Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:42:54

LOGOUT.hu

Idén ősszel hatodik részéhez érkezik a Call of Duty sorozat, mely a Modern Warfare 2 címet viseli. Az 5. rész II. világháborús kitérője után újra napjaink konfliktusai kerülnek előtérbe. Természetesen megint a multiplayeren lesz a hangsúly, de a single sem marad ki. A történet az első rész, azaz a Modern Warfare folytatása:
Zakhaev halott. Az első rész végén Sgt. Price és csapata keresztbe húzta az őrült hadúr világuralmi terveit, azonban Zakhaev jobb keze, Makarov még mindig szabadlábon van, és bosszút forral mentora meggyilkolásáért. Makarov valahonnan Oroszország belsejéből, egy volt szovjet támaszpontról irányítja zsoldosait, a konfliktus pedig csakhamar annyira elmérgesedik, hogy az amerikai kormány kénytelen ismét bevetni a különlegesen kiképzett katonákból álló Task Force 141 csapatát. A helyszínek között lesz Oroszország, Rio de Janeiro és Afganisztán.
Megjelenés mindhárom platformon egyszerre!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19751) Winne válasza tupacamaru (#19747) üzenetére


Winne
nagyúr

A sabotage-on én kiakadtam rendesen. Sokszor vittem a bombát, de a csapat nem hozzánk tartozó része full nem csinált semmit, sniperrel kempelt valahol. Egyszer volt olyan, hogy nálad volt a bombi a szélén, én meg mentem Swarlyval előtted, mondtam is, hogy gyere, csináljuk az utat. El is mentünk a lerakóig, és csak akkor láttam, hogy visszafordultál. :D Nem lett volna rossz amúgy, ha többen vagyunk, este majd jobban összedolgozunk. :K Nekem kissé nehézkes még a mozgás az új billentyűkiosztással, de lassan megszokom. Az overtime amúgy mutatta, hogy milyen is volt az egész játék, kilőttem 3 embert, a csapatból még két srác élt (persze a kezdőnkön kempeltek), felmartam a bombát, futottam lerakni, de mikor végigért volna a csík, lekempelt egy az ellenből. Ha legalább az overtimeban jöttek volna támogatni, akkor simán nyertük volna...

Haverodat amúgy ugyanúgy hívhatod, szívesen látjuk. :K ;)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#19752) tupacamaru válasza Mappa (#19750) üzenetére


tupacamaru
veterán

Igen, biztosan lehetne taktikusabban játszani akkor. :K Nekem van mikrofonom csak nincs számítógépes szobám külön, így nem nagyon akarom használni. De lehet hogy délután mégis beüzemelem. ;)

Winne Emlékszem, csak azért fordultam vissza hogy lehívjam a CarePackage-t meg a SentryGun-t. :K :B

[ Szerkesztve ]

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#19753) Winne válasza tupacamaru (#19752) üzenetére


Winne
nagyúr

Üzemeld csak be, max nem kiabálsz és a család sem ébred fel rá.

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#19754) Mappa válasza Winne (#19753) üzenetére


Mappa
addikt

miért egyébként kiabálni szoktatok ? :P ;]

nem kötelező megadni

(#19755) @rglaaf válasza Mappa (#19750) üzenetére


@rglaaf
veterán

mert a pár száz forintos talpas miki nagyon megterhelő ugye :D

PSN:BiZzare_0 ️

(#19756) Winne válasza Mappa (#19754) üzenetére


Winne
nagyúr

Nem, csak nekem pl asszony mondja, hogy tök hangosan beszélek, mert a fejhallgatóból nem lehet kihallani, hogy ténylegesen mennyire hangos, meg hát aki alszik, annak amúgyis minden hangos, ha felébred rá. :K

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#19757) Mappa válasza @rglaaf (#19755) üzenetére


Mappa
addikt

nem, csak az gagyi .. ;] ..olyan kéne ami fejhallgató egyben ...de mivel e téren elég nagy igényű vagyok (zene,hangdoboz stb) így inkább kihagyom,mert akkor le kéne mondanom a fejesről...mivel én csak fejhallgatóval játszóm 90% ban...sztem érthető voltam ..asszem :DDD :C

Winnie - na pont ezért vagyok a silencerek táborába ;]

[ Szerkesztve ]

nem kötelező megadni

(#19758) LamaCube válasza Mappa (#19757) üzenetére


LamaCube
addikt

Nekem egy miki nélküli Sennheiser(gondolom nem kell bemutatni:) ) fejhallgatóm van és vettem hozzá egy csiptethető mikit és minden tökéletes!

