Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#31101) kovsol válasza D1Rect (#31100) üzenetére


kovsol
titán

ez így van, de azért a blizzardnak is csöpög befele a pénz, nem véletlenül csinálták ezt meg

May the Force be with you!

(#31102) dobolan válasza CactuS (#31096) üzenetére


dobolan
senior tag

Hát én act1-2-ben játszottam tegnap, ott. Act3-ban lassú, mert lehet, hogy könnyítettek rajta, de azért annyira nem :)

(#31103) Realradical válasza megint én (#31099) üzenetére


Realradical
őstag

És aki meg RMAH-n vesz bármit is az nem ember a szememben!
Nem tudom, hogy fogok ezután élni...

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#31104) SSJPeter válasza Djuree (#31083) üzenetére


SSJPeter
őstag

Ha kevesebb lesz az arany és a jónép nem tud aranyért vásárolni mert nincs, akkor idővel lejjebb mennek majd az árak is, remélem.

Let’s go Brandon!

(#31105) Ptech válasza Realradical (#31103) üzenetére


Ptech
őstag

Majd craftolsz sok gemet nagy nyereséggel, és nem kell az RMAH ;] :DDD

(#31106) ProEvoFan válasza whitezo88 (#31089) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Hogyan lehet a BF3 DLCket (amiben egyenként 4 pálya van) összehasonlítani egy Diablo 3 item vásárlással?Óriási különbség van köztük.Első és legfontosabb; ha megveszed a Bf3 Elitet ami kb hazánkban 30 euró, azzal megkapod az összes DLCt ami létezik a játékhoz.Na de a Diablo 3ban elkérnek egy szaros itemért 100-200 eurót....amivel über leszel, tehát befolyásolja a játék kimenetét, ami majd a PvPben lesz nagyon fájó.Több pénz, erősebb PvP karakter.BF3ban nem tudsz jobban lőni ha megveszed a Elite szolgáltatást.

(#31083) Djuree
Nyert a Blizzard. :W
De egyben meg is értelek.

(#31100) D1Rect
De a Blizzard leszedi a maga 15%át.

(#31107) Realradical válasza Ptech (#31105) üzenetére


Realradical
őstag

RMAH-nak annyi, ha rászabadulok. Befizetni nem fogok az biztos, majd kreálok cuccokból alaptőkét hozzá :)

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#31108) D1Rect válasza kovsol (#31101) üzenetére


D1Rect
félisten

De ez az "RMAH összeesküvés" már fárasztó.
Jelentősen könnyebb lett most a játék...

Akik meg undergeared grasscanonnan futkostak olyan helyen ahol nem életképesek, de simán deathrusholták a nehezebb eliteket, valahogy nem tudom sajnálni a repair költég miatt.

(#31106) ProEvoFan: Mutassál nekem 1 olyan itemet amitől "über" lesz az egyébként gyenge kari.

[ Szerkesztve ]

(#31109) dobolan válasza megint én (#31099) üzenetére


dobolan
senior tag

Ez hülyeség, már bocs. :) Ha én óránként keresek 10eurot máshol, akkor 5 óra alatt meg van egy olyan cucc, amiért lehet, hogy te napokig farmolsz, ha találsz egyáltalán, én meg megveszem és kész. Ezzel szerintem nincs baj.

(#31110) Ptech válasza ProEvoFan (#31106) üzenetére


Ptech
őstag

Nem kötelező megvenni minden itemet, pláne nem ennyiért.
Itt sem tudsz skillt venni, csak geart.
Már az előző rész is a kereskedelemről szólt, nem tudom miért van mindenki úgy meglepődve, hogy a D3 is ilyen. Modern fps-ekben annak vannak jobb cuccai, aki sokat játszik, WoW-ban annak, aki hatékonyan raidel, itt meg annak, aki tud kereskedni.

(#31111) megint én válasza dobolan (#31109) üzenetére


megint én
őstag

Könyörgöm, hogy ne lenne baj? Megöli a játékot az RMAH! A blizzard már jó ideje egyre csökken a szememben, és most mi lesz? Kiscsávó (nevezzném inkább pénzes kis geciládának) Megveszi pénzér a jó cuccokat, és majd fullos karija lesz, míg az aki nem fizet az vagy farmolhat napi 16 órát, vagy megszokja, hogy lecsapják.

