Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#31601) kornel76 válasza killerjohn (#31596) üzenetére


kornel76
aktív tag

Retreiving híró liszt..... 5 perce.

DIABLO 3 BattleTag: HelldogHun#2707 <Hurkak> / Mechwarrior Online : HelldogHun / SW Battlefront 2 - H3LLD0G-HUN

(#31602) nofi válasza maross (#31599) üzenetére


nofi
őstag

Dexterityt nem nagyon fogom tudni növelni, mert szinte minden cuccom elég szépen ad már hozzá. Crites cuccokat megnézem munka után. :R

Xbox GT: nozsolt

(#31603) F-ECT$ válasza radi8tor (#31577) üzenetére


F-ECT$
titán

51-es vagyok, hell act 1. Jelenleg 230-as dps-ű a fegyverem, a dps-em 2400-as, de nincs gond, hal minden szépen.

Dive ever, work never.

(#31604) Jazz válasza sith7 (#31407) üzenetére


Jazz
veterán

Így számadatok, információk tükrében szerintem inkább resist. ;)

free your mind

(#31605) mikromanus válasza mpierre (#31600) üzenetére


mikromanus
veterán

Jaja. B*tchbreaker előtti területen valami mezei durcás kisgömböcből. Komolyan úgy érzem gúnyolódnak. A craftnál is potyogtak a DH-s tulajdonságok olyan armorra amihez int, vagy str-t adott, de dexet semmit. Meg az a gyönyörű pajzs Dh képesség bónusszal: Sanszos, hogy pajzzsal és nyílpuskával vonul majd harcba a sunyi íjászfajzat...:D

B*tchbreaker meg egy vicc. Úgy üt mint egy kislány. Korábban volt tekintélye. Odamentem, elkezdett hadonászni és 2-3 csapással leszedte az élet 80%-át. Erre ez? Kemény 3-4k sebzések találnak be és ebből kb 1-2k azonnal vissza is töltődik LoH, regen és az Ignore Painnek hála. Amikor felkap, közelebbről szemügyre vesz és földhözcsap akkor szinte meg se moccan a health pacni bal alul. Vagy csak szerencsés helyre hagytam magam beszorítani és durváb alak most is?

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#31606) Zeratul válasza angelside77 (#31582) üzenetére


Zeratul
addikt

Ne csodálkozz rajta, ha mindenki a RMAH akar eladni, goldosra alig jut valami.

(#31607) sith7 válasza Jazz (#31604) üzenetére


sith7
nagyúr

Igen, valószínű az lesz a gond, meg a 4960 -as armor .... bár most buffolva harc közben 7xxx

[ Szerkesztve ]

(#31608) mephi666


mephi666
nagyúr

1 dolgon agyaltam már napok óta, amiről véleményt szerettem volna kikérni:

összerakni egy jó karit, ami infen főleg thorns-ból él meg... csomó cuccot találtam, amin 500fölötti sebzésvisszaverés van és, ha lenne hozzá valami tápolóskill, szerintem olcsón össze lehetne rakni egy thorns+def+allres+vita geart (esetleg life regen is mehetne) :) ha már 5-10k környékére fel lehet tornászni az nem rossz, ott lehetne hagyni ideális esetben a rare pakkal, aztán kimenni kávézni, addig azok elverhetnék saját magukat ;] mondjuk nem hinném, hogy ennyire tápra meg lehet csinálni, de akár működhetne is valami elfogadható szinten

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#31609) maross válasza nofi (#31602) üzenetére


maross
veterán

Critre csak ugy gyurj, hogyha alapos munkat tudsz vegezni. A chance to hit es a damage szepen kiegeszitik egymast, ha mar megvan egy "alap" 20% crit, mar jo sokat fog erni egy +50% damagenovelest tartalmazo cucc, es nem is kerul olyan sokba. Persze 20%-ot nem olyan egyszeru osszeturni, 10% critnel pedig ugye feleannyit er a damagenoveles is.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#31610) persil válasza nofi (#31597) üzenetére


persil
nagyúr

Haha, pedig irtózatosan lehet vele darálni :)

A resist-eken húzhatsz kicsit, bár act1-re elégnek kéne lennie. Armorral olyan 5, de inkább 6 ezer kéne legalább, de ha dodge mantrát használsz, akkor minimum 6000, amit már meg is érzel magadon, pláne act 2/3-ban.
(nekem 7700, ez 72%)

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#31611) McNamara


McNamara
Ármester

Nem akar beengedni ez a retek :W Error 300008-al. Ez mi mi már megint?

(#31612) Ptech válasza mephi666 (#31608) üzenetére


Ptech
őstag

Volt ilyen, amikor Zultan Kulle kriptában a pókokat spawnoló tornyoknál hagytad a karaktert, 150-200k/óra összejött ilyen AFK farmolással. Persze megcsinálták, nem dobnak semmit a pókok már.

(#31613) Jazz válasza Huma (#31580) üzenetére


Jazz
veterán

Ez csak barival igaz (ha ez solo). Másokat megszivat és 1-2 hit die.

free your mind

(#31614) radi8tor válasza Ptech (#31612) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Azt kitárgyaltuk anno, hogy az armor javítására is sokat kell költeni ilyen AFK farmolásnál...

H@lede: Hogy mi fog hiányozni? A gold... természetesen. :(((

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#31615) mephi666 válasza Ptech (#31612) üzenetére


mephi666
nagyúr

ja, de nagyban nyomva szerintem ott bukna el az ötletem, hogy a kisebb enemyk lepattognának rólam a saját ütéseiktől, de a nagyokra nem lenne elég dps-em és kínszenvedés lenne őket leölni... de csak nem hagy nyugodni a dolog: ha ilyen itemeket találok, félreteszem egy próbára :B (tetszik a játék, mert minden egyes +tulajdonság hasznos, ha ráfekszik az ember és a thorns sem lehet kivétel... a 2ben azért volt csomó sallang bónusz, ami semmire nem volt jó)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#31616) H@lede válasza mephi666 (#31608) üzenetére


H@lede
tag

Talán még normál-nightmare szinten el lehet vele gügyörészni de infernon túl sok hp-ja van a moboknak és akkorára úgyse tudod kigyúrni hogy érjen is valamit. Én spec. egy fölösleges plusznak tartom és olyan cuccokat biztos vagyok benne hogy nem fogsz találni amivel ezt meg lehetne valósítani valami mindig hiányozni fog.

Battletag: Halede#2912 Wot Nick: Halede

(#31617) SSJPeter


SSJPeter
őstag

Egy string of ears öv vitával és strenghtel 950k-ért a mai időkben eléggé akciós volt. :C
Igaz csak 13%-as, de ez is megteszi egyenlőre. :D
Már van 28%+ meele damage reductionom.

Amúgy az új patch óta legyilkotlam vagy 50-60 elite pack-ot Act 2 ben és szinte semmi értékelhető nem esett... :(

Act 3-ban mennyivel jobb a helyzet?
Érzékelhetően jobb cuccok esnek mint act 2 ben?

[ Szerkesztve ]

Let’s go Brandon!

(#31618) wiggen123


wiggen123
aktív tag

Ha valakinek van egy fölös guest pass kódja és el tudná küldeni nekem privátban, akkor azt nagyon megköszönöm.

Sometimes you win, sometimes you learn.

(#31619) maross válasza SSJPeter (#31617) üzenetére


maross
veterán

Megeri ez a string of ears? Regota gondolkodom rajta, borzaszto sok statot es armor buknek vele. Ha azt nezem, hogy 13% damage reduction az 13% effektiv hp noveles, viszont bukok rajta vagy 2-300armor + str miatt ujabb 100 armor (mondjuk ossz 400armor, az kb szinten 13% effektiv hp) + lerepul egy adag damage is... Ki mire jutott ezzel kapcsolatban? :)

Kozben utana gugliztam:

"By using String of Ears you are giving up a lot of other defensive stats that could come from a good lvl 60 rare belt. Without any further thought, 20% melee damage reduction sounds like it's gonna be a whole lot better than any minor amounts of armor or resists you might be missing out on, but it turns out that armor/resists from a rare belt will give you more effective health than a 20% string of ears with good stats."
...
"String of Ears only beats a good rare belt when 79% of incoming damage is melee."

szoval egy 60allres-eset jo statokkal tuti nem eri meg lecserelni ra. Meg egy 20-asra se.

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#31620) radi8tor válasza SSJPeter (#31617) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ne reménykedj benne, hogy elitek jobbat adnak. Sima kis mobokból jobb cuccok szoktak esni nekem. Full random. Ezt azért csinálják, hogy mindent RMAH-ban vegyen meg a jónép.

⭐ Stella

(#31621) mpierre


mpierre
veterán

Merre potyognak a kovács receptek? Eddig a pónis pálya botjáét leltem meg...

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#31622) Blizz


Blizz
őstag

Ez mennyit érhet?

No mistakes, just happy little accidents

(#31623) Sonja


Sonja
veterán

Most egy kissé mérges vagyok. :((( Játszok, 5-ös NV, épp csépelek egy champion-t, erre megmerevedik a kép, majd jön a hibaüzenet, hogy game terminated és kilép a főmenűbe. Indítanám, de megint hibaüzi és kilép a bejelentkezési képernyőre. Erre ott mi fogad?

Anyád! :((

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#31624) SSJPeter válasza maross (#31619) üzenetére


SSJPeter
őstag

Hát ebben lehet valami,de:

Ha az öv mondjuk ad 20%-ot akkor a többi cuccnak már nem kell adnia, így azokon jobb statokat tudsz összerakni és nem kell rájuk meele damage reduction.
Én is ezt fogom most csinálni.
Lecserélek most 2 másik cuccomat amin eddig volt meele reduction, így összességében jobban jövök ki szerintem, de akárhogy is, ennyiért ez megérte, 950k nem pénz érte...ha nem jön be ennél többért adom el sztem.

Ezen is van 60 vita meg 60 str. hát mondjuk nem sok, de ha 150-150 lenne rajta az 25 millióba kerülne.

(#31623) Sonja:

Nekem crashelt is a játék. :U

[ Szerkesztve ]

Let’s go Brandon!

(#31625) radi8tor válasza Sonja (#31623) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Biztos legyilkoltál egy olyan elitet, akit nem kellett volna. ;]

⭐ Stella

(#31626) Huma


Huma
addikt

Na úgy tűnik behalt a bnet.

(#31622) Blizz:
Adok érte 300k-t. :D

(#31623) Sonja:
Nekem is ötös valorom volt mikor kidobott.

[ Szerkesztve ]

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#31627) Bencus88 válasza Sonja (#31623) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Nekem is.Mondom kicsit játszok belépek 10 másodperc és kidobott. :W

(#31628) Franklin válasza radi8tor (#31577) üzenetére


Franklin
addikt

52. szintű vagyok, de Nightmare Act3-4-ben tankolok, jó lesz ez nekem :-)

(#31629) Rankerz válasza Blizz (#31622) üzenetére


Rankerz
senior tag

Magas Str van mellé Vit és Crit chance és még egy kis damage is és life on hit.

Ez 1 Milla alsóhangon

[ Szerkesztve ]

(#31630) JSaN válasza Sonja (#31623) üzenetére


JSaN
addikt

detto, nekem is 5x NV es gyepaltam az eliteket. Majd megjavul.

Meg azoktol kerdem akik mar paypalrol levettek a blizzes penzt, van tovabbi levonas? Pl ha nem devizas szamlad van hanem sima forintos: (OTP-s vagyok)

[ Szerkesztve ]

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#31631) persil válasza mpierre (#31621) üzenetére


persil
nagyúr

Nekem eddig az összes inf act 1-en, imprisoned angel-től butcher-ig esett ki.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#31632) MrCsiT válasza Sonja (#31623) üzenetére


MrCsiT
addikt

..csak akkor a Server Status ne jelezné, hogy rendben van, ha egyszer nincs ?! :(((

[ Szerkesztve ]

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#31633) grex4 válasza JSaN (#31630) üzenetére


grex4
aktív tag

skacok.
Titkos pályát érdemes fejleszteni (nightmare botom van) és farmolni?
lassan lenne lóvé hell botra.

üdv

(#31634) sith7


sith7
nagyúr

Mi a lényeges különbség e kettő között ? / első tiszta :D /

life on hit vs life after kill

Mit takar az, hogy after/utána ?
Miután egyet megölök, akkor ad érte x HP - t ? :F

(#31635) Sonja válasza JSaN (#31630) üzenetére


Sonja
veterán

Nem az a baj, hogy lelövik, mert oké kell a karbantartás, hibajavítás, stb., de legalább egy üzit küldhettek volna, hogy mit tudom én "2 perc múlva szerver leállítás, mentsetek" vagy valami. De ez. Hirtelen már valami másra gondoltam, hogy esetleg a gép fagyott le vagy egyéb. :U

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#31636) persil válasza sith7 (#31634) üzenetére


persil
nagyúr

life on hit = minden ütésed után gyógyulsz
life after kill = akkor gyógyulsz, ha megölsz valakit

"Mit takar az, hogy after/utána ?
Miután egyet megölök, akkor ad érte x HP - t ?"
Igen.

