Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#22951) rt06 válasza FefeeX (#22950) üzenetére


rt06
veterán

a nem etikus az lenne, ha leszarnak, de errol szo sincs
egesz egyszeruen csak sokan nincsenek tisztaban azzal, hogy csak az nem hibazik, aki nem dolgozik, leven valoszinuleg egy percet nem dolgoztak meg eletukben

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#22952) whitezo88 válasza FefeeX (#22950) üzenetére


whitezo88
nagyúr

rétegről rétegre haladunk :O

(#22953) Gyuri27 válasza rt06 (#22948) üzenetére


Gyuri27
félisten

Azért az vicc, hogy órákkal később is szaros error 37-t dobál.
Hülye farmolós köcsög órákon keresztül ki be lép. Mig mások órákat várnak.

Ha dolgozok és hibázok az mondom bocs. Ha megint dolgozok és megint hibázok. Azt mondom bocs. De ennyi medve már nincs az erdőben amennyit a blizz elkurt ebben a pár hétben.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#22954) rt06 válasza Gyuri27 (#22953) üzenetére


rt06
veterán

nem, a vicc az, hogy mar hulye kocsog, aki be tud lepni...
tiszta szanalom, hogy egyeseknek ennyire nincs elete, hogy ha lehal a szerver, vege a vilagnak

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#22955) Bobrooney válasza Flashback (#22915) üzenetére


Bobrooney
senior tag

Azt mondták a Tesco-ban még van :DDD

Deckard Cain Raps boc, ha már volt :))

(#22956) Mr.Csizmás válasza Gyuri27 (#22953) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

mivel pár órára 100%-os kapacitáskimaradás volt > karbantartás > visszakapcsolás> pár millió user egyszerre csápol a login gombon > fogadni lehetne erre, hogy nem minden szervercsoport bírja egyformán a visszakapcsolást, és a rohamot, főleg hogy nem egyszerre jön vissza.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#22957) Gyuri27 válasza rt06 (#22954) üzenetére


Gyuri27
félisten

Egen. A baj, az, hogy fizettem érte. Másrészt most érek rá. Rakd össze fejbe. ;)

Amd - Radeon - Ryzen

(#22958) rt06 válasza Gyuri27 (#22957) üzenetére


rt06
veterán

fentebb linkeltem az eula-t, azt rakd ossze fejbe
meg esetleg azt is megprobalhatod melle - ha nem tul megterhelo -, hogy masik (us) szerverre gond nelkul be lehet lepni (mielott megint hulye kocsogozni kezdenel)

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#22959) mikromanus


mikromanus
veterán

Bejutottam, kedvemre seftelgettem, majd be és kiléptem a játékból (már a questes terepről). Másodjára már nem is engedett be. Valami Error 1. Megnéztem:
"Error 1 : Power is Out"
WTF??? Nincs elég power? Tudtam, hogy a barbár nem épp OP infernon, de ez?! :DDD

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#22960) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#22961) Lézerparaszt válasza mikromanus (#22959) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Az erő már nincs veled, mert jelenleg csak a sötét oldalt engedi be.

A játék az nem játék!

(#22962) Neptunfű


Neptunfű
tag

:( nekem már 315300-at ír :U

as long as you don't choose everything remains possible

(#22963) Gyuri27 válasza rt06 (#22958) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nagyon érdekel az eula elhiheted. Másrészről ha nem tudja megoldani akkor a szerverek legyenek átjárhatóak.
Ez a tipikus a vevőnek a jó anyját. Amiért vásárol. Amiből a blizznél esznek. Amiből nyaralnak. Meg amiből marha drága autókat vesz a vezetés.
Egy, kétszer elcsúszik ez szódával. De most már unalmas. Azt gondolom, van ott annyi haszon, hogy néhány új szervert beállitsanak.

Amd - Radeon - Ryzen

(#22964) mikromanus válasza Lézerparaszt (#22961) üzenetére


mikromanus
veterán

Akkor értem már. Épp belépés alatt vagyok. 5 perc és betölti a hősömet is. Az első lépés már kész. Sosenemszedik ki a setét formámat innen már (remélem). Becsszó elég sötét vagyok a bejutáshoz. :DDD

Edit: Ok. Mégse. Error 73. Mi a fene az, hogy outage? Mondjuk ez új lehet mert ahol az előző leírásomat láttam ott csak 53-ig mentek. A patch mellé jött pár új hibaüzenet is :D

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#22965) HavocS válasza emmm (#22914) üzenetére


HavocS
senior tag

Szia!
Ha nem lőtték még le mindkét guest passt, az egyiket nagyon megköszönném.

Üdv!

