Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#9401) oriic válasza Def26 (#9399) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mondjuk gondoltam.... :(((

Live-Die-Respawn

(#9402) cellpeti válasza Cyberbeni (#9384) üzenetére


cellpeti
veterán

lehet hogy írja, de nem tudok angolul.

Tigris, tigris, csóvafény...

(#9403) q13579


q13579
senior tag

Ezeken a videókon látszik milyen munka is van ebben a game-ben is...

[link]

Más játékban le lenne ennyire modellezve a golyó útja???

Korábban lőtt a csipa és rögtön találatot jelzett. Itt lő, durván egy másodperc és utána jön a becsapódás... Egyszerűen gyönyörű...

(#9404) McCartman válasza Mukorka (#9400) üzenetére


McCartman
senior tag

Én láttam egy cseh szervert is , az még közelebb van.

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#9405) Mukorka válasza q13579 (#9403) üzenetére


Mukorka
addikt

Nem igazán jellemző. Erről volt hír korábban, számít a távolság sőt ennek megfelelően gyengül is a lövedék.

(#9404) McCartman : Rémlik valami Cseh szerver is , lesz itt lehetőség bőven :)

[ Szerkesztve ]

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#9406) Dtomka válasza Cyberbeni (#9376) üzenetére


Dtomka
veterán

leszedtem telepítettem és neten játszom:)!
AU GameArena BF3 Beta #14 ezen a szerveren:))

(#9407) Cyberbeni válasza q13579 (#9403) üzenetére


Cyberbeni
addikt

először azt hittem, hogy a távolban, a bokorban lőtt le valakit, aztán leesett, hogy a tornyon levő embert lőtte le.

(#9408) Mukorka válasza Dtomka (#9406) üzenetére


Mukorka
addikt

AU??? mért játszol Ausztráliában? Server Browserben állítsd be filternek Európát mint régiót. Kegyetlen pinged lesz ott...

Egyébként aki akar itt lehet egyetérteni azzal hogy kell-e menü vagy sem. Elég jó érveket írt le a srác, engem mondjuk nem érint egyik se. [link]

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#9409) Def26 válasza oriic (#9401) üzenetére


Def26
félisten

Ti nem akartatok szervert bérelni? :U

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#9410) Neró válasza Def26 (#9409) üzenetére


Neró
őstag

Mennyiért lehet?

(#9412) ADAM1337: Ja jó.. :D

[ Szerkesztve ]

| www.diablohungary.hu

(#9411) oriic válasza Def26 (#9409) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az egy hirtelen felindulás volt Crysis2ben. :DDD

Live-Die-Respawn

(#9412) ADAM1337 válasza Neró (#9410) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

jópénzért. :D
bc2-nél volt valami 10-12 rongy/hó ha jól emlékszem.

(#9413) Dtomka válasza Mukorka (#9408) üzenetére


Dtomka
veterán

köszi iagazad van:)!ki melyiken nyomja mert csatlakozom . kb 10 perc játék után azt mondom, hogy jó:)!

FR VeryGames.net Server #315 -most ide mentem;)!

(#9414) Def26 válasza Neró (#9410) üzenetére


Def26
félisten

Itt egy pl. [link] Ahogy nézem 1 euro/slot. Tehát 64 emberes szerver 64 euro.

Egyébként biztos vagyok benne, hogy lesznek magyar szerverek is. gabipaciék, battlefield.hu, debreceni srác (HungarianField Debrecen Civis) és még 1-2 nagyobb klán tuti fog szervert bérelni. :K

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#9415) Mukorka válasza Def26 (#9414) üzenetére


Mukorka
addikt

Viszont itt azért egy klán jó esetben nem 5-6 tagból áll így szerintem elfogadható ár ha mondjuk 10 felé osztják a bérlők.

Ennyire bugos a Battlelog vagy ez a srác is hackelt valamit? [link]

[ Szerkesztve ]

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#9416) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Egyébként ha valakit érdekel már nem elérhetőek a tört szerverek a battlelogon. Valszeg a hétvégi leállások alkalmával takarítottak...

Live-Die-Respawn

(#9417) Scholes9 válasza Illusion1010 (#9327) üzenetére


Scholes9
nagyúr

BC2-höz viszonyítva :) Persze ez még béta, változni fog szerintem.

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#9418) Def26 válasza Mukorka (#9415) üzenetére


Def26
félisten

Hát, egy klán nem foglalkozik szerintem ennyire a pénzel. Valahol kell gyakorolniuk. ha én klántag lennék hajlandó lennék akár 5k -t is rászánni havonta.