(#31103) Realradical
Te meg majd megnézem mikor jössz ki gazdaságosan hogy eladod a cuccokat, már ha lesz mit egyáltalán el tudsz ott adni, és utána abból még veszel is valamit. 2x-15% azaz 30%os deficittel indulsz, biztos meg fogja érni ;] :P ;] :P

K. Anyád Blizzard!

(#31112) ProEvoFan válasza D1Rect (#31108) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Igazad van.Eltúloztam.1 itemtől nem leszel über. Ezért kell?!?! megvenni mint a 13 itemet eszméletlen drágán, valódi pénzért ;]

(#31110) Ptech
Nem az a baj h kereskedés van.Itt az RMAH a probléma.De remélem rájönnek az emberek h nem lehet minden szart eladni RMAHban.Vagy el lehet adni minden szart?No meg Blizzard az RMAH felé tereli az embereket.

-"Modern fps-ekben annak vannak jobb cuccai, aki sokat játszik"-
Na ez nem teljesen igaz.BF3ban sok haver 400óra+ játékidő után is kezdő fegyverrel darálja a jó népet.

[ Szerkesztve ]

(#31113) Ptech válasza ProEvoFan (#31112) üzenetére


Ptech
őstag

Az amúgy is lett volna, d2jsp sem véletlenül létezik még több mint 10 évvel azután, hogy kijött a D2.
Blizzard meg persze, hogy afelé terelne mindenkit, hiszen pénzük van belőle.

(#31114) tatabánya


tatabánya
senior tag

a hozzaszolasokat olvasva ugy beszeltek a jatekrol mintha valaki a tarkotokhoz szoritana egy fegyvert es kenyszeritene a jatekra. nem muszaj jatszani vele es plane nem kell euroert vasarolni. elegedettek lehettek 3 diablo killel is...

[ Szerkesztve ]

(#31115) LucifeI2 válasza megint én (#31111) üzenetére


LucifeI2
őstag

Ez neked miért fáj? A te játékélményedre hogy van negatív hatással az, hogy ha másnak jobb felszerelése van? Hogy öli ez meg a játékot? Fejtsd ki kérlek, mert számomra ez felfoghatatlan.

(#31116) kovsol


kovsol
titán

Nem tudom sírjak-e vagy nevessek olvasva itt a hozzászólásokat. Van két karakterem inferno act3 ban, beletoltam 100 órát kb a játékba, az árát már visszakaptam. Ha már nem játszok vele többet akkor is megérte nekem. Járok dolgozni és abból élek nem az AH ból, javaslom ezt nektek is és fő a nyugalom. :D Ez egy játék nem bevételi forrás. Az csak egy extra benne.

(#31115) LucifeI2: remek kérdés, mivel nem egy nyitott világ van mint egy MMO ban így nem értem mi gátat szab az ő játékának ha mások a saját kis kreált játékukban gyorsabban pörgetik a bossokat, ha meg publikba hozzá csatlakozik akkor meg segít is neki.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#31117) Gyeptegla válasza Szancsó (#31081) üzenetére


Gyeptegla
tag

Én azért levédeném egy authenticatorral az accountot, hogy ne basszák szét nap mint nap, és ne azzal kelljen foglalkoznom, hogy mit adott vissza vagy nem a Blizzard egy hét után.

Ez csak az én véleményem, de aki meg akar spórolni egy ilyen kiadást ám tegye.

(#31118) Djuree válasza megint én (#31111) üzenetére


Djuree
félisten

ebben neked mi az újdonság? a világ pénzzel működik, egyre jobban méghozzá. mindig lesz akinek jobb kocsija van, nagyobb háza, szebb nője, mert több pénze van. ha ez neked fáj, akkor neked nagyon rossz lehet ;) ha valaki beleöl 100k-t hát lelke rajta, ha van pénze miért ne, ha ez őt boldoggá teszi. én játékba biztos nem ölnék ennyi pénzt, de valamennyit hajlandó vagyok, a későbbi megtérülés reményében.

kovsol: tőlem semmit nem vesznek meg, pedig már vagy 60 órát én is beletoltam :W

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#31119) megint én válasza LucifeI2 (#31115) üzenetére


megint én
őstag

Tudod lesz PVP, mert Singleplayra eszem ágában nem lett volna 13.000 forintot kiperkálni, akkor inkább letöltöm. De ha majd téged csap le az aki 1000 eur-t költött a lehető legjobb Gear-ra majd megnézném az arcod, ahogy ráncolod a homlokod mérgedben!

