Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#23151) Madn!ght válasza S e t h (#23145) üzenetére


Madn!ght
addikt

:DDD
így kell ezt csinálni! :))

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#23152) Jazz


Jazz
veterán

Ötödszörre beengedett a game. Nehezen megy a privát üzenet, meg az invite. Azokból is csak minden ötödik megy el. De megy.:)

Inferno Belial kill-ben segítene valaki egy wizának infen? :)

free your mind

(#23153) Rankerz


Rankerz
senior tag

Elég amatőr kérdés de ha amcsi szerverre lépek fel az aukciós házban lévő dolgaimot ott is látom?

(#23154) Jazz válasza RI/OS (#23149) üzenetére


Jazz
veterán

És ez inferno? Akkor te vagy az én emberem. Jer...(előző hsz.-em:) )

Rankerz: Az amcsiét fogod látni, igen.:) Csak azt.

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#23155) persil válasza whitezo88 (#23111) üzenetére


persil
nagyúr

Amúgy én nem tudom honnan ered ez a városi legenda, hogy egy hack and slash-ben klikkelgetni kell.

Az ilyen játékok 90%-ban, meg a diablo sorozatban is nyomva lehet tartani az egeret, ami 59 milliószor kényelmesebb, ráadásul nem is néz ki olyan überretardul, mint amikor valaki nyomogatja folyamatosan az egeret, amikor csapkod egy ellenfelet...
Annál debilebb dolog nincs is.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#23156) RI/OS válasza Jazz (#23154) üzenetére


RI/OS
őstag

nem, normalban kell beleütni 10 30k-sat egy mobba :D

(#23157) whitezo88 válasza persil (#23155) üzenetére


whitezo88
nagyúr

tudom én is :) amúgy játszottam anno egy játékkal ami sci fi hack and slash volt, csak abbamaradt azt hiszem a fejlesztése, elés rövid volt, és tp be continued volt a vége: Greed Black Border. szép grafika, pörgős játékmenet, random területekkel, mind diablo is.

(#23158) kovsol


kovsol
titán

inferno act2 vége fele szépen bekaptam egy jó dc -t és most már engem se enged be :(((

May the Force be with you!

(#23159) mpierre válasza Kashim (#23143) üzenetére


mpierre
veterán

Ááááállllat!!4négy!!4 :DDD

@ mások, kik szomorkodnak: Nem értem. Minek küzdeni a brékingnyúz szerint copacs van bnet fronton. (belépési oldal jobb alsó sarok...)

Ergo: Ma időben fekszem le. :DDD

[ Szerkesztve ]

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#23160) Candy válasza execute93 (#23138) üzenetére


Candy
tag

Wizardnál Int+Vitality, többi tulajdonság nem érdekes

Attack speed+sebzésre adó gyűrű/amulett (na ez nehéz lett, nagyon durván elszálltak az AH-s árak)

Physical resist (mivel a wizard elég jó területsebzésből, viszont ehhez hagyni kell közel jönni a mobokat, ezért nem árt, ha nem vernek darabokra egyből)

Arany/healing globe fölszedési távolság, illetve Globe +HP

movement speed

Valami HP visszatöltődést adó cucc, mivel globe-ok tulajdonképpen nincsenek, életerőt töltő skill meg szintén nincs.

hellen meg nem árt, ha van all resist jó sok, ott lehet halni 15-20k életerővel, mint a sicc.

mivel én szeretek elöl lenni, ezért van lifesteal%, +life after kill és hp visszatöltődés is, így alap moboknál nem nagyon fogy a HP. De ez az én hülyeségem, illetve a készítőké, hogy szerintem nagyon keveset sebeznek az alap (nemjuteszembe) varázslatok, amihez nem kell arcane power, így a pengés cuccal megyek. Mondjuk ahhoz kéne critical hit%, mert adna akkor életet. A sebzést szintén az életerő elé tettem, mivel jobb, ha leölök valakit egyből, mintha azon örömködnék, hogy csak a felét ütötte le az életemnek.

Ha távolságival akarsz játszani, akkor meg fuss és inkább HP, mint damage, mert ha beérnek úgy tudsz továbbfutni, night-on és hellen is meg lehet halni egy szerencsétlenebb ütéstől.

