Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#25651) Źşë'


Źşë'
addikt

ez haláli :DD

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#25652) gergo0328 válasza Źşë' (#25651) üzenetére


gergo0328
senior tag

:DDD

(#25653) sith7 válasza Źşë' (#25651) üzenetére


sith7
nagyúr

:C :C :C

(#25654) WhiteWalker válasza Źşë' (#25651) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

kár hogy játék közbe nem lehet belinkelni.... ;] ,sok gyökér csipának :U

(#25655) Vulpio válasza Źşë' (#25640) üzenetére


Vulpio
csendes tag

én mióta megvettem a vietnamot 1x ha játszottam vele, nekem valahogy "nem gyere be"... akkor rágtam be mikor vagy tizedjére (azt hiszem operation hastings map) úgy szedett le egy csipa, hogy ő kitudott lőni a paré mögül, de én nem tudtam kiszedni még tankkal sem.. szikráztak a golyók a fa lombjain...
én ezért szeretem sima bc2--t :[link] :DD vietnámba ilyet nem tudnék összehozni, meg amúgy is nekem valahogy nem áll a szememre a flóra... ott áll előttem az ellen és nem látom, lehet megszoknám egy idő után , de majd 1x.

(#25656) Zolás válasza sith7 (#25648) üzenetére


Zolás
addikt

Azt hiszem vagy dumdum vagy magnum lőszer. A kettő egy fülön van ha jól emlékszem.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#25657) sith7 válasza Zolás (#25656) üzenetére


sith7
nagyúr

nem egy fülön van, azért kérdeztem :))

(#25658) gergo0328 válasza sith7 (#25657) üzenetére


gergo0328
senior tag

én együtt szoktam használni mert úgy általában beadja egyből de magnum nélkül csak HC-n adja (persze h ott nagyobb tárral futkosok:DDD)

(#25659) harry3


harry3
őstag

Az miért van, hogy a BC2 nem használja ki az összes memóriát?
Megnéztem játék közben a folyamatoknál és csak ötszáz valamennyit használ.
Milyen programmal lehetne megnézni vagy kijeleztetni, hogy mennyire használja ki a gépet?

(#25660) ciry válasza Vulpio (#25655) üzenetére


ciry
őstag

Nekem is jobban bejön az alapjáték, de Vietnamban injekciózni, meg pörkölni az ellent nagy érzés :))

szerk.:titeket is ledobál connection faildel?
Nálam mostanában rendszeres... :W

[ Szerkesztve ]

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#25661) Źşë' válasza Vulpio (#25655) üzenetére


Źşë'
addikt

szép eredmény! :C Operation Hastings eleinte nem jött be, és pont a sok csipa végett, azóta járművekkel meg gyalogsággal akkora jókat lehet benne játszani mint a szemét :DD és ez lett a kedvenc mapon is! :DDD ha van egy jó sniper limites szerver azon nagyon jókat lehet játszani! Amit javíthatnának az az h a tankok ne tudják könnyen leszedni a heliket! Rem a köv peccsel javítva lesz és kapunk még hozzá extra mapokat :P írtad h szikráztak a fák, ezt én is ésre vettem, az egy tuti jó búvóhely nekik sajnos! pici bug, asszem ők kitudnak lőni de mi befele nem :s meg tankkal simán átmentem ezeken a fákon, mintha ott se lennének! Érdekes... ezt azért +ba javíthatnák még

kár h nem írja ki h mennyi pint gyűjtött be az adott sgyén, nekem asszem eddig valami 50darab volt a legtöbb, legalábbis amit számoltam meg fel is vettem videora (22000 pont körül)

sima bc2t én is szeretem, mikor nincsenek agyam eldobom szituációk, remek kis játék lett, tényleg kéne alá a 4 mag :s sztem most már csak szandit veszek, kb április tájékán. Ebbe a 775be már kár pénzt ölni.

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#25662) r-chee válasza harry3 (#25659) üzenetére


r-chee
őstag

Legegyszerűbb Windows feladatkezelőjében megnézni a Teljesítmény fülön belül. Mutatja az aktuális CPU és RAM kihasználtségot és tudsz nézni egy visszamenőleges "grafikont" is. Elindítod játékot, belépsz egy szeróra, lősz párat, kilépsz és megnézed a grafikont.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#25663) ADAM1337 válasza Źşë' (#25661) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Én nem is játszottam azon a mapon még szerintem. :DDD

(#25664) eugabesz válasza ciry (#25660) üzenetére


eugabesz
őstag

Protekciós...ha jól emlékszem a 10 hónap alatt kétszer dobott le,persze az össznépi ledobálóson kívül ..... :DDD

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#25665) wariror válasza ciry (#25660) üzenetére


wariror
tag

Nálam is hasonlo gondok vannak!
De persze csak akkor ha épp jol állok :DD
Ja és itt nem jegyzi meg a pontjaidat viszalépéskor , mint bf2-ben!

