Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#9901) ETOM


ETOM
addikt

Nálam is villog, de nekem úgyszokta.. hogy amelyik terepen vagyunk pl kint ott zölden szokott villogni így az egész képen.. lent meg kéken.. de abba szokta hagyni.. meg zoomolni nem lehet olyan is sokszor volt már.. nah meg még azis jó amikor meghalsz deploy azt "menü" kék marad a kép.. újra esc azt jó :U :U

(#9902) Stunts666


Stunts666
őstag

(#9903) McCartman válasza Stunts666 (#9902) üzenetére


McCartman
senior tag

őősrégi.:)

ezt láttátok már?
Battlefield 3 | MAV & M98b Montage
micro UAV roadkillek minden mennyiségben. :D

[ Szerkesztve ]

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#9904) megint én válasza Def26 (#9894) üzenetére


megint én
őstag

Az a baj, hogy ez nem a BETA hibája. Nem kell messzire menni, csak a BFBC2. Ott még a mai napig nem tudták megoldani. Ilyen téren mélységes és őszinte tiszteletem a VALVE-nak. A sok éves cs source, de még az őskövület 1.6hoz is jönnek a patchok, és tökéletesítgetik, ráadásul a Hitbox az utóbbi időben hibátlan. :R Lenne még mit tanulnija az EAnak.

(#9905) he7edik.


he7edik.
addikt

Azt lehet tudni hogy flash bang, füst gránát esetleg EMP gránát lesz e a játékban?

Égő szöveg a flém vázon

(#9906) cellpeti


cellpeti
veterán

AEK-971 is jó fegyó, tetszik! 18szinten milyen gránát jár?

Tigris, tigris, csóvafény...

(#9907) megint én válasza he7edik. (#9905) üzenetére


megint én
őstag

Flash az van, a fegyvered csövére szerelhető. Gránát formában nem hinném, hogy lesz. Füst meg van 40milis formában. Én szoktam is használni.

(#9908) Mukorka


Mukorka
addikt

Néha nekem is villog de maxon inkább csíkozódik a kép mintha memória hibája lenne... Más játék nem csinálja.

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#9909) simi762


simi762
tag

Halihó!
A mai napon sikerült játszanom ezzel a "gyöngyszemmel".
Egy kicsit már kezdtem elfelejteni, hogy miért nem játszottam a bf2-vel, de most megkaptam az emlékeztetőt.
Ez a játék, maradt az a kalap szar, mint volt.
Egy káoszbrigád az egész.Lövöm az ellent, két tár nemelég hogy megpusztuljon, de neki egy lövés is sok, hogy alulról nézegessem magam.
A grafika, fenomenál, de az nemtudja velem feledtettni a játékmenet szarságát.
Az előző részt nagy lelkesen vettem meg, és kb 3 óra után ment a szemétbe.
Ezzel nemfogom elkövetni azt a hibát.Szerintem max a single-t végiküldöm, de a multit hanyagolm az tuti.
Ennyi!
Köszike!
simi

(#9910) Mukorka válasza simi762 (#9909) üzenetére


Mukorka
addikt

Szia

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#9911) Xaels válasza Malachi (#9847) üzenetére


Xaels
félisten

Lényegében a szerver keresőben csak a szerver válaszidejét látod, míg játék közben, ugye ahogy te is írtad feljebb/lejjebb, a kliens is ellát feladatokat így számít a visszaút is. Gondolom ezért vannak magasabb Ping értékek. A motor pontos működését csak a Dice tudja meg a beavatottak.

Igen, ha lenne a stat listán ping is feltűntetve valószínűleg olyan 70-80ast mutatna mint BC2-ben is, de nem csak neked. Azok akik ilyen 1hitest adnak 200-300 közötti pinggel játszanak. De erre mondom úgy is lesz megoldás, hogy ne legyenek ekkora különbségek és ugye a Beta ezt is hivatott tesztelni, finomhangolni.