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#19759) Svájcinéger válasza Winne (#19756) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Hát már tőlem is megkérdezte a feleségem, hogy ki az az ARC, aki állandóan kiabál ? Mondjuk én marhára jókat szoktam mulatni, hogy folyamatosan mondod, de nem igazán értem a nagy részét tisztán. Talán vissza kéne vennem a mélyládán vagy nem tom. Oda van készítve a mikrofonos webcam, de még nem szóltam bele. :DDD

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#19760) Mappa válasza LamaCube (#19758) üzenetére


Mappa
addikt

:K

olyan csíptethető valahol van ...de annyira egyszerű ha nincs az ember szájához vagy 2cm akkor nem hallani a beszédet :D

na ez a mikrofon téma eléggé ki lett vesézve :DD

nem kötelező megadni

(#19761) Winne válasza Svájcinéger (#19759) üzenetére


Winne
nagyúr

Mi a baj a kislányos hangommal? :DD

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#19762) LamaCube válasza Mappa (#19760) üzenetére


LamaCube
addikt

kb 25 cm-re van a számtól és eddig nem volt probléma, hogy nem hallottak. ;)

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#19763) Svájcinéger válasza Winne (#19761) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Azon kívül, hogy szinte megállás nélkül jár semmi. :DDD De én, mint mondtam baromira jól szórakozok rajt.
A tegnap este kimaradt, de ma jövök elvileg tolni Veletek.

[ Szerkesztve ]

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#19764) Winne válasza Svájcinéger (#19763) üzenetére


Winne
nagyúr

Na várj csak akkor mostantól nem mondok semmit! ;] :DDD

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#19765) tupacamaru válasza Winne (#19753) üzenetére


tupacamaru
veterán

Na, a mikrofon beüzemelése kudarcba fulladt, mert van egy jack-elosztó bedugva a hangkariba hogy lehessen hangfalat is használni és az eltakarja a mikrofon bemenetét. :U

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#19766) Winne válasza tupacamaru (#19765) üzenetére


Winne
nagyúr

Ez nem kibúvó, ha nem 30 éves az alaplapod, akkor az összes jack programozható, így bármelyikbe bedugod, és felugrik, hogy minek akarod használni. ;)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#19767) tupacamaru válasza Winne (#19766) üzenetére


tupacamaru
veterán

Szerinted ezen is lehet programozni? :B

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#19768) Winne válasza tupacamaru (#19767) üzenetére


Winne
nagyúr

Szerintem biztos! (te kis újgazdag...) :DDD :DDD :DDD

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#19769) tupacamaru válasza Winne (#19768) üzenetére


tupacamaru
veterán

Csak 4k-t kellett rádobni az előzőre mert az új alaplapon rossz helyen vannak a PCI-os slotok. :B ;)

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#19770) Winne válasza tupacamaru (#19769) üzenetére


Winne
nagyúr

Na de azt se a legyek hordták össze... :N :DDD :D

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#19771) Zefír


Zefír
őstag

Szvsz még mindig nekem van a leglányosabb hangom amúgy :DDD

Am tescoban, meg auchanban lehet venni ilyen hama csiptetős szart 800ft, és ráakasztom a polora, vagy most amikro volt anagy meleg, csak a nyakamra dobtam, és lehet hallani.

