Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:42:54

LOGOUT.hu

Idén ősszel hatodik részéhez érkezik a Call of Duty sorozat, mely a Modern Warfare 2 címet viseli. Az 5. rész II. világháborús kitérője után újra napjaink konfliktusai kerülnek előtérbe. Természetesen megint a multiplayeren lesz a hangsúly, de a single sem marad ki. A történet az első rész, azaz a Modern Warfare folytatása:
Zakhaev halott. Az első rész végén Sgt. Price és csapata keresztbe húzta az őrült hadúr világuralmi terveit, azonban Zakhaev jobb keze, Makarov még mindig szabadlábon van, és bosszút forral mentora meggyilkolásáért. Makarov valahonnan Oroszország belsejéből, egy volt szovjet támaszpontról irányítja zsoldosait, a konfliktus pedig csakhamar annyira elmérgesedik, hogy az amerikai kormány kénytelen ismét bevetni a különlegesen kiképzett katonákból álló Task Force 141 csapatát. A helyszínek között lesz Oroszország, Rio de Janeiro és Afganisztán.
Megjelenés mindhárom platformon egyszerre!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18701) Barell


Barell
senior tag

Sziasztok Tagnap elkezdtem én is multizni és érdekelne valami. Ha jól láttam van akinek 1 fegyveren 2 kiegészítő is lehet. Ezt jól láttam? És ha igen azt hogyan?

(#18702) Winne válasza Barell (#18701) üzenetére


Winne
nagyúr

Szia!

Az 1-es számú perkhez a binget kell kiválasztanod, és akkor bátran válogatszhatsz az unlockolt fegyverkiegészítőid közül. :K

Más: Kérek mindenkit, hogy nyomjatok erre a szemétláda csalóra egy reportot, nem én mondom csak, hogy undorító csaló, ott voltak még rajtam kívül ketten, akik alá tudják támasztani! (pl Tupacamaru)

Ő lenne az a mocskos csaló, száradjon ahol van!

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#18703) jegenye77 válasza Winne (#18702) üzenetére


jegenye77
addikt

Rajta kívül még vagy százra lehetne nyomni hogy csaló.
Úgy se ér semmit ha rákattintasz!

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#18704) Winne válasza jegenye77 (#18703) üzenetére


Winne
nagyúr

Ez lehet, de vagyunk itt pH-n elegen és csak felfigyel rá valaki, ha sokan jelentik, avagy legyen ez egy teszt. Tolunk rá egy nagy halommal és visszanézzük később, hogy elkaszálta-e a banhammer. :K

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#18705) Mappa


Mappa
addikt

kb 3 óra intenzív game ...semmi csaló nem volt hála a jó égnek

mp5 maxoláson vagyok ...silencerrel az is nagyon adja kisebb mapeken ...közelre valami kurva jó ..3-4 killeket hoztam össze mindezt egy tárral ....és nem csak egyszer fordult elő ..ump-el ilyet nem nagyon hoztam össze :N

nem kötelező megadni

(#18706) semetka


semetka
őstag

Sziasztok.
Azt szeretném kérdezni hogy amikor azt a pajzsot felvesszük a Single Playerben akkor az mögül hogy lehet lőnni,mert az ellenség tud de én nem.
Már régóta gondolkodom ezen.
Valaki tud segíteni?
Előre is köszönöm a válaszokat.

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#18707) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

prestige dologról érdeklődnék
végül is mit is töröl le ez nekem?a szintemet meg a fegyverekhez tartozó statisztikámat?viszont a barracks statisztikám megmarad
az "összes fegyver tartozék feloldása " címert/címereket meg lehet szerezni egy prestige után is?

(#18708) lovag05 válasza ProEvoFan (#18707) üzenetére


lovag05
aktív tag

Háát, egyszerűen megfogalmazva. . . beváltja a szintedet , beleértve a fegyvereket, stb, de megmaradnak az emblémák, meg a kis címkék... és kapsz egy új címert. Statisztikád megmarad, mert ugyanazt folytatod így is, csak előről kell kezdened a fegyvereket összeszedni, meg felfejlődni lvl 70-re, hogy megint beváltsd az addig elért cuccokat egy új prestige-re...

