Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#22201) lakisoft válasza D1Rect (#22198) üzenetére


lakisoft
veterán

:DDD. Mennyiért adod? :D

(#22202) D1Rect válasza Terrorista (#22200) üzenetére


D1Rect
félisten

Ha ez 1 kezes lenne, akkor készíthetnéd az 50m+ Goldot. :DDD

(#22201) lakisoft: PÜ.

[ Szerkesztve ]

(#22203) mobal válasza megint én (#22199) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

A barbár:

Én simán befutok, shield wall cd, super saiyan mód :D és had szóljon. Ha meg para van futás. Revenge marha sokat healel, perszer függ a taktika azért a mobok "típusától" is. Amúgy szerintem még hellen is elég erős a barbár 1h + shield kombinációval.

[ Szerkesztve ]

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#22204) Cadal válasza D1Rect (#22198) üzenetére


Cadal
őstag

Ezt találtad, vagy cseréled egy másikra. Ha az utóbbi, akkor mi cseréled? A crit hit damage helyett lehetett volna inkább convert life-os szvsz. De bitang egy fejsze az tuti.

[ Szerkesztve ]

(#22205) Haart válasza mobal (#22203) üzenetére


Haart
addikt

Minden erő köddé válik infernón :D BTW összes haverom távolságival tolja már infernón köztük én is, mert a kyte+ranged többet ér. Sajna a közelharci egységek nem valami jók infernón. Így marad a kyte+futás+lövés :D Nem szabad közel engedni a mobokat.

(#22206) lakisoft válasza D1Rect (#22202) üzenetére


lakisoft
veterán

Köszi.

(#22207) Myth


Myth
aktív tag

38-40 körüli DPS az összes karakterre vetítve 10-13as szint között starter editionbe jónak számít?

Battletag: Myth#1775

(#22208) Scheffer válasza Myth (#22207) üzenetére


Scheffer
tag

Ha a sima mobok 1-2 ütésből fekszenek, akkor igen.

(#22209) medvezsolt válasza Nordic (#22139) üzenetére


medvezsolt
senior tag

hát ha ez így lesz akkor ba**ák meg a jó cuccukat:) Nem veszek. Max. később pvp-ben az olyanoknak nem leszek ellenfél akik fizetnek. A szegényebb országok úgyse fognak csak azért pénzt adni, hogy jó cuccuk legyen a játékban. .. vagy ki tudja..:D

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#22210) Jazz válasza radi8tor (#22133) üzenetére


Jazz
veterán

Pl. húzol, vagy act1 infet farmolsz. :)

free your mind

(#22211) megint én válasza medvezsolt (#22209) üzenetére


megint én
őstag

:W Ez is olyan lesz mint pl a NFS world? Kb "fizetsz=tarolsz"? :(( :(( :((

(#22212) KaiotEch válasza medvezsolt (#22209) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Én még a játékért sem adok ki 10eFt-nál többet. Nemhogy külön cuccokért :D

(#22211) megint én: Meg mint WoT, Silkroad Online, Cabal Online, stb...

(#22213) rt06: Az én szótáramban ez a 2 ugyan az.

[ Szerkesztve ]

(#22213) rt06 válasza megint én (#22211) üzenetére


rt06
veterán

senki nem erti a kulonbseget az aukcios haz es a mikrotranzakcios uzleti modell kozott?

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#22214) Blizz


Blizz
őstag

Akinek kell 110-ért eladom. PÜ :)

No mistakes, just happy little accidents

(#22215) killerjohn válasza rt06 (#22213) üzenetére


killerjohn
addikt

nem úgy néz ki :)

(#22216) Jazz


Jazz
veterán

Valaki tudna segíteni (pl. egy táp-tank barbár) inf Act2 Quest 7-et megcsinálni? Még mindig ezzel szenvedek. Solo is, és minden féle-fajta public game team is csődöt mondott. :(

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#22217) Realradical válasza D1Rect (#22198) üzenetére


Realradical
őstag

Vesét elfogadsz? Sajna goldból éppen kifogytam. :DDD

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#22218) mephi666


mephi666
nagyúr

ksz-nél megint raktáron a játék :K habár 14.490 az ára, aminél lehet jobbat is találni, de legalább van

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#22219) mikromanus válasza Jazz (#22216) üzenetére


mikromanus
veterán

Az melyik quest? Én épp Bözsinél (izé Maghdánál() vagyok és harapom a füvet. Ez előtte van, utánavagy ez az a rész ahol vagy? A ogolyszabadítós rész necces picit mert minimum egy csoportnyi elite lesz akiket nem lehet vagy nehéz elkerülni. Ja, meg a hídörző Big-Bada-Bumm-Monster, de az soloban meglett azért. Az eliteketvégül csak lesprinteltem és mentem meghalni a Pillangókisasszonyhoz :DD