Illetve, nem nagyon van gond, mindig megértitek ha káromkodok :DDD

Ma mikor megyünk????? :C

(#19772) freestailo


freestailo
őstag

sziasztok, szeretném megkérdezni, hogy a feltelepített steam-es mw2-őt hogyan tudom xfire-el használni? Az xfire megtalálja hogy fel van telepítve, de a steam-re mutat az indítóállomány (vagy mi?)

kezdő vagyok, kicsit már gugliztam és itt is keresgéltem a fórumban de semmi használhatót nem találtam....fontos lenne, mert nagyon gyér a netem, alig találok szervereket ahol lehetne játszani. Magyar szervereket keresnék igazából, azokon még tűrhető a pingem.

a segítséget előre is köszi

[ Szerkesztve ]

(#19773) Thome


Thome
addikt

Megláttam a topic nevét és elkezdtem gondolkodni, hogy mi is a játék valódi neve! (A Modern Warfail már unalmas) És rájöttem! Kommersz Warfare! :DDD

Egy időben én is toltam a körötökben, talán nem felejtettétek még el... :)

(#19774) @rglaaf


@rglaaf
veterán

Ezt el is felejtettem hogy ebben a filmben is apritottak vele nah vajon melyik fegyver az? :C

PSN:BiZzare_0 ️

(#19775) Tom6 válasza freestailo (#19772) üzenetére


Tom6
aktív tag

Magyar szerverek nincsenek, max magyar hostok ha szerencséd van és oda dob be. A nagyobb nettel rendelkezők is laggolnak (nem is keveset), de ha valami rádiós neted van sok jóra ne számíts. XFire-vel pedig nem lehet szervert keresni (mivel nincs) :)

[ Szerkesztve ]

(#19776) freestailo válasza Tom6 (#19775) üzenetére


freestailo
őstag

köszönöm a választ, nem is gondoltam hogy ilyen létezik, ha tudom meg sem veszem a játékot......

:(:(:((:

igen wifim van, a net 1/0,5 garantált, és még a jelerősség is csak megfelelő... suxx

[ Szerkesztve ]

(#19777) Tom6 válasza freestailo (#19776) üzenetére


Tom6
aktív tag

Hát igen olyan nettel nem kellene erőltetni, mivel gyakran fog külföldi hostra bedobni. Vagy toljad minnél több magyarral, haverral akkor talán közületek lesz vki host. Egyébként már régóta tudni, hogy ilyen a játék. :U :)

[ Szerkesztve ]

(#19778) Winne


Winne
nagyúr

Köszi a gamet, jó volt, bár azt hittem jobban nem eshetek vissza, de tudtam még ma is visszafele fejlődni... Negatív statjaim vannak, ez elég régen nem volt... :(

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#19779) đayW@LkeR válasza Winne (#19778) üzenetére


đayW@LkeR
tag

THX a Game* all.

Winnie jó volt az nagyon is jó és jól is éreztem magam veletek. :R

Érdekesség ma rámakadt egy magyar srác, hamar elővette a magyar csúnya szavak kézi szótárát és csak írta meg írta. Lényeg az MW2 prestige 10-70LVL-hez minimum 900 óra kell és én WH+AIM-et használok a LVL heckem mellett.
muhahahaha. :DD :DDD
Már három napja Reportol engem állítása szerint :C

see 661óra tiszta játék és még rengetegen vagyunk itt szerintem akik - Prestige 10 és bőven 900óra alatt csinálták meg.

[ Szerkesztve ]

2009.11.10. 09:00 CoDMW2: PENGE'ߣ@Đe [H].......................................... 2011.11.08. 08:00 CoDMW3: PENGE'ߣ@Đe [H]........................................ M4A1-ACR RuleZzz!!! // BF3 - MW3 Rules! 2011.12.08 Lg Optimus Black yeah

(#19780) Winne válasza đayW@LkeR (#19779) üzenetére


Winne
nagyúr

Remélem jössz máskor is, így esténként szoktunk tolni főként, amikor mindenki ráér. :) Ha látsz játszani és van kedved, akkor írj rám nyugodtan. :K