(#31118) Djuree
Ja, meg van aki meghal náthában, és afrikában naponta halnak meg olyan betegségekben amiket olyan 100 forintos költséggel meg lehetne gyógyítani, stb stb, stb. És jól van ez így?

[ Szerkesztve ]

(#31120) lordjancso válasza megint én (#31111) üzenetére


lordjancso
senior tag

Szerintem ha ilyen kirohanásaid vannak, inkább hanyagold ezt a játékot. Nem neked való. Sokkal jobb lesz neked is, hidd el.

Rip and cut and mutilate the innocent, his friends, and again and again and on and on.

(#31121) kovsol válasza megint én (#31119) üzenetére


kovsol
titán

WoW aréna rendszer működéséről tudsz valamit ?
Vannak ratingek és az alapján sorsolja a hozzád illő ellenfeleket.

na én inkább lépek a strandra :)

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#31122) mpierre


mpierre
veterán

Csak nem bezárták a sima goldos AH-t? :F

;]

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#31123) ProEvoFan válasza kovsol (#31116) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Mondja ezt az, aki már visszakapta a játék árát.Nem mindenki ilyen szerencsés.
Nekem nem az a bajom h nem tudtam még eladni RMAHban jó itemet.Maga az RMAH a probléma.
Amúgy a Blizzard azt jól tette, hogy a normal-nightmare-hell szintekre nincs szükség RMAHra.

[ Szerkesztve ]

(#31124) Mr.Csizmás válasza ProEvoFan (#31112) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

minden szar eladásával most kísérletet végzek, 30-as szinttől felfele a legjobb dropokat teszem fel RMAH-ba, pár euróért, a végén kíváncsi leszek, hogy mennyit vettek meg összesen.

btw. kovsol jól mondja, pár fasza itemet eladni, hogy visszajöjjön a játék ára, onnantól akár kalap-kabát, jól van az ember anyagilag.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#31125) maross válasza megint én (#31111) üzenetére


maross
veterán

Meg ha teged csapna le, megertenem az aggodalmad, de virtualis szarokat pufol a lovejaval, amibol vehetett volna maganak egy ibizai utat. Ugyanigy van neki 150ezres telefonja, meg legujabb szerias audija, soha semmit nem tett erte. Az egesz csak irigyseg. Ha neked ennyi loved lenne, te is ugyanugy vennel.

A masik reszre meg, biztos vagyok benne, hogy itt a forumon is joparan kitermeltek a jatek arat, minusz szazalekok ide vagy oda.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#31126) Drenadar válasza megint én (#31111) üzenetére


Drenadar
veterán

eddig is megvette a kiscsávó csak más weboldalakon keresztül.

(#31127) mpierre válasza Mr.Csizmás (#31124) üzenetére


mpierre
veterán

Szintén kísérletezek. :K Elsőre beraktam a xarokat annyiért, amit az RMAH kiszámolt rá. Ha nem, csökkentem az árat és kiderül.

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#31128) hajsza válasza D1Rect (#31108) üzenetére


hajsza
aktív tag

Nem tudom, hogy elgépelés volt-e vagy rosszul tudod, ezért engedd meg, hogy kijavítsalak: glass cannon.

Az RMAH-val kapcsolatban nekem azóta fenntartásaim vannak, amióta először hallottam róla, vagyis még jóval a bevezetése előtt.

1. Ha valaki vesz valós pénzért X időpontban egy jó tárgyat, majd a következő patch-ben a tárgy jó tulajdonságait épp jelentősen gyengíti a Blizzard - mint pl. most az attack speedet, - akkor azzal anyagi kárt okozott. Valós életből vett hasonlattal: van egy részvényed és valaki egy mozdulattal, kénye kedve szerint tudja befolyásolni az árfolyamát. Az ilyet a való világban komolyan büntetik.