Multiplay szerverek itt vannak:
"Available in Europe: UK - London, NL - Amsterdam, DE - Franfurt, SE - Sweden, RU - Russia, IT - Italy"

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#9419) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Operation Métro madártávlatból:

[link]

Live-Die-Respawn

(#9420) BandiHUN válasza Def26 (#9414) üzenetére


BandiHUN
veterán

1 font/slot... és 24 főre ha akarsz szerver bannert,stb változtatni,akkor 29€ lenne.
Jó lenne amúgy ph-s szeró,elő lehetne rendelni egyet,én beszállnék.Szerintem 1 hónap elég,aztán majd alakul :) úgyis lesz,akik összevesznek,nem tetszik ez-az,a jobbak/ráérősebbek kiválnak külön klánokba,ilyesmi..
De kezdésnek egy ilyet össze lehetne dobni.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#9421) Def26 válasza BandiHUN (#9420) üzenetére


Def26
félisten

Te még pár napja a picsába kívántad a játékot. :DDD Most meg már szervert akarsz bérelni? (lehet összekeverlek valakivel)

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#9422) pohár


pohár
félisten

[link] :Y
kicsit jó a srác :D

ez mi bug?? :Y :DDD

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#9423) F_Zolee válasza oriic (#9397) üzenetére


F_Zolee
veterán

Csak vigyázz vele ahol ő az admin. Jobb játékosok bant kapnak. :)

(#9422) pohár: a srác szókincs eléggé sokoldalú. :N :)

[ Szerkesztve ]

(#9424) oriic válasza pohár (#9422) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Inkább csak átlagos,vagy kicsivel átlag fölötti, aki sokat játszik
Plusz ahogy látom tört szerón is volt már, mert minuszos a rankja. :DDD

Egyébként a videó jó, csak kb, ezerszer meghalt mire összevágta ezt a montázst. :D

(#9423) F_Zolee

Ezt most nem értem, mire írod.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#9425) BandiHUN válasza Mukorka (#9415) üzenetére


BandiHUN
veterán

14445 ground war ribbon...(avagy ölj meg 1 körben 7 ellenséget földi játművel)...
Ezt akkoris dura lenne összelőni,ha a maradék csapat az ellenfél lenne és csak lőni kéne a spawnt...
Én esetleg egy olyan bugra gondolok,hogy valaki beáll a spawnpontra tankkal,és akkor rögtön meghal,aki épp oda spawnolna,max úgy lehetne ilyet csinálni,persze segítséggel.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#9426) Def26 válasza pohár (#9422) üzenetére


Def26
félisten

Ezek vágott videók, szvsz akárki tud ilyet, biztos volt neked is egy pár ilyen jeleneted. :B

F_Zolee:

Nekem nem volt bajom vele soha.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#9428) VictorHUN válasza BandiHUN (#9420) üzenetére


VictorHUN
aktív tag

A 64es szerverek 20ezer forint környékén vannak de ahogy most zuhan a forint lesz az több is

David Icke: Ébred már az oroszlán

(#9429) pohár válasza Def26 (#9426) üzenetére


pohár
félisten

hát fogjuk rá, ja :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#9430) madgie válasza pohár (#9422) üzenetére


madgie
titán

És miért nincs egy pár fegyveren egy deka recoil sem? UMP-nél különösen látszik, egy pontba lő folyamatosan.

(#9431) Def26


Def26
félisten

Most tűnt csak fel, hogy a barátlista külön jelzi, hogy ki milyen platformon játszik. pl. van akinek a neve mellett xbox van. Szívesen csatlakoznék hozzá azt rommá lőném a kis kontrolleres valagát. :DDD

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#9432) Indy69 válasza Thome (#9346) üzenetére


Indy69
aktív tag

Na ja jó nagy mák ,szépen körbe lőtte :D de amúgy tele a tököm a sok verébbel aki csak RPG vel tud lőni az alagútban ,javasolnám hogy majd ha az eredeti kijön bannolják az ilyen madarakat mert járműre van kitalálva :Y
Egyszer egyszer bele fut persze a paraj de ,ne evvel vadászgasson a fél brigád mert lusta megtanulni lőni :D

(#9433) oriic válasza Def26 (#9431) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az battlelog bug. Soha nem fogsz tudni x-esek vagy ps-esek ellen játszani. :DDD

Live-Die-Respawn

(#9434) FaTHI


FaTHI
őstag

Srácok honnan érdemes előrendelni a BF3 limited változatot Magyarországon? hol adják hozzá a legtöbb extrát? és árban is a legjobb??

