Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Azonnali fáradt gőzös kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#10851) saelin válasza #24334592 (#10837) üzenetére


saelin
veterán

Látod. :)

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#10852) concret_hp válasza EmberXY (#10850) üzenetére


concret_hp
addikt

én mondjuk még másik fogdokitól se kaptam számlát sosem :U

vagy fullba vagy sehogy :D

(#10853) MaxxDamage válasza EmberXY (#10850) üzenetére


MaxxDamage
félisten

Igen, nem egyszerű eset...
max. azt fogom tenni, hogy a héten bejelentkezem/elmegyek hozzá és a munka végeztével sárga csekkes befizetést fogok javasolni nála, (ősszegre való hivatkozás , hogy csekken szeretném "ami hivatalos") és akkor kiderül mi is a helyzet valójában a "körzeti" fogorvosnál... (lehet ad csekket, csak azon a dipláját kell befizetnem mint ami a zsebébe menne "simán" ? (nemtom...) , de az biztos, hogy ha kell is fizetnem... akkor köteles sárga csekket kiállítania !? (elvileg ez a hivatalos módja...)

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#10854) EmberXY válasza MaxxDamage (#10853) üzenetére


EmberXY
addikt

Valami nyugtát adnia kéne, ha a kezelés egyébként ingyenes lenne, akkor ver át, ha fizetős lenne, de így "olcsóbb", akkor csak ügyeskedik, ezt kell kideríteni...

+ concret_hp:

Az biztos, hogy virágzik a feketegazdaság, sok esetben mindkét félnek jobban "megéri", de szerintem kevés undorítóbb dolog van annál, mint amikor valaki mások egészségén vagy nyomorán nyerészkedik.

[ Szerkesztve ]

Up the Irons!

(#10855) #24334592 válasza concret_hp (#10852) üzenetére


#24334592
törölt tag

nem szeretnek adni. De kérni kell és voilá! El tudtam számolni a külföldi betegbizti felé, úgyhogy kellett számla. Nem tetszett neki, de hamar kitöltötte...

TAJ-kártyád elkéri? Mert akkor duplán húz le...

Ha meg fizetsz, miért nem mész priváthoz?Annyira jó?

[ Szerkesztve ]

(#10856) mefistofeles

Bocsi, hogy közbe kotyogok de most rendes körzeti vagy maszek fogorvosról van szó?

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#10857) MaxxDamage válasza #24334592 (#10855) üzenetére


MaxxDamage
félisten

Nem kér semmit, anno első alkalommal mikor voltam nála akkor elkérte a TAJ kártyát (azóta ő vezeti a "kartonom") azon meg szerepel a száma a TAJ kártyának... miért nem megyek priváthoz ? azt én se tudom, de az lesz.. ! /ez az embert szó szerint megkínozza.../ -elvileg azért jártam hozzá, mert "körzetébe" tartozom , meg fele annyiért csinál mindent mint egy "maszek" fogdoki... (azt lehet, hogy ingyen kéne neki.. pff.) vicc ez na...

(#10856) mefistofeles: rendes körzeti fogorvosról ! :K /hozzá tartozom/

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#10858) mefistofeles válasza MaxxDamage (#10857) üzenetére

Hát te tudod.....
Ha fizetsz egy körzetis sintérnek aki ráadásul "meg is kínoz" ahelyett, hogy egy maszekhoz mennél (lehet, hogy többet kér de ott kapsz is valamit a pénzedért) akkor az a te döntésed....
Mondjuk fel nem fogom miért fizetsz neki ha még szenvedsz is. Hidd el egy maszek úgy megcsinálja az alap beavatkozásokat, hogy nem is érzel semmit.

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#10859) MaxxDamage válasza mefistofeles (#10858) üzenetére


MaxxDamage
félisten

Elég régóta járok oda.. (de minek!?)
na asszem kikérem a kartonom azt keresek normális orvost... inkább fizetek dupla költséget, de nem szenvedek legalább ! :R /köszi az ötleteket , biztatást mindenkinek!/

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#10860) mefistofeles válasza MaxxDamage (#10859) üzenetére

Hidd el nem azért írtam amit írtam mert felvet a lóvé de ha olyan beavatkozás kell a családnak akkor egy percig nem habozunk! Inkább fizetek egy maszeknak (körzetisnek még eszembe nem jutott fizetni) és a különbség ég és föld!

