Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#24301) v!ct0y válasza gabipaci (#24299) üzenetére


v!ct0y
veterán

OTP visa juniorral is megy és az nem dombornyomott :)

(#24302) Balika23hun válasza Xaels (#24300) üzenetére


Balika23hun
aktív tag

Steam-en is lehet sima mastercard-al fizetni, nekem is az van (OTP) és már fizettem vele.

Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

(#24303) gabipaci


gabipaci
addikt

Igazatok van, ez a dombornyomott kifejezés még az ezredfordulóról maradt meg. Akkor így különböztették meg.
Master card, visa, és társai jók. Azt hiszem a visa electron ami kiesik a sorból. De egy próbát mindenki tud tenni. Az nem kerül semmibe :)

Logitech hardware tester

(#24304) ErosenZold


ErosenZold
senior tag

Az miért van, hogy időnként beakad 2-4mp re a játék de valami brutálisan. Utánna pedig fut szépen tovább fix 80 fps el. (Gondolom a pb buziskodik addig a pár mp ig)

Eladó "gamer" pc + monitor olcsón! http://href.hu/x/g6jk

(#24305) madgie válasza Neoteric (#24293) üzenetére


madgie
titán

A kétésféljúrós sem megy, ha rájön az ötperc? Ma nekem megvolt a statom, a cuccaim is, de egy ideig a specact nem :DDD

(#24306) eugabesz válasza ErosenZold (#24304) üzenetére


eugabesz
őstag

Pb Screenshot...az igaz,hogy akinek winfos 7 van a gépén arról nem csinál csak egy fekete használhatatlan képet,de legalább fogja a szervergépet :DDD

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#24307) ErosenZold válasza eugabesz (#24306) üzenetére


ErosenZold
senior tag

amióta felraktam a server oldali pb cuccokat is, azóta megoldódott ez a probléma.

Amúgy megszoktam a fekete shotot mivel 64 bites vagyok xd

Eladó "gamer" pc + monitor olcsón! http://href.hu/x/g6jk

(#24308) mackosajt


mackosajt
addikt

vagy 2 éve Visa Electron kártyával vásároltam EA Store-ban, szal szerintem az is jó, csak banktól és szerződéstől függ minden. Nekem ilyen elektronikus szla csomagom van, vagy mifene.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#24309) v!ct0y válasza ErosenZold (#24304) üzenetére


v!ct0y
veterán

Ha Ati kártyád van akkor valszeg driver gond ha nvidia akkor nem tudom :DDD

(#24310) Xaels


Xaels
félisten

Köszönöm a mai játékot azoknak akikkel itt is találkoztam már. Jó kis csapatjáték volt igaz egyszer csapatot váltottam, de utána legyalultuk a másik csapatot.

Bár előtte(még a másik csapatban) egyik medic-et 2-szer is elküldtem a fenébe. Az agyam eldobtam amikor megszületek és nem látok mást csak tüzet. Mindkétszer egy flamethrower-essel szemben élesztett fel. Esély semmi, pláne ha golyó sem volt a tárban...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#24311) kmarton


kmarton
tag

Sziasztok

Ha az EAstore ban megveszem a vietnamot akkor emailben elküldik a kulcsot és kész? Célszerű azt az email címet megadni amelyiken a BC2 is fut?

6,5 eurót megér :D

http://www.youtube.com/watch?v=HKGiOY72ru4

(#24312) Xaels válasza kmarton (#24311) üzenetére


Xaels
félisten

Igen e-mailben küldik a "redeem code" -ot. Csak azzal az e-mail címmel(EA account) vásárold meg amelyiken a játék is van különben nem lesz jó.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#24313) Źşë'


Źşë'
addikt

ma egymás után 3x öltem meg egy gyereket : ) szerencsétlent a medikje egymás után élesztette fel (csipa volt a srác : ) azt nagy nehezen a mediket is sikerült lelőnöm :D és vége lett a körnek

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#24314) kmarton


kmarton
tag

Fosok, hogy valamilyen módon huzzák majd le a pénzem a kártyáról. Mennyire biztonságos ez az eastore?

http://www.youtube.com/watch?v=HKGiOY72ru4

(#24315) Xaels válasza kmarton (#24314) üzenetére


Xaels
félisten

Biztonságos, de ha fosol akkor ott a paypal rendszere, azon keresztül is fizethetsz.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#24316) Xaels válasza Źşë' (#24313) üzenetére


Xaels
félisten

Na igen, ilyenkor a legszívesebben én lőném fejbe a medic-et a felélesztett helyében, csak hát nincs TK, ami persze nem baj sok esetben. Az is tök idegesítő amikor gépágyúval engem lő a csapattárs mert rájön az 5perc és nem csak, hogy elárulja a helyzetem az ellenségnek de néha totál zavaró is tud lenni a sok repkedő törmelék/lövedék, ha meg közel van akkor a torkolattűzről ne is beszéljek.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#24317) r-chee válasza Xaels (#24315) üzenetére


r-chee
őstag

De ha nagyon f*sik, a PayPal is ugyanaz számára. Mert ott is csak meg kell adnod adatokat.
Legjobb megoldás - amin én filózok már egy ideje -, ha az ember a bankjánál kér internetkártyát, amit csak netes vásárlásokhoz használhat, s nyit mögé egy új bankszámlát. Új bankszámlára bankon belül, online felületen elutalja a termék árának megfelelő összeget, és internetkártyával kifizeti EA store-ban (vagy máshol) a kívánt cuccot. Így a bankkártya adatai nem kerülnek ki bankon kívülre.

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#24318) kovsol


kovsol
titán

itt is van valami olyan cfg amivel le lehet butítani a grafot mond cod ban, hogy több fps el menjen szarabb gépeken is ?

May the Force be with you!

(#24319) kmarton


kmarton
tag

Mielőtt átgondoltam volna megrendeltem 1811 forintomba került. :DDD

Kovsol:

Launcherrel próbálkozz írd be a keresőbe linkelte valaki

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=HKGiOY72ru4

(#24320) lordlacek


lordlacek
csendes tag

Ma megvettem a Vietnámot és a specact-ot az EA storban. Összesen 11.48€ volt. Sztem nem pénz érte. Meg is néztem a játékot, véleményem szerint a Vietnám játék olyan gagyi, mármint úgy gagyi, hogy félszemű emberke rohangál... Viszont amit dicsérek, hogy sokkal gyorsabb, itt értem azt, hogy pl. medic-nél az élesztés, heal csomag eldobása, lőszer csomag eldobása, sniper fegyó tárcsere gyorsasága. Valamiért jobb lett a sniper kit. De a többi fegyverrel is jól lehet ölni, illetve távolra is erősebb a sebzés és pontosabb.

Mindenesetre véleményem szerint a sima alap bc2 jobb mint a vietnám. A vietnám csak 1 kis csemege az alap mellé. Egy + dolog, hogy maradjon az ember a bc2 mellett. Mondjuk a szalmakalapban rohangáló kisember aranyos volt. De mikor 1 félszemű snipert láttam akkor az már sokkolt. : DDDDDD

Bad Company 2: [THC]lordlacek

(#24321) Źşë' válasza lordlacek (#24320) üzenetére


Źşë'
addikt

legalább nem kell hunyorítania a másik szemével :D valamelyik kasztnak a bal kezén meg egy karóra van :D tök jól jön mikor már sötétedik, csak ránézel, és azt mondod, na ideje lefeküdni, mert már sokat játszottam ;]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#24322) Xaels válasza r-chee (#24317) üzenetére


Xaels
félisten

Olvass vissza párat, én is pont ezt a megoldást használom ;)

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#24323) Xaels válasza kovsol (#24318) üzenetére


Xaels
félisten

W7 alatt. Documentumok/BFBC2/settings.ini Ebben tudsz részletesebben állítgatni.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#24324) Perillustris válasza lordlacek (#24320) üzenetére


Perillustris
senior tag

Még lejjebb mentek a srácok:

~4900 HUF*

Még agyalok, hogy újra megvegyem-e a játékot a Vietnám miatt. Hogy miért újra? Tavasszal Ebay-en vettem EADM-kóddal BC2-t, megy is rendesen, de valami elszámolási vita miatt az eladó által forgalmazott kódokat letiltotta az EA. Ez akkor derült ki számomra, amikor meg akartam venni a kiegészítőt pár napja, ám az EADM-ben a játékaim között nem volt ott a BC2. Szóval, ha nekem kell a Vietnám is, újra meg kell vennem. Ezt nem nagyon veszi be a gyomrom...

BTW EADM kódot csak az EA-től. :K

*Gyorsan vegyétek, jövő héten esélyes a forint további mélyrepülése.