So many demons, so little time...

(#18709) LinogeOW válasza semetka (#18706) üzenetére


LinogeOW
aktív tag

Multi szerint nem lehet mögüle lőni, a Singleben pedig csak egy rész van ahol használható a riot és szerintem ott se lehet. :K

[ Szerkesztve ]

(#18710) Polllen válasza Gál István (#18653) üzenetére


Polllen
nagyúr

Hali!

Igazság szerint így kerek a történet :)

Még nem próbáltam, de elég hívogató... :DDD

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#18711) Winne


Winne
nagyúr

Még egy gusztustalan csaló, pls nyomjatok rá egyet...

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#18712) tupacamaru válasza Polllen (#18710) üzenetére


tupacamaru
veterán

Azért először utána kellene járni hogy a használata nem-e von maga után VAC Ban-t. :B Mert hogy csalásért nem kapsz ban-t az egy dolog, de lehet hogy ezért kapnál. :(( Amúgy én is használnám mert elég sokszor vagyok én a host. :K

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#18713) Rav3n02


Rav3n02
senior tag

Tegnap nem egész 1mp választotta el a monitoromat és a billentyűzetemet a pusztulástól...

egy kis előtörténet: soha nem érdekeltek a killstreakek meg a kill/death arány sem, csak mentem lőttem, általában első 1-2 helyen végzek de most már rá álltam a challengekre, meg hasonlókra...

három napja próbálom az AC130-at behívni a chopper gun már megvolt...

tegnap három körben volt olyan, hogy egy kill kellett volna az AC-hoz. Ebből kettőt úgy buktam el, hogy azt hittem menten infarktust kapok az idegességtől...

Egyik alkalommal 1 kill volt hátra erre egy vak GL-el kiszedett valamelyik madár... :W :W

Második alkalom, az abszolút idegroham..11. kill alany rohan előttem mint a hülye se nem lát se nem hall, uccu utána egy szép p90sorozat a hátába, erre Last Stand perk és belém lő egy M9 tárat...azt hittem helyből tarkón rúgom magam :W :W

miért használnak ilyen gagyi perkeket az emberek?? komolyan...

[ Szerkesztve ]

(#18714) tupacamaru válasza Rav3n02 (#18713) üzenetére


tupacamaru
veterán

Azért hogy meglegyen a Last Stand 100 kill. :K Nekem is megvan. :B ;) Mondjuk én csak addig használtam, azóta se. [link] :Y

[ Szerkesztve ]

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#18715) Undoroid válasza Rav3n02 (#18713) üzenetére


Undoroid
őstag

Szia!

Miért ne használják?Az is mind-mind benne van a játékban!Mindenki azt használhat,ami neki tetszik!Te is használhatod bármikor!Sokan a P90-es fegyvert nagyon nem szeretik a tulajdonságai miatt! ;) Alkalmazkodj hozzájuk!

https://logout.hu/bejegyzes/ngabor2/nyugodj_bekeben_bordoi.html _ https://robo-venture.com -> Az ökotudatos, digitális közösségi alkotóműhely <-

(#18716) Winne válasza Rav3n02 (#18713) üzenetére


Winne
nagyúr

"azt hittem helyből tarkón rúgom magam"

Ezen beszartam! :DD :DD :DD :DD

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#18717) Rav3n02 válasza Undoroid (#18715) üzenetére


Rav3n02
senior tag

persze, hogy használják, de ne akkor amikor ő a 11. killem bakker :C :C

Egyébként meg nem vagyok abszolút GL LS ellenes, én is mentem már GL challengre, de az nem azt jelenti, hogy az egész kör alatt áll a GL cső mint a cerka és vakon minden irányba pukkantgatok vele. Volt már akit dicsértem azért, mert szépen kilőtt GL-el, de amikor egyértelműen Lucky Shot sorozatokról beszélünk kicsit idegesítő :W

(#18718) tomic


tomic
addikt

Nos urak úgy látszik a varez világa kifizetődőbb, mivel alteren már dlc2 is játszható :U
ingyé.....

