Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Azonnali fáradt gőzös kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#10151) Rivaul válasza pocokxx (#10150) üzenetére


Rivaul
addikt

Köszönöm, benézek oda majd egy képpel az érintett területről. Thx mindkettőtöknek.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#10152) Qru válasza Rivaul (#10149) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Hohó, ha utca fronti akkor viszont nem ilyen egyszerű a helyzet!

#nincsbennetarcsi

(#10153) philoxenia válasza Rivaul (#10149) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Helyi rendelettől függ, nincs országos szabály, az Önkormányzat építési osztályán érdeklődj!

Qru: Mondjuk kocsibeálló kapu sanszosan az utca felé kell, ritka, hogy valaki a saját portája és a szomszédé közé csináljon... :D

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#10154) Qru válasza philoxenia (#10153) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Nálunk volt erre példa. :K Telekszomszéd kertjében bérelt kocsibeállót és vágott egy átjárót...

#nincsbennetarcsi

(#10155) james001


james001
veterán

Sziasztok nem találtam nagyon ilyesmi topikot,meg a kérdésemmel kapcsolatban a google se segített igazán,úgyhogy gondoltam felteszem itt,hátha. :)
Szóval vannak anyámról rám maradt ásványok (achát,jadeit meg hasonlók),ezeket valahol el tudnám adni,tudtok ilyen boltot BP-n? Meg megéri ezeket mondjuk aprós oldalakra felrakni? Nem tudom az értékük mennyi lehet,ezért lenne jó egy bolt ahol legalább csak megmondanák mennyit érhetnek.

https://psnprofiles.com/kazama001

(#10156) Vakegérke válasza james001 (#10155) üzenetére


Vakegérke
veterán

Itt egy pár bolt, bizonyára van köztük olyan is, amelyik akár meg is veszi őket tőled. Talán pont ez. Egy telefont megér a dolog.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#10157) james001 válasza Vakegérke (#10156) üzenetére


james001
veterán

Köszi,holnap felcsörgöm őket hátha rájuk tudom sózni az ásványokat,úgyis csak a port fogják :D

https://psnprofiles.com/kazama001

(#10158) Vakegérke válasza james001 (#10157) üzenetére


Vakegérke
veterán

Sokan megőrülnek az ilyesmiért, szerintem sikerrel fogsz járni. Így legyen. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#10159) Jorus


Jorus
nagyúr

Kolléganőm műholdas Digit köttetett be a házába, van két tv-je, de nem szeretne kábeleket látni. Van arra megoldás, hogy a műholdvevős dobozkától valahogy - vezeték nélkül - el lehessen juttatni a digitális HD jelet a két tv-jéhez?

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#10160) philoxenia válasza Jorus (#10159) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Szerintem aránytalanul drága, a kábelt elrejteni sokkal olcsóbb. A dobozkán amúgy mit értesz? A beltérit, vagy a vevőfejet az antennán?
Ez nