Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#23751) bonat válasza Zolás (#23750) üzenetére


bonat
senior tag

télleg..énsem találom.. :DDD
egyébként 3363-
mondjuk most látom h CDgalaxis-ban is lejebb ment az ára....

[ Szerkesztve ]

(#23752) Źşë' válasza bonat (#23729) üzenetére


Źşë'
addikt

megnyugodtam, már azt hittem h az én gépemben van a hiba!

korábban készítettem és linkeltem, de itt van újra

szerk.: nem csak ezen a mapon hanem még pár térképen, pl arica harbor, harvest day, oasis, a többin annyira nem láttam

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#23753) bonat válasza Źşë' (#23752) üzenetére


bonat
senior tag

nah...igen...ez az... :Y :Y :Y :Y

(#23754) Źşë' válasza bonat (#23753) üzenetére


Źşë'
addikt

jaj és még ezzel együtt Atakama deserten a sziklák/kövek így állnak néha

ezek a hibák csak néha jönnek elő, szóval nem tudom mire véljem :s

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#23755) Neoteric válasza Źşë' (#23754) üzenetére


Neoteric
addikt

Hát ilyet még nem láttam..
A másik videó is komoly, dzsungelharc fíling :DDD Kár, hogy a többi addig simán leszed amíg te bolyongsz az őserdőben.. :))

PSN: ne0teric_sAN

(#23756) sith7 válasza Źşë' (#23754) üzenetére


sith7
nagyúr

lebegő sziklák ... :Y

(#23757) Xaels válasza HEMP (#23746) üzenetére


Xaels
félisten

Blackhawk-al könnyű, csak a pilótának kell füst tracer ellen és mellé legalább 1engineer aki, ha kell tudja menet közben szerelni. Amúgy tankkal kilőhető csak ügyesnek kell lenni.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#23758) lala42


lala42
őstag

Na most szedem a Bf Free bétát. 2-3 perc múlva próba. :K :C
A Vietnam meg talán ma jön. Itt lesz már kavalkád :DDD Örül a mama. ;]

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#23759) Neoteric válasza lala42 (#23758) üzenetére


Neoteric
addikt

Ma?
Nem csak a steames meg EA storeos működik 18ikán?
Többi meg még rá 3nap múlva jön csak.

PSN: ne0teric_sAN

(#23760) ciry válasza Monochrome (#23741) üzenetére


ciry
őstag

Pont tegnap játszottunk a Slovak Bad Companyval, azok nem voltak ilyen rossz arcok. [link]
Igaz este fél 9-kor elvárták volna, hogy egy 8v8-ra várjunk 1 órát, mivel egyik tagjuknak épp dolga akadt.
Nagy előnyünk nem lett amúgy, mivel egyik tagunkat 1-szer, egy másikat meg 2-szer vágta ki a rendszer.
Utóbbiról kiderült, hogy hiba forrása valószínüleg az, hogy 1 giga rammal játszik(!)
:Y
Bele se gondolok, hogy hány fps-e lehet :F

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#23761) madgie válasza ciry (#23760) üzenetére


madgie
titán

Én tegnap egy olasz szerón toltam kicsit, konkrétan idegbajt kaptam, mikor ez a srác már ötödször rakta a szemembe a bökőt, miközben lőttem, mint a fene. Nem tudom, milyen hosszú kése van, de érdemes megnézni a statját, kábé minden második killje kifilézés. Valszeg könnyített cuccban volt, mert mindig csak annyit lehetett látni leszületés után, hogy valaki keresztülszáguld a pályán, közben meg tűnnek el a kék háromszögek :))

(#23762) ciry válasza madgie (#23761) üzenetére


ciry
őstag

Milyen pingje volt?
Bírom az ilyen beteges csávókat amúgy :D

[ Szerkesztve ]

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#23763) r-chee válasza Źşë' (#23754) üzenetére


r-chee
őstag

Cseréld le az nvidia-t ;]. Én szerencsére még nem találkoztam ilyesmikkel, csak olyannal, hogy bedobom gránátot az ablakon és robbanáskor kék láva szerűség fröcsög ki a házból :D. De ez is csak egyszer volt.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#23764) lala42 válasza Neoteric (#23759) üzenetére


lala42
őstag

Most hívott a futár, itt a cuccos. Vietnam :K :C

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#23765) madgie válasza ciry (#23762) üzenetére


madgie
titán

Öö, nemtom, de az én vérnyomásom kétszáz körül lehetett :D

lala42: már lehet tölteni/használni a Vietnamot? Nem csak Dec 21-től?