Ha ugyanitt vagy a környéken jársz, és kora estig nem lesz kisegítés akkor beszállok én is. :D

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#22220) Wolverine válasza KaiotEch (#22212) üzenetére


Wolverine
félisten

Pedig komoly eltérés van: a mikrotranzakciónál a kiadótól veszed a cuccot, ami korlátlan számban érhető el; a fizetős AH-ban viszont a másik játékostól, ezért a kínálatot erősen befolyásolja a véletlen és a szerencse is.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#22221) megint én


megint én
őstag

Amúgy nem lesz valami lehetőség B.neten valami AH-zásra? Mármint ne kelljen már Game hozzá, Melóból el tudnám intézni, míg otthon már csak játszani kéne! ;] ;]
Ja, meg a karaktereket (sem) lehet még megnézni játék nélkül?

(#22222) KaiotEch válasza megint én (#22221) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Az a WoW szabadalma, hogy van Armory :) Illetve az egy online game, ez csak olyan fél... Nem szükséges sztem annyira.

(#22223) Realradical válasza megint én (#22221) üzenetére


Realradical
őstag

WoW-ban megvalósították. Meg lennék lepve, ha itt nem tennék majd elérhetővé havi pár juróért.

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#22224) Sonja válasza mephi666 (#22218) üzenetére


Sonja
veterán

Még mindig olcsóbb, mint itt! :DDD

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#22225) maross


maross
veterán

lassan kell diablo trade topic is :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#22226) headhunter86 válasza megint én (#22221) üzenetére


headhunter86
senior tag

Karaktered majd meg lehet nézni játék nélkül. Csak kérdés mikor készülnek el vele.

Galaxy A52 | Garmin Fenix 7X Pro Sapphire Solar | PlayStation 5

(#22227) kovsol válasza maross (#22225) üzenetére


kovsol
titán

amúgy nem rossz ötlet!
sajnos amíg 10 item fér csak egyszerre be AH ba, addig nehéz eladni az itemeket.

May the Force be with you!

(#22228) rt06 válasza megint én (#22221) üzenetére


rt06
veterán

nem tervezik
karakterprofil lesz
illetve lesz d3api is, accountinfo es karakterinfo lekerdezesre

[ Szerkesztve ]

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#22229) stifi válasza kovsol (#22227) üzenetére


stifi
senior tag

így is átláthatatlan mennyiségű cucc van gyakorlatilag bármilyen szűrőt állítasz be, mi lenne ha 10-nél többet tudna berakni mindenki..

remélem csiszolnak majd rajta valamit, mire elindul a pénzes AH, mert így elég nehéz használni..

Nincs időm kedvesnek lenni!

(#22230) maross válasza kovsol (#22227) üzenetére


maross
veterán

Sokkal jobb lett volna szetosztani az europai regiot is, mittomen 5000 fos szerverekre, es hagyni hogy feltehess 50 cuccot, atlathatobb lenne az egesz.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#22231) Realradical válasza maross (#22230) üzenetére


Realradical
őstag

Szerintem nem a szerverekkel spórolnak, hanem próbálják kivédeni a kínai farmer effektust. (vagy legalábbis kötelezik őket, hogy sok accountot tartsanak)

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#22232) Mr.Csizmás válasza Realradical (#22231) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

(vagy legalábbis kötelezik őket, hogy sok accountot tartsanak)

:F

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#22233) rt06 válasza Mr.Csizmás (#22232) üzenetére


rt06
veterán

ha egy account-tal csak 10 vackot tehetsz fel ah-ba, akkor 2000 kacat meghirdetesehez 20 account kell
az meg ugye a jetk husszori megvasarlasaval jar

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#22234) stifi válasza maross (#22230) üzenetére


stifi
senior tag

a szerverek szétosztása a WoW-ban működik, mivel ott havidíjat fizetsz..
itt viszont gyakorlatilag egy egész e-bay van beleintegrálva a játékba az RMAH-ban, ahol a lényeg hogy egy helyen legyen minden cucc, és óriási legyen a kínálat.. szétszedve nem sok értelme lenne, hiszen szerverenként mások lennének az árfolyamok, ami teljesen felborítaná a jelenlegi jutalékos rendszert, ugyanazt meg lehetne venni olcsóbban máshol, aztán átvinni a másik piacra és eladni drágán.. nem tőzsdét akarnak csinálni, hanem ebayt :)

Nincs időm kedvesnek lenni!

(#22235) maross válasza stifi (#22234) üzenetére


maross
veterán

Nem vihetned at mas piacra, szerverek kozott nincs atjaras. Vagy ha igen, 2 hetes procedura + real money. 1millio ember szarja egy helyen nem ebay, hanem szarkupac.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#22236) CactuS válasza megint én (#22221) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Én is reménykedtem a webes/mobilos AH felületben, de úgy néz ki, hogy kénytelen leszek a benti gépen varázsolni valamit, bár amennyire tudom az X800-as vidkari már unsupported, szóval...

