Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#38101) Gorneck válasza whitezo88 (#38098) üzenetére


Gorneck
titán

Ezért kell act2-3ban nyomulni...

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#38102) Joker94 válasza D1Rect (#38073) üzenetére


Joker94
aktív tag

Nekem van most is 7 üres helyem,ha gondolod szívessen segítek.
Adj egy Taget és felveszlek.:)

(#38103) F-ECT$ válasza mikromanus (#38096) üzenetére


F-ECT$
titán

Ez nálam is így van: tegnap poénból kraftoltam 4 statos övet, és dex és vit lett rajta (150/80 talán), a másik 2 stat kuka. 2-300e között voltak kinn hasonlók, kitettem 200e-ért 23:30-kor, 2 perc alatt vitték el. Bezzeg a 250 dexes amuletemet (amin a franc tudja mi van még, de jók) nem viszik el 4m-ért, pedig rosszabbak vannak 6-10m között benn.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#38104) Sirandrish válasza Gorneck (#38101) üzenetére


Sirandrish
legenda

Sonjával már tárgyaltam..megtennétek hogy ha act2-t farmoljátok akkor behívtok engem is?:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#38105) F-ECT$ válasza Gorneck (#38101) üzenetére


F-ECT$
titán

Ha megy, akkor inkább A3 :)

Btw A2-n van olyan útvonal, amit érdemes bejárni, vagy kvázi mindenhol azonos mennyiségű pack van?

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#38106) Gorneck válasza maross (#38100) üzenetére


Gorneck
titán

Ez nagyon jó hasonlat...de lehetne nyerőpálcikás jégkrém is... :D

(#38105) F-ECT$: Csapat és elitgenerátor kérdése mi megy és mi nem. ACT3-4 egy ideje kivégezve és nem volt túl sok javítási költség a móka.

(#38104) Sirandrish: Hááát ha estek keltek, akkor nem biztos én vagyok az emberetek. Ha Sonja megint a mf gearjében fog bohóckodni, akkor meg pláne nem megyek én veletek sehova... :D Persze lehet róla szó...esetek többségében mindig van akihez lehet menni 1-2 órára...többet nem szoktam játszani. Ennyit bírok 10 óra meló után...

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#38107) mikromanus válasza tatabánya (#38099) üzenetére


mikromanus
veterán

Ehhehe. HA ezzel Infernon végignyomod, akkor utolag is sértve érzem magam ha azt mondják a barbár OP és ócsó. Persze lehet csak jók a képességeid :DDD

Ha csak hell végéig és lvl 60-ig húzásról van szó, akkor érthető. Addig kb "fél kézzel és kis gyakorlattal teljesíthető" jelleg. Cucctalálható, vagy vehető olcsón, de anélkül is teljesíthető, csak lassabb.
Saját eddigi tapasztalatok infernóig a "többi" karakterrel:
A monk megalázóan stabilan és gyorsan haladt nálam is. Nagyon élvezetes 22 movement speeddel hasítani (cipő+passzív). Szerintem ezzel értem el legkönnyebben és leggyorsabban infernót (25 óra).
A wizzy nem áll annyira kézre bossoknál. Néha hajlamos elheverni. Máshol eddig nincs gond (nm diablo killnél tart lvl 50-en).
WD is jól haladt egy ideig, csak a békaeső nem áll kézre. A robbanó békák murisabbak. Kicsit lassabbnak érzem ezt a karit, bár lehet azért, mert csapatban nyomultam többnyire és a csapattárs "DPS karaktere" kb fele-harmadannyi DPS-t produkált.
DH jó kis ügyeskedő-helyezkedő karakter volt felhúzásnál. Elég gyors és egyzerű, meg szórakoztató, de idővel azért igencsak odafigyelést igénylő kezdett lenni. A reflect damos elitek már hellen is megtréfálták párszor.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#38108) flash-


flash-
veterán

lehet diablo3ban játékot létrehozni úgy hogy csak jelszóval tudjanak csatlakozni a játékomba?

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#38109) userxy válasza flash- (#38108) üzenetére


userxy
őstag

Olyat lehet, hogy beállítod, hogy ne tudjanak rád joinolni és akkor beinveled akikkel akarsz menni.

(#38110) Gorneck válasza flash- (#38108) üzenetére


Gorneck
titán

Nem, de meghívással lehet operálni...az kb olyan...

Gorneck#1239

(#38111) Ghoosty válasza flash- (#38108) üzenetére


Ghoosty
őstag

Ilyenről konkrétan nem tudok, de lehet úgy is multizni, hogy behívogatod a megfelelő társakat. Mivel max 4 fős egy party, ez nem lehet megerőltető.