[ Szerkesztve ]

(#25666) bonat


bonat
senior tag

Mumble-val kapcsolatban:
XP-n mükszik mind2 szerver....de ha Win7 alatt akarok csatlakozni, akkor a mumble.battlefield.hu kiirja csatlakozásnál, h Wrong Password......
na most ehhez nem is kéne jelszó elvileg... :F :F :F

(#25667) sith7 válasza gergo0328 (#25658) üzenetére


sith7
nagyúr

köszi, én is be szoktam állítani, csak nem tudatosan :B ... azért volt a kérdés

(#25668) bonat válasza bonat (#25666) üzenetére


bonat
senior tag

:))
még mindíg nemnó

[ Szerkesztve ]

(#25669) ciry válasza wariror (#25665) üzenetére


ciry
őstag

Jaja, az 1-15-os körömnél baszott megszakadni a kapcsolat :D

Lőttem ma egy ilyet :))

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#25670) WhiteWalker válasza ciry (#25669) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

szép lövés :Y , de honnan tudtad hol áll??? :DDD, ez egy arra szálló sas tarkóján megpattanhatott ;]

[ Szerkesztve ]

(#25671) Pierre75 válasza Źşë' (#25640) üzenetére


Pierre75
senior tag

A Vietnam-ban is benne vannak ugyanazok a hibák, mint az alapban, hogy te kitárazol rajta, mire ő békésen megfordul és 1 lövésből kilő, csak ritkábban jön elő. Mivel nagy nyílt terepek vannak szép számmal, így a sniper vírus túlteng néha. Volt olyan no sniper server, ahol admin híján alig volt más rajtuk kívül.
Ma találkoztam a wallhack-kel, betrappoltam egy szikla mögé és egy vietnam chako-tako (vmi hasonló nevű 30-as szintű) barom a sziklán keresztül szedett ki.

(#25672) ciry válasza WhiteWalker (#25670) üzenetére


ciry
őstag

3d spot. Rálőttem előtte 4-szeres optikás m95-el, ezzel meg megadtam a kegyelemdöfést :D

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#25673) menalcas válasza ciry (#25672) üzenetére


menalcas
őstag

LOL :DDD

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#25674) sith7 válasza ciry (#25672) üzenetére


sith7
nagyúr

így már ok ... :K

(#25675) gergo0328 válasza ciry (#25672) üzenetére


gergo0328
senior tag

Kegyetlen vagy ciry :D

(#25676) 용 Bob


용 Bob
senior tag

Üdv mindenki!

Jó sok kihagyás után újra elkezdtem játszani, nem tud vki esetleg egy
jó kis oldalt, ahol megtalálom a magyar szerókat?

PHI és II él még egyáltalán?

Választ köszi, ha érkezik!

közben tárgytalan, megtaláltam r-chee blogját :B

[ Szerkesztve ]

MSI B350M mortar; R5 3600X; AC Liquid Freezer 240; MSI Gtx 1660ti ventus xs OC 6g ; Corsair LPX 16GB 3200@3200 / CL16; Phanteks enthoo pro m; Logitech G203 // Beyer Dynamic DT 770 Pro; Korg DS-DAC-100m

(#25677) gabipaci válasza 용 Bob (#25676) üzenetére


gabipaci
addikt

Azért a kérdésedre nem kaptál választ abban a blogban:
PH! szerverek átalakultak, MultiGaming lett belőlünk.

Logitech hardware tester

(#25678) ciry válasza gergo0328 (#25675) üzenetére


ciry
őstag

Ugyi :D
Legszebb az, hogy a 4-szeres optikában se láttam az embert :))
Ez a 3d spot a leggusztustalanabb a játékban, még a laggolásnál is idegesítőbb.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#25679) megint én


megint én
őstag

Ez mekkora LOL!!!!!!!
Belepofáztak TSen de a lényeg megvan.
Kilőttem az AT4et, megöltek, de még pont rávezettem a rakétát...

(#25680) Roland06


Roland06
aktív tag

Üdv all!

Van valakinek 5770-es crossfire?
Csak azt szeretném megkérdezni, hogy mennyi FPS-t tud belőle kicsikarni (BFBC2 -ben persze) és persze milyen beállításokkal.
Most raktam össze és beállítás alatt van.

