-felett.. hell már egész izmos tud lenni. Ma egy kis Ah-zás után el is kezdtük infernot. ugymond potom pénzből sikerült egy 9k dps-t 500 allres ( allres és Arcane res kombóval összegyúrni )a hp-m meg olyan 48k körül van, LoH-om még kevés, uj fegyora gyűjtök, és HPS-em is főként a Heales Mantrábol van. de vannak még így is champ packok amik elől csak rohanni tudok ( megpróbáltam ma egy - Arcane ench. Vortex, Molten, plagued csoportot... rohantam ahogy csak bírtam:D )

Melee karakterem még normalban sem volt igy nem tudok "gyakorolni". Esetleg van valakinek HC-s tapasztalata melee karakterrel? mik azok a biztonsági statok amire gyúrjak?

Amire én gondoltam, hogy nagyon kellene egy 500-600-as LoH minimum, és pár ezer dps-el is mehetnék felfele... Tippek?

u.i.: A hc-t sokkal jobban élveztem mint a normalt. mindenkinek csak ajánlani tudom

[ Szerkesztve ]

Diablo 3 Battletag - Jessa#2832

(#38955) Cyberbeni válasza Zoona (#38954) üzenetére


Cyberbeni
addikt

nekem 60-70 órám van halott barbárokban :D

(#38956) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Na túl vagyok Act1 Inferno-n.
Hát így elsőre rosszabra számítottam. Kb. 3-4-szer haltam,mikor az elit & champ pakkoknak sikerült beszorítani a falhoz.
Ezzel tolom (egyik kollegát látva, kicsit módosítva az Én szájízemre szabva):
[skillek]
[gear]

Hasonlóan nehéz lesz Act1 után ,vagy csak most jön a java?

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#38957) sith7 válasza mcwolf79 (#38956) üzenetére


sith7
nagyúr

A life - re még elférne 5k-6k

(#38958) bpx


bpx
őstag

ez a barbár egy vicc
wizarddal hetek óta szenvedtem, volt benne 125 órám, act2-n sem bírtam már egyedül átmenni (Belial), kedvem sem volt játszani vele
kezdtem egy barbárt, 3m goldból felöltöztettem, és 30 óra alatt az eredmény:

annyi csalafintaság van a dologban, hogy act3 közepe/vége kimaradt, mert friend listről szóltak, hogy segítsek inferno diablo-t megölni (mondom magamban, én? ebben a béna gearben? :D aztán ugye persze nem is ment 4-es partyban a shadow clone-ok miatt), ezért megvolt a waypoint, aztán mondom akkor már miért ne próbáljam meg egyedül is

[ Szerkesztve ]

(#38959) mcwolf79 válasza mcwolf79 (#38956) üzenetére


mcwolf79
veterán

Csak azt nem tudom, Hogy Belial-lal hogy fogok ezzel boldogulni.
Eddig mindig vittem hidrát, ami köpködte,míg én kerülgettem az ütéseit. Ezzel a "melee" összeállítással nem tudom, mit fogok vele kezdeni. A frost nova és az explosion nem igazán ellene való :(

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#38960) Cyberbeni válasza bpx (#38958) üzenetére


Cyberbeni
addikt

partyban menekülni kell a klónok elől infernón

(#38961) Sirandrish válasza bpx (#38958) üzenetére


Sirandrish
legenda

Grat..én ACT3-on sem boldogulok soloba pedig én már nem 3M-et költöttem :(

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#38962) mikromanus válasza Sirandrish (#38961) üzenetére


mikromanus
veterán

Nálam Diablo elleni harcban a klónok veszélyesebbek voltak mint maga Diablo. HA benyom egy stunt a gyökér, akkor onnan kb végigcsapkod, mert folyamatosan megújítja és elég nehlzkesen kecmereg ki a karakter belőle. A Yeti módot inkább rájuk tartogattam. Diablot meg gyepálni kell, az elemi támadásokból és a csapdáiból meg kimozdulni. Türelem kell hozzá és kis skill. Nem melee kariknak még több skill :DDD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#38963) Alurion


Alurion
csendes tag

Hali!
Lenne kedve valakinek egy kis inferno farmra (ACT 1-4)? Egyedül unalmas...
Alurion#2292 (windupwizard)

(#38964) Cyberbeni válasza mcwolf79 (#38956) üzenetére


Cyberbeni
addikt

explosive blast-nak pont az a lényege, hogy sokszor proccolja a critical masst
meg az energy twisternek is
persze ehhez több crit chance kellene

(#38965) Sirandrish válasza mikromanus (#38962) üzenetére


Sirandrish
legenda

Diabloról még nem tudok beszélni mert ACT3 első elit pakkja úgy végzett ki legutóbb hogy azt se láttam hogy mi van..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#38967) frame>24 válasza bpx (#38958) üzenetére


frame>24
addikt

(én írtam nemrég, hogy a wiz még mindig szar, kaptam is, hogy biSZtos nem jó a build meg béna vagyok)

A wizát ott nerfelték, ahol érték, a barb tuti népszerűbb lehet, hogy használható dolgokat hagytak nála.