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#22237) mikromanus válasza rt06 (#22233) üzenetére


mikromanus
veterán

Annyira tán nem baj ha valamennyire korlátozzák. Azt viszont kissé szivatásnak érzem, hogy nem lehet lemondani/megszűntetni egy aukciót később. biztos van ennek reális oka, de nagyon kicseszésnek tűnik a normál felhasználóknál... Kiraksz naivan pár dolgot, aztán ha rá is jösz, hogy a kutyának se fog ennyiért kelleni akkor is két nap múlva kerül vissza hozzád. Addig meg nem rakhatsz fel helyette mást.

Tényleg, megvásárolhatod a saját itemedet is? Vagy ezt nem engedi a rendszer? 15% fix költségért így épp visszahívható/felszabadítható egy hely a tízből :C

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#22238) rt06 válasza maross (#22235) üzenetére


rt06
veterán

"1millio ember szarja egy helyen nem ebay, hanem szarkupac."

erre nem az a megoldas, hogy szetszedjuk sok kis szarkupacra
majd idovel raszokik a nep, hogy nem kell minden szemetet feltenni (es ekkor mar lesz jogosultsaga a rmah-nak is)

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#22239) mikromanus válasza CactuS (#22236) üzenetére


mikromanus
veterán

Latopon nekem itt a D3. A játék akad, de az aukciós ház simán használható. :DD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#22240) rt06 válasza mikromanus (#22239) üzenetére


rt06
veterán

igy nyomod?

[ Szerkesztve ]

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#22241) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Erről jut eszembe... ki mit tud a serverek hátteréről? Procik, ramok, lap, milyen rack? Mennyit bír 1-1 srv. Külön tárolják a user adatokat, a terminál kiszolgálást stb?

(#22242) mpierre válasza rt06 (#22240) üzenetére


mpierre
veterán

:DDD Atom... a főnököm az elején vigyorgott. Aztán megértette... ;]

[ Szerkesztve ]

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#22243) radi8tor válasza KaiotEch (#22241) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ennél csak jobb lehet. Ezeket a régi WoW szervereket elárverezték anno eBayen: [link]

⭐ Stella

(#22244) Ilsyde válasza megint én (#22221) üzenetére


Ilsyde
őstag

Nagyon remelem hogy lesz valami weboldal ahol lehet 24/7 adni-venni bongeszobol is. Ha a Blizzardot nem is erdekli a tema, ugyis lesz valaki mas akit meg igen.

(#22245) maross válasza rt06 (#22238) üzenetére


maross
veterán

Aaah, ez hiu vagyalom. Annyi ember nem fog rajonni, mindig tele lesz szemettel.

mas: kungentv, farmoljak a zsakos manot. Mi a feneert oltozik at minden alkalommal kilepes elott, miutan mar leoltek???

[link]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#22246) Helmoras


Helmoras
őstag

Nekem az AH-val csak annyi a gondom az instabilitáson kívül hogy...

1. kevés a 3 szűrő, jobb lenne ha beaddolhatnál még többet így szűkítve a kört

2. buyout és dmg/armor szerint lehet csak sorba tenni a termékeket, hátralévőidő és bid szerint miért nem?:S

3. miért nem lehet kirakni a tárgyakat 12-24-48 órára külön külön ez se lenne nagy extra
de mégis hasznos lenne meggyorsítaná a kereskedelmet sztem blizznek is megérné.

ezekkel a dolgokkal jobban használható lenne.

[ Szerkesztve ]

(#22247) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Ti be tudtatok lépni most a játékba? Elhúzott a főnök, tolhatnám a játékot, erre hol ilyen, hol olyan (3003) hibával baszik menni. Láttam, hogy patch-t raknak fel, de nincs már annak vége?
A server status szerint mennek az európai szerverek. :W

Mondjuk ha a pdt időzónát átszámolom, akkor este hatig nem fog menni? :Y :W

[ Szerkesztve ]

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#22248) KaiotEch válasza radi8tor (#22243) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Nekem kell egy ilyen hiába nem WoW-ozom már.

(#22249) bpx válasza kovsol (#22227) üzenetére


bpx
őstag

nem a 10 slotos limit a baj, hanem az, hogy az emberek beraknak minden szemetet, vagy irreális áron

a nem kiemelkedő cuccok árai mennek lefele, ahogy egyre többen járnak magas szinten
a sok vacak meg majd szépen kitisztul, mikor elfogadják az emberek, hogy a dropok 98%-a npc food, mert 2 nap alatt sem viszi el őket senki

nekem a 10 slotból most is talán 3-ban van cucc, de folyamatosan rakom fel ha találok valami arra érdemeset, csak úgy, hogy el is viszik pár óra alatt

(#22250) whitezo88


whitezo88
nagyúr

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.