Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#9801) Malachi válasza kexksz (#9798) üzenetére


Malachi
addikt

oké, de mi okozza ezt?

(#9802) Winne


Winne
nagyúr

Na ma este megint volt időm kicsit játszani és most a rossz oldalát mutatta a játék. Több kör egymás után úgy nézett ki, hogy támadóként nagynehezen végigszenvedtük magunkat és felrobbantottunk mindent, majd fordítva az ellen az elsőn sem jutott keresztül, ami miatt folyton csak támadni kellett és haltam annyiszor, hogy szépen visszafejlődött a kdr-em. Én úgy játszom ezeket a játékokat, hogy addig nem hagyom ott a célt, amíg el nem érjük és ennek beáldozok mindent, nade egy szaros nyugodt köröm nem volt, ahol kicsit elfeküdhettem volna és nézelődhettem volna...

Volt olyan is, amelyiken végigértünk az egyiken, az utolsó mikor felrobbant kiírta, hogy vesztettünk. Ezt nem igazán értettem. :)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#9803) KillerKollar


KillerKollar
senior tag

ha 97-98%on megy mind2 GPU játék alatt az jó? :D

(#9804) Q.R. válasza KillerKollar (#9803) üzenetére


Q.R.
csendes tag

mányííífikoo :C

http://www.youtube.com/watch?v=aH0l2GKcLyk by:Carl Sagan

(#9805) Tompo92 válasza Bazzzs (#9767) üzenetére


Tompo92
senior tag

Értem..köszönöm :R

Viszont lenne még 1 kérdésem...
Amint most megszereztem a beta-val pl: Rank, Fegyverek, Kitüntetések
Azok az eredeti játék megvásárlása után megmaradnak? vagy újra meg kell szereznem őket?

(#9806) Q.R. válasza Tompo92 (#9805) üzenetére


Q.R.
csendes tag

:F tabula rasa

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=aH0l2GKcLyk by:Carl Sagan

(#9807) gergo0328 válasza Tompo92 (#9805) üzenetére


gergo0328
senior tag

Szerintem nullázódik minden.

Valaki meg tudja mondani mi a különbség a .44 Magnum és a .44 Magnum Scoped között? :F Megvan mind2 de nem találtam csak a simát.

(#9808) Winne válasza Winne (#9802) üzenetére


Winne
nagyúr

Apropó át lehet valahogy állni a másik csapatba? Volt a mi csapatunkban egy gyerek, és amint támadnunk kellett, valahogy "véletlenül" átkeveredett a másik oldalra...

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#9809) Malachi válasza Tompo92 (#9805) üzenetére


Malachi
addikt

minden nullázódik hála égnek. ezért merek most nyugodtan bevetődni a zárótűzbe, hatástalanítani. :D olyan 0,7-es lehet a k/d-m.

(#9810) gergo0328 válasza Malachi (#9809) üzenetére


gergo0328
senior tag

Én ennek nem örülök:[link] :W

1.705 a K/D-m :DDD

[ Szerkesztve ]

(#9811) Q.R. válasza gergo0328 (#9810) üzenetére


Q.R.
csendes tag

lépj be a "Daráló" klánba :D :D

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=aH0l2GKcLyk by:Carl Sagan

(#9812) Qbász


Qbász
aktív tag

Rendelkezek Ps3-al ott még inkább a cod-osok tolják. Csapatmunka nuku. Egymagam robbantottam fel minden m-comot anélkül hogy nagyobb ellenállásba ütköztem volna. Kb. 7 perc volt a menet.
A grafika meg csak addig ok amég nem tekintessz a távolba (kb 20 m) mert a legtöbb tereptárgy (pl. betonfal) az orrod elött rajzolódik ki. Blee.... :((

Future Gadget #8 'Phone Microwave (name subject to change)'

(#9813) Cyberbeni válasza Winne (#9808) üzenetére


Cyberbeni
addikt

igen

(#9814) Indy69 válasza v!ct0y (#9741) üzenetére


Indy69
aktív tag

Az elég etikátlan lenne mivel a többségnek gőze sincs hogy hol nyomja tisztán aztán megveszi és bann :F
Mindenféle figyelmeztetés nélkül nem hinném hogy így működne.