Ahh, 20 sec-en belül 3 válasz :)

Más:

Milyen sebzése van a mortarnak? Fizikai, vagy tűz? (céges tűzfal nem enged fel játék oldalakra)

[ Szerkesztve ]

(#38112) mikromanus válasza flash- (#38108) üzenetére


mikromanus
veterán

Nem lehet, de beállíthatod, hogy nem tudjanak becsatlakozni a friends listádból se, csak ha küldesz meghívót. Alapból nálam ezen volt, mert van 1-2 "haver" akinek az az első, hogy köszönés nélkül belép, nyugdíjazza a követőmet, felezi a valoros mf-et és duplázza az elitek életét. Persze akkro jön amikor körbevesz két csapat elit fire chain, arcane, jail kombóval és és híznak a hógolyók is a terepen. :D

edit: megelőztetek. EMúgy a fenti haver belépés után esetleg írt fél sort és a csata közepén elment bevásárolni, vagy megnézni egy filmet (Legalábbis percekre nem mozdult). Néha 1 db fallennel intéztettem el kicsinyes bosszúból :DDD

(#38111) Ghoosty
Mortar szerintem tűz. A desc-es piros alápakolósat is arra tippelem, de az lehet valami egyéb, mert erősen sebez bármilyen resistem is van magasan...

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#38113) Nordic válasza flash- (#38108) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Azt be tudod állítani, hogy csak az engedélyeddel csatlakozzanak, azaz csak az akit te akarsz. Alul megjelenik neked a request, hogy szeretne csatlakozni, és te vagy a zöld pipára mész, vagy a piros x-re. Ennél bonyolultabbra ne várj, nincs.

Bazmeg de lassú vagyok.... :W :DDD

[ Szerkesztve ]

(#38114) Qru válasza Gorneck (#38110) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Megnyerem az amu aukciót, azt mondtam, ugye?

#nincsbennetarcsi

(#38115) mammutka válasza Gorneck (#38094) üzenetére


mammutka
tag

Gorneck mutass egy képet a dokidról légyszi, kíváncsi vagyok, hová lehet eljutni 200+ óra alatt.

Mammutka#2227

(#38116) Qru válasza mammutka (#38115) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

200 óra altt is csak Diablo-ig... :D

#nincsbennetarcsi

(#38117) Gorneck válasza mikromanus (#38107) üzenetére


Gorneck
titán

Direbats vagy Kutyi vagy Maci. Többet ér, mint békázni, hacsak nem tankod van...

(#38115) mammutka: Kevés pénzből kb semeddig...infernót nerf után és kb 50 órával korábban fejeztem be...csapattal. Ha jó tankok vannak előtted esetek többségében saját figyelmetlenség miatt halsz.
Vegyél fel és meg tudod nézni meddig.

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#38118) mammutka válasza Qru (#38116) üzenetére


mammutka
tag

:) én még csak Belialig...

Mammutka#2227

(#38119) Qru válasza Gorneck (#38117) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

A bat az kemény, még Belial is megtántorodott től tegnap. :D

mod:

mammutka: Akkor hajrá! :K

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#38120) mikromanus


mikromanus
veterán

Ksi fórumbejegyzés az elitek képességeiről
Elég hasznosnak tűnik...

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#38121) Gorneck válasza Qru (#38119) üzenetére


Gorneck
titán

Az a fingós köcsög volt, amin úgy elvéreztünk, hogy öröm volt nézni... :D

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#38122) mammutka válasza Qru (#38119) üzenetére


mammutka
tag

Macikkal megyek, Belialt arra értettem, hogy a bossok közül ott tartok, valójában keep depthsben vagyok (ha jól emlékszem a nevére) és még leszek is pár évig szerintem...:)

Mammutka#2227

(#38123) F-ECT$ válasza mikromanus (#38112) üzenetére


F-ECT$
titán

És ezt hogy lehet? Valamelyik nap bejött hozzám 1 ember, épp mentem városba eladni. Írja chatre, hogy goblin here, mondom 1 sec, erre visszaírja, hogy goblin dead. Persze így nekem nem dobott semmit, mert nem lőttem bele.

Dive ever, work never.

(#38124) Qru válasza Gorneck (#38121) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Mondta ProEvoFan, hogy ne üssük be. Hát igaza volt. :DDD

Az a durva, hogy bementem a gázfelhőbe, hogy feltámasszalak, ez sikerült is viszont az már nem, hogy élve ki is jöjjek a felhőből. :( :D

mod:

mammutka: Infernon? Vagy még hellen vagy?

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#38125) flash- válasza userxy (#38109) üzenetére


flash-
veterán

köszi

különben van itt a ph-n valami diablo3 klán?lesz?valakivel -valakikkel játszanék szivesen!
lvl45 dh vagyok nightmare act3 elején járok

azér sajnálom hogy nincsennek szobák mint amik a diablo1ben voltak hogy hungary,stb...

