Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#22701) rt06 válasza Djuree (#22696) üzenetére


rt06
veterán

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#22703) Sonja válasza rt06 (#22698) üzenetére


Sonja
veterán

Meddig és miért, azt lehet tudni?

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#22704) Jazz válasza D1Rect (#22686) üzenetére


Jazz
veterán

lvl5-ön hellen?? Nem tudsz hell-re menni lvl5-ön. Van egy szint minimum, amíg be se enged a köv. nehézségi fokozatra, hiába van meg a dio killed.

free your mind

(#22705) proci985 válasza quex (#22699) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

sajnos ez megesik. másik oldalról meg ebben a topikban kb napi 500 hozzászólás születik, szóval kizártnak tartom, hogy van bárki is, aki lát minden hozzászólást.

kb napi 50-100 hozzászólás az, ami még kb követhető, felette már sajnos elég jó eséllyel veszik el az info más topikokban is. itt a tízszereséről beszélünk.

tetejében itt még annyiban is más a helyzet, hogy páran lehet várnak egy olyanra, aki jobban benne van a témában, hogy az majd válaszol. ne vedd magadra, megesik.

Ghoosty: a fegyver világításán látszik, de azt ugye megint nem látni sorcnál a hatvanmillió válvédő és effekt alatt. én időnként rányomok.

Djuree: emlékszel milyen volt Diablo2 1.00, 1.04, 1.07@Exp, 1.08, 1.09, 1.10 és 1.11 alatt? hatalmas változások történtek és minden patchel jobb lett a játék.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#22706) Djuree válasza rt06 (#22701) üzenetére


Djuree
félisten

az lehet, de akkor is igazam van ;) ha így marad akkor jó ha 1 év múlva még emlékezni fogunk a játékra, ez nem lett D1, de még 2 sem sajnos :( itt sürgős változtatásokra lesz szükség ha a blizz akar valamit...a nehézségi szint is úgy szar ahogy van...első 2 fokozat egy vicc, másik 2 is, azokat meg lehetetlen megcsinálni, legalábbis a hsz-ek alapján :U

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#22707) LÁZ


LÁZ
addikt

egyre viccesebb, hogy 10ből 8szor a bejelentkezési autentikációnál fagy folyamatosan, ergo feladatkezelő all the time, még jó, hogy csak játszani szeretnék azzal, amiért fizettem :(((

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#22708) Ghoosty válasza -conrad- (#22700) üzenetére


Ghoosty
őstag

Hát a rúna nélküli változatnál nem volt feltűnő számomra, főleg nem egy csata alatt. :( Azóta inkább a familiáris-t használom aurás rúnával, azt legalább észreveszem és kb ugyanannyit ad. Később majd azért kipróbálom más rúnákkal is, hátha jobban feltűnik, de akkor is zavar, hogy nem látom, hogy a követező csata alatt le fog esni, újítsam meg.

(#22709) Djuree válasza LÁZ (#22707) üzenetére


Djuree
félisten

na ezt mondom, szánalmas amit a blizz művel :( tegnap is próbáltam belépni, hibaüzenet mindig...d3exe leáll...kösz...végülis "potom" 13k-ért mit várjak :W

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#22710) D1Rect válasza Jazz (#22704) üzenetére


D1Rect
félisten

Igaz, a D2-ben tudtál átmenni "szint alatt".
Melyik a jobb rendszer?

(#22706) Djuree: " legalábbis a hsz-ek alapján". Ez a legfontosabb.

[ Szerkesztve ]

(#22711) vendingo válasza Djuree (#22706) üzenetére


vendingo
veterán

Sajna :(

D2-be mindig vártam a Boss harcokat, hátha esik valami frankó használható cucc.
Most csak azt várom, hogy dögöljön meg, aztán haladhassak tovább. Meg se nézem mit dobott, max ha van közte rare, abból is csak azt veszem fel, amiért a faluban adnak legalább 500 aranyat, mert olyat tuti nem dob, ami használható lenne.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#22714) Jazz válasza Djuree (#22706) üzenetére


Jazz
veterán

Jó lesz ez az inferno, és a nehézségi fokok, csak ne felejtsük el hogy még csak 1 hónapja fut a game!