Amúgy, hogy kicsit pontosítsak. Nem 1 hónapos állapotot tükröz hanem több mint 1 hónaposat, ez lehet akár 2 hónapos is senki sem tudja rajtuk kívül biztosan. Konkrétumot nem mondott a Dice fejes.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#9912) madgie válasza simi762 (#9909) üzenetére


madgie
titán

Két tár? Hová célzol, kétszáz méterről a testére? :D

Xaels: nekem is csak 12.3... ki bánja. Sokszor spotolok, lövöm a spotolt ellent, zavarom, meg ilyesmi. Nem fizetünk a lőszerért, hadd szóljon :D (így is ritkán fogyok ki)

[ Szerkesztve ]

(#9913) Xaels válasza boogie84 (#9891) üzenetére


Xaels
félisten

[link] Akkor én mit mondjak :DDD Persze sokszor fedezés céljából ráfekszek a bal egérgombra így biztos nem dugják ki a fejüket az alagútban ;]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#9914) Xaels válasza madgie (#9912) üzenetére


Xaels
félisten

Na igen SAW 200 skulója eltart egy darabig és így is pörög a pont a "Suppression Assist"-ra. Valamelyik nap engem is megtréfált az ellen a "Mobile Spawn Point"-tal. Beettem magam M249-el a középső alagútba és csak hullottak mint a legyek. Előre mentem egészen az öltözőig(a benti kijárata a mozgólépcsővel szemben) és néztem a kijáratot amíg odaérnek a csapattársak, erre nézem sorban jönnek elő a szekrény mögül. Lőttem egy párat de mire rájöttem, hogy miért is vagyok folyamatosan tűz alatt, addigra szépen belőttem magam az élre.

Amúgy tetszik, hogy végre arányosan ad pontok a "Kill Assist"-ra is.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#9915) gergo0328 válasza Q.R. (#9811) üzenetére


gergo0328
senior tag

Már Bad Boys klán leader-e vagyok... de azért köszi a "bókot":DDD

Várunk kemény BF3-as embereket akik majd BF3-ban szeretnének majd warozni is:D

(#9916) madgie válasza gergo0328 (#9915) üzenetére


madgie
titán

Valamelyik nap kétszer lekéseltél, te galád :D

(#9917) ch003067 válasza megint én (#9892) üzenetére


ch003067
addikt

Ne aggódj, nem csak Nálad volt olyan. Én is azzal mentem, és 3 sorozatot eresztettem kb 5 méterről egy ellenség fejébe, annál is jelzett, és 50 %-ra sebződött le. Ő persze természetesen egyből lelőtt...

simi762 Valószínűleg javítani fogják majd az ilyen hibákat, hogy nem sebződik az ember, meg a többit. Ha nem, akkor kár volt megvennem.

[ Szerkesztve ]

(#9918) sittes79


sittes79
addikt

Azért beszélhetünk bughalmazról, meg sok mindennek a hiányáról, el**rásáról, de azért ez qrva jó néz ki....

[link]

(#9919) Xaels válasza sittes79 (#9918) üzenetére


Xaels
félisten

Így van. Nagyon kellemes kis videó. Kár, hogy nekem nem sikerült CB-re felmenni.

Meg különben is ez még BETA, majd ha a végleges is ilyen bughalmaz lesz akkor ráérünk any@zni, de szerintem ezt az EA/DICE páros is tudja, hogy ilyen formában vétek lenne kiadni.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#9920) @rglaaf válasza sittes79 (#9918) üzenetére


@rglaaf
veterán

még mindig b@szott lassú ez a vadászrepcsi slow-ba meg..... :))

PSN:BiZzare_0 ️

(#9921) Neoteric válasza @rglaaf (#9920) üzenetére


Neoteric
addikt

Inkább ez, minthogy megnyomjak csak egy gombot, aztán a repülő/helikopter random lebombáz egy általad kijelölt helyet.. :))

PSN: ne0teric_sAN

(#9922) Xaels


Xaels
félisten

Srácok úgy néz ki PC-n mindenképpen ez lesz az év FPS-e. Carmack-ék jól elintézték a PC-s RAGE-t...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#9923) sith7 válasza Xaels (#9922) üzenetére


sith7
nagyúr

miért ? ez eddig kérdés volt ? :)) :R

(#9924) creedszl


creedszl
aktív tag

A Battlelog-on belül a Platoon fog felelni a klánmenedzselésért?