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#10861) MaxxDamage válasza mefistofeles (#10860) üzenetére


MaxxDamage
félisten

Voltam már úgy, hogy rágófogat betömött (porcelánnal) és nemsokra rá mozgott és úgy bevolt gyulladva, hogy a kivétele nem volt a legjobb.../félre is raktam, mert drága fog volt/ (gyulladás is rásegített) és 1x se volt röntgen vagy egyéb a beavatkozás elött... pff.
/bölcsesség fogak kivétele se volt utolsó és enyhe , fájdalommentes... az injekció semmit se ért (több esetben 2x adta be, mert nem volt elsőnek hatása) pl./

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#10862) #24334592 válasza MaxxDamage (#10859) üzenetére


#24334592
törölt tag

helyes, hagyd ott a retekben!

A privátosokkal lehet seftelni okosban, adod a tajkártyát és nem kér teljes árat ;)...mindenki kicsit félrenéz, nálad ép fogazat, nála teljes bevétel lesz...

(#10863) mefistofeles válasza MaxxDamage (#10861) üzenetére

Ezért mondom...
Már rég voltam fogorvosnál de (mint az emberek 90%-a félek tőle mint a rosseb) privárhoz mentem. Tiszta váró, nincs idegörlő többórás varakozás stb. Arról nem is beszélve, hogy gyakorlatilag semmit sem éreztem az egészből.......

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#10864) Met


Met
nagyúr

Én kb. 18 éve járok maszek fogdokihoz, akit idáig oda vittem mind el voltak csodálkozva hogy milyen rendes a nő. Minden évben önként megyek és egy dolog miatt izgulok, hogy ne kelljen semmit csinálni de azt is csak a pénz miatt :DDD

De amúgy is, ha normális orvosi vizsgálat kell, magándokihoz megyek.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#10865) MaxxDamage válasza #24334592 (#10862) üzenetére


MaxxDamage
félisten

& mefistofeles: még van 2 fogam amit betömetek (azt a végén elkérem a sárga csekket és Postán befizetem "vagy nem"... ha van rá mód...) és az új vizsgálatra már magánhoz megyek (ajánlottak sok jót Nagykanizsán) , vagy ezútán el is megyek 1-2 hétre rá a magánhoz és átvizsgáltatom a fogaimat (és mond majd egy véleményt a betömött/kihúzott területről... amire kiváncsi leszek milyen "szakvélemény" fog mondani) :DD

Am. a jelenlegi jó munkát végez (ha mondhatni úgy..), mert volt olyan fogam (nem is egy rágófog) amit majdnem 2hr alatt tömött be (csak a 4 sarka maradt meg úgy szétszedte, mert tönkrevolt) magyarul megszenvedtem (ő is a pénzt kb.) mind1 az nem ma volt és mai napig jók azok a fogaim, amit meg anno amalgánnal tömött be 8-10+ éve abból csak egy van még meg és semmi gond vele. /ha jól rémlik: húzás 2 vagy 3 ezer , a tömés porcelánnal 5 ezer / fog , teljes fogkőtelenítés 5 ezer , stb.../ (azt mondta, aki nem a körzetéhez tartozik annak a duplája) a 2hr -es tömés amiért 5k-t fizettem az 12-13k lett volna :D

egy szó mint száz, váltás lesz, mindenképp ! :K

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#10866) razorbenke92 válasza MaxxDamage (#10865) üzenetére

De kötöd az ebet ahhoz a sárga csekkhez :D

Nem csak ilyen módja van a pénzbeszedésnek. Van ahol megbízási szerződést kötsz a fogorvossal, és abban áll, hogy a szerződés létrejötte X összeg befizetése. Van ahol nem is kezelnek addig, amíg ki nem fizeted a díjat.

Mások számára a kondi fáradós, nekem farad-os...