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#38126) Gorneck válasza F-ECT$ (#38123) üzenetére


Gorneck
titán

Quick join mellett pipa ki...option gamplay aszhem...

(#38124) Qru: Mivel évekről beszél és maci szint alapján sztem inferno... :D

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#38127) mammutka válasza Qru (#38124) üzenetére


mammutka
tag

Ha hellen lennék, nem szólnék be ide a nagyok dolgába.

Mammutka#2227

(#38128) FehérHolló válasza flash- (#38125) üzenetére


FehérHolló
veterán

Első hozzászólásban van elég sok név. 5-6 emberrel aránylag rendszeresen össze szoktam verődni.

Skynet is real. It's called Google.

(#38129) mikromanus válasza F-ECT$ (#38123) üzenetére


mikromanus
veterán

quick join kikapcsolása az Options-> Social fülön azt hiszem
Ilyenkor a Join menüpont szürke lesz és csak invite, vagy request invite módon lehet becsatlakozni.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#38130) Qru válasza mammutka (#38127) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Akkor ott tényleg elleszel még egy darabig. Act 3-ba se nagyon merek átmenni. 2-n is várnak még meglepik... :D

#nincsbennetarcsi

(#38131) mpierre válasza Qru (#38130) üzenetére


mpierre
veterán

Pedig jó az act 3, csak szokni kell. :DDD Vagy sokat futni...

[ Szerkesztve ]

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#38132) Gorneck válasza mammutka (#38127) üzenetére


Gorneck
titán

Macikkal 1 baj van...túl közel kerül hozzád a fél világ...bár nemtom milyen skill sorral mész és milyen statokkal. Kutyák és denevérek ilyen szempontból jobbak...nagyobb távolságra mennek. Macis build sztem act3ban elvérzik...csapatban meg főleg.

A másik meg a crit hit/dmg arány...35/220 felett már igen hálás 40k+ dps mellett. Darts pl folyamat critel...18-60k közt, nálam a direbats 80-200k közt critel. 30/280 mellett a macik jó esetben simán 300k felett critelnek...
Ha nyomsz előtte egy sw+sh-t tömegben, akkor a direbats és jobban dönget...persze ehhez is olyan stílus kell.

(#38131) mpierre: Az már rég rossz, ha egy tank aszondja sokat kell futni... :D

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#38133) Qru válasza mpierre (#38131) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Nekem az még picit kemény... este elég későn jöttél. Vagy voltál fent korábban is?

mod:

Van új amum, toltam a HP-men 5k-t ,meg a DPS-en is 600-at. Cserébe csökkent a resim 425-re 445-ről. Kevés a resim. :(

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#38134) Mumee


Mumee
őstag

Diablo helyett [youtube]

(#38135) davidsz


davidsz
őstag

Amatőr kérdés:
Page of Blackschmiting mire való és hogyan tudom használni? Inf-en vagyok már, és szar cuccokat lehet csak Craftolni. Sajnos nem tudom, hogy lehet ezt megtanítani a kovácsnak.

Turbófeltöltők forgalmazása, javítása *** http://www.turbodave.hu

(#38136) mammutka válasza Gorneck (#38132) üzenetére


mammutka
tag

Teljesen igazad van, kissé túl közel kell mennem, viszont az érzés, ahogy (jó esetben) mindent elsöpörnek a medvék, megfizethetetlen. A korlátai a dolognak éppen most rajzolódnak ki egyre élesebben. A baj az, hogy rühellem a fúvócsövet.

[ Szerkesztve ]

Mammutka#2227

(#38137) McNamara válasza Neró (#38068) üzenetére


McNamara
Ármester

Act3-ba hogy haladtál? Mert kb nekem is ilyen statom vam, csak több resi viszont kevesebb armor. Nekem még magasabb dps. Act3-ba már haladgatok de nagyon sok a halál még így is.

(#38138) Qru válasza davidsz (#38135) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Bizonyos tárgyak craftolásához kell valmint a kovács lvl 5-től való fejlesztéséhez.

#nincsbennetarcsi

(#38139) davidsz válasza Qru (#38138) üzenetére


davidsz
őstag

Kovácsom lvl10 a max. ...de nagyon pocsék cuccokat lehet Craftoltatni. Ez nem is fog változni?

Turbófeltöltők forgalmazása, javítása *** http://www.turbodave.hu

(#38140) SSJPeter válasza davidsz (#38135) üzenetére


SSJPeter
őstag

A "page of blacksmithing"-et nem lehet megtanítani a kovácsnak, azt a craftoláshoz kell.