Ezek után kíváncsi vagyok a WD-re, ami sokak szerint a leges-leggyengébb class... :U

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#38968) hackeeeee válasza Gyeptegla (#38926) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

:R

Véleményem szubjektív...

(#38969) Cyberbeni válasza frame>24 (#38967) üzenetére


Cyberbeni
addikt

wizz nem gyenge, csak tudni kell vele játszani
ugyanez igaz a wd-re

(#38970) D1Rect válasza Cyberbeni (#38969) üzenetére


D1Rect
félisten

Melyik a leggyengébb az 5 karakterből szted?

(#38971) Cyberbeni válasza D1Rect (#38970) üzenetére


Cyberbeni
addikt

a monk (bár a wd-om még csak 39-es)

(#38972) D1Rect válasza Cyberbeni (#38971) üzenetére


D1Rect
félisten

Hogy jutottál erre a következtetésre?

(#38973) Lézerparaszt válasza Cyberbeni (#38971) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Monkkal 1x haltam meg 60-ig, akkor is azért mert 2 nagyon brutális elit grouppal hozott össze a sors 58-on hell act 3-ban. Tegnap meg 100k-ból vettem rá valami gearfélét és úgy néz ki act1 -hez megfelel. Ezt nem nevezném gyengének.

Nekem a leggyengébb kaszt a WD, direkt a petek miatt kezdtem el (nekro fíling [nem nekrofília, az más:P]). Infernón viszont szinte semmire nem jók. Úgy leütik őket mint a xart, ezért nekem nagy fail az a kaszt ='(
Vagy jók, csak én nem tudok valamit?

[ Szerkesztve ]

A játék az nem játék!

(#38974) scott_free


scott_free
senior tag

eddig nem sokra becsültem a Scoundrelt - az Enchantresszel mentem barbárként -, de most feltápoltam kicsit és egész használható a multishotjával (meg a +3% CHC-vel)

(#38975) Gorneck válasza Cyberbeni (#38960) üzenetére


Gorneck
titán

Ha lecsapod őket az baj? :D

Gorneck#1239

(#38976) Gorneck válasza Lézerparaszt (#38973) üzenetére


Gorneck
titán

Fail ott kezdődik aki petek miatt kezd wd-vel játszani, majd nem képes váltani mikor rájön, hogy nem érnek semmit...és failnek tekinti emiatt a kasztot... :)

Gorneck#1239

(#38977) FehérHolló válasza Gorneck (#38976) üzenetére


FehérHolló
veterán

Pedig a kedvesem odavan a garangutánért. :(
Majdnem szakított velem, amikor kivettem a skilljeim közül. :O

Skynet is real. It's called Google.

(#38978) Gorneck válasza FehérHolló (#38977) üzenetére


Gorneck
titán

Infen (act1) csak akkor használom, ha egyedül megyek...de aztán előkerülnek a kb 40 levelig használt varázslatok és megy a zúzás...

Egyébként nem semmi zúzást lehet csinálni a kutyákkal...mikor szétrobbantod őket egy elit csapat közepén...

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#38979) stevve válasza scott_free (#38974) üzenetére


stevve
nagyúr

Az egyik legjobb a sebzés többszörözésére, bari mellé még külön jól is jön. DH mellett kicsit már más, mert ő is ranged.

(#38980) persil válasza Cyberbeni (#38971) üzenetére


persil
nagyúr

"a monk nem gyenge csak tudni kell vele játszani"

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#38981) proci985 válasza bpx (#38958) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

belial ellen dyamond skin crystal shell, magic weapon manaadó, energy armour prismatic, tele + fracture és venom hydra + occsó blizzard kell. nekem a wizzemnek így ment, és ott ilyen 20k damom volt, 33k life és 800-900as resekkel meg 5k armourral... kb 8% crittel szóval ez a tipikus budget megoldás.

más kérdés, hogy 35ös a barbim. eddig gear olcsó volt (DHm 16os, hasonló szinten a barbi volt az olcsóbb), strt csak egy kaszt használ, élvezetes, damja is oké... DHval még AHzva is szívás van, barbi viszont üt rendesen.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#38982) D1Rect válasza scott_free (#38974) üzenetére


D1Rect
félisten

+messze a legjobb dumája van.

