Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#31551) Neptunfű


Neptunfű
tag

Tegnap találtam egy rare quivert a köv. statokkal:
-85dex
-15% AS
-8,5 crit chance
-5%+ elit damage
-törhetetlen
Nem tom elvinnék e, mert se +skill se +discipline

as long as you don't choose everything remains possible

(#31552) hudyfiu válasza execute93 (#31549) üzenetére


hudyfiu
senior tag

most bejön

(#31553) KonzolKartel

Pár óra alatt el is vitték:).

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#31554) maross válasza KonzolKartel (#31553) üzenetére


maross
veterán

Es ez mi volt, be tudod linkelni?

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#31555) sith7 válasza oxox (#31550) üzenetére


sith7
nagyúr

Társam a kínokban ... :R

Én is ott küzdök :))

(#31556) Neptunfű válasza KonzolKartel (#31553) üzenetére


Neptunfű
tag

:Y :C GRAT! Mi volt ez a szépség?

Szerk:
Fine vagy Grand recept volt?

Elvileg megnyitod a chat ablakot és az item neve+shift?

[ Szerkesztve ]

as long as you don't choose everything remains possible

(#31557) KonzolKartel válasza maross (#31554) üzenetére

Egy self crafted armor volt.
Sajnos már nem tudom be linkelni.
De asszem ez a 210+ dex, 170+ vitality 66 allres, és még egy-két egyéb add.

Bár ebben nem vagyok biztos, naponta legalább 20-30 cuccot berakok:\.

Mintha valaki írta volna, hogy meg lehet nézni eladás után is.
Erre van még lehetőség?

Neptunfű:
Grand reci

Egy hasonló volt AH-ban, 30 milláért, de már csak pár óra volt hátra, és a kutyának sem kellett.
Lehet azért kérhettem volna többet is érte. Na mind1:).

[ Szerkesztve ]

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#31558) Djuree válasza KonzolKartel (#31553) üzenetére


Djuree
félisten

uhh :Y

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#31559) persil válasza sith7 (#31525) üzenetére


persil
nagyúr

"olyanokat is, amit automatikusan 20 eur - ra lő eb a rendszer"

A rendszer nem lő magától árat, szimplán a kereskedőnél kapható gold mennyiséget írja ki tizedesjellel.
Beraksz egy kardot, amiért a kereskedő adna 2367 aranyat, akkor ő beírja, hogy 23.67 euro.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#31560) Amur válasza execute93 (#31549) üzenetére


Amur
addikt

nekem se logol be,a retrieving hero list-nél megáll,és 10 perc után is ottmarad,nem is dob hibaüzit.

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#31561) sittes79 válasza KonzolKartel (#31553) üzenetére


sittes79
addikt

Gratula ez szép munka, miért nem adtad ajróba(€) bele!?

(#31562) nofi


nofi
őstag

Hello!

Pár napig nem voltam itthon; tegnap hazaérve települt a "várva-várt" 1.03, és a Monkom DPS-e kb. a felére csökkent. Sokan csuklottak este a Blizzardnál, mert 3db Attack Speed szorzóm csökkent 15%-ról 7%-ra. Jelenleg olyan ~650-es sebzésű egykezes fegyverem van, de félmillió alatt max 7xx-es sebzésű fegyvert tudnék venni. ~12000-es DPS-em van, Breath of Heavent használva pár másodpercre ~13500-ra kúszik fel, de ennyi. Szvsz édeskevés infernon (25000 volt patch helyett). Így már az Act1 vége is olyan húzóssá vált számomra, hogy 6-7 halál után kilőttem a gépet.
Alapvetően Fist of Thunderrel (Thunderclap) megyek, Sweeping Winddel és Blindolom az ellenefeleket. Ha gáz van akkor 4mp-es Serenity, illetve Mantra of Evasion állandóan.
Tippeket kérnék szépen, Attack Speed helyett milyen irányba érdemes fejleszteni a karakterem cuccait :B

Xbox GT: nozsolt

(#31563) sith7 válasza persil (#31559) üzenetére


sith7
nagyúr

Upsz ... ezt nem tudtam ... :B

(#31564) oxox válasza nofi (#31562) üzenetére


oxox
addikt

relax....konybe fog meg labadni a szemed.....menj csak el es javitasd meg a cuccaidat.

...engem butcher kb 35-40k -al roviditett meg tegnap mire lehalt....

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#31565) Djuree válasza nofi (#31562) üzenetére


Djuree
félisten

az én monkom 11k-t sebez és röhögve megyek végig act1-en :U

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#31566) F-ECT$


F-ECT$
titán

Lassan beérek abba a zónába, amikor elkezdhetek ugrálni a farmolós helyek között. Ez pontosan hogy megy? Pl Ott vagyok Act2 közepén, akkor simán vissza tudok menni Act 1 végére és vissza? Vagy meg kell kérni valakit aki épp ott jár, hogy hívjon partiba?

Dive ever, work never.

(#31567) hudyfiu válasza F-ECT$ (#31566) üzenetére


hudyfiu
senior tag

Össze vissza tudsz menni.
Nem kell hozzá senki

(#31568) Ptech válasza F-ECT$ (#31566) üzenetére


Ptech
őstag

Act2 játékot indítasz, és vissza tudsz menni előző actba is. Viszont ilyenkor elvileg leesik a NV.

(#31569) Huma válasza nofi (#31562) üzenetére


Huma
addikt

Indíts barbárt. Állítólag az a legerősebb kaszt. Azzal végigszólózod infernót. :D

Amúgy 130k-ért már 850DPS-es kardot tudsz venni.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#31570) nofi válasza Djuree (#31565) üzenetére


nofi
őstag

Pont ez lenne a kérdésem, hogy AS helyett milyen más értékekre érdemes koncentrálni, mert a DPS-emet már aligha kapom vissza milliók befektetése nélkül. Life on Hit? Vitality? Armor? Dodge? Resistjeim kb. 340-en állnak, de szerintem inferno Act1-ben ez elég.

oxox: javíttattam már és nem volt egy felemelő élmény ;)

Xbox GT: nozsolt

(#31571) nofi válasza Huma (#31569) üzenetére


nofi
őstag

Új karaktert indítsak? Inkább megyek vissza Battlefieldezni... :DDD

Xbox GT: nozsolt

(#31572) Franklin


Franklin
addikt

Asszem ez alkalmi vétel volt :-D

[link]

(#31573) maross válasza nofi (#31570) üzenetére


maross
veterán

rakj fol magadra meg 1000 armort es 200 resistet, 2x annyit kell rad utnie ugyanannak a monsztanak, hogy elfekudj. Ha van vagy 20crited, erdmes lehet crit damaget nezni, ha nem, akkor inkabb LoH.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#31574) nofi válasza maross (#31573) üzenetére


nofi
őstag

Köszönöm a tippet! :R

Xbox GT: nozsolt

(#31575) S e t h válasza Huma (#31569) üzenetére


S e t h
nagyúr

130k-ért?De gondolom komolyabb stat nélkül?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#31576) Ptech válasza nofi (#31570) üzenetére


Ptech
őstag

Monkként könnyű dolgod van a resistekkel mondjuk, mert nem kell allreses cuccokat venned ugye.
Amúgy az AS még mindig elég jó, csak már nem annyira OP, mint eddig.
A következő legjobb stat a Crit Chance és Crit Dam, arra érdemes rágyúrni.
Meg kiválasztasz egy resistet, és azt pakolod fel mindenből, One With Everything-el allres lesz belőle százszor olcsóbb, mint az allreses cuccok.

(#31577) radi8tor válasza Franklin (#31572) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Olcsó volt, más kérdés, hogy 52-es szinten már illene 400-500 DPS-es fegyverrel rohangálni. ;)

Dex, vita értékei jók, de nem sebez. :(

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#31578) thesound válasza Sonja (#31535) üzenetére


thesound
őstag

Nekem ez után azonnal megjelent az 5 új sigil.

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#31579) nofi válasza Ptech (#31576) üzenetére


nofi
őstag

One With Everything-et használom mióta elérhető, így van 340-es all resistem, csak eddig úgy gondoltam ennyi elég inferno Act1-hez. Crites cuccokat még nem néztem AH-ban, de átfutom a lehetőségeket. Sajnos csak 400k-m van, kétszer is meg kell gondolnom mire költsek :K

Xbox GT: nozsolt

(#31580) Huma válasza S e t h (#31575) üzenetére


Huma
addikt

Ja.

Más: Most gyilkolásztam Diablót infernón és szánalmasan gyenge. Gyakorlatilag gyógyital és gyógykút használata nélkül is simán meg lehet ölni. Egyedül az árnyék klón jelent veszélyt.

Nem ártana szerencsétlennek egy kis buff mert végülis ő lenne a főgonosz vagy mi. Ne lehessen már sokkal könnyebben leverni mint egy kék elit pakkot.

Elméletileg a legnehezebb harcnak kellene lennie a játékban.

[ Szerkesztve ]

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#31581) ttt1


ttt1
őstag

Én ezt a két szépséget raktam most fel ..

(#31582) angelside77


angelside77
tag

Én azt vettem észre a gold Ah is egyre drágább lesz :W

50K-ért vettem egy 840 dps-es Fist weapont 2-3 hete. Most a tízszereséért sem kapok hasonlót. Anno tudtam volna venni 1 millióért 1000 dps fegyvert, most ezek minimum 3-4 milliónál kezdődnek.

Most minden nap felnézek, hátha akad egy Noob, aki elad olcsóért, de eddig nem sok szerencsével.

Rég feladtam, hogy embereket mentsek meg a világnak a fejükben levő szellemektől.

(#31583) oxox válasza angelside77 (#31582) üzenetére


oxox
addikt

en 25k-ert vettem az 1051dps koruli fegyomat :DDD ...licitaltam ra, es na...hat nem ment feljebb a licit :DD

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#31584) angelside77 válasza oxox (#31583) üzenetére


angelside77
tag

Szerencséd volt. Mikor?

Egyébként a liciteket is nézegetem, hátha lesz valami.

Vettem anno 1200-as kétkezest, a hülye fejemmel szétbontattam a kováccsal a többi kacattal együtt :O

[ Szerkesztve ]

Rég feladtam, hogy embereket mentsek meg a világnak a fejükben levő szellemektől.

(#31585) tatabánya válasza angelside77 (#31582) üzenetére


tatabánya
senior tag

én csak egyszerű kék íjat vettem 1000dps-el 5000 aranyért, néha lehet találni még

(#31586) Sonja válasza thesound (#31578) üzenetére


Sonja
veterán

Hol, basszus? :F Úgy látszik csak én nem találom akkor. :B

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#31587) persil válasza nofi (#31562) üzenetére


persil
nagyúr

12k dps bőven elég, ha jól csinálod.
Act 1-en még nekem is csak annyi volt.

Atk speed-re meg eleve nem érte meg ennyire gyúrni, mivel a karakterlapon a sebzés, ami ki van írva, csak egy viszonyszám, köszönőviszonyban nincs a valós sebzéseddel, abba minden bele van számolva, crit chance-től elkezdve az atk speed-ig minden.
Ráadásul a skillek a fegyver sebzésétől függnek.

Jó lenne tudni mennyi a hp-d, armorod, resistek stb, mert pusztán a sebzés semmit nem ér(monknál legalábbis). Nem azért halsz, mert kevés a sebzésed. A build jónak tűnik amúgy.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#31588) maross válasza persil (#31587) üzenetére


maross
veterán

"a karakterlapon a sebzés, ami ki van írva, csak egy viszonyszám, köszönőviszonyban nincs a valós sebzéseddel, abba minden bele van számolva, crit chance-től elkezdve az atk speed-ig minden."

Pont akkor nem lenne koszonoviszonyban sem, ha nem lenne benne a crit es az attack speed.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#31589) Djuree válasza maross (#31588) üzenetére


Djuree
félisten

a crit minek van benne? azt csak ritkán sebzed. hülyeség beletenni.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#31590) angelside77


angelside77
tag

Nekem is 12k dps van csak. Igaz mellé 580 all res, 40k hp.

Act 1 sima, Act 2 tűrhető, néha egy két elit csoport megszívat még.

Rég feladtam, hogy embereket mentsek meg a világnak a fejükben levő szellemektől.

(#31591) persil válasza maross (#31588) üzenetére


persil
nagyúr

Nem.

Így csak egy viszonyszám, amit más karakterekkel össze tudsz hasonlítani, hogy 1mp alatt kb mennyi sebzést tudsz leadni. Ahhoz, hogy ez valós legyen kéne vagy 10 másodpercig folyamatosan ütni. Plusz ebbe bele van átlagolva a crit chance és a crit dmg is, ami lehet, hogy 10 sec alatt egyszer sem jön elő.

Ráadásul, mivel a skillek fegyversebzéstől függnek, így mondjuk egy barbár earthquake-jénél pont mindegy, hogy mennyi karakterlapon a dps-ed, ha szar a fegyvered sebzése.

Szrk: offba tettem.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#31592) mephi666 válasza Djuree (#31589) üzenetére


mephi666
nagyúr

mert ha mondjuk van 5%-od, akkor minden 20. ütésre rájön átlagban a +critdam és ez emel az átlag dps-en :K kell vele kalkulálni... (ezért van, hogy feltolt sharpshooterrel akkora a dh damja... mondjuk csomó cuccom alapból ad critre, tehát magasabbról kezd el stackelődni 100%ig és bőven jól lövöm)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#31593) maross válasza Djuree (#31589) üzenetére


maross
veterán

azert, mert ha utsz 100-at, akkor pontosan tukrozze a kiosztott sebezsedet, es ne 50%-kal kevesebbet irjon mint amennyi valojaban. Nem ertem mi a problemad vele. Ha ritkan sebzed, akkor mar nem szamit? Aki meg direkt erre gyur es van neki 40% eselye arra hogy 300%-ot usson, nos az nem kicsivel noveli meg az alap damaget (konkretan 10k helyett 18k).

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#31594) persil válasza maross (#31593) üzenetére


persil
nagyúr

Ez igaz, persze.

Csak arra gondoltam, hogy nem szabad ebben ennyire bízni, mint ahogy előbb írta kolléga, hogy most a patch egy kevésbé szerencsés járuléka miatt fele lett a sebzése.
Azért nem, csak a dps-e lett fele annyi.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#31595) mpierre válasza maross (#31588) üzenetére


mpierre
veterán

+ persil:
Csata közben nem fixen - mondjuk - 10,5k-kat csapsz oda az ellennek. Van hogy csak 5-6k, míg máskor 18k is összejön. (Legalábbis ilyen számok röpködnek nálam, mikor ütöm az ellent.) Így konkrétan nem tudom, mit számol bele a gém.

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#31596) killerjohn


killerjohn
addikt

titeket sem enged be a bnet?

(#31597) nofi válasza persil (#31587) üzenetére


nofi
őstag

Monknál nem is vártam csodát sebzés téren, ezért is szomorított el, hogy ezt a minimálisat is lecsökkentették.

32k élet
340 allres
armoromat sajnos így fejből nem tudom (hülyeséget meg nem szeretnék írni)

Xbox GT: nozsolt

(#31598) mikromanus


mikromanus
veterán

Ööö. Ez meg mi? Kóstolgattok b*romarcok? :D

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#31599) maross válasza nofi (#31597) üzenetére


maross
veterán

at kell terni attack speed helyett dexre vagy critre, es visszajon. Mindenkinek csokkent a sebzese, a barbaromon volt 12+14+15+18 attack speed, gondolhatod :).

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#31600) mpierre válasza mikromanus (#31598) üzenetére


mpierre
veterán

Ezt most verted ki valakiből? :DDD

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.