Jó hogy nincsenek perfekt gear-ek 100 aranyért. Ezt sokan elfelejtik (én is), és így akarnak infen farmolni, és csodálkoznak hogy drága, vagy meghalsz. Vagy drága és meghalsz, és nagyon nagyon drága meg team speak-el valószínű működőképes.

Infernot ahogy írtam, a pro, hard core gamereknek, perfekt szettel, szénné optimalizált karakterekhez lőtték be. Úgy, hogy még nekik is legyen kihívás.

Ez nagyon jó, mert D2-ben semmi kihívás nem volt gosu szettel. 8-as partyban Baal beugrókon farmoltál másodpercek alatt.

free your mind

(#22716) ProEvoFan válasza Djuree (#22706) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Diablo 2-ben elég gáz volt h csak egy skill-el rohangáltál több száz órán át.Ha akartál még egy build-et, akkor kezdhettél egy új karit.Az akkoriban fantasztikus játék volt, én is imádtam.
De az új Diablo egy modern hack "n" slash, ami nekem jobban bejön, többek között a fantasztikus új skill ás rúna rendszere miatt.
Normalon tényleg nem nehéz a játék, de nightmare-n azért már nem egyszerű az élet.
1 év múlva nem emlékszünk majd rá?Ez a kijelentés elég nagy baromság... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#22717) Neró válasza Djuree (#22706) üzenetére


Neró
őstag

Hö? Are you right bro? Jön a PVP rendszer + még nem tudom mennyi kiegészítő a játékhoz. Miből gondolod, hogy 1 évig bírná? Arról nem is beszélve, hogy tekintve pár felhasználó bénázását mint pl. User: jáájjj az amcsi szerveren vagyok, nem lehet átrakni a karaktert? Blizz: NEM - de ezt leírtuk már. User: ÓÓó sz@r a blizz... Nincs sok gond a játékkal. Baj, hogy javítják a játékot, baj, hogy foglalkoznak vele? Mert ezért is volt sírás..

Megnézném a többi kiadót, hogy hogyan is tudna kezelni egy ekkora tömeget. Szerintem nem sokáig, de így van elb..szta a Blizzard ugy van! :U

u.i:
Nekem eddig semmi gondom nem volt a játékkal. Legyetek már egy kicsit türelemmel. Tökéletes játék nincs!!! - és két hete van kint. Örüljetek, hogy javítani próbálják.

[ Szerkesztve ]

| www.diablohungary.hu

(#22725) rt06 válasza Sonja (#22703) üzenetére


rt06
veterán

miert: heggesztenek
meddig: passz, most mar az eredeti bejegyzest sem talalom, amiben olvastam

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#22726) ttt1 válasza D1Rect (#22683) üzenetére


ttt1
őstag

Ez azért durva, mert az attack speed 13% lazán semlegesíti a 180 intelect sebzését (sőt jóval többet sebeznél vele)...Nekem ilyen lesz eladó 22-es szintűnek kiválló

(#22728) Horbal válasza Djuree (#22706) üzenetére


Horbal
őstag

Hell simán vihető solo bármivel, inferno már más kérdés arra készülni kell trükközni vásárolni farmolni, szal nem sétagalopp, nekem eddig 70+ órám van a játékban, van benne amiért szívom a fogam de van egy elképzelésem, hogy hogyan viszem tovább.
Az is biztos, hogy valszeg nem 70 óra lesz mire alkalmas leszek infernora...

Balett cipőm nincsen nekem, de ha lesz én fő nem veszem!

(#22731) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Aki meg tele sírt egy raklap zsepkendőt mert neki nem esik semmi komoly tárgy, az olvassa el ezt a cikket.
Igaza van a cikk írónak.2 hete jelent meg a játék.Na meg a Diablo 2-ben sem volt drop kánaán, csak a kiegészítő után volt jobb a drop....és igen, nekem sosem esett Vex rúna, és még mindig élek...
A Diablo 2-t az évek szebbé tették, az idő és az emlék már csak ilyen:)

(#22732) Djuree
A maradék 6-7 millió meg csöndben van, mert élvezi a játékot...