2. Semmi sem gátolja meg a Blizzardot vagy annak bármely alkalmazottját abban, hogy pár kattintással a legjobb tárgyakat hozza létre és az RMAH-n árusítsa. Kvázi van egy pénznyomdájuk. Erre azt mondani, hogy biztosan nem fognak ilyet tenni erős naivság, mert ahol könnyen lehet pénzt szerezni, ott valakit mindig elfog a kísértés. A másik pedig az, hogy már a lehetőség maga is szemet kellene, hogy szúrjon a hatóságoknak. Ha valakinek lenne otthon olyan eszköze, amivel arra is módja van, hogy a valódival pontosan megegyező pénzt állítson elő, akkor az állam nem fogja elfogadni azt, hogy "Becsületszavamra, sosem fogok vele ilyet tenni", hanem azonmód lefoglalja az eszközt.

(#31129) Telda válasza D1Rect (#31100) üzenetére


Telda
addikt

De akár ők is rakhatják be a cuccokat, goldot, stb., semmire nincs bizonyíték, így csak a találgatás marad. Neki ez lenne a legtisztább haszon.

(#31130) Ghoosty válasza Mythsardan (#31057) üzenetére


Ghoosty
őstag

Ha folyamatosan vásárolod a jó cuccokat AH-ból, akkor infernoig semmi se lesz nehéz kicsit se. Mint korábban mondtam, 300 dps-sel be lehet fejezni a normalt-t, (elsőre diablo killel) neked ennek több mint 6-szorosa. Én a hellt kezdtem el kevesebb dps-sel mint ami most neked van. Úgy van benne kihívás.

(#31131) DjDanee87


DjDanee87
addikt

1.0.3 elég jó lenne, ha a javítási költséget nem szúrták volna így el. Végre 1-2 halál árán tudnék haladni barbárral act3ban, de így értelmetlen, hogy pénzt bukok vele, ha csak 1szer is meghalok egy elit csoporton.

Mázli, hogy még a patch előtt beszereztem egy ilyen fegyvert nagyon áron alul. Most alsóhangon 500kba kerülnek hasonlók. Ezzel Act3-t nem néztem, de gondolom hogy szintén felejtős. Ezek a statjaim. Act2 így elég fun a kis 0 DPSű tank után (berserk alatt 80k DPS, revenge 250-300k critel). Néha becsúszik 1-2 halál, de nem gyakori így sem.

Kulle nagyon könnyű volt így, Belial is ment elsőre bár volt 1-2 parás pillanatom a fight alatt Ezt meg nem tudom miért kaptam, néha eltalált.

Ami miatt viszont most utálom a Blizzt, hogy eddig act2 sima volt tank gearben (1000 all resi, 56k HP, 10k armor 36% blockal). Azt is farmoltam már napok óta patch előtt. Erre patch után hiába lennék képes act3ra, egyszerűen nem éri meg. Jobb loot már nem esik ott - mivel akár act1ben is kiesik ilevel63 cucc. Ezért hülye volnék act3ban szórni a pénzt javításra.
Kár, mert már kezdem unni Act2-t ennyi farmolás után. Remélem ez 2H DPS dolog továbbra is működni fog, és akkor legalább haladós marad act2.

(#31132) megint én válasza hajsza (#31128) üzenetére


megint én
őstag

+1 :K
Pontosan. Na meg mi van, hogy csinálnak is majd unique cuccokat, amiket csak, és kizárólag ott fogsz tudni megvenni.

[ Szerkesztve ]

(#31133) D1Rect válasza hajsza (#31128) üzenetére


D1Rect
félisten

Elírtam, 2x is. Egy "n" volt a cannonban.

1. Szerintem nem vagy tisztában az anyagi kár jelentésével.
2.
a. Nem, az alkalmazottak nem tudnak csak úgy létrehozni itemeket ingame.
b. Ez olyan, mint a "lottósorsolás csalás". A szerencsejátékot üzemeltető cég pont lesz@rja, hogy nyer-e valaki. A Blizz is pont lesz@rja, hogy milyen itemek mozognak a rendszerben.

(#31129) Telda: No offense, de ez a "kisemberek" gondolkodása.
Ha percenként százasával-ezresével forognak az itemek a kutyát nem érdekli 200€ és egyszerűen nem éri meg belenyúlni.

[ Szerkesztve ]

(#31134) mpierre


mpierre
veterán

Csak úgy halkan kérdem meg, hogy amikor indult az RMAH, akkor vette vki a fáradtságot és végigolvasta a felugró ablakban a szabályzatot? Ki, mire kattintott?