(#10867) MaxxDamage válasza razorbenke92 (#10866) üzenetére


MaxxDamage
félisten

Itt mindig a munka végeztével (távozás elött) kell fizetni ! :K
Múltkor egy öreg 84 éves fószer volt elöttem és 2 fogát húzták, 1-ik benött a csontba és kivésték (nem volt egyszerű ahogy hallani lehetett a kopácsolást...), azt a végén az öreg modja csak egy ezres van nálam... és az is elégvolt :DD /és távozott/

L

[ Szerkesztve ]

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#10868) concret_hp válasza #24334592 (#10855) üzenetére


concret_hp
addikt

nem jó embernek válaszoltál ;] :DDD

vagy fullba vagy sehogy :D

(#10869) #24334592 válasza concret_hp (#10868) üzenetére


#24334592
törölt tag

ne a cseh 2-őt nézzed :DDD stimmel az. Csak előre válaszoltam egy később feltett kérdésére. Looper vagyok ;)

(#10870) EmberXY válasza MaxxDamage (#10867) üzenetére


EmberXY
addikt

"végén az öreg modja csak egy ezres van nálam... és az is elégvolt /és távozott/"

:C

Akkor ez a megoldás, mindig egy "kicsivel" kevesebb pénz van nálad, mint amennyit kér... :DDD

Up the Irons!

(#10871) MaxxDamage válasza EmberXY (#10870) üzenetére


MaxxDamage
félisten

Valamit kitalálok... az biztos! ;)

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#10872) djbigde2


djbigde2
csendes tag

asrock n68 gs3 alaplapom van és szeretnék venni egy ssd de nem tudom be álitani az AHCI csak ide és raid van jo volna ezel az alaplapal az ssd müködne rendesen nagyon meg köszönném a vállaszt elöreis köszönöm

(#10873) Bjørgersson válasza djbigde2 (#10872) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Mire kellene válaszolni? Nem látok kérdést.

Flash SSD
Azonnali alaplapos kérdések órája
Azonnali kérdések órája

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#10874) djbigde2 válasza Bjørgersson (#10873) üzenetére


djbigde2
csendes tag

pontosan nem tudom hogyan kérdezem ssd szeretnék venni utána nésztem hogy ssd telepitéséhez átkel álitani az alaplaban a ide AHCI re és az én lapomban nem lehet álitani ASRock N68-GS3 UCC és aszt szeretném kérdezni hogy jo lene az ssd ezel a lapal köszömöm

(#10875) skitzoo


skitzoo
senior tag

Van egy érdekes kérdésem. Magyarország meg tudna álni csak abból amit termel? Most olyanra gondolok, hogy nincs import semmi. Az emberek tudnának-e csak magyar terméket vásárolni? Kenyér ilyenek stb. Nem a banánra gondolok meg az egzotikus ételekre. Csak az alapvető ételekre.

"Tudod, mi a pokol? Nem tűz és ördögök... nem az, amit gyerekkorunkban tanultunk! Mi magunk építjük a magunk poklát... még életünkben... ahányszor fájdalmat okozunk... ahányszor szenvedést okozunk!"

(#10876) Rivaul válasza skitzoo (#10875) üzenetére


Rivaul
addikt

Ugyan beletelne egy kis időbe de gyakorlatilag szinte minden téren képesek lennénk megállni a saját lábunkon. Nem csak az élelmiszeripar de az energiaszolgáltatások nagy részét is meg tudnánk magunknak oldani. Persze ez nagyon sok változtatást és gondolkodásmód váltást követelne meg de a lehetőség adott lenne.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#10877) Jorus válasza skitzoo (#10875) üzenetére


Jorus
nagyúr

Idővel ja, de jó nagy marhaság lenne.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#10878) skitzoo válasza Jorus (#10877) üzenetére


skitzoo
senior tag

Szerintem nem lenne marhaság. Ha belegondolsz nem tartoznánk senkinek. :)

"Tudod, mi a pokol? Nem tűz és ördögök... nem az, amit gyerekkorunkban tanultunk! Mi magunk építjük a magunk poklát... még életünkben... ahányszor fájdalmat okozunk... ahányszor szenvedést okozunk!"

(#10879) Jorus válasza skitzoo (#10878) üzenetére


Jorus
nagyúr

Ó, jajj. :DDD Sok rálátásod nincs a dologra.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#10880) Vakegérke válasza skitzoo (#10878) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nono, attól, hogy az ország önellátóvá válik, az államadósság még megmarad.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#10881) Rivaul válasza Vakegérke (#10880) üzenetére


Rivaul
addikt

Így van. Mert kölcsön attól még kérnénk egy két új focipályára ;]

Amúgy több téren is lehetne hasznunkra a saját termelés. Csak mellette más dolgokat is meg kéne változtatni és turisztika irányába fejlődni. Ha pedig elegendőt termelünk és megéri akkor mehet a többlettermelés és az import. Mehetne ez de sose fog :N

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#10882) skitzoo válasza Vakegérke (#10880) üzenetére


skitzoo
senior tag

Úgy gondoltam, hogy nem lenne államadóság. :)

[ Szerkesztve ]

"Tudod, mi a pokol? Nem tűz és ördögök... nem az, amit gyerekkorunkban tanultunk! Mi magunk építjük a magunk poklát... még életünkben... ahányszor fájdalmat okozunk... ahányszor szenvedést okozunk!"

