Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#38301) mpierre válasza Sirandrish (#38300) üzenetére


mpierre
veterán

Ezt varázsbottal elég nehéz megtenni... barbárként.

@#38302: B@szki erre nem is gondoltam... :W Kéne egy kv, vagy sok koffein. :DDD

[ Szerkesztve ]

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#38302) Sirandrish válasza mpierre (#38301) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én a Bowot amit RMAH-ban szeretnék eladni oda kellett hogy adjam Thrawn kollégának..
Szóval nem lehetetlen csak akarni kell :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#38303) LÁZ


LÁZ
addikt

vajon miért lett törölve az érdeklődő hsz-om :F

szerk. véletlenül privátba ment :B :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#38304) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Witch Doctor-ral hogy lehet kézzel támadni, ha egyszer be lett neki téve skill? :) Vagy alapból ahogy ami a kezében van, attól függ a skill ereje?

Lehet, hogy ez alap, csak most kezdtem, bocsesz. :B :)

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#38305) Nus válasza DeckardCain (#38278) üzenetére


Nus
tag

Én adtam el goldot tegnap RMAH-ban, igaz érdekes volt mert épp fent voltam és látom még 5 perc van hátra az aukcióból , kimentem kicsit visszajövök még egy perc volt hátra (nem tudom mi okból de nem nyomtam cancelt) és akkor vitték el. Tehát az utolsó pillanatba, nem értem a logikát, mert goldra nem lehet bidelni.

The sky was pink...

(#38306) D1Rect válasza Nus (#38305) üzenetére


D1Rect
félisten

1m goldból mennyi € lett?

(#38300) Sirandrish: Felveszed aminek csökkenteni akarod a durabilityt, leveszel minden mást és elmész meghalni. Ennyi. HC-ban nem ajánlott.

[ Szerkesztve ]

(#38307) Nus válasza D1Rect (#38306) üzenetére


Nus
tag

Leosztva 1M-ra 1.8 € lett belőle a levonások után.

The sky was pink...

(#38308) DeckardCain válasza kornel76 (#38290) üzenetére


DeckardCain
senior tag

Thx a tippet. El is ment 29 euróért, megy le az ára ennek is. 1-2 eurón nem fogok szenvedni.
Könnyen jött, könnyen ment ez a pár milla gold :DDD

(#38309) hackeeeee válasza hackeeeee (#38304) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ekkora h*lyeséget kérdeztem? :) Ugye csak azért kérdem, mert amíg nem lett meg az 1. skill, addig jobbkattal volt támadás, mostmár csak skill-ek vannak.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#38310) maross válasza Nus (#38305) üzenetére


maross
veterán

Csak akkor lehet eladni, amikor a tied az elso, tehat lejarat elotti pillanatban.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#38311) Ren Hoek


Ren Hoek
veterán

Lenne egy kérdésem, A LoH-ot mikor adja meg? Whirlwindben forogva is, sőt még sprintben mikor a hurrikánok gyilkolják az ellent utánam? Vagy csak közelharci ütéseknél? Nem igazán veszem észre a regen mellett, hogy töltődne...

(#38312) FehérHolló válasza Ren Hoek (#38311) üzenetére


FehérHolló
veterán

Minden találatnál kapod. Vannak skillek, amiknél csökkentett a hatása. Ide tartozik az összes AoE skill, így a Whirlwind is.
A pontos értékek valahol a hivatalos dio3 fórumban vannak feltűntetve. (Barbarian LoH effect, vagy valami hasonló.)

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#38313) radi8tor válasza hackeeeee (#38309) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Elective módot kapcsold be a beállításoknál, aztán a jobb katt-nál levő skill-t húzd le onnan (alapképernyőn - nem a skill kiosztós részen)

⭐ Stella

(#38314) maross válasza radi8tor (#38313) üzenetére


maross
veterán

ezen azota is ki vagyok akadva, miert nincs ez alapbol bekapcsolva, raadasul sehol nem hivja fel ra a figyelmet a jatek...

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#38315) radi8tor válasza maross (#38314) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ezért kell a fórumot olvasni, én már 1-es szintnél rögtön bekapcsoltam :D
Azzal a lendülettel, hogy kikapcsoltam az auto join engedélyezését.