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#31135) oxox válasza Djuree (#31118) üzenetére


oxox
addikt

A szebb nojerol jutott eszembe a mondas...a vilag legjobb nojet is unja mar valaki ke.elni...
szerintem a pvp-re is kitalalnak majd valamit....amugy semmi ertelme nem lenne egy olyan kuzdelemnek, ahol egy mezei jatekost (mint pl En) x jatekoraval maga mogott osszeugrasztanak egy olyannal akinek 30x jateka van...senkinek nem lenne szorakoztato, hogy 6mp-ig tart a kuzdelem...

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#31136) maross


maross
veterán

Tegnap belefutottam par elit csoportba, amiket szet kellett valasztanom, es eleg idoigenyes volt. A masodik csoport legutolso tagjanak a feje folott megjelent egy halalfej, aztan az enyem folott is es porgott lefele az eletem mint a diszno. Gondolom valami enrage timer, de nem ertem milyen mechanika alapjan ment lefele a hpm..neha nagyon gyorsan, neha lassabban, csak pislogtam. Tartanom kellett egy kis szunetet a varosban utana visszamentem es leutottem halalfej nelkul. Valaki tud erre valami nem battle.net-es linket adni? :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#31137) LucifeI2 válasza megint én (#31119) üzenetére


LucifeI2
őstag

Én úgy látom, most nincs PvP a játékban, szóval olyan dolog miatt sírsz ami még nem is létezik. :U Miért nem próbálod meg élvezni a játékot inkább?

(#31138) Wolverine válasza hajsza (#31128) üzenetére


Wolverine
félisten

Épp ezért szögezték le a kékek többször is, hogy nem fognak belenyúlni abba, mi van fent az RMAH-ban; ott csak a játékosok lootját lehet megvenni. ha valaki ezt megszegné, azt simán kirúgnák a cégtől és valószínűleg a privát Battle.net-accounját is bannolnák... (a haszon miatt sem érné meg a dolog, mert elég jól fizetnek)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#31139) Pocok256


Pocok256
veterán

Ezzel az új patchel nagyon úgy érzem, hogy az inferno túl könnyű. Egy alap kezdő geares 1000 all resis monkom van két 600 loh -os fegyoval és kb act 2 be állhatok tűzbe trutyiba és lila fénybe is folyamat kb akkor sem halok meg ez így infernon elég rossz érzés :/
Maga a szerko összesen ami rajtam van max 1 millioba került szóval még nem is volt drága.

Szvsz most meg a nerfel a blizz túl lőtt a célon :/

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#31140) megint én válasza LucifeI2 (#31137) üzenetére


megint én
őstag

Mert harmincötödjére nem olyan poén kinyírni diablot két karim is lvl60.

(#31141) m4rc!


m4rc!
őstag

Nem értem mi ez a sírás rmah miatt... a WoW után mit vártatok? majd kiad a Blizz vmi olyan gémet amivel utána nem keres..., csak itt más formában szedik a jónéptől a lóvét.

hajsza: elég fail amit írsz... te egyrészt a játék elején, elfogadtad az rmah-ra illetve egyebekre vonatkozó szabályokat... Másrészt van egy csomó más szolgáltatás is ami csak online létezik, amiért szintén fizetsz, ez hol lenne már egyenlő az otthoni pénznyomtatással??

We are analog players in a digital world

(#31142) DjDanee87 válasza maross (#31136) üzenetére


DjDanee87
addikt

linket nem tudok adni, de elvileg 5 perc után enragel minden elit csoport. Akkor megjelenik a halálfej. Ilyenkor kb 1 képernyőnyi távolságban maga körül mindenkit sebez. A sebzés folyamatosan nő, tehát ha nem végzed ki gyorsan, még mielőtt nagyon beerősödne ez a sebzés akkor véged. Ilyenkor várni kell kicsit majd leesik róla, és ha megtámadod megint van 5 perced.

szerk: Pocok256 azt nézd, hogy a 6szorosára növelt repair költség miatt már 1 halál is valószínű azt jelenti hogy adott elit csoport után pénzt veszítesz. Tehát ha nincs ilyen nerf, de a repair ugyanígy 6x lenne akkor mindenki hellt tolná, vagy act1et - mert nem érné meg "játszani a játékot".