(#25681) r-chee válasza gabipaci (#25677) üzenetére


r-chee
őstag

Mostantól mindenki látja majd a blogban, hogy anno mi volt a neve :).

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#25682) gergo0328 válasza ciry (#25678) üzenetére


gergo0328
senior tag

ezért járok HC-re...Nincs 3D spot meg 6 tárral való ölés...

(#25683) ciry válasza gergo0328 (#25682) üzenetére


ciry
őstag

Á, itt elég volt kettő :D
Azt utálom a legjobban, mikor bespottol valaki az ellenből és elkezdenek 8 irányból lőni kilóméterekről :((

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#25684) jolmegmondom


jolmegmondom
csendes tag

Üdv mindenkinek!

Az a problémám a játékkal(EREDETI), hogy update után elment a beszéd hangja. Tehát minden más van, zene, lövések, járműhangok stb, de beszéd nincs. megnéztem, nincs lenémítva a dialog, próbálkoztam átállítani a hangkártya progiban, hogy 44.1 vagy 48 KHz, eredmény ugyanaz. Játékon belül kipróbáltam az összes lehetőséget (fejhallgató, házimozi, kis hangszóró stb) úgy sem volt. Esetleg másnak nincs ilyen baja?

Az oprendszer: win 7 home premium (EREDETI)
A hardver bőven megvan hozzá.

http://jolmegmondom.eu/ érdekességek, leírások

(#25685) madgie válasza jolmegmondom (#25684) üzenetére


madgie
titán

Nem állítottad át 5.1-re a hangot? Mert akkor a füles/sztereó rendszerben hallod a zajokat, de a beszéd a centerben szólna, de hát az meg nincs.

(#25686) jolmegmondom válasza madgie (#25685) üzenetére


jolmegmondom
csendes tag

nem, direkt sztereóra raktam. 7.1 a házimozi, amia gépre van dugva, de gémeknél nem szeretem. oda elég a sztereó. mellesleg sehogy nincs beszéd hang :/

http://jolmegmondom.eu/ érdekességek, leírások

(#25687) Kakaduku


Kakaduku
senior tag

Valaki adjon már légyszi olyan ts3 vagy mumble szerókat ahol tudok valakivel kommunikálni, mert a BF.hu-s mumble mostanában enyhén szólva is kihalt.

(#25688) ciry válasza jolmegmondom (#25686) üzenetére


ciry
őstag

Pontosan mi nincs?
Multiban nem kiabálnak, vagy a VOIP nem működik, vagy mi?

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#25689) jolmegmondom válasza ciry (#25688) üzenetére


jolmegmondom
csendes tag

Single playerbe akarom újra kijátszani, multizni nem szeretek, valamiért nem fogott meg :)

de megoldottam a problémát, leírom hátha valakinek ez lesz a baj még:

A hangkártya progiban 7.1 re állítani (vagy 5.1 kinek mi) játékban házimozira állítani, és a házimozin dolby pro logic-ot bekapcs és van beszédhang is :)

http://jolmegmondom.eu/ érdekességek, leírások

(#25690) megint én válasza jolmegmondom (#25689) üzenetére


megint én
őstag

Nem jó!!! Az a házimozi bassza el neked... Szedd le ezt:
[link]
BC2Launcherv1_3
Ebben jól be lehet állítani mindent (hangot is)
És NE tedd 7.1re, mert szerintem nálad is, mint sok esetben a 7.1et 5.1bő generálja. Szóval hagyd 5.1en...

(#25691) jolmegmondom válasza megint én (#25690) üzenetére


jolmegmondom
csendes tag

Köszi megpróbálom. Amúgy igen, 5.1 ből generálja, de így sem rossz, csak tök fölösleges szerintem gémnek 5.1 vagy 7.1

http://jolmegmondom.eu/ érdekességek, leírások

(#25692) gabipaci válasza megint én (#25690) üzenetére


gabipaci
addikt

Ezzel esetleg be lehet állítani a lejátszóeszközt is, hogy mit használjon a játék?
Hogy ne az alapértelmezett 5.1-et használja, hanem a fejhallgatót.
Ha nem lehet ezzel, nincs esetleg valami ötleted?