(#38976) Gorneck23: Tényleg a játékos failje, ha az ok(petek) ami miatt azt a karaktert választotta megszűnik a vége felé?
Nem ő az első(talán 3. vagy 4.) akitől ezt hallom, hogy "a petek miatt kezdtem ezzel de nem jók semmire".

Remélhetőleg rendes buffot kap a WD 1.04-ben, nagyon jót tenne neki.

(#38983) stevve válasza D1Rect (#38982) üzenetére


stevve
nagyúr

"+messze a legjobb dumája van."

:DDD :K

(#38984) Gorneck válasza D1Rect (#38982) üzenetére


Gorneck
titán

Nem, ha amiatt failnek titulálja a kasztot...ami nem igaz...kb 40-45ös szintig használtam őket...de váltottam...arra jók voltak amire ki lettek találva, de magasabb szinten és infre más kell...
WD nem egyenlő a Necroval...ezt el kell felejteni...

Olvastam, hogy lesz vmi...bár jobb örülnék, ha nem a petek kapnának buff-ot...

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#38985) persil


persil
nagyúr

Tornádós barbároktól kérnék egy kis tanácsot.

Brahiból megpróbáltam összerakni egy ilyet és nem is rossz, még ilyen olcsó cuccban sem, viszont csak akkor működik, ha van körülöttem ellenség rendesen.
3-4 ellenfél két másodperc alatt megöl, mert elfogy a fury és nem tudok pörögni.
Ha vannak 100-an, akkor meg vígan levágom mindet.
Mondjuk csak 38% a crit chance, gondolom ez még elég kevés a rendes működéshez.

Kis számú ellenféllel, vagy mondjuk hordókkal mit kell kezdeni?:D Eleve hülyén néz ki, mikor ütésenként szól, hogy nincs fury, majd pörög kettőt, és mindezt 3 hordó miatt:D

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#38986) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Szerintetek ezek érnek valamit? És ha igen,mennyit?
[pajzs]
[monk 2 hand fegyver]

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#38987) persil válasza mcwolf79 (#38986) üzenetére


persil
nagyúr

A fegyver semmit.

A pajzsot meg rosszul linkelted a daibo jön be helyette még egyszer.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#38988) Rizzo válasza persil (#38985) üzenetére


Rizzo
aktív tag

Nekem a bal egérgombo a bash van+fury runával, így pár ütés és van egy csomó fury. Kevés ellenfélnél meg csak rohangálj körbe sprintelve és ne pörögj, a pörgés igazából arra kell a buildbe (a +damage mellett persze) hogy keresztül tudj menni mobokon. A tornádok adják a sok damaget +critet így termelik a furyt, a pörgés csak viszi.

Clear Eyes, Full Heart, Can't Lose!

(#38989) mcwolf79 válasza mcwolf79 (#38986) üzenetére


mcwolf79
veterán

Szóval akkor a pajzs még 1szer:
[pajzs]

Olyan sokat nem érhet, de gondoltam megkérdem. AH-ban 1-200000 goldért láttam hasonlót.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#38990) D1Rect válasza Gorneck (#38984) üzenetére


D1Rect
félisten

Neki fail, mert elvitte 60-ig, ahol kiderült, hogy nem az amire számított.

Szted hol kéne buffolni a WD-t akkor?

(#38989) mcwolf79: 10% block=kuka :(

[ Szerkesztve ]

(#38991) stevve válasza mcwolf79 (#38989) üzenetére


stevve
nagyúr

Lehet, hogy annyiért adnák, csak annyit nem ér meg... ha megveszik annyiért, az szerencse. :)

(#38992) persil válasza Rizzo (#38988) üzenetére


persil
nagyúr

Hmm... Ez nem hangzik hülyeségnek egyáltalán, meg fogom próbálni, köszönöm!

De akkor, akiknek ww van betéve bal gombra, azok hogy oldják meg a kis létszámú ellenfeleket?

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#38993) persil válasza mcwolf79 (#38989) üzenetére


persil
nagyúr

A pajzs sem ér egy vasat sem sajnos :(

Persze kiteheted, hátha szerencséd lesz, de semmiképp ne 100k-ért, az nagyon sok érte.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#38994) Myth


Myth
aktív tag

Valakinek van kedve inf act1 butcher-hez? :)

Battletag: Myth#1775

[ Szerkesztve ]

Battletag: Myth#1775

(#38995) mikromanus válasza mcwolf79 (#38989) üzenetére


mikromanus
veterán

Ne érezz benne sértő élt, de ebben az armor érték és a pajzstípus az ami jó, a többi kb csak a helyet foglalja. Se magas statok (a dex nem kiemelkedő és a dex használók jellemzően nem pajzsos off-handdel nyomulnak), se all resist, se critical chance. Ja, és a block a legszarabb ami lehet pajzson. Sokat nem ér. Pár tízezer (vagy 100k?) goldot lehet, de annyiért se feltétlen viszik el mert így ez tömegtermék...

edit: hm. lehet túlfinomítottam a "sz@rt se ér" tömör megfogalmazást?