[ Szerkesztve ]

Perillustris

(#24325) r-chee


r-chee
őstag

Újfent le kell írnom, a Heavy Metal pálya annyira faxa conquest-ben, hogy ihajj :D. Nincs benne felesleges terület, mint az Oasis vagy a Harvest Day pályákon - talán mert egy nagy völgybe van "beszorítva" az egész. 1000+ ticketes szerón a legélvezetesebb, ki tudok bontakozni :). Az sem érdekel, ha 3km-t kell futnom a pusztában, hogy résen kell lenni állandóan, értékelek minden kis gödröt és látszólag kicsinyes kőfalvonulatot.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#24326) Zolás válasza Perillustris (#24324) üzenetére


Zolás
addikt

Ha steamen lenne akkor gondolkoznék az ujravételen. Haverok csesztetnek mert nem vagyok steamen eleget :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#24327) lala42 válasza gabipaci (#24303) üzenetére


lala42
őstag

Azt kérdeztem,hogy ha a karin csak forint van, akkor az is jó? Nem kell dolcsi, vagy EUR.?

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#24328) lala42 válasza v!ct0y (#24309) üzenetére


lala42
őstag

Ha Ati kártyád van akkor valszeg driver gond ha nvidia akkor nem tudom

Akkor az a baj :DDD

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#24329) kmarton válasza lala42 (#24327) üzenetére


kmarton
tag

Nekem is csak forint van a kártyámon. Átszámolta az eurót forintra és levonta.

http://www.youtube.com/watch?v=HKGiOY72ru4

(#24330) Neoteric válasza Perillustris (#24324) üzenetére


Neoteric
addikt

Jaja, öcsémnek meg is vettem ezt + még magamnak 2.5 júróér a specactot.
Activision legalább az akciókkal leverhetné az EA-t, hamár egyszer a Call of Duty MW2 vs Bad Company 2 harcot elvesztette :U

PSN: ne0teric_sAN

(#24331) lala42 válasza kmarton (#24329) üzenetére


lala42
őstag

Na ezt akartam tudni. Köszi. :R

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#24332) sith7


sith7
nagyúr

Vietnamban tankkal egy lövéssel leszedtem a helit, miközben a zászlót védtem, 3 -an ültek benne, azt se tudta a program miket írjon ki :DDD ... csilingelt , mint a mikulás :DD

/flag def kill, triple kill, stb./

(#24333) Polllen válasza Neoteric (#24330) üzenetére


Polllen
nagyúr

Milyen harcot vesztett el?

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#24334) Źşë' válasza Polllen (#24333) üzenetére


Źşë'
addikt

gondolom h bealázta a bc2 a cod frontot, vietnám elvileg a 7. rész ellen lett létrehozva ill. felvonultatva! én azt mondom ha lett volna benne egy single kampány, és legalább 8 multiplayer map, akkor örülhetne EA meg Dice, de így max csak a szánalmas mivoltukat növelhetik a vevők körében

egyet remélek hogy jönnek vietnámhoz is vip pakkok, éS ingyen!

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#24335) bozont válasza Perillustris (#24324) üzenetére


bozont
veterán

És a -10%-os akcióval 15,75€ a vége, le is csaptam rá, a Mass Effect 2 ráér később is. :D Megvettem a Specact kitet is 2,5€-ért, így a vége 5000Ft lett.

(#24336) Target78hu válasza r-chee (#24325) üzenetére


Target78hu
aktív tag

Az egyik fav szeróm mostanába egy 1000 ticketes hávi metálos :D
Ott engizek jókat AT4-el ,csak úgy hullanak a helik ,mint valami kacsavadászat ,tök feelinges :P
A legjobb még a csipa hunt m16+4x zummal ,míg ők kínlódnak ,hogy egyszer eltaláljanak éne addig 2-3 sorozatból leszedem könnyedén őket és még lőszerem is van dögivel + mivel recon és engi van ált. ezen a mapon (is) így az ammó csupling is tejel rendesen :DD

hkv.hu

(#24337) gergo0328 válasza Target78hu (#24336) üzenetére


gergo0328
senior tag

Had kérdezzem már meg mi a szeró pontos címe :D :R

(#24338) #41133696


#41133696
törölt tag

Helló, itt is megszeretném kérdezni :

Anno én a Limited Edition-t vetem meg még a megjelenés napján. Itt viszont nem volt feltüntetve csak egy alap meg egy Deluxe. Nem tudtam melyiket válasszam hát választottam a Deluxe-ot. Ebből lehet valami gond ? :F

Egyébként nekem megvan vásárolva aVietnam Kieg is.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#24339) Roland06 válasza harry3 (#24287) üzenetére


Roland06
aktív tag

Üdv.
Mivel tudtad pontosan tuningoli a játékot?
Én is szeretnék még FPS-t nyerni!