(#18719) Black Dragon válasza tomic (#18718) üzenetére


Black Dragon
addikt

Csak ezt ne hirdesd, mert a moderátor bácsik nem nézik jó szemmel az ilyen hszeket.:)

(#18720) dokee78 válasza Winne (#18711) üzenetére


dokee78
félisten

Miért kell rányomni?

(#18721) semetka


semetka
őstag

Miért szerintetek mi a legjobb perk beállítások?

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#18722) Black Dragon válasza semetka (#18721) üzenetére


Black Dragon
addikt

Attól függ mit akarsz csinálni.:)

(#18723) Polllen válasza semetka (#18721) üzenetére


Polllen
nagyúr

Az amelyikkel a legjobban élvezed a játékot ;)

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#18724) Winne válasza dokee78 (#18720) üzenetére


Winne
nagyúr

Nem kell, csak ha akarsz. Ha egy csalóra sok report megy, akkor lehet, hogy tényleg rákukkantanak.

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#18725) dokee78 válasza Winne (#18724) üzenetére


dokee78
félisten

Hiába,mert bannolttal is játszanak.

(#18726) Winne válasza dokee78 (#18725) üzenetére


Winne
nagyúr

de nem midnenki tudja ezt :)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#18727) @rglaaf válasza Rav3n02 (#18713) üzenetére


@rglaaf
veterán

ha mind ezt fokozni akarod akkor rakd be a nuke-t garantált idegbetegség :K

PSN:BiZzare_0 ️

(#18728) Tom6 válasza @rglaaf (#18727) üzenetére


Tom6
aktív tag

"garantált idegbetegség" - Én ezért nem rakom be :DDD
Rav3n02: engem is mindig a killstreak előtt lőnek ki számtalanszor, mindegy mi van bent ;]

[ Szerkesztve ]

(#18729) Grifid válasza Winne (#18726) üzenetére


Grifid
aktív tag

Csak a singlével. Multizni csak az alteren tudnak. Amennyiben vesz a delikvens egy második példányt akkor multizhat de a bannolási felirat fent marad.

Már csak a profilomba írom ki a csalókat akikkel találkozom.
Szerénységem

[ Szerkesztve ]

(#18730) dokee78


dokee78
félisten

Ez mi?
[link]

[ Szerkesztve ]

(#18731) Winne válasza dokee78 (#18730) üzenetére


Winne
nagyúr

Te nem turkásztál a cfgben? Mindig neked dob ilyen különbözőséges üzenetet. :U

@Grifid én láttam már multizót bannolt accal, amin nem volt másik játék. Megvette volna még egyszer ugyanarra? Miért nem tette másik accra? Én gyanítom, hogy van működő VAC bénító. :(

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#18732) dokee78 válasza Winne (#18731) üzenetére


dokee78
félisten

Cfg-ben csak annyit turkáltam,hogy a pingmérő pici csíkokból álljon.
Van VAC bénítójuk eddig is volt.Csak azt nem értem miért nem tesznek ellene.
Ugyanúgy ahogy a crackerek,úgy az IW is törhetné a VAC bénítót.
Csak tesznek rá:Megvan a lóvé tojunk rátok.

(#18733) Polllen válasza dokee78 (#18730) üzenetére


Polllen
nagyúr

Aminek látszik...gondolom valami hackelt host-ra akart dobni...

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#18734) Zefír válasza Rav3n02 (#18713) üzenetére


Zefír
őstag

Figyu, ezen nem kell fel húzni magad, nekeméletem első nukejánál volt ez, hogy 23 kill, és 24. kill-t akartam lőni, erre egy GL kiszedett :C Szegény szekrényem bánta, de kemény fa bírta az ütést :DDD

Szerk: Én leszaroma csalókat, ha találkozok velük, lelépek azt annyi. Nem izgat, főleg nem fogom azzal baszni az időt, hogy utánuk nézzek, meg felvegyem videora.. Felesleges:) miért nem értitek meg?