(#23766) lala42 válasza madgie (#23765) üzenetére


lala42
őstag

Nem tudom, csak most telefonált a futár, hogy az Attila úton van. Jön felfele hozzám.

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#23767) madgie válasza lala42 (#23766) üzenetére


madgie
titán

Elkapjam félúton? :D

(#23768) lala42 válasza madgie (#23767) üzenetére


lala42
őstag

Neeeeeeem :N :DD

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#23769) WhiteWalker válasza madgie (#23767) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

egy unniq dogtag-ot ér a futár :DDD

(#23770) lala42


lala42
őstag

Megkaptam. :C

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#23771) Neoteric válasza lala42 (#23770) üzenetére


Neoteric
addikt

De úccse tudsz vele játszani ;] :P

PSN: ne0teric_sAN

(#23772) sith7 válasza Neoteric (#23771) üzenetére


sith7
nagyúr

Nekem EA store - s, nem tudja valaki, magyar idő szerint mikor lehet játszani ? :F

gondolom ma este 00:01 - től még nem ... ;]

(#23773) madgie válasza sith7 (#23772) üzenetére


madgie
titán

Szerintem kapsz mailt róla, ha töltheted, nem? Izé, mégse, mert írták, hogy a fájlok már lejöttek a patch-csel.

[ Szerkesztve ]

(#23774) ciry válasza lala42 (#23764) üzenetére


ciry
őstag

Nekem csak 21.-én lesz, de mivel a Jézuska hozza, karácsonykor aktiválom :))

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#23775) sith7 válasza ciry (#23774) üzenetére


sith7
nagyúr

Úgyse bírod ki addig ;]

madgie
Nem tudom, azért kérdezem ... :))
Megjön a kód, és onnantól oké ? :F

[ Szerkesztve ]

(#23776) ciry válasza sith7 (#23775) üzenetére


ciry
őstag

Lehet hamarabb lesz karácsony :D
Gyereknek mindegy, asszony meg úgyse kap semmit :DD ;]

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#23777) sith7 válasza ciry (#23776) üzenetére


sith7
nagyúr

maximum egy masnit ... ;] ;] ;] .. és ha kibontja, annak mindenki örül :DDD

(#23778) Neoteric válasza sith7 (#23777) üzenetére


Neoteric
addikt

Ez a kicseszés ;]

PSN: ne0teric_sAN

(#23779) lala42


lala42
őstag

Na pupákok. ;]
Megvan. Csak az a baj, hogy ahogy írja a mutató, úgy nem megy. Mert a menüben ott a vietnam, de csak a Pre-Order van. Akkor mi is a bibi?
Hova a faszba siettem. :F :U

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#23780) madgie válasza lala42 (#23779) üzenetére


madgie
titán

Nincs bibi, 21-én indul a party, de talán már 18-án nyomhatják a pre-orderesek (?).

(#23781) sith7 válasza Neoteric (#23778) üzenetére


sith7
nagyúr

Ez nem kicseszés, ez k@rva nagy bunkóság :W
Ilyet én sose tennék a gyerekeimmel ... :( :(((

madgie
Ha nem így lenne , mi értelme lenne a pre - order - nek ? :F

[ Szerkesztve ]

(#23782) madgie válasza sith7 (#23781) üzenetére


madgie
titán

Nemtom, de nekem ne örüljetek már holnap, én dolgozom, ti meg Vietnam-oztok? :D

(#23783) Xaels válasza madgie (#23782) üzenetére


Xaels
félisten

Èn szerencsére nem dolgozom, de sajnos játszani sem fogok tudni mert apóséknál disznótor lesz és menni kell segíteni. Pedig bekockultam volna én is.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#23784) madgie válasza Xaels (#23783) üzenetére


madgie
titán

Disznótor tegnap letudva, most melegítem az ebédet: toros káposzta meg hagymás sült vér. Csak diétásan! :DDD

Szerk: de holnap estére remélem lesz időm Vietnam-ozni is :)

[ Szerkesztve ]

(#23785) WhiteWalker válasza Xaels (#23783) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

A coca ráér...megmondod , te az állat oldalán állsz és különben is fontosabb dolgod van ,de a reggeli felest ne hagyd ki ;]

(#23786) r-chee válasza WhiteWalker (#23785) üzenetére


r-chee
őstag

Így van, olyankor a pálesz az első :K.

Kíváncsi vagyok a Vietnam-ra, igaz nem rendeltem meg. Ha EA Store-ban van megvéve, csak elnyomják emil címre a kódot, beütöm játékban, és a már letöltött tartalom aktiválódik s frissül, nemigaz?