Ahhoz, hogy craftolni tudj valamit az alapanyag (essence) és az arany mellett kell még bizonyos számú page of blacksmithing, tome of blacksmithing vagy tome secrets is, a craftolt tárgy szintjétől függően.

(#38139) davidsz:

Ha találsz jó recepteket amit megtanítasz neki akkor javulni fog a craftolható tárgyak minősége, de ahhoz meg kell találni a recepteket.

[ Szerkesztve ]

Let’s go Brandon!

(#38141) tatabánya válasza Mumee (#38134) üzenetére


tatabánya
senior tag

vagy diablo közben egy-egy jó kis metallica, c.o.b. stb album... oh boldog gyermekkor és D2 sóhaj...

(#38142) Gorneck válasza mammutka (#38136) üzenetére


Gorneck
titán

Eliteknél baszhatod, még ha 1et leszed a hex...kb eltolsz 4-5-6 adagot és utána szaladás...mert azok ne halnak meg...

Direbats+csővezés...csővezés azé kell, hogy le tudj osztani minnél több találatot (ha nincs manad), ami igen durva tud lenni, ha a fenti mód szerelted fel a wd-d...

(#38141) tatabánya: Jaja...nálam is mindig vmi jó kis zúzós zene szól...tegnap pl system of a down ment...ironmainden után mondjuk erős váltás volt... :D

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#38143) Qru válasza davidsz (#38139) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Nem nagyon. Én nem is fejlesztettem tovább, mert erőforrás pazarlás. Néha lehet találni egy-egy "jobb" receptet de igazából az sem jobb mint bármilyen random sárga drop így szvsz nem érdemes foglalkozni vele.

Gem-es csókának több értelme van.

#nincsbennetarcsi

(#38144) D1Rect válasza davidsz (#38139) üzenetére


D1Rect
félisten

Ha veszel/találsz 6 statos receptet akkor fog változni, de így is le kell gyártani jópárat(százas nagyságrendeben éri meg, de egyre kevésbé)
Mondjuk célravezetőbb gyártatni olyannal aki streameli a craftot és nem kér pluszba semmit.

(#38145) davidsz


davidsz
őstag

Köszönöm a választ mindenkinek! :R

Turbófeltöltők forgalmazása, javítása *** http://www.turbodave.hu

(#38146) mammutka válasza Gorneck (#38142) üzenetére


mammutka
tag

Persze, nyilván szaladni kell, de ez szerintem macifüggetlen. Pont azért gázosak a szűk járatok, mert befalaznak, teljes felületet trutymóval elárasztják stb., és ennek megfelelően sokkal kisebb az elmozgási lehetőség (vagy éppen nulla). Manám többnyire van, mert a 300%-os visszatöltős passzívot használom. Mindenesetre kénytelen leszek valamit variálni, mert ezzel a stílussal elakadtam, az világos.

Mammutka#2227

(#38147) Pityupoeta


Pityupoeta
csendes tag

Hali!

Akinek 31073 hibát dob az AH, van 1 megoldás ami működik. Használni kell a tárgyat kicsit, amíg romlik 1-et a durability, utána már fel lehet rakni.

(#38148) Gorneck válasza mammutka (#38146) üzenetére


Gorneck
titán

Persze, de nem mind1, honnét...ezért fontos kitolni a hatótávolságot és betenni 1-2 távoltartó vackot...oszt szépen lassan hátrálni...

Ezzel megyek most csapatban. Mivel tegnap ismét visszatértek a reftektes dögök így az sw gyógyítós lesz és a bbv több sebzés osztós...egyedül már nem biztos ezt használnám, de horrfy vagy fetis tuti bekerülne a bbv helyett. Darts heleytt meg lehet lassítanék...
Így már lehet működne rendesen a 300% százalékos manaregen.

De még mindig aszondom, hogy játsz csapatba...úgy kevesebb fejfájás fog érni...

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#38149) mikromanus


mikromanus
veterán

Találtam kis barbáros leírást. A sebzzés/ellenállás/dodge/blokk kalkulációs rész általánosságban mindenkinek hasznos lehet...

Diablo 3 Barbarian Guide: THE ART OF WAR

Fizikai sebzések ellen meglehetősen ellenálló vagyok úgy látom összességében :DDD

Edit: akkor jól értem, hogy a pajzs blokk a dam reduction után kalkulálódik és vonódik le? Az úgy pöpec. Armorból alapból 80% csökken mondjuk, a maradék 20% ha beleszalad a blokkba, akkro 3700-4700-zal csökken. Nagyon ott van... :DD

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#38150) RockHaRD válasza Pityupoeta (#38147) üzenetére


RockHaRD
addikt

az essence-et hogy használjam? :DDD

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.