(#22966) Wolverine válasza Horbal (#22942) üzenetére


Wolverine
félisten

A probléma az, hogy bármilyen szolgáltatásnál előfordulhat ilyesmi. Akkor mit csinálsz, amikor épp nincs kábeltv, mobil, víz stb.? Elfogadod, hogy ez néha benne van a pakliban, amennyiben van esély arra, hogy a helyzet normalizálódni fog (és ha szerinted nincs erre esély, akkor váltasz). A Blizzard átesett ilyesmin a WoW-val kapcsolatban többször is, vagyis tudják, mit kell csinálniuk, de időbe telik az infrastruktúra beszerzése és beüzemelése.

#22963: a szerverek átjárhatóak, arra lépsz be, amelyikre jólesik (az ázsiait nem ajánlom, ők csak holnap patchelnek). Az tény, hogy a karaktereid régióhoz kötöttek, de ha nem így oldották volna meg, akkor a világon mindenhol lagolna az USA-n és Kanadán kívül.

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#22967) Kashim válasza rt06 (#22958) üzenetére


Kashim
őstag

Csak úgy a kíváncsiság kedvéért, olvastál te végig egyetlen ilyen eula-t is életedben? Őszintén. Semmi rosszindulattal kérdem.
szerk: Ah, így már világos, thx.

Amúgy bármilyen halovány jogi lábakon is áll a dolog ezekkel a kibúvókkal, azért én is kicsit szánalmasnak érzem, hogy ekkora online tapasztalattal a háta mögött pont a Blizzard szenvedjen ennyit. Engem ilyenért már kirúgtak volna úgy, hogy a lábam se érné a földet, de persze én pótolható vagyok és nincs múltam egy ilyen nagynevű cégnél.

Érthető a probléma, bármennyire bosszantó, csak én (még ha tévesen is) úgy képzelem, egy ilyen napi szinten több 10 milliós játékosbázissal operáló fejlesztőbrigádnak nem kéne ennyit töketlenkednie és a kezdetektől fogva alulbecsülni egy évtizeden keresztül készült játék rajongóbázisát. Szerintem várható volt hogy ennyit adnak el és ha több millió játékosról van szó, akkor az több millió logint jelent amik rövid időn belül is megtörténhetnek, főleg egy karbantartás után.

[ Szerkesztve ]

(#22968) Helmoras


Helmoras
őstag

Akkor én meg kapjam be mert csak az aukciózgatás miatt vagyok bent és közben sorozatot nézek :S

(#22969) rt06 válasza Gyuri27 (#22963) üzenetére


rt06
veterán

szerintem a blizzard-ot pont annyira erdeklik a mindenfele forumokon aljabbnal aljabb stilusban pattogo gyerekek, mint teged az eula
sot, valoszinuleg annyira sem
en megyek jatszani, te porogj meg rajta par kort...

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#22970) rt06 válasza Kashim (#22967) üzenetére


rt06
veterán

igen, parat - szakmai artalom

mellesleg abbol, hogy rekordeladas tortent, sejtheto, hogy senkinek nincs tapasztalata ateren, mi tortenik, ha tobbmillio jatekos egyszerre akar belepni

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#22971) Gyuri27 válasza Wolverine (#22966) üzenetére


Gyuri27
félisten

Még nálunk abszurdisztánban is van olyan, hogy a t nevezetű cég ha eleget hibázik valamivel kompenzál. Mert néha valóban belefér. De ez picit sok, hogy délután 3 óta nem jutok be.
Úgy, hogy ez nem az első eset.

Amúgy az elua nem irja felül adott ország fogyasztó védelmi törvényeit. Halkan mondom.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#22972) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Ötödszörre beléptem, és játszottam 1 órát.Most mentem át nightmare ACT2be.
Egyedül az acsikat nem mutatta, na bumm:)
ACT1 nightmare vége elég könnyű lett az AHban vásárolt cuccok miatt, pedig a Wizardom csak 670 DPSel rendelkezik.

(#22973) G^zC^mp€r
De, lehet próbálkozni.Belépésenként várjál fél perceket, nekem bejött:)

[ Szerkesztve ]

(#22973) RockHaRD


RockHaRD
addikt

nincs kedvem visszaolvasni több száz hsz-t.

a kérdés:

most ne is próbálkozzak belépni, ugye?