(#10883) Qru válasza skitzoo (#10882) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Az már most is van. Méghozzá elég nagy.

#nincsbennetarcsi

(#10884) skitzoo válasza Qru (#10883) üzenetére


skitzoo
senior tag

120 Milliárd körül. Ha jól tudom. :)

"Tudod, mi a pokol? Nem tűz és ördögök... nem az, amit gyerekkorunkban tanultunk! Mi magunk építjük a magunk poklát... még életünkben... ahányszor fájdalmat okozunk... ahányszor szenvedést okozunk!"

(#10885) Jorus válasza skitzoo (#10884) üzenetére


Jorus
nagyúr

23.000 milliárd

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#10886) skitzoo válasza Jorus (#10885) üzenetére


skitzoo
senior tag

Akkor tévedtem. :B

"Tudod, mi a pokol? Nem tűz és ördögök... nem az, amit gyerekkorunkban tanultunk! Mi magunk építjük a magunk poklát... még életünkben... ahányszor fájdalmat okozunk... ahányszor szenvedést okozunk!"

(#10887) Integra


Integra
titán

Srácok, keresek egy t-home adsl szerelőt privátban Budapest környékére, melyik topicba írjam, hogy sikerüljön valakit találni aki kijön és segítene megtalálni a hibát?
Előre is köszönöm!

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#10888) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Sziasztok,

Valaki tud segíteni biztos, normális macska befogadásban,hogy hová kéne fordulni? Noé és társai kiestek, cica stop van. Cégünk hátsó udvarán pénteken vettünk észre két kiscicát, akkor még itt volt az anyjuk mellettük. Gondoltuk, hogy elviszi őket innen .De hétfőn már a teraszon voltak és anya nélkül, csipásan és az egyik elég rossz állapotban van.
No, ez egy munkahely, ahol ráadásul mind férfiak dolgoznak, nem nagyon tudunk velük mit csinálni.
Egy helyről kaptunk választ, hogy vegyünk nekik kecsketejet és simogassuk a pocijukat.... :W Basszus, max egy ember van itt normál esetben, az is napközben a boltban, ha az macskákat istápolna, úgy kirúgnák, mint a macsát szarni.

Na, most itt van ez a két szerencsétlen, beletettem dobozba, takaróra. Ha valaki tudna valamit kezdeni vagy értelmes tanácsot adni, akkor annak tudnék örülni. Itten kép csórikáimról.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#10889) PC4200


PC4200
tag

Üdv!
Van a halálos iram valamelyik részébe a skyline és van benne egy co2 purge kit. amit gombnyomásra lehet füstöltetni :D Olyat hol lehet kapni magyarba? vagy mi annak a magyar neve?
Üdv!
erre gondolok

[ Szerkesztve ]

CSAK a puffin :)

(#10890) V.Stryker válasza V.Stryker (#10888) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Meglett a vállakozó. Holnap jön...Fehérvárról...

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#10891) krizmo_ válasza V.Stryker (#10890) üzenetére


krizmo_
addikt

Találtál a kiscicáknak gazdát?

(#10892) EmberXY válasza skitzoo (#10886) üzenetére


EmberXY
addikt

Nem tévedtél olyan nagyot, ha minden állampolgár befizetne kb 2,3 milliót, már rögtön le is lenne dolgozva. :DDD
Külkereskedelem nélkül egyébként nem nagyon tudnánk mit kezdeni, pl az orosz gáz nélkül elég nehéz lenne fűteni télen a városokban, nem beszélve a kőolajról, ami nélkül kocsikázni lenne nehéz, stb.

Up the Irons!

(#10893) razorbenke92 válasza PC4200 (#10889) üzenetére

Nem tudom, hogy ilyet hol lehet kapni, egy kicsit off is, de ha akarsz hasonló látványt, akkor tehetsz egy befecskendezőt a kipufogódob elé, amivel kis mennyiségű glikolt (ablakmosó) porlasztasz be.