⭐ Stella

(#38316) P00By válasza maross (#38314) üzenetére


P00By
nagyúr

A töltőképernyőn néha ez van kiírva! :P

(#38317) Lares


Lares
csendes tag

Pff. Napok óta alig esik értelmes cucc. Ma belépek, indítom a játékot lépek 10 métert hullát meglesem erre mit dob ki?... (ACT2 Sewers of Caldeum wp. közelében 1 hulla) Persze eddig nem nagyon érdekeltek már, csak most véletlen oda kattintottam :)

[ Szerkesztve ]

(#38318) thesound válasza Lares (#38317) üzenetére


thesound
őstag

Nekem is tegnap esett egy ilyen csak int-el meg 2 sockettel.
Kb. fele áron tettem be mint az átlag. Nem viszi senki.

(asszem nagyon meguntam a játékot... két 60-as és egy 53 meg egy 29-es karakter... nagyjából 9-10 végigjátszás... a kezdeti "elvakultság" elmúlt... nem olyan nagy ász game ez... pihen egy kicsit, aztán ha van kedvem majd előveszem, de így hogy a beígért random pályák nem igazán randomok... hát.. alig van párféle csapkodnivaló dög.. csak más a színük actonként... nagyon kevés a content a játékba, a farmolás meg már unalmas kb. 50-edjére, ah előtt meg nem ülök napi több órát...)

[ Szerkesztve ]

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#38319) Sirandrish válasza D1Rect (#38306) üzenetére


Sirandrish
legenda

Vágom..mondtam is Thrawn-ak hogy feküdjön el de nem akart :D

Lares: Én ma ACT2-ben nem rég kidropoltam az első SET-es cuccomat..ofc forintot nem ér de zőőőd :D

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#38320) DeckardCain


DeckardCain
senior tag

Na eset egy zöld set item..
Első pillanatban örültem, aztán utána már kevésbé (Tal Rasha chest armor) :DDD

(#38321) Cyberbeni válasza DeckardCain (#38320) üzenetére


Cyberbeni
addikt

abból is lehet jót kifogni, de kicsi az esélye.

(#38322) LÁZ


LÁZ
addikt

vkinek sikerült mostanában lizzard eye-t vagy infernos essence-t felrakni goldAH-ba?

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#38323) radi8tor válasza LÁZ (#38322) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Nem, letiltották az eladást. :(

⭐ Stella

(#38324) Sirandrish válasza radi8tor (#38323) üzenetére


Sirandrish
legenda

Áhhá...szóval te dugtad oda az orrod mikor már épp láttuk az alagút végét a két elit pakk között mi??:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#38325) LÁZ válasza radi8tor (#38323) üzenetére


LÁZ
addikt

ejj ejj :O

ps. akkor csak rmah-ba lehet eladni, meg is nézem mennyi ójró, bár erős a gyanúm, hogy 1 alatt van darabja...

[ Szerkesztve ]

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#38326) radi8tor válasza Sirandrish (#38324) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Hehe. Nem volt gond az a két pakk. Mondjuk nekem Act 4 kompatibilis gear-em van. :P
Lenyomtuk Belial-t is az előbb. :K

⭐ Stella

(#38327) Sirandrish válasza radi8tor (#38326) üzenetére


Sirandrish
legenda

Maradtam volna még én is csak már elzsibbadt a seggem :DD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#38328) MrCsiT


MrCsiT
addikt

Hali !

Manszták feje fölött a piros , halálfejes ikon, amit ha meglátok, meg vannak számlálva a (másod)perceim, mitől jönnek nekik elő ? Tulajdonságuk , hogy instant kill ?

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#38329) radi8tor válasza MrCsiT (#38328) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Túl sokáig gyepáltad őket. Enrage a neve. Ha lassan ölöd le őket, akkor inferno fokozaton ez a "jutalmad".

⭐ Stella

(#38330) hackeeeee válasza radi8tor (#38313) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Köszi! :R Mondjuk erre magamtól nem jöttem volna rá...

Más. Auth-ot Ti, hogy használjátok? Minden játékba való bejelentkezéskor kérjen kódot?

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#38331) radi8tor válasza hackeeeee (#38330) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Én minden bejelentkezéskori authentikálást választottam. Túl sok goldom van. :B

⭐ Stella

(#38332) hackeeeee válasza radi8tor (#38331) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Heheheh, meghát, fő a biztonság. :)

Még 1 kérdés. A mentéseket, hogy csinálja a szerver? Vagyis arra gondolok, h aktuális állást ment, kilépéskor, vagy hogy mint?