Hulligaaan

(#9925) Malachi válasza sith7 (#9923) üzenetére


Malachi
addikt

én azért bíztam bennük.

(#9926) sittes79 válasza Neoteric (#9921) üzenetére


sittes79
addikt

COD player come to clean our boots :DDD

(#9927) ->Raizen<- válasza Xaels (#9922) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Elsősorban xbox360-ra kitalált a rage a grafikus motor mindenképpen. A konzolban van a több pénz ezt carmack is tudja. 7 év munkáját a beleölt pénzt csak a konzolos eladásokkal tudja visszahozni a cége. A rage-nál nem a grafika a lényeg hanem a játék tartalma hangulata és a videókból nekem az átjön. Az mondjuk tény hogy PS3-on tragédia ahogy a játék kinéz!
Te ezt honnan veszed hogy bugos a pc-s verzió mikor még ki sem jött európában? A virágboltos verzió se működik még. :N

[ Szerkesztve ]

(#9928) Xaels válasza sith7 (#9923) üzenetére


Xaels
félisten

Az ID-től komolyabb teljesítményt vártunk. De a PC verzió bugok terén versenyezhet a BF3 Beta-val.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#9929) Nova96


Nova96
őstag

Üdv leszedtem a játékot originen és amikor join game jön csak várok. :F
Valami ötlet?

(#9930) Neoteric válasza sittes79 (#9926) üzenetére


Neoteric
addikt

Jaa azon mosolyogtam én is. :D

PSN: ne0teric_sAN

(#9931) gergo0328 válasza madgie (#9916) üzenetére


gergo0328
senior tag

Én nem vagyok olyan gonosz...biztos én voltam (gergo0328):DDD

(#9932) Xaels válasza ->Raizen<- (#9927) üzenetére


Xaels
félisten

Steam forum... Amcsiban màr tolják. De YouTube-on is rákeresel meglátod.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#9933) ch003067 válasza Nova96 (#9929) üzenetére


ch003067
addikt

Join game, aztán majd betölti a játékot, meg a szervert, és majd kiirja hogy GO TO GAME - és arra kattints rá.

(#9934) Nova96 válasza ch003067 (#9933) üzenetére


Nova96
őstag

2 perce forog, hogy join game :F

Game Manager levan szedve... játékot nem tölti be kiírja játék indítása és semmi,de mivel a játék helye meglett változtatva az nem baj?Originel máshova töltötte mint a c.

[ Szerkesztve ]

(#9935) sith7 válasza Xaels (#9928) üzenetére


sith7
nagyúr

ok, de ezek talán javítva lesznek, és akkor öröm és bóóóódógság lesz :K

(#9936) ->Raizen<- válasza Xaels (#9932) üzenetére


->Raizen<-
veterán

[link] Nem olyan rossz ez. :)

(#9938) Neoteric válasza ->Raizen<- (#9937) üzenetére


Neoteric
addikt

Az mi? :F

Ja h Skyrim.. hát az nagyon nem FPS. :U

[ Szerkesztve ]

PSN: ne0teric_sAN

(#9939) #57919488


#57919488
törölt tag

Legyen már október vége! :D
Ha csak egy picivel jobb lesz mint a BC2 akkor már megérte.
Csak kár, hogy a Rage is most jön majd ki.
Amúgy tudom, hogy rossz helyre írok de néztem pár youtube-os BF3 beta vidit és nem tölti be előre a videókat, mindegy mennyit várok vagy milyen videó. Valakinek valami ötlet? :)

(#9941) Nova96 válasza Nova96 (#9934) üzenetére


Nova96
őstag

Valaki??? :B
Ilyen nincs már nem egy szervere rá mentem hogy joing és semmi.. :W

[ Szerkesztve ]

(#9942) ch003067 válasza Nova96 (#9934) üzenetére


ch003067
addikt

Háth, nem tudom, hogy baj-e :F Valakinek van ötlete ?

(#9950) Nova96 válasza Nova96 (#9934) üzenetére


Nova96
őstag

Nem igaz hogy csak nekem csinálja... :W

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.