Védett autóknak csinálnak ilyet, hogyha tűzpárbajba keveredik a gépjármű, akkor ködöt tudjanak tenni mögé az üldözőknek.

Mások számára a kondi fáradós, nekem farad-os...

(#10894) V.Stryker válasza krizmo_ (#10891) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Szia,

Igen, valami állatvédő szervezet feltette a facebookra, aztán most valaki kontjára beadtam őket egy állatdokihoz, holnap meg jönnek értük. Bár sajnos az egyik életéért küzdenek...

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#10895) krizmo_ válasza V.Stryker (#10894) üzenetére


krizmo_
addikt

Üdv,

Örülök neki, hogy sikerrel jártál, ezek a cicák még nagyon picik, úgy kell őket cucliztatni vagy egy szoptató anyához betenni. Lehet az anyukájukkal történt valami, mert nem szokták így elhagyni a kicsinyüket.
Remélem megmaradnak, nagyon szép dolog tőled, amit tettél, több ilyen emberre lenne szükség!

(#10896) V.Stryker válasza krizmo_ (#10895) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Áh, lehet előbb kellett volna reagálni. Pénteken találtam meg őket, de akkor az anyjuk is ott volt ,ahogy hátranéztem. Gondoltam,hogy ez így nem a legjobb, de úgy voltam vele, hogy a természet rendje az, hogy az anyjuk mellett legyenek, rendezni szokták őket.
Aztán hétfőn jövök be és mindkét kicsi a cég teraszán, ahol bejövünk, mivel a fekete már nem nagyon mozgott, így gondolom az anyja hozta oda. Már gondoltam arra is,hogy segítségképpen direkt oda tette. Aztán mivel péntek óta rosszabbodott az állapotuk, akkor már gondoltam,hogy hiába jár ide az anyjuk, jóbb nem lesz a helyzetük. Így muszáj voltam a munka mellett kicsit foglalkozni a dologgal. Írtam pár helyre, felhívtam egy pár menhelyet meg ilyeneket. MIndehol elutasítottak,hogy tele vannak. Aztán a cicamentő angyalok néven futó csapat kitette a facebookra és onnantól már jobb lett a helyzet. Ketten is hívtak. A komolyabb mondta,hgoy holnap tud jönni, mert fehérvári. MOndom oké, de azért ide orvos kéne szerintem. Aztán lebeszélték újpesten egy Mancs korházzal, hogy vegyék át őket éjszakára, lássák el. Még fuvart is akartak kérni a facebookon, mert valahonnan azt vették, hogy nem tudom elvinni őket...mondjuk pont kellett volna vigyáznom a gyerekre, de aztán a feleségem lemondta a mai edzést és munka után visszamentem értük, elvittük, de sajnos elég kevés az esélye a feketének. Azért azt jó volt látni, hogy tényleg mindent próbálnak megtenni, hogy megmaradjon.

Na, de hát sok sikert nekik. Ha másra nem is, arra jók ezek a dolgok,hgoy mikor valamin eszi magát az ember , akkor kicsit rájöjjön, hogy másnak még ennyi se adatik meg az életben.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#10897) concret_hp válasza EmberXY (#10892) üzenetére


concret_hp
addikt

viszont egy csomó audimotorunk lenne pl :DDD

teljesen értelmezhetetlen már az hogy külgazdaság nélkül mi lenne. max az, hogy éhenhalnánk-e, arra meg valószínűleg nem a válasz :)

vagy fullba vagy sehogy :D

(#10898) PC4200


PC4200
tag

nekem csak ez kellene.
annyi a lényeg hogy egy palackba töltenék olyan anyagot amit ha megnyitok akkor füstöl ahhoz tennék egy kapcsolót amit bentről tudnék szabályozni azt egy csövön kivezetném a kocsi elejébe és ennyi is lenne :D

CSAK a puffin :)

(#10899) PC4200 válasza razorbenke92 (#10893) üzenetére


PC4200
tag

Vagy esetleg paintball co2 tartály???

CSAK a puffin :)

(#10900) Rivaul válasza PC4200 (#10899) üzenetére


Rivaul
addikt

Sztem a házi barkács gányolós, topicosok tudnak valamit ajánlani, elég sok oda nem illő betegségről van fogalmuk :D

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Azonnali fáradt gőzös kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.