(#22974) rt06 válasza RockHaRD (#22973) üzenetére


rt06
veterán

csak ha kemeny vagy, mert utana egyreszt szidni kell a kocsog blizzard-ot, masreszt szidni kell a sok kosogot, aki bejutott

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#22975) Gyuri27 válasza rt06 (#22974) üzenetére


Gyuri27
félisten

Aki bent van az játszon és ne fórumokon ossza az észt szerintem. Mig mások 4-5 óra alatt nem jutnak be. :W

Amd - Radeon - Ryzen

(#22976) BorkL válasza RockHaRD (#22973) üzenetére


BorkL
tag

Én be tudtam lépni. :)

(#22977) Dani82 válasza persil (#22929) üzenetére


Dani82
senior tag

Te sírnál a legjobban itt, ha nem tudnál belépni... menjél játszani inkább

(#22978) Wolverine válasza Kashim (#22967) üzenetére


Wolverine
félisten

A "tudok ilyen rendszert működtetni" és a "meg tudom mondani, hányan fogják egyszerre használni a rendszert" között az a különbség, hogy az elsőhöz képzett IT-szakemberek kellenek, a másodikhoz meg egy jós. Utóbbi munkakörben elég ritka a megbízható és pontos emberek száma... :U Ráadásul ez nem a fejlesztők hibája; amit megírtak, az működik, csak épp kicsi lett a hardver, amit erre szántak.

#22971: ezt pechnek hívják. Amúgy a Diablóban milyen kompenzációra pályázol? Garantált legendary drop Bashioktól a következő inferno killednél? :DDD A WoW-ban egyértelmű volt, amikor ilyesmikkel küzdöttek hetekig a megjelenés után, hogy ingyen játéknapokkal kompenzálták az előfizetőket - tudok mutatni friss screenshotot, amelyen egy teljes hét szerepel ajándékba az acc-omon; még 2005 decemberéből...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#22979) killerjohn válasza rt06 (#22948) üzenetére


killerjohn
addikt

most kivételesen teljesen értetlenül állok a hszed előtt pedig nagy rajongód vagyok. miért is nem várhatom el egy pénzért megvett szolgáltatástól hogy működjön? a világon sehol semmilyen szolgáltatást nem vesznek komolyan 99.9%-os rendelkezésre állás alatt - de persze blizz mindent megtehet, mert NMHH van, de BlizzHatóság nincs... szakdjon rájuk a mennyezet :) remélem usaban jól rongyá pereli őket valaki - ott minden szarért lehet perelni, ekkora, arcátlan szar szolgáltatásért biztos jó eséllyél lehet reklamálni...

azt mondod hogy eulában az van hogy 14 nap alatt kb 4 nap outage még belefér? nehogymár... (én nem olvastam)

(#22980) rt06 válasza Gyuri27 (#22975) üzenetére


rt06
veterán

mert?

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#22981) S e t h


S e t h
nagyúr

Eddig nem nagyon volt problémám a játékkal ,de a ma délutáni műsor nevetséges, mi lehet az oka ,hogy mára lettek a szerverek túlterhelve, ma lépett be hirtelen még 10 millió ajándék kódos user?
Kiadtak egy pöccsöt, aztán az korlátozza a belépők számát, vagy mi a here?Mert nem nagyon láttam eddig kommunikálva, hogy sorry, we don't give a shit.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#22982) sittes79


sittes79
addikt

Kérlek linkeljetek egy monk skill ábrát 10-es levelre!

Ksözi

(#22983) Gyuri27 válasza killerjohn (#22979) üzenetére


Gyuri27
félisten

Mondom megint. Mindegy mi van az eulában. A magyar fogyvéd törvényeket marhára nem irja felül. Bármennyire drága a blizz jogászának az öltönye a pénzünkből.

rt06: ennyit rólad. Csodálom, hogy visszaengedtek a ph-ra. Azon nem, hogy ki lettél vágva. ;)

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#22984) RockHaRD válasza rt06 (#22974) üzenetére


RockHaRD
addikt

próbálkoztam most 2-3 percig, de nem sikerült, szal most hagyom...

más: gem kereskedésről lehet tudni vmit, hogy mikor fog újra működni?

(#22985) rt06 válasza killerjohn (#22979) üzenetére


rt06
veterán

12-es pontot olvasd el
azt sem garantaljak, hogy barmilyen szinten mukodni fog
ehhez kepest napi kb 28 oraban csinaljak, hogy javuljon

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#22986) rt06 válasza Gyuri27 (#22983) üzenetére


rt06
veterán

idezd kerlek a magyar fogyved torveny vonatkozo reszeit
aztan majd szamolj be reszletesen a perrol is (mert gondolom perelni akarsz, nem csak hisztizel, meg csapkodod magad a foldhoz a torvennyel)

amugy meg mennyit is rolam? meg ugy altalaban kinek hiszed te magad, hogy megmondd, ki mit csinaljon, s mit ne?