Nekem a bennti stat az kb 315 óra körül lehet, a kinnti meg 397 óra és azt hiszem a 6. prestige-ben vagyok, egy szintet sem ugrottam semilyen hoston. Szóval 900 óra szerintem nekem sem kellene, bár addig nem fogok elmenni úgysem. :)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#19781) BigStraw


BigStraw
senior tag

Huhhh ez a mai nuke!!! :B De az első körökben minden repült az asztalról utánna kicsit összedtem magam lenyugodtam nagynehezen összejött harrier akkor az nagynehezen összeedte choopert choppert lelőtték 4-5 ember után és még kb 6-7 kellett összelönőm akkor véletlen még 1 ember betévedt a clayembe :D:D és nagynehezen meglett de előtte a poklok poklát jártam annyira idegges voltam :) :) :) :) Szoval bizonyitsa a mondás hogy sok rosz utánna jön valami jó :C :C

NBA = Where Amazing Happens :) ------ My belief is stronger than your doubt....

(#19782) Winne válasza BigStraw (#19781) üzenetére


Winne
nagyúr

Grat itt is. :K

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#19783) Mappa válasza @rglaaf (#19774) üzenetére


Mappa
addikt

barrett 50cal ? :DDD :DDD :DDD

nem kötelező megadni

(#19784) Mappa


Mappa
addikt

Call of Duty: Modern Warfare 2 - Multiplayer
24.8 hrs / 596.9 hrs és 10.prestige / 28 szint :D

este mit szoktatok játszani ???? csak HQ meg ehhez hasonlók ???

nem kötelező megadni

(#19785) tupacamaru válasza Winne (#19778) üzenetére


tupacamaru
veterán

THX a tegnap esti gémet mindenkinek!! :C :R Sokkal jobb volt mint tegnap előtt, még a Sabotage-on is sikerült robbantani.

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#19786) freestailo válasza Tom6 (#19777) üzenetére


freestailo
őstag

Sajnos nincsenek magyar ismerőseim akik játszanának, ráadásul nem tudom hogyan lehet beállítani, hogy egy adott személlyel játsszak... :(

(#19787) Mappa válasza freestailo (#19786) üzenetére


Mappa
addikt

meglehet hívni egy adott játékba az ismerőst :K akár többet is

wifivel tolod tán laptoppon játszol ? a wifi routerről gyűn ?? mennyire vagy messzire tőle ?

nem kötelező megadni

(#19788) Svájcinéger válasza freestailo (#19776) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Én mindig is wifin játszottam, szerintem simán játszható. Akkor valami ott nem kóser, hogy csak megfelelő a jelerősség.
tupacamaru: hát én SAB-on csak futkoztam, mint egy hülyegyerek. Ott utolsó is lettem. Ehhez még lámább vagyok, mint a DEM-hez. Azért idővel Winnie ismét elkezdte használni a mikit. "Miért mindig rám hívják ezt a fos-t ?" Winnie vs. Predator Derailen :DDD

[ Szerkesztve ]

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#19789) Thomacrew97


Thomacrew97
tag

Winnie jöhetek veletek este énis?:D
TeamSpeaken nyomjátok, vagy közös chat?:DDD

=-BA=-HeadHunterZ || Steam clan: -=Black Army=- || Steam account: ThomaCrew97 || CODMW2: Prestige 6. lvl 61

(#19790) BigStraw


BigStraw
senior tag

Hát ez a tegnap játék tényleg jó volt !!! Meg is lepődtem hogy lebirtam rakni a bombát :)) MEg azért látszott hogy sokan követték a bombást hátt DOM-on meg szerintem esélyük sem volt, de azért nekem tetszet főleg hogy HC-s vagyok :) CSak az kiakasztott hogy Ak-val stopping power ő meg mini uzi silencerrel leszed egy-kettő pedig én egy tárat beleengedtem.