[ Szerkesztve ]

(#9815) Tompo92 válasza Malachi (#9809) üzenetére


Tompo92
senior tag

Ez biztos??
Én gőzerővel lövök recon-ba hogy meg legyen az M98B...de ha 100% hogy nullázodik akkor szarok rá:D

[ Szerkesztve ]

(#9816) Bazzzs válasza Tompo92 (#9815) üzenetére


Bazzzs
senior tag

Igen, biztos. A béta hivatalos oldalán is le van írva, hogy csak a katonád marad meg, a statok elvesznek.

Idézet:
WILL MY STATS CARRY OVER FROM THE BETA TO THE FINAL GAME?
NO. WE ARE STILL FINE TUNING THE RANKING SYSTEM AND WE DON’T WANT TO GIVE BETA PLAYERS AN UNFAIR ADVANTAGE WHEN BATTLEFIELD 3 LAUNCHES. YOU WILL KEEP YOUR SOLDIER NAME, THOUGH.

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#9817) Tompo92 válasza Bazzzs (#9816) üzenetére


Tompo92
senior tag

Értem...nagy köszönet :R
De még valami...
Ha dobozosan vásárlom meg a játékot, és telepítem akkor az hogy fog a meglévő Origin accountomra kerülni ahol a többi megvásárolt játékom is van.
Ez nekem csak azért lényeges mert dobozosan még nem vettem játékot, csak store-on keresztül ami automatikusan az origin be kerül a saját játékokba...

(#9818) Cyberbeni válasza Tompo92 (#9817) üzenetére


Cyberbeni
addikt

kapsz kulcsot, és azt beírod
magyarul dvd-t ki se kell venned a dobozból
@Indy69: ezt mondom én is. ha bannolják azt aki tört szerveren játszik, akkor battlelog ne mutassa a szerverlistában a törtszervereket

[ Szerkesztve ]

(#9819) Tompo92 válasza Cyberbeni (#9818) üzenetére


Tompo92
senior tag

Értem..Köszönöm szépen a segítségeteket :R

(#9820) Viper26


Viper26
nagyúr

Vannak itt bajok azért...

Hit Registration of Battlefield 3 BETA

iPhone 14 | FR955

(#9821) warcat


warcat
veterán

Nem semmi,ahogy szét fog halni 28-án az Origin
25-én lesz egy körük az amcsikkal,remélem van annyi eszük,hogy lesz valami pre-download/aktiválás stb. mert a béta indulása korüli forgalmi dugóból nem az jött le,hogy kezelni tudja a rendszerük :)

EA: It's in the crate!

(#9822) ForRedGlory válasza Viper26 (#9820) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Jaja... Borzasztó ez az egy lövés és meghalsz... Így a játékosok "nem mernek" előremenni, mert esély sincs visszalőni... idegesítő... Én bezzeg sorozom az ellent, de sokkal többet kibír, és ez nem placebo.

Mondjuk a videóban több helyen a lag miatt volt olyan érdekes a dolog, pl: 4:42 - 5:04 között

[ Szerkesztve ]

(#9823) Bazzzs válasza ForRedGlory (#9822) üzenetére


Bazzzs
senior tag

Ez velem is számtalanszor előfordul. Eddig azt hittem, hogy biztos ennyivel nagyobbat sebeznek a később megszerezhető fegyverek. Morgolódtam is, hogy nem igaz, hogy 3-5 pötyögtetés kell az ellenfélbe, közben meg engem több esetben egy golyóval kiszed, aki észrevesz.

A videó végén látható sérthetetlenség is előfordult már párszor. Tisztán visszajelzett a célkereszt, hogy talált a lövedékem, viszont 100% volt az ellenfél élete, mikor lelőtt. Viszont ennek a fordítottja is működik sajnos. Lelőttem az ellenfelet, és utána vettem észre, hogy 0%-on van az életem, mégis vígan szaladgálok.

[ Szerkesztve ]

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#9824) Viper26 válasza Bazzzs (#9823) üzenetére


Viper26
nagyúr

Én is így voltam vele, hogy ennyivel jobbak a fegyók, de ezek szerint nem erről volt szó.Mondjuk a K-D annyira nem foglalkoztat, de így reagálni sincs esély, ami azért elég sokat elvesz a játékélményből. :O

iPhone 14 | FR955

(#9825) warcat


warcat
veterán

Érdemes megnézni a videót,utána sokkal könnyebben észreveszed amiket felvett.A fedezékest már nem kell bemutatni,de a 100 % hpval lelö pedig én kezdtem löni,volt találat is megesett már.
Az mondjuk felbasz, ha tényleg azért halsz,mert a szar netje miatt nála még kint látszol a folyosón, a szerver meg egyetért :)

Ami viszont tetszik,hogy mégis van idö egy kis manöverezésre, belemozdulásra,az elején nagyon nem tetszett,hogy nem éreztem,hogy lenne itt ilyesmi,úgy tünik ,csak szokni kellett.
Tegnap volt az elsö komolyabb, 15/3-as kör normális csapatok mellett,nem tervezem az ilyen 40-50/10-es vadállat Rambo szerepet,de a játék élvezetéhez kell,hogy ne érezd azt,hogy pazarlod csak a ticketeket.