[ Szerkesztve ]

(#18735) goodluck


goodluck
tag

Jó éjt. :DD

[ Szerkesztve ]

MSI GV72 8RE =+= ASUS PG248Q ROG SWIFT =+= IphX

(#18736) Winne


Winne
nagyúr

Kis virtuális faszmutogatás, akit érdekel. Ma esti termés:

Hajtós HQ, folyamatos dara...
Dettó...
Predator, Harrier, Pavelow...
Prestigeváltás utáni első meccs, aminek döntetlen lett a vége ráadásul, így nem volt kb semmi match bonus.

Az utolsó meccsen kipróbáltam az egyik rögzített classban lévő shotit és atom nagy fun, nem is tudom miért nem használtam eddig. :N :DDD

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#18737) tupacamaru


tupacamaru
veterán

Tegnap az utosó meccsen sikerült egy 28/1-et lőni erre egy görög sheep beírja hogy no nuke noob. Megvártam a következő party elejét és visszaírtam neki hogy Predator, Harrier, Chopper Nuke nooobb????. :Y :W

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#18738) frame>24


frame>24
addikt

Heló, bekeverték már az új pakkot a többi map közé?

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#18739) ViTaZi válasza frame>24 (#18738) üzenetére


ViTaZi
aktív tag

nem keverték még

braner00 kerüljétek!

(#18740) ViTaZi


ViTaZi
aktív tag

Ma találtam a Spam-ok között ezt.... nagyon elítélem a csalást ezért kissé felidegesített! Az ilyet büntetni kéne de keményen...

[ Szerkesztve ]

braner00 kerüljétek!

(#18741) LackoMester


LackoMester
addikt

Pedig már bekeverhetnék az új mapokat, van köztük 1-2 nagyon fasza... :K

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#18742) Winne


Winne
nagyúr

Egyéni rekordom :)

Rá kellett jönnöm, hogy nagyon hasznos a UAV! :K

[ Szerkesztve ]

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#18743) jozefgucci1 válasza Winne (#18742) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Bizony hasznos dolog.Egy embernek be van rakva a csapatból ha játszunk .Ugyan így nagyon jó még HQ-n a taktikal Inverson is ( aszem jól írtam ).Ha nem veszik észre nagyot lehet vele kaszálni foglalás után.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#18744) Black Dragon


Black Dragon
addikt

Srácok, éppen a Cold Bleed perket szeretném megcisnálni, de nemtudok rájönni, hogyan lehet megcisnálni, mit kell benne csinálni?:F

(#18745) SipiBcs válasza Black Dragon (#18744) üzenetére


SipiBcs
őstag

Minél több repcsit úgy leszedni, hogy be van állítva. A pro szint azthiszem 30 repcsiért jár. De van egy bug benne. Ha a leggyengébb rakétával meglövöd a pawe low-ot és utána darálod egy rpd-vel (amíg le nem esik), akkor 2-3 ilyen után kidobja a pro szintet.

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#18746) Black Dragon válasza SipiBcs (#18745) üzenetére


Black Dragon
addikt

Köszi. Nah akkor azt az rpd set kipróbálom.:DD

(#18747) Winne válasza jozefgucci1 (#18743) üzenetére


Winne
nagyúr

Hát még ha nem én nyomkodtam volna, és helyette bennt lett volna a pavelow... :U :K

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#18748) BigStraw válasza Black Dragon (#18746) üzenetére


BigStraw
senior tag

40nél van!!! És ugy csináld meg hogy mikor forog mondjuk a pave low v attack helicopter akkor lősz bele amennyit tudsszz tehát ne akkor lőd mikor még lő hanem már mikor zuhan le!!!!
De mondjuk ha stingerrel szedik le akkor ne lőd a roncsokat csak akkor ha még forog a levegőben!!!

NBA = Where Amazing Happens :) ------ My belief is stronger than your doubt....

(#18749) HaZsolt


HaZsolt
őstag

Az atomot melyik 2 killstreakkel a legkönnyebb megszerezni?
Harrier+AC130?

(#18750) LamaCube


LamaCube
addikt

Nálatok is meghalt a steam vagy csak nálam???

HaZsolt

Szvsz :Harrier+Chopper

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.