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#23787) ciry válasza r-chee (#23786) üzenetére


ciry
őstag

Nem tudom, de az én címemmel kipróbálhatod :D
Megveszed és megmondom jó-e :DD

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#23788) Xaels válasza r-chee (#23786) üzenetére


Xaels
félisten

Nem kapsz kódot, hanem automatikusan aktiválódik az EA account-odon a játékon belül. Legalább is Specact így működik és Vietnam esetében is ugyanolyan e-mailt kaptam.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#23789) Xaels válasza WhiteWalker (#23785) üzenetére


Xaels
félisten

Nem piálok. Valahogy nekem nincs rá indíttatásom, de a feles helyett a frissen sült fokhagymás vért egy kis házi kenyérrel bevállalom, akár kockára fagyott lábujjakkal is :D

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#23790) eugabesz válasza Xaels (#23789) üzenetére


eugabesz
őstag

A frissen sült vér vöröshagymával készül... :U
de a pálinkát vétek kihagyni...mondom én,aki 18 éve nem iszom alkoholt. ;]

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#23791) Xaels válasza eugabesz (#23790) üzenetére


Xaels
félisten

Békésben ősöknél fokhagymával, bár apósékkal most lesz először ilyenben részem. Ez a szép a gasztronómiában :D Jó kis házi körte meg szederpálinka :K Amúgy pesti vagyok.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#23792) eugabesz válasza Xaels (#23791) üzenetére


eugabesz
őstag

Na és?...Kazincbarcikán már előfordult.hogy a 3. emeleten a teraszon perzselték a cocát..:DD

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#23793) Xaels válasza eugabesz (#23792) üzenetére


Xaels
félisten

XD Vannak ilyenek. Újpalotán anno lovat vágtak le a panelban...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#23794) Target78hu válasza lala42 (#23758) üzenetére


Target78hu
aktív tag

Tegnap én is kaptam kulcsot. Örültem is neki ,de aztán 30x próbálkoztam mire konneksölt egy szerverre + full képernyőn nincs egér s egyéb nyalánkságok.
Tök örültem először neki mikor játékba kerültem mer' karkand gyütt s sokat toltam bf2ben is ezt a pályát + bc2 fegyók/kasztok stb meg remek ötlet komolyan ,de a borzalmas lagg miatt játszhatatlan volt (lehet csak nekem ,bár a chaten mást se olvastam ,hogy omg lagg meg wtf :D).
Ha a BC2 béta ilyen lett volna tuti nem vettem volna meg! Bár ez free ,de attól még nem kell feltétlenül x@rnak lennie :D no majd biztos jó lesz egyszer ,vagy szimplán befuccsovics :P

hkv.hu

(#23795) Zolás válasza Target78hu (#23794) üzenetére


Zolás
addikt

Én most kaptam a kulcsot. Remélem mire holnap elinditom lesz valami értelme is annak hogy leszedem :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#23796) antikomcsi válasza r-chee (#23786) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Szerintem meg kódot kapsz, amit beírsz a vietnam menüpont alatt. Én előrendeltem, és már itt is van nálam. Egy szép tokot kaptam, benne egy lappal, illetve kettővel, ahol a kaparófelület alatt ott van a szériaszám.

Azonban még nem lehet megadni, azt írják, amikor próbálok belépni, hogy "hamarosan".

(#23797) lala42 válasza Xaels (#23788) üzenetére


lala42
őstag

Én megkaptam a tokot, benne egy seriallal :K
Baxhatom, mert holnap - holnapután meló, a kölök, meg élvezkedhet itthon. :O

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#23798) sith7 válasza madgie (#23782) üzenetére


sith7
nagyúr

majd befele, csendben örülök :DDD

(#23799) Źşë' válasza Neoteric (#23778) üzenetére


Źşë'
addikt

szegény srác, ekkora parasztok hogy lehetnek a szülei istenem :U egy gyerek mindennél jobban tud örülni tényleg egy olyan dolognak ami szíve vágya... de hogy ilyet meg mernek csinálni... kb azt érdemelnék h frankón kiéheztetnék azokat az embereket és mikor éhesek odaadni nekik egy szép dobozos mekis kaját, azt mikor kibontja csak száraz kenyér meg víz fogadná őket!!

am ilyen kis srácoknak nem ajándék a ruha nemű, aminek igazán örülnek az a játék! tudom mert voltam én is gyerek, és itt mindenki! gondolom ezt látták azok a tajp**sztok a saját szüleiktől! gyalázat, és még h fel is teszik jutubra, címeres b**rmok! erre szokták azt mondani h nagy az isten állatkertje!

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#23800) sith7 válasza Źşë' (#23799) üzenetére


sith7
nagyúr

én is ezt mondtam ... csak rövidebben ... :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.