EA: It's in the crate!

(#9826) Bazzzs válasza warcat (#9825) üzenetére


Bazzzs
senior tag

Azért azt jó lenne tudni, hogy ezeket mi okozza, mert nem minden esetben ilyen rossz a hitbox. Lehet, hogy csak a szenvedő fél érzékeli így és lag okozza az egészet? A Bad Company 2-ben tényleg ezer sebből vérzett a hitbox (elnyúlt az ember mögött stb.), de ott is előfordult, hogy a lag kavart be. Haverral játszottunk nem olyan rég egymás ellen BC 2-ben, és szóvá tette, hogy G3-mal, hogy lőttem le egy golyóval. Én ezt a saját szemszögömből totál nem így érzékeltem akkor, hanem belepumpáltam a fél tárat és nem egy találatot jelzett nálam. Mindenesetre bízzunk benne, hogy a végleges játékban már nem fogunk ilyeneket tapasztalni, mert sajnos tényleg jelen vannak a bétában.

[ Szerkesztve ]

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#9827) Malachi válasza Bazzzs (#9826) üzenetére


Malachi
addikt

azt írja a leírásban, hogy akkor van ilyen probléma, ha olyan szerveren vagy ahol a játékosok ping-je nagy szórást mutat. van nagyon alacsony és nagyon magas ping-ű is. a játék nem úgy tűnik nem tartja szinkronban.

lefordítom a lényeget:

"Ha valaki egy szerveren folyton látszólag 1 lövéssel puffant le (nem headshot esetén) amikor azonnal 0-ra esik az életerőd, akkor annak a játékosnak hozzád képest nagyon magas a pingje. Ha úgy lő le, hogy még vagy már fedezékben vagy, akkor a tiédhez képest alacsony a pingje. Ez mind azért van, mert nem a szerverek regisztrálják a találatokat, hanem a kliens oldali gép, a játékosok gépei. A szerver pedig nem szinkronizál köztük."

hát, ennyi. tény, hogy gyakran találkozom ilyennel, de eddig azt hittem ez a játék velejárója és nem ilyen alapvető hiba. remélem, hogy a teljes változatig kijavítják.

[ Szerkesztve ]

(#9828) kexksz válasza Malachi (#9801) üzenetére


kexksz
addikt

Felettem lévő hszben leírtad. :D Remélem, hogy ezen változtatnak relaease-re...

(#9829) Malachi válasza kexksz (#9828) üzenetére


Malachi
addikt

hja, én is csak most néztem utána. hülye egy rendszer, hogy a mozgást szerver kezeli, de a lövéseket, hitboxot meg a kliens. hát mindegy, reménykedjünk.

(#9830) whatever válasza Malachi (#9829) üzenetére


whatever
aktív tag

első játék amiben lesz god mode cheat multiban? :)

(#9831) ForexGuru válasza whatever (#9830) üzenetére


ForexGuru
aktív tag

bf2 ben se volt :U

(#9832) Gergosz2


Gergosz2
veterán

na végre n enm noobokkal voltam egy csapatban :K

amúgy már értem mi a problémám: nem hc-k a szerverek :O

bc2 ben is csak hc szervern nyomtam. Most is idegesített hogy fejbelövöm kétszer és futkoz tovább vígan.Sniperrel is ez a helyzet :(((

Sebaj a kész játkban úgyis lesz hc :K Addig is pihentetem a Beta-t .

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#9833) Xaels válasza Malachi (#9829) üzenetére


Xaels
félisten

Nem lesz ez annyira hülye rendszer. Amint rendesen karban tartott egyedi szerverek lesznek ping limittel nem lesz ekkora a differencia a pingek között illetve a Beta részben ennek a finomhangolását is szolgálja.