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#38333) radi8tor válasza hackeeeee (#38332) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Cuccok, amik nálad vannak nem vesznek el, ha kiléptél, de checkpoint előtt a quest-eket nem menti el.
Következő belépéskor visszarak a legutóbbi checkpointhoz. (ezt mutatja mindig)

⭐ Stella

(#38334) Cyberbeni válasza radi8tor (#38333) üzenetére


Cyberbeni
addikt

ha nem csatlakozol be máshová, csak resume game, akkor soha nem veszik el a quest, csak legutolsó pályarész elejére rak be.

(#38335) hackeeeee válasza radi8tor (#38333) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Értem.

Tehát akkor érdemes megcsinálni egy quest-et, és úgy kilépni.

A logout->kilépés, vagy a "sima" kilépés között van bármiféle eltérés/különbség?

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#38336) radi8tor válasza hackeeeee (#38335) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Egyik gyorsabb, mint a másik :)

⭐ Stella

(#38337) WayneGace


WayneGace
őstag

Ha illúziókat hoz létre az elit, akkor azok is sebeznek vagy csak elterelik a figyelmem?

BestSecret invitációt privátban adok.

(#38338) Ren Hoek


Ren Hoek
veterán

Még mindig nem lehet eladni craft anyagokat? Nálatok is ugye? Hihetetlen... ezek legalább könnyen elmentek, mostmár repair cost-ra sincs pénzem, nem hogy gear-re :O AH-s cuccokat meg egyáltalán nem veszik, normál, nm és hellen legalább 3-4K-ért elvitték szinte azonnal a cuccokat. Itt meg semmi. Ez csak a hiénáknak megy :D

(#38339) radi8tor válasza Ren Hoek (#38338) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Csak esszenciát nem lehet eladni. Tűzgömböt tudtam eladni (próbaképpen).

⭐ Stella

(#38340) Cyberbeni


Cyberbeni
addikt

na már van egy kard is a bracer mellé a budget barbáromnak -> [link]

sage's seeker és andariel's visage mellé milyen festéket ajánlotok a többi ruhára? most az alap fekete van (CE)

[ Szerkesztve ]

(#38341) LÁZ válasza radi8tor (#38339) üzenetére


LÁZ
addikt

lizzard eye-t sem engedi :(

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#38342) Nordic válasza WayneGace (#38337) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Azok is sebeznek, de csak nagyon kis százalékban az eredetihez képest.

(#38343) LÁZ válasza Ren Hoek (#38338) üzenetére


LÁZ
addikt

most már a perfect amethyst-re is ignorál a gold ah :(((

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#38344) LÁZ


LÁZ
addikt

a Flawless Square Emerald is 625k per darab a goldah-ban, van itt baj rendesen, persze felrakni nem enged :DDD

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#38345) Scheffer válasza LÁZ (#38344) üzenetére


Scheffer
tag

Mire leírom, hogy most már 1 milliónál tart már kettőnél fog, szóval inkább nem is erőlködöm. :)

(#38346) LÁZ válasza Scheffer (#38345) üzenetére


LÁZ
addikt

na igen, csak birnám felrakni azt a 30-40 darabot amim van :O

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#38347) Ren Hoek válasza LÁZ (#38344) üzenetére


Ren Hoek
veterán

Egész nap ez megy, tegnap óta.... és nekem már kétszer volt szerver lag halál. meg deja vu-k. Komolyan lassan többe kerül farmolni :D pár halál és simán kijön egy 30K-s javítás, essence eladás nélkül meg nem termel semmit :D...

(#38348) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Nah, most már semmit sem enged AH-ba tenni és a durabos trükk sem jön be :(

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#38349) hackeeeee válasza radi8tor (#38336) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Értem, köszi a segítséget! :) :R

Véleményem szubjektív...

(#38350) mephi666 válasza Scheffer (#38345) üzenetére


mephi666
nagyúr

csak annyi a gond, hogy azért írja ennyinek, mivel senki nem tud felrakni, elkelnek a drágábbak sorban, a napi átlag meg kúszik rendesen felfelé :K mondjuk hülye is aki ilyenkor vásárol be: meg kell várni hogy lehessen felrakni és ha lesz ép áron utánpótlás, akkor venni

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.