Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  Azonnali informatikai kérdések órája (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-05-05 09:36:50

LOGOUT.hu

Az alábbi téma IT szakmai jellegű kérdezz-felelek topik. Megkérünk benneteket, hogy a nem szakmai kérdéseket az Azonnali (fáradt gőzös) kérdések topikjában tegyétek fel.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#128398) cadgers


cadgers
aktív tag

Sziasztok! Van egy 64 gigás Sandisk MicroSD kártyám. Berakom bármilyen eszközbe, szépen működik, tudok rá fotózni, és vissza is tudom nézni az eszközön a képeket / videókat, de amint bedugom a számítógépbe BÁRMILYEN kártyaolvasóval, nem jelenik meg! A lemezkezelőben látni, mint fizikai meghajtó, csak nincs betűjele. Ha kézileg hozzá akarok adni betűjelet, hibát ír ki! Ha más egyéb partícionáló programmal adok neki betűjelet akkor látja, de nincs rajta semmi! Ilyenkor data recoveryvel kell visszaállítanom a rajta lévő dolgokat, így tudom csak lementeni. Újrapartícionálás+formázás után szépen működik, látja a gép akkor is, ha kihúzom, meg visszadugom, de aztán kezdődik minden előről (másik eszközbe berakom, használom, stb., bedugom gépbe, nem látja...)
Próbáltam exfat, meg NTFS fájlrendszerrel is. Próbáltam rebuild MBR-t is, nem segített!

Van valami ötlet erre?

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  Azonnali informatikai kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.