Amúgy ha a konkurencia megoldását nézzük, akkor ez még mindig jobb mint a teleportálgató, akadozó játékosok.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#9834) kexksz válasza ForexGuru (#9831) üzenetére


kexksz
addikt

Ha lett volna akkor nem ez lenne az első.

@Xaels: Hát ha választanom kell inkább a CoD percenként megállós migrálgatós szar rendszere, mint hogy lagg miatt lőjenek le folyton.

[ Szerkesztve ]

(#9835) madgie válasza Gergosz2 (#9832) üzenetére


madgie
titán

Nem fekszenek csipától? Hol? A sima MK11 fejlövéstől is egyből elnyúlnak, legalábbis úgy vettem észre.

(#9836) Malachi válasza Xaels (#9833) üzenetére


Malachi
addikt

ez remek, a ping limitet nem ismertem. mondjuk egy itthoni, cseh vagy német max 35-ös szerintem tökéletesen szűrné az ilyen gondokat.

mármint 35-ös ping limitűre gondoltam.

[ Szerkesztve ]

(#9837) Mukorka válasza Malachi (#9836) üzenetére


Mukorka
addikt

Általában így is 100 ping a limit mert sokaknak nem stabil vagy frissítéskor nem annyit küld a szerver felé így fe se tudnának menni. Mondjuk 100 alatt elviselhető lenne

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#9838) Malachi válasza Mukorka (#9837) üzenetére


Malachi
addikt

hú, nekem 50 felett már alig elviselhető...az MW2-ben is gyűlöltem. de oké, meglátjuk.

(#9839) ETOM


ETOM
addikt

UPDATE IN PROGRESS

(#9840) oriic válasza ETOM (#9839) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Most van a tegnap említett 1 órás leállás. NO para.

Live-Die-Respawn

(#9841) ETOM válasza oriic (#9840) üzenetére


ETOM
addikt

Jah tegnap pont nem olvastam fórumot. :)
Úgyis megyek el csak gondoltam be trollozom ide. :DDD :DDD

(#9842) kexksz válasza ETOM (#9839) üzenetére


kexksz
addikt

Ja, pont játszani akartam. :(

(#9843) Taplo


Taplo
tag

Jó napot az úraknak beköszönök ide is!

a Béta az Béta...... van pár agasztó dolog de reméljük orvosolják...... véleményt majd csak akkor alkotok ha játszotam a véglegessel.....

egyébként szerintem szorakoztató az újdonság varázsa :)
operation metrot nagyon meg fogom unni :)

kiváncsi vagyok a pályákra.....

ÜDV MINDEN RÉGI ÉS ÚJ HARCOS TÁRSNAK!

építsünk közöséget!!!!! PEACE FOR ALL HUNGARIAN PLAYER !!!!!

(#9844) Xaels válasza Malachi (#9836) üzenetére


Xaels
félisten

Ne is álmodj 35-ös pingről. A szerver keresőben lesznek ilyen szerverek, de játék közben 70-80 lesz ami COD-ban a 20-30-nak felel meg. Ez a motor teljesen másképp viselkedik, pusztán számokra nem érdemes alapozni.

A ping limit meg úgy működik mint COD-ban. Ha valaki meghaladja a határértéket amit a tulaj szab meg azt automatikusan kidobja a szerver így nem alakulnak ki nagy különbségek.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#9845) Mukorka válasza Malachi (#9838) üzenetére


Mukorka
addikt

Szerintem 64 slotos szerveren a 100-as hátár korrekt, codban is használható még 50-70

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#9846) Kecuhun


Kecuhun
senior tag

(#9847) Malachi válasza Xaels (#9844) üzenetére


Malachi
addikt

"A szerver keresőben lesznek ilyen szerverek, de játék közben 70-80 lesz ami COD-ban a 20-30-nak felel meg."

ez a téma érdekelne, csupán mint érdekesség. el tudod mondani röviden, hogy működik ez a motor? mert igen, most a betában is sok 23-35 közötti van, mindig azokra megyek. de akkor valójában 70-80-as pinggel játszom?

(#9848) bul07


bul07
nagyúr

Na engem most dobot ki

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#9849) oriic válasza Kecuhun (#9846) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

:R

Köszi, ez jónak tűnik.

Tomek:

Szerintem az itt lévő emberek 90%-a egy ideig nem játszik majd Metro pályán a teljes játékban. :DDD

Live-Die-Respawn

(#9850) kexksz válasza oriic (#9849) üzenetére


kexksz
addikt

Nekem nagyon bejön a Métro. :B

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.