[ Szerkesztve ]

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#22987) Gyuri27 válasza rt06 (#22986) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ügyes vagy. Megtalálod te. Ha nem akkor IJ. ;)

Amd - Radeon - Ryzen

(#22988) D1Rect válasza sittes79 (#22982) üzenetére


D1Rect
félisten

Tökmindegy, úgyis kb. 15 percig leszel lvl10...

(#22989) Kashim válasza D1Rect (#22988) üzenetére


Kashim
őstag

:DDD Pont akartam írni hogy kb. 0 értelme, talán nincs is még azon a szinten annyi unlockolva ami közt válogatni lehetne.

(#22990) Pekkk


Pekkk
aktív tag

US szerverre persze elsőre be tudtam lépni..... :(((

(#22991) Gyeptegla válasza Gyuri27 (#22975) üzenetére


Gyeptegla
tag

Gyuri

Írd át a nickedet Gyuri12-re, talán úgy hitelesebb leszel. :DD :DD :DD

(#22992) killerjohn válasza rt06 (#22985) üzenetére


killerjohn
addikt

Ehhez képest leszarom meddig csinálják, én is "szolgáltató" szektorban dolgozom, és ha a szoftver szar amit csinálok, akkor még a házamat is viszik, céggel, asszonnyal, gyerekekkel együtt, nem hogy röhögök a markomba a megrendelőn. Ne viccelj már, 10 éve fejlesztek óriásrendszereket, van "némi" rálátásom a témára. Amit a blizz csinál az szimplán annyi, hogy 1) egy rakás fos a szoftver, 2) nem vettek alá elég vasat, 3) mi meg nézzük a login screent. Ha 4M user várható volt (előrendelésekből számolva), akkor a rendszernek 8-10M userre felkészülve kellett volna várnia máj 15-ét... de ha neked ez jó, akkor védd őket bátran :)

(#22993) sittes79 válasza D1Rect (#22988) üzenetére


sittes79
addikt

Értem, köszi :)

akkor lvl 60-ra

(#22994) D1Rect válasza Pekkk (#22990) üzenetére


D1Rect
félisten

Akkor mégse fogja őket szétperelni senki. :O

Bezzeg idehaza! Itt mindent meg lehet csinálni!!!!nééégy!

(#22995) KonzolKartel

Nálam valami über lag van.
Állandóan error 1 van, és legalább 30-40 sec mire meg kreálom a játékot...

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#22996) rt06 válasza Gyuri27 (#22987) üzenetére


rt06
veterán

nem, nem talalom (gyanitom nincs ilyen resz, csak doballoztal az elso eszedbe juto torvennyel), ezert kertem a segitseged

szoval melyik resz mondja ki, hogy miutan elfogadtad, hogy a vasarolt termek es a hozza tartozo szolgaltatas vagy fog mukodni, vagy nem, de egyik sem garantalt, perelheto lenne a termek eloallitoja, a szolgaltatas uzemeltetoje

ugysem tudsz most belepni, addig kerlek keresd ki, s mutasd meg mennyivel jobb is vagy te nalam, ha mar igy beszologatsz

sot, nezd azt, hogy ha ezt igy megmutatod, tuti nem kell egyedul perelned, tuti akad meg par ember, szoval igazabol magadnak teszel vele szivesseget, nem nekem

[ Szerkesztve ]

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#22997) Neptunfű


Neptunfű
tag

Tegnap óta használom/nám nagy megelégedéssel a steelseries DIII egerem :C

as long as you don't choose everything remains possible

(#22998) Kashim válasza Neptunfű (#22997) üzenetére


Kashim
őstag

Rábindelheted a login-t valamelyik oldalgombjára. ;] :DDD

(#22999) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#23000) rt06 válasza killerjohn (#22992) üzenetére


rt06
veterán

ezaz, hogy ha minden igaz, nem a szoftver szar (akkor ejjel-nappal szar lenne, nem csak csucsidoben), hanem ok maguk sem szamoltak ilyen rekordeladassal es rohammal az elso hetekben

tovabba nem latom sehol, hogy a blizzard-tol barki rohogne a megrendelon (annak ellenere, hogy jopar megerdemelne)

mellesleg 8-10M user-re felkesziteni egy nem kritikus szolgaltatast 15-20M vasarlo alatt imho eros tulzas

p.s.: na, lassul a ph is, valyon ki irja be elsonek a forumra, hogy:
- a ph egy szar bagazs
- aki nem szigoruan szakmai topic-ba ir (ez a topic tavolrol sem szakmai, hiaba szamit annak a hozzaszolas), az kocsog es lepjen ki

[ Szerkesztve ]

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.