(#24340) sith7


sith7
nagyúr

Gyűlik ez ... :))

30 499 524 team actions so far :Y ... ha így haladunk, szilveszterre meglesz a 69 millió :K

(#24341) Illusion1010 válasza Roland06 (#24339) üzenetére


Illusion1010
senior tag

Szerintem nem a játékot tuningolta, hanem a gépet.

Egyébként létezik egy alkalmazás, amivel részletesen lehet konfigolni a játék grafikáját.

[link]

(#24342) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Emberek, én le vagyok maradva, mint a borravaló. Időm is alig van játszani aztán még a Vietnámot se veszem meg ezért, hogy kihasználatlanul álljon ott. Helyette az utóbbi két napban ment a letöltés a hasba. :D

(#24343) harry3 válasza Roland06 (#24339) üzenetére


harry3
őstag

A videokártyámat tuningoltam, de a játéknál ezt használtam:
a parancsikonnál kattints a tulajdonságokra és Cél-nál írd a '' jel után ezt +fullproc, így az egész processzort elvileg kihasználja. Nagy teljesítménynövekedést ne várj. :N

(#24344) Target78hu válasza gergo0328 (#24337) üzenetére


Target78hu
aktív tag

[TURK] Clan - Hevy Metal 1000 Tickets ! TR 5
A statoldal most stand by-ol így kitudtam copyzni ;)
Az elején laggol eléggé ,de kb 1 menet után jó szokott lenni (nálam).
Van még egy szeró amin atacama és heavy megy felváltva szintén 1000 ticketes ,az is jó szerintem!

hkv.hu

(#24345) r-chee válasza Illusion1010 (#24341) üzenetére


r-chee
őstag

Ki tölt le egy újabb felesleges programot, amikor settings.ini-ben ugyenezeket beállíthatja bárki... :U

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#24346) Polllen válasza Źşë' (#24334) üzenetére


Polllen
nagyúr

Szeretem mindkét játékot és lehet belőle hitvitát csinálni, de az eladások nem ezt mutatják.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#24347) v!ct0y válasza r-chee (#24345) üzenetére


v!ct0y
veterán

De nem mindenki mer belepiszkálni és ez sokkal egyszerűbb is.

(#24348) ciry


ciry
őstag

Jo kis szerver A 3. automatikus meghalás után otthagytam
Szokatlan összeállítás :Y

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#24349) Źşë' válasza Polllen (#24346) üzenetére


Źşë'
addikt

könnyen lehetne igen, én cod sorozatot nem kedvelem, mert 4 óta semmi extra, ill a jelenlegi tizenéves korosztályt a csiriviri dolgaival csábítja magához.. eladási adatok is megalapozottak éppúgy mint a call of duty múltja, le vannak fektetve az alapkövei... aki anno 1et kipróbálta és tetszett márpedig akkoriban elég nagy játék volt, ha nem a legnagyobb háborús fps! jöttek a következő részek, a 4nél kapott egy akkora klánéletet a játék hogy az elkövetkezendő részeknek már meg volt a franshizeja! Ezeknek a klánoknak akik hobbiból és versenyszerűen űzték magát a játékot muszáj volt megvenniük a következő epizódokat ha fenn akartak maradni...

ebből érthető hogy miért ilyenek az eladások, több ráérős fiatalt vonzz a cod "fantázia világa" (ami nem baj, csak tény mármint a fantáziavilág illetés), mint a battlefield picit a magasabb korosztályainak a kevésbé ráérős és alacsonyabb létszámú tábora.
ezért is írtam ha komolyabb játék lett volna a vietnám kenterbe verte volna a 7.cod részt. Kevés ami benne van, de ami benne van az jó és ütőképes! :C asszem majd kedden hozza a futár nekem, és lesz lángszórózás :)) immár jogosan :DDD

(#24348) ciry na azt nevezem :DD

van egy másik bug is ami azt eredményezi h , megyek pl tankkal vagy helivel repülök, kiszedek valakit, lelőnek, ujjáéledek és kb ettől számítva 1-2 pecen belül kiírja h megöltem xy-t helivel, v tankkal, holott már ezer éve kiszálltam belőle :DDD

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#24350) Def26 válasza ciry (#24348) üzenetére


Def26
félisten

Elmennek a pics@ba bmeg a hülye szabályaikkal. Nekem már a sniper korlát is kiverte a biztosítékot.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.