Értelemszerűen az on hit sokkal erősebb, ha jó nagy atk speed-ed van, meg persze 200-300 life on hit eleve nem ér semmit, szóval a mértéke sem rossz, ha kicsit magasabb.
A life after kill akkor jó, ha bazi nagyot sebzel és mondjuk 1-2 ütésből meg tudod ölni az ellenfeleket.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#31637) dobolan válasza maross (#31619) üzenetére


dobolan
senior tag

Nekem 35% melee dmg reduction van összesen a wizardon + ~900 allres + 5000 armor, de még így elég sokat kell menekülnöm act3-ban.

(#31638) DopeBob válasza Sonja (#31635) üzenetére


DopeBob
addikt

Be szokták jelenteni mindíg, és a szerver ellenőrző oldal se szokott hazudni. Lehet, hogy valami internet kapcsolat gond kulfold felé.

MZ/X

(#31639) sith7 válasza persil (#31636) üzenetére


sith7
nagyúr

köszi, akkor kb. jól gondoltam .... :))

(#31640) SSJPeter válasza radi8tor (#31620) üzenetére


SSJPeter
őstag

Én akkor csak azt nem értem, hogy azoknak akiktől vásárolni szoktam a cuccokat az AH-ban, azoknak honnan vannak? :F
Tényleg a Blizzard csinálja a cuccokat "out of thin air" vagyis a levegőből?

[ Szerkesztve ]

Let’s go Brandon!

(#31641) maross válasza SSJPeter (#31624) üzenetére


maross
veterán

Persze, de egy 20as ov egy vagyon, egy 500as belt 60allressel pedig nem tetel, es ugyanott vagy effektiv health-ben. Melee reduction nagyon jol hangzik, en is vettem mar egy ovet anno, de eladtam, mert nem jott be (15-os volt). Itt lehet okosodni a temaban, mit miert eri meg felaldozni :).

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#31642) oxox válasza Blizz (#31622) üzenetére


oxox
addikt

legend...keress ra a nevere...szerintem 1-2 misi tuti van...

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#31643) radi8tor válasza sith7 (#31634) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Így van, az egyik püfölés alatt ad HP-t, a másik sikeres ölés után.
Gondolj bele melyik jobb: az amelyik egy 5 perces püfölés során minden ütés után ad HP-t vagy az, amelyik az 5 percnyi püfölés után EGYSZER ad HP-t.

⭐ Stella

(#31644) SSJPeter válasza maross (#31641) üzenetére


SSJPeter
őstag

Köszi, elolvasom.

Let’s go Brandon!

(#31645) Blizz válasza Huma (#31626) üzenetére


Blizz
őstag

Hát itt már alsóhangon 1 millióról van szó akkor 300k kevés:D

Rankerz Köszi szépen:)

No mistakes, just happy little accidents

(#31646) sith7 válasza radi8tor (#31643) üzenetére


sith7
nagyúr

A life on hit egyértelműen jobb, csak drágább is ... :W ... de hát nem véletlenül ... :))

(#31647) persil válasza radi8tor (#31643) üzenetére


persil
nagyúr

Ha a life on hit csak 300 és amúgy is egy ütéssel megölöd a mobot, akkor sokkal jobb mondjuk egy 2000 life after kill... :)

De tényleg helyzetfüggő. Mondjuk, ha van pénzed akkor life on hit lesz a nyerő.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#31648) Blizz válasza oxox (#31642) üzenetére


Blizz
őstag

Jaja,csak nincs szerver,így inkább rákérdeztem

No mistakes, just happy little accidents

(#31649) kovsol válasza SSJPeter (#31617) üzenetére


kovsol
titán

az a gond, hogy hiába eshet ilevel 63 cucc is, az se mind jó, nagyon sok fos esik abból is.

May the Force be with you!

(#31650) Bird válasza kovsol (#31649) üzenetére


Bird
addikt

pontosítanék: 90% csak használhatatlan/ eladhatatlan tárgy esik (lvl61-63).... A patch után sokkal nehezebb eladni a jobb tárgyakat is, mert túlkínálat van.... A 350+ life on hit fegyverek pillanatok alatt elmennek (650dps-től felfele), de a többi felejtős... Az ias elvesztette a varázsát önmagában azok is eladhatatlanok. Minden az RMAH felé lett eltolva... Mondjuk a patch után tényleg sokkal több rare tárgy is esik, de többségük sajnos gey rakás f*s. Jobb gyűrű, amu nekem az elmúlt két napban nem is esett 6 óra farmolás után... Pedig magic findom 70%. A javítás pedig 4-6x nőtt, így a goldot is sokkal nehezebb gyűjteni! Köszi Blizz.... ;]

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.