Logitech hardware tester

(#25693) megint én


megint én
őstag

FIGYELEM!
DiectX10 vs DirectX11

Sokan nem hiszik el, de ittvan....
Nem hiszik el, hogy Dx11ben jobb mint Dx10ben.
Hát ha jobban megnézitek a 2 lenti képet akkor látni igazán a különbséget.
A két képet érdemed letölteni és nem egymás alatt, hanem egymást váltogatva megnézni.
Mind a két kép totál full grafikán készült csak a HBAO és a Bloom volt kikapcsolva. A DirectX10es képen jól látható, hogy mintha "ködös" lenne, és a kövel is túlzottan ragyognak, itt a katona előtti téglafal tetején látható a leginkább, de máshol is. Messzebb látni (ezeken a képeken nem nagyon látni) Emellett sokkal kontrasztosabb, élesebb, szebb képe van a DX11nek. Látni 1-2 helyen hogy részletgazdagabb is, igaz nem egy unigine Heaven benchmark, de pl a hegyen az építkezés elemein nagyon látszik, a szikla is más, és a térlép mellett még egy plusz deszka is megjelenik. Szóval a laikusoknak: IGEN VAN KÜLÖNBSÉG ami a leglényegesebb: Eltűnik a "szürke ködfátyol", és messzebbre látni...
Íme a 2 kép:
---
DirectX10

---
DirectX11
http://s566.photobucket.com/albums/ss101/csifiricio/BFBC2/?action=view&current=BFBC2MAXgraphDx11.jpg

(#25694) gergo0328 válasza Kakaduku (#25687) üzenetére


gergo0328
senior tag

mi itt tanyázunk:
server.mumble.hu
10030
Ott bal felső sarok server-acces token-add-badboys és be tudsz lépni a Battlefiel szobába.
Döme pár nap(2-3) és megvan az új gép.:DDVégül TX3-as procihűtővel.n

(#25695) megint én


megint én
őstag

FIGYELEM!
Figyelem!
DiectX10 vs DirectX11

Sokan nem hiszik el, de ittvan....
Nem hiszik el, hogy Dx11ben jobb mint Dx10ben.
Hát ha jobban megnézitek a 2 lenti képet akkor látni igazán a különbséget.
A két képet érdemed letölteni és nem egymás alatt, hanem egymást váltogatva megnézni.
Mind a két kép totál full grafikán készült csak a HBAO és a Bloom volt kikapcsolva. A DirectX10es képen jól látható, hogy mintha "ködös" lenne, és a kövel is túlzottan ragyognak, itt a katona előtti téglafal tetején látható a leginkább, de máshol is. Messzebb látni (ezeken a képeken nem nagyon látni) Emellett sokkal kontrasztosabb, élesebb, szebb képe van a DX11nek. Látni 1-2 helyen hogy részletgazdagabb is, igaz nem egy unigine Heaven benchmark, de pl a hegyen az építkezés elemein nagyon látszik, a szikla is más, és a térlép mellett még egy plusz deszka is megjelenik. Szóval a laikusoknak: IGEN VAN KÜLÖNBSÉG ami a leglényegesebb: Eltűnik a "szürke ködfátyol", és messzebbre látni...
Íme a 2 kép:
---
DirectX10

---
DirectX11

[ Szerkesztve ]

(#25696) jansky1


jansky1
senior tag

szerintetek az normális, hogy ebben a játékban a hangok alapján nem tudom pozicionálni az ellenfeleket? pl megállok egy pillanatra, és mindenhonnan hallom a trappolást, ami azért a counter-strikeban nem volt így. ott megálltam egy helyen és a hang alapján tudtam, hogy ki hol van hozzám képest. itt ez lehetetlen. a játék ilyen vagy az én beállításom szar?

(#25697) madgie válasza jansky1 (#25696) üzenetére


madgie
titán

Szerintem a beállításod sz@r, én tisztán szoktam fülesből hallani, ki honnan jön (már ha nem vagyok fáradt... olyankor még azt se nagyon hallom, ha az UAV a fejem fölött köröz :D)

szerk: Játékon belül is tudod állítani: fejhallgató, hifi, ilyesmi beállítások vannak. Elsőre szerintem azt nézd meg.

[ Szerkesztve ]

(#25698) jansky1 válasza madgie (#25697) üzenetére


jansky1
senior tag

aha, és hol kéne szétnéznem ?

remélem be lehet úgy állítani, mint a counter-strikeban... ott tényleg centrie be tudtam lőni, hogy hol van az ellenfél, alul felül, fal mögött, minden irányba :D

kicsit részletezem.
eldobok egy granatot elfordulok tőle, jobb fülesből kéne hallanom a robbanást, de MINDENHONNAN jön a hang..

[ Szerkesztve ]

(#25699) gergo0328 válasza jansky1 (#25696) üzenetére


gergo0328
senior tag

nekem mükszik a tájolás igaz fejhallgatoval (sima stereo hangzás)

(#25700) jansky1 válasza gergo0328 (#25699) üzenetére


jansky1
senior tag

én egy sennheiser hd201-el probalom, de nem megy.. játékban az optionsbe fejhallgató van beállítva és mégse...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.