És ezt nem értem. Kb azokkal csesz ki a blizz, akik a játékot úgy játszák, ahogy azt ők gondolják. Aki AHval meg craftolással milliókat keres napok alatt azokat nem érdekli a repair. És kinek vannak milliói napok alatt. Hát nem azoknak akik tolják a játékot folyamatosan és ütik az eliteket. Miért azokat kell így lehúzni?

[ Szerkesztve ]

(#31143) DopeBob


DopeBob
addikt

Sziasztok

gear-rel kapcsolatban szívesen vennék pár tippet, eléggé egy helyben toporgok a wizard-al, inferno act II vége felé járok jelenleg.

Arcane Orb a fő sebző spellem, mellette még hydrát szoktam használni, signature spell most nincs.

Tegnap vettem jópár cuccot, főleg life regen és resis, így most a következőképpen néz ki a kari:

Jelenleg kb 20k HPm van, 17k dps-em (saját buffokkal) 4-500 koruli resistek és 700HP/sec life regen kb.

Egy 98x dps-es staffot használok most, érdemes lenne pénzt farmolni, és ezt cserélni első körben?

MZ/X

(#31144) LucifeI2 válasza megint én (#31140) üzenetére


LucifeI2
őstag

Ez most lehet rosszul fog érinteni, de ennek a játéknak a lényege a farmolás. Semmi mást nem tudsz csinálni, szóval ha ez nem tetszik jobb ha abbahagyod és játszol mással.

PvP-re meg várhatsz, mert még nem most lesz és semmit sem tudni róla konkrétan.

#31145) Wolverine Tudom, hogy 1.1-ben jön, de még 1.0.4 is lesz előtte.

[ Szerkesztve ]

(#31145) Wolverine válasza megint én (#31140) üzenetére


Wolverine
félisten

Akkor talán ez a játék nem neked lett kitalálva. Legalábbis a jelen formájában.

#31144: szó volt róla, hogy az 1.1-es patchben jön a PvP. Arról nem volt egy nyikkanás se, az mikorra várható.

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#31146) maross válasza DjDanee87 (#31142) üzenetére


maross
veterán

Kosz. Csak annyit kell varni, hogy felpattanjon fullhp-ra?

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#31147) megint én válasza DopeBob (#31143) üzenetére


megint én
őstag

20K HP? nem ad semmi vitát??? H lehet ilyen K.kevés? Nekem Hellen Act2ben volt 38K HP-m. Az meg, hogy önmagában nagy a DPS a fegyveren, még nem bizt, hogy jó. Mi+ van még rajta? Mi van Offhandban? A fegyó olyan +180/180 kellene, hogy legyen SZóval 180 Vita, 180 Intel. De a source is minimum +150 Int, +15Arcane Power, és 1010 Arcane power on hit.

(#31148) Nordic válasza megint én (#31140) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Nem kötekedni akarok, de...

...ha van két karid lvl60-on akkor az max 8 dio ölés(már ha inf szinten is megölted). Ha kihasználtad a 10 karakter-slotot(amikkel eljutottál hell szintig - ebbe nincs benne hell dio ölése, mert csak 2 60-as karaktered van), akkor is csak 32 lehet összesen a két 60-as karakterrel(feltéve ha azokkal megölted már inf. diablot). Ha ennyi időt beleöltél, akkor már nem értem miért most jött elő ez a probléma, hogy csak farmolásról szól ez a játék? No offense, csak legyünk már pontosabbak:DDD

D1Rect: ;]

[ Szerkesztve ]

(#31149) D1Rect válasza Wolverine (#31145) üzenetére


D1Rect
félisten

"Akkor talán ez a játék nem neked lett kitalálva."
Valakinek az AH-t is fel kell töltenie gemmel. ;]

(#31150) dobolan válasza DopeBob (#31143) üzenetére


dobolan
senior tag

Szia!

A life regen nem sokat ér, inkább olyan fegyót szerezz be, amin van life after kill 2k felett, azzal többre mégy. A HP-d 35k minimum legyen, DPS se árt ha 25k felett van. (buffal)
Int is jó ha 1500 vagy több, akkor már nem lesz gondod act2-vel.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.