Winne: Köszi

Ha lesz hely akkor szivessen jövök bármikor :)

Ui: Meg az jó lenne ha mindenkinek lenne mikije és valami programon keresztül lehetne tolni pl TS,Mumble,Xfire vagy valami :)

NBA = Where Amazing Happens :) ------ My belief is stronger than your doubt....

(#19791) Winne


Winne
nagyúr

@(#19785) tupacamaru: Igen, jobban figyeltünk a csapatjátékra, és nagyjából mindenki csinálta, ami éppen az adott feladat volt. :K Jó lesz ez!

@(#19788) Svájcinéger: mert azok a szemétládák tényleg mindig rámlövik, még akkor is, ha mellettem futnak ketten-hárman is egy kupacban. Lehet nagyobb a piros keret rajtam? :F :DDD

@(#19789) Thomacrew97: persze, ha beférsz, jöhetsz. :K ;)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#19792) Svájcinéger válasza Winne (#19791) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Lőjj ki hőcsapdákat és akkor talán megúszod. :DDD

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#19793) freestailo válasza Mappa (#19787) üzenetére


freestailo
őstag

szia, igen routerről jön, messze vagyok, "sajnos" nagy a ház, kb 15 méterre van a gép (nem emelet! :) ), plusz kb 4 fal is van köztünk :O

Nem lehet esetleg steam-ben szervereket keresni a cod6-hoz? Pl. kilistáztatni az 50ms -os ping alatti szervereket? Vagy teljesen randomban működik csak?

esetleg valamelyikőtök felvehetne ismerősnek, a játékosnevem Petya28

[ Szerkesztve ]

(#19794) Zefír válasza freestailo (#19793) üzenetére


Zefír
őstag

Hallod, szeddle a Skidrowot, próbáld ki alterIW-vel, és akkor nem teszel fel ilyen kérdéseket,

Cod6 ban lobbyk vannak, nem szerverek, ezek nem állandóak. A host tól függ hogy milyen a lobbi. És hogy mikor vannyitva..
Ha érdekel az Alter IW-s dolog írj egy PÜ-t.

(#19795) Winne válasza Svájcinéger (#19792) üzenetére


Winne
nagyúr

Lehet azt kellene. Van ilyen DLC? :F :DD

@Zefir: azért azt lássuk be, hogy egyszerűbb kérdezni, mint feltenni az altert... :D

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#19796) freestailo válasza Zefír (#19794) üzenetére


freestailo
őstag

Köszi, ment a péü, a kérdés meg csak azért volt mert a steam kliensben találtam szerver listázási lehetőséget (mondjuk gyanús volt hogy a játékok közt nem szerepelt a cod6) és úgy gondoltam valamit itt kéne állítani.

(#19797) Mappa válasza freestailo (#19793) üzenetére


Mappa
addikt

ott a bibi ..a 15m nagyon sok ..a 4 fal meg még ha gipszkarton akkor is ..de gondolom nagy betonfalak acélráccsal mint ahogy az lenni szokott ....ha tudod vidd közelebb a routert a gépedhez mint egyszerű megoldás mert így rengeteget visszafog a fal+távolság és akkor inkább onnét menjen a wifi többi gépre ..ha ez megoldható

nem kötelező megadni

(#19798) freestailo válasza Mappa (#19797) üzenetére


freestailo
őstag

sajnos nem megoldható a router mozgatása :(

Viszont a COD4 -nek vígan elég ez a sávszél (és jelerősség) a játékhoz (igaz magyar szervereken játszom, de még sok-sok külföldi is van amivel sose volt ping gondom)

[ Szerkesztve ]

(#19799) Winne válasza Mappa (#19797) üzenetére


Winne
nagyúr

Esetleg egy N-es vezeték nélküli eszköz bevetése segíthet. Nagyobb hatótáv/sebesség + több falat átlő. :K

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#19800) Mappa válasza Winne (#19799) üzenetére


Mappa
addikt

na akár még az is..csak gondoltam ne verje költségekbe magát ..egy ilyen router áttelepítés+újra bekötés beállításokkal együtt fél óra

nem kötelező megadni

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.