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#38996) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Oké, köszönöm a reakciókat.
Akkor kuka, pontosabban megy a bazárosoknak.

Myth:
Én jövök, ha gondolod.

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#38997) golance válasza persil (#38992) üzenetére


golance
csendes tag

Ahogy fentebb is írták, kis létszámúnál csak sprint, illetve minimális fury overpowerből is összejöhet. Lényeges még, hogy be legyen állítva egy gombra, pl space-re sima move, így tudsz mozogni ww nélkül is.
[Ilyen statokkal] act 3 végén járok már. A lifeom ami nagyon kevés, azt visszatornázom majd 40k fölé a következő pár napban. 2 napja egy DH haverhoz csatlakoztam Azmodan megöléséhez, aztán haladtunk tovább act IV-ben, és ott is életképes voltam. bár akkor 38k volt az életem, de a sebzésem és armorom kevesebb.

Szerk: skilleket ne nézd, én is úgy tudtam jobban haladni ha bal egérgombra rakom be a basht. Ha nem egyedül játszok, akkor viszont jobb ha overpower van bent, mert így a plagued, molten, fire chains elitek gyakorlatilag töltik az életedet.

[ Szerkesztve ]

(#38998) Ren Hoek válasza persil (#38985) üzenetére


Ren Hoek
veterán

Elején nekem is ez volt, csak gyakorolni kell kicsit :) Meg a Bash+Fury tényleg jobb mint a Frenzy. Igazából 30%-os crittel már nem esek ki a WotB-ből, akár 1-2 elitnél sem.

Már csak azt nem tudom egyértelműen, hogy a whirwhind-re milyen rúna a jó:

-Hurrikán generálós
-Mov speedes
-1% life restore
-1% fury restore

Inkább utóbbi kettő jött be, kísérletezni meg nem nagyon van lehetőség az NV miatt.

Más: Tegnap tesztelgettem a Nerves of steel-t (+100% vita ->armor) vs Tough as nails-t (+25% armor +50% thorns) és rájöttem, hogy az utóbbi ugyan annyi plusz armort ad, mint az előbbi, mert én nem tank barbár vagyok. Tehát kevesebb vit-nél érdemesebb a Tough as nails passzívot választani, mert +50% thorns-t is ad, ugyanannyi armor mellett.

Amúgy a thorns damage az elvileg ez ugye: "Melee attackers take XXX damage per hit."
Ez mit is jelent amúgy? Közelharcban ennyivel többet sebződnek ütésenként, vagy ha ők ütnek, ennyi reflektálódik rájuk?

(#38999) mikromanus


mikromanus
veterán

Az AH-ban elfelejtették bekapcsolni a "parasztvakítót" és a perfect és radiant square rubinoknál a valóságot mutatja. A többinél bármit írsz be max 1,5-2* akkora lesz az ár, míg rubinnál 500 és 300 körül már látszik hogy kifújt a készlet (2 milla darabja). Azt azért nem hiszem, hogy kis kavicsból van bent 5-600 "normál áron" miközben radiant starból 6300 db van bent azonos áron vagy kis eltéréssel. Szerintem nem is tudnánk venni ennyiért maximális 6300 drabot. Még ha lenne ennyi suska akkor se :D

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#39000) Gorneck válasza D1Rect (#38990) üzenetére


Gorneck
titán

Ehhez nem kellett volna 60 szint sem, 40-45 környékén lehet látni, hogy a petek feleslegesek, de korábban is. Mivel 100szor hasznosabb varázslatok vannak.

A tulajdonságaik nem érnek semmit, az a kisebbik baj, hogy lecsapják őket. Ahhoz, hogy értelmes buffot kapjanak, kb át kéne variálni a teljes pet részleget...de ha a tulajdonságait maradnak még használhatatlanok maradnak...

Mana, cd...iszony mennyit kér 1-1 spell és iszony mennyit kell várni 1-1 spellre. Arról nem is beszélve, hogy pár varázslat nem hat mobokra...lassítás az elitek egy részére...szal sztem nem a peteket kéne erőltetni mikor egyes varázslatok nem is működnek jól...vagy ha már nem akkor mondják meg miért...

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.