Amúgy nem gondoltam volna, hogy megérem, hogy a csapatban lévő barbár és monk tagok általában előreengednek és csak akkor szállnak be, mikor már mindenki engem üt...mondjuk ők több nerfet kaptak, mint Wizard...

wunderbike.postr.hu

(#23161) RI/OS válasza DjDanee87 (#23150) üzenetére


RI/OS
őstag

nem olyan nagyon sokat.

arra viszont nagoyn figyelni kell, hogy egyik irányban sem szabad elvetni a sulykot.

meg kell találni az egyensúlyt a dmg/resist/armor közt.

Voltam act2-ben sokkal több armorral, mint most, de simán szétvágtak.

Beálldoztam egy kis armort, meg hp-t a dps-ért, most már sokkal jobb.

[ Szerkesztve ]

(#23162) Alg


Alg
veterán

Nah, Heart of Sin előtt kidobott, pedig kb. 7 óta folyamtosan ment... most megint server down

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#23163) Gyuri27 válasza stifi (#23136) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nem. Mindenki hibázhat. De a hibát ne kezeljük úgy, hogy rámönti a levest és jól van az úgy.

Volt nekem vitás ügyem a megboldogult ew-l. Az is az én javamra lett megoldva.
Voltam étterembe ahol több hiba mellett olyan tételeket számláztak ki amit ugyan megrendeltem, de nem kaptam meg. A sültkrumpli zacskós fagyasztott cucc volt. Gondolhatod, hogy nem fizettem érte.

Valamit értsünk meg. Ha fizetek egy szolgáltatásért vagy termékért az legyen hibátlan és müködjön megfelelően. Ebben az esetben 2 hét majdnem folyamatos lag, illetve az errorok dobálása nem korrekt. Mint irtam egy-kétszer elmegy és egy boccsal el lehet intézni (bár én még bocsánatkérést nem láttam). A folyamatos hibákért a bocs nem elég/korrekt.

Ha a melóhelyemen hibázok elnézik. Ha többször jön az ejnyebejnye, de elnézik. Ha mást se csinálok csak hibázok akkor (szerintem jogosan) kikarnak.
Gondolom másoknál is ez van.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#23164) -conrad- válasza mpierre (#23159) üzenetére


-conrad-
addikt

Ma egész délután benn voltam, kb. 5-6x próbáltam meg, és be is engedett. Kb. 5 perce vágott ki. Szóval nem annyira reménytelen az. :)

(#23165) Szancsó válasza Candy (#23129) üzenetére


Szancsó
aktív tag

Volt vagy 20 perc, mikor nem néztem a fórumot, erre pont most? :)

Esetleg valaki másnak nincs elfekvőben guest pass?
(Privátban is jöhet, lassú vagyok már ehhez.)

My story is one of many thousands, and the world will not suffer if it ends too soon.

(#23166) Nordic válasza RI/OS (#23149) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Mitől gyógyulsz(a sok +62-re gondolok :D )? Sima life-reg?

Elég komoly armorod/resid lehet, ha nem fogy a hp-d.

(#23167) Kashim válasza persil (#23155) üzenetére


Kashim
őstag

Hát akkor én debil vagyok, vállalom. :DDD
Valahogy feelingesebb, ha csattogtatom a gombot, nem csak folyamatosan nyomom. Meg egyébként is mikor próbálok erre figyelni, 5 perc után megint azon kapom magam hogy ütöm verem a gombot.
Mondjuk az se mindegy milyen kaszttal játszik az ember, mert ha sokszor kell célpontot váltani akkor fel kell engedni a gombot. Monknál teleport után is állandóan targetelni kell.

(csak hogy kicsit emeljek az értelmi megítélésemen, futáskor azért én is nyomva tartom)

(#23168) Rankerz


Rankerz
senior tag

Át akartam lépni amcsi szerverre erre kaptam hogy accountomat lockolják változtassak jelszót. most ez komoly? :F

(#23169) RI/OS válasza Nordic (#23166) üzenetére


RI/OS
őstag

75% armor, 75%-os resistek, 53k hp 20k dps.

az armort meg a resistet e-fölé vinni hülyeség.pl a fizikai ellenállásom 1000, de tök felesleges

de pl. egyik armoros passzívot sem használom... inkább a weapon mastert, egy nagyon gyors karddal meg a max furys 25% dmg-et, mert nem használok szinte semmi furyt.