[ Szerkesztve ]

(#22732) Djuree válasza Neró (#22717) üzenetére


Djuree
félisten

hát úgy legyen, de eddig elég gáz a dolog és nemcsak szerintem, sok tízezren sírnak a hivatalos fórumokon is és tényleg komoly problémák miatt, amik tönkreteszik az élvezhetőséget, pölö a használhatatlan itemek, kb. 1-et nem találtam még amit használnék is :U de mind1, én ráérek, majd ha kijavítják megint játszok, addig úgyis itt a nyár, van jobb dolgom is hálistennek...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#22734) rt06 válasza rt06 (#22725) üzenetére


rt06
veterán

megvan
[link] es [link]

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#22736) rt06 válasza Djuree (#22732) üzenetére


rt06
veterán

na jo, a hivatalos forum meg a ph-s diablo topic-nal is nagyobb vicc (pedig itt is van am moka es kacagas)
valamelyik nap egy olyanba futottam bele, hogy az eszleny kompenzaciot kovetelt (gyanithatian penzbelit), miutan nerfeltek valamilyen skill-t
az indoklas az volt, hogy mivel lesz (nem van, hanem majd lesz) rmah, ezert az az x ora, amit a szar karakterenek felhuzasaval toltott, befektetesnek tekintheto

es ez csak egy gyongyszem a sok kozul...szoval igy hozd peldanak azt, hogy mi megy a hivatalos forumon

"...van jobb dolgom is hálistennek..."
amen...csak aztan nehogy naponta ketszer beird, hogy "de azert megiscsak mekkora szar ez a jatek", a fenesok jobb dolgod kozepette

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#22737) abéla


abéla
senior tag

behalt a jewelcraft-biznisz :O , pont mikor elkezdtem volna én is ontani a perfect sque.+ gemeket :D

hootka!

(#22738) proci985


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

hm, már megint error37.

ProEvoFan: igaz. bár dio2nél perfect gearben is csak egy maroknyi karakterrel ment pl8ban a wsk+baalrun kombó, és azoknál is keményen küzdeni kellett (telemancer, hammerdin, meteorb (kivéve f/c immun lister tízből egyszer), rabies+fury dru hybrid (csak ha nem spawnoltak spectrek), cold eledru, lgt/psn javama (ez a soulokkal nem bírt)). a játék messze legerősebb summonerjéről mondjuk anno tudom, hogy a diablo páholyban volt egy tag, aki a nudinekró projekt keretében hell a3ig jutott felszerelés nélkül. ott is csak azért állt meg, mert a soulok piercingeltek és 1hitelték.

és igen, csak és kizárólag azért lehetett a végén haladni, mert orrbaszájba dupeoltak mindent, egyébként sima dropból pár fejlesztés lett csak volna életképes. pl a summon nekró, mert annak kellett 75ös lgt res, skelton mastery, skelton, CE, aztán már elvolt hellen.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#22739) rt06 válasza proci985 (#22738) üzenetére


rt06
veterán

Error 37 means the server is full. Wait roughly 30-40 seconds and try to log in again

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#22741) Djuree válasza rt06 (#22736) üzenetére


Djuree
félisten

persze, vannak ott bőven marhaságok is, de azért nem kell a blizzt védeni, bőven van igazság a fanyalgásokban, érdekes a D2 megjelenésénél semmi ilyesmi nem ment, mindenki játszott az első perctől mint a kisangyal, na de mind1, lesz ez még jobb is, vagy nem :U
még biztos be fogom írni pedig párszor magamat ismerve :DDD ;]
attól hogy tudok mást is csinálni, D3-azni is szeretnék, legalább hétvégente kicsit, de most ráuntam, egyedül sok értelme nincs. érdekes hogy a D2-őt egyedül sem unom még ma sem :U

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#22743) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Valaki futott frissitési hibába?

Ez mi az isten haragja?

Amd - Radeon - Ryzen

(#22746) OnSeT


OnSeT
őstag

xp-t hol érdemes farmolni?

boss run vagy nagy népsűrűségű területek?

(#22748) Djuree válasza OnSeT (#22746) üzenetére


Djuree
félisten

sztem a 2. esetben több xp jár egységnyi idő alatt :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#22750) proci985 válasza rt06 (#22739) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

persze, ez így van, csak csodálkozom, hogy szerda délután kettőkor mi a fenéért van tele.

OnSeT: olyan területeken érdemes, ahol nagy a népsűrűség és lehetőleg skeltonok vannak, azok halknak gyorsan.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.