[ Szerkesztve ]

(#9435) pohár válasza madgie (#9430) üzenetére


pohár
félisten

BC2-ben sincs nagy szórása, ha megfigyelted... párszor szoktam is vele lőni távolra, nincs olyan szórása mint egy G3-nak pl

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#9436) F_Zolee válasza oriic (#9424) üzenetére


F_Zolee
veterán

BC2es tapasztalat. :)

(#9437) madgie válasza pohár (#9435) üzenetére


madgie
titán

Megvan vele a platina, de azért ott nincs ilyen pontos. Majd ha elérem a kellő szintet a UMP-hez, akkor megnézem. Mondjuk nekem a PP-2000 itt nem jött be elsőre, míg a BC2-ben az egyik kedvenc engineer fegyóm volt.

(#9438) cellpeti


cellpeti
veterán

visszatérve a GL-ezéses dologra. Most láttam csapattársnak a fegyver alatt volt a gránátvetője, szóval valahogy lehet olyanra csinálni mint a BC2-ben

amúgy BF3-ban az AEK-971 jobb, mint az AK, vagy az M416, M16A4? Vagy miért kapjuk meg később több pontért?

amúgy ez a játék inkább nyílt irányzékot "támogatja", míg a BC2-ben talán inkább a red dot dominált.

[ Szerkesztve ]

Tigris, tigris, csóvafény...

(#9439) Thome válasza Indy69 (#9432) üzenetére


Thome
addikt

Bázisvédésre (területvédésre) használom ilyen helyzetekben, de különben nem.

Poén volt, akkor kb sírtam a röhögéstől, annyira ütött, hogy egy ilyen jelenetet feltudtam venni... :DDD

(#9440) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#9441) Laraxior


Laraxior
titán

Ballisticet miért nem tudom feltenni az m16ra? :F
elvileg 0 killtől van...nekem legalábbis ezt jelzi

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#9442) F_Zolee válasza Laraxior (#9441) üzenetére


F_Zolee
veterán

Még épp láttam a képet. Az a mesterlövész puskákra van. Pisztolyra nem szeretnél? :DDD

(#9443) Xaels válasza pohár (#9422) üzenetére


Xaels
félisten

Durva a srác, kifogtam ellene 1-2 kört de nem fedeztem fel magam a videón. A Magnummal az őrületbe tudott kergetni. Amúgy a videón sokszor ugyanazokat a LOW-akat lövi be.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#9444) tombar


tombar
senior tag

lehet h én vagyok lemaradva vagy tényleg ennyit fejlődtek a fegyverek, de én nekem valahogy nem tetszik ez a tumkolós móka. persze biztos h sokat fejlődtek a karabélyok, de én régen (és most is) 3as sorozatnál többet nem lövök ki, még közelről sem. nézem a gameplay videókat és csak lesek h a gyerek 70-100 méterről egy egész tárat belenged a másik csókába.

Everybody knows, you dance like you fuck. So let me see you dance!

(#9445) oriic válasza Laraxior (#9441) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Battlelog bug lesz. Csak sniper puskára lehet feltenni.

Amúgy meg küldtem friend invite-ot battlelogon, fogadd majd el.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#9446) zack válasza cellpeti (#9438) üzenetére


zack
nagyúr

Van kiegészítő a GL-re, amit folyamatosan feltehetsz fegyótól függetlenül.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#9447) Cyberbeni válasza oriic (#9440) üzenetére


Cyberbeni
addikt

gondolom ezt nem nagyon fogják beérni fanok számában: [link]
esetleg ha tud valaki olyat, amiben több van, az linkelheti

(#9448) Laraxior válasza F_Zolee (#9442) üzenetére


Laraxior
titán

tehát akkor erre a 6 és a 7x-es lesz a legnagyobb zoom? úgyis most pont a 6x-os következik 125killért.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#9449) Cybertrone válasza oriic (#9445) üzenetére


Cybertrone
veterán

nekem is ugyan úgy van... csak csipákra lehet feltenni! :R

[ Szerkesztve ]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#9450) Laraxior válasza oriic (#9445) üzenetére


Laraxior
titán

ez a sok zöld pipa az volt? :Y van itt vagy 10 :DDD
nah akkor már mehetünk egy brigádban :K

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.