[ Szerkesztve ]

(#23170) mpierre válasza -conrad- (#23164) üzenetére


mpierre
veterán

Azért időnként én is rákéredzkedem. ;]

A meló, meg a prücsök miatt este 21 óra után tudok(nék) csak játszani...

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#23171) Realradical


Realradical
őstag

If Diablo 3 were a girl

@LÁZ
Hja vót egy ilyen gyanúm, de azért hátha alapon betoltam. Nekem új :)

[ Szerkesztve ]

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#23172) radi8tor válasza RI/OS (#23041) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

majd ölhetem meg megint, mert az achievmentek se mennek ahogy nézem..

De mennek. :K
Volt, amikor nem írta ki a listában (azt amit játék közben láttam), de utána 1-2 órával megjelentek.

⭐ Stella

(#23173) mar_tin válasza Rankerz (#23168) üzenetére


mar_tin
tag

Nekem is pont ez történt. Valószínűleg, mert az EU szerveren túl sokat próbálkoztam. Sajna végig kell játszani a procedúrát (aktiváló kód is kelleni fog legalábbis az eleje).

(#23174) LÁZ válasza Realradical (#23171) üzenetére


LÁZ
addikt

ez de mennyiszer volt már :B

btw azt tudjuk vajon , hogy hivatalosan meddig mókolják a szervereket?

[ Szerkesztve ]

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#23175) persil válasza Gyuri27 (#23163) üzenetére


persil
nagyúr

"Ebben az esetben 2 hét majdnem folyamatos lag, illetve az errorok dobálása nem korrekt."

Van, amiben egyetértek veled, de ez a mondat egy hülyeség.
Az első két napon, utána 1, max 2x amikor karbantás volt és ma este nem tudtam belépni.(de eddig ma is játszottam, nem is keveset) Lag pedig szinte egyáltalán nem volt ez idő alatt. 50-150msec szokott lenni a latency, ami ebben a játékban több, mint tökéletes.
"Errorok dobálásával" is csak akkor találkoztam, amikor a fent taglalt túlterhelt, meg karbantartásos idők voltak, összesen a két hét alatt pedig 3x volt disconnect-em. Az első kettő a indulás napján és másnap, a 3. pedig most fél órája, azóta én sem tudok csatlakozni.

Szerintem túl van már ez nagyon lihegve. Kényszerleállások, karbantartások előfordulhatnak és fognak is, online játék, akár honnan nézem. Más játékokban hetekig, hónapokig ilyen szar a helyzet, ha egyáltalán megcsinálják, itt mérföldekkel jobb.

Nyílván abban igazad van, hogy amit kifizettél, azt szeretnéd használni, engem is bosszant hidd el, de nem kötöm fel magam. Tegnap is gecijót coop-oztam és holnap is kurva jót fogok játszani. Ma kimarad, de túlélem.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#23177) Kasya válasza LÁZ (#23174) üzenetére


Kasya
nagyúr

A cegeknel van egy jol bejarodott szo: "SOON"

Mellesleg, nagyon nem akar beengedni :S

(#23178) D1Rect


D1Rect
félisten

Megy.

(#23179) Rankerz válasza mar_tin (#23173) üzenetére


Rankerz
senior tag

Köszi akkor végiglépkedem :(((

(#23180) SzlobiG válasza D1Rect (#23178) üzenetére


SzlobiG
félisten

Jó vicc.:)

Mod: Igazad van tényleg megy.:D

[ Szerkesztve ]

(#23181) whitezo88 válasza D1Rect (#23178) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Error 74. De legalább nem 37...
na viszont pizsilövés van a Blood Steve-knek, legalább minket beenged akkor talán ;]

[ Szerkesztve ]

(#23182) Jazz


Jazz
veterán

Erősen gondolkozom hogy átmenjek amcsi szerverre. Egyre több haver tesz így. Eladni mindent fg-ért, aztán amcsin meg vissza. Szeró mindig megy, és amúgy is sok a noob, sokkal könnyebb pénzt csinálni.

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#23183) persil válasza Kashim (#23167) üzenetére


persil
nagyúr

Nem az adott user a debil, hanem maga a cselekmény:D

Mikor kívülről csak azt látod, hogy klikkel valaki, mint a barom:D Amúgy pont monkom van :D Az egész elegánsabb, ha nyomva tartod és csak akkor klikkelsz, amikor kell, persze az egész csak szokás kérdése.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#23184) stifi válasza Gyuri27 (#23163) üzenetére


stifi
senior tag

engedd meg, hogy ezzel a témát le is zárjuk, nem fűznék hozzá többet.
telitalálat volt az éttermes hasonlatom, ennyi legyen is elég ebből!

a PH fórum is 503-as hibát dob, lehet írok a blizzardnak hogy integrálják a játékba ezt a kódot is :)

Nincs időm kedvesnek lenni!

(#23185) Nordic válasza RI/OS (#23169) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Hát ettől még messze vagyok, bár lehet, hogy az armor már megvan, de all resisttel még csak 500 felett vagyok buffal. Sosem fogok már átjutni act2-n szerintem. Igaz ma benéztem és sikerült 2 rare csportot leölni(szúnyogok, meg ezek a kalapácsos izék), de összesen vagy 5x biztos voltam ruhát javítani(full pirosból), annyiszor meghaltam. Mondanom se kell, csak kéket dobtak.

(#23186) BorkL


BorkL
tag

A PH is a Blizzard szerverein fut?

Error 503 :DDD

(#23187) Horbal


Horbal
őstag

Index címlapon a D III.

Balett cipőm nincsen nekem, de ha lesz én fő nem veszem!

(#23188) Jazz válasza persil (#23155) üzenetére


Jazz
veterán

Nem legenda, hanem D2-ben dupla klikk-re futott a kari, ezért kellett egeret cserélni havonta a kockáknak, megadta magát a mikro-kapcsoló x millió kattintás után. Nem vicc, ez tényleg így volt.

free your mind

(#23189) RI/OS válasza Nordic (#23185) üzenetére


RI/OS
őstag

a másik, hogy nem azért nem megy le a hp-m mert bekapcsoltam a god mode-ot, nézd meg ösaszesen a 30mp alatt hányszor tudnak eltalálni.

vagy stunban vannak, vagy dodge, vagy block..

nagyon sokat számít egy magas blockos shield

[ Szerkesztve ]

(#23190) Alg válasza Nordic (#23185) üzenetére


Alg
veterán

Na azokat a szúnyogokat már normálon is nagyon utáltam a barbival... :(((

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#23191) Mr.Csizmás válasza Horbal (#23187) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

[link]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#23192) Horbal válasza Mr.Csizmás (#23191) üzenetére


Horbal
őstag

Gondoltam nem feladat az index.hu-t beírni :DDD

Vagy diablo-s ember csak kattint :DDD

[ Szerkesztve ]

Balett cipőm nincsen nekem, de ha lesz én fő nem veszem!

(#23193) persil válasza Jazz (#23188) üzenetére


persil
nagyúr

Én nyomtam egy "R" betűt és meg volt oldva a probléma...

Stamina meg kb sosem fogyott el, ha normálisan csinálta az ember.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#23194) lakisoft válasza BorkL (#23186) üzenetére


lakisoft
veterán

:DDD.

(#23195) persil válasza Mr.Csizmás (#23191) üzenetére


persil
nagyúr

Az ilyenekre gondoltam az értelmetlen kattintgatós idióták címszó alatt...

Szép videó.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#23196) lakisoft válasza Horbal (#23187) üzenetére


lakisoft
veterán

Erre gondoltál: Az ördög jobb- és balklikkje

[ Szerkesztve ]

(#23197) RI/OS


RI/OS
őstag

nálatok megy a cucc? a menüig beengedett, de a resume game-nél errorozik

(#23198) Horbal válasza persil (#23195) üzenetére


Horbal
őstag

ahogy a jobb gomb felett tartja az ujját LOL :W :DD

lakisoft: most komolyan hiányoljátok a linket vagy mi a baj, Index címlap... :K

[ Szerkesztve ]

Balett cipőm nincsen nekem, de ha lesz én fő nem veszem!

(#23199) stifi válasza Horbal (#23187) üzenetére


stifi
senior tag

a videón behaltam
kezdem érteni az asszonyt, ő kb ennyit lát az egészből, de én sem szórakozom felhőtlenül a fodrásznál például... :C

Nincs időm kedvesnek lenni!

(#23200) Kasya válasza Horbal (#23192) üzenetére


Kasya
nagyúr

Kattint:
Uj ablak ikon, gyakran latogatatt oldalak/Index klikk....focim klikk. Vagyis 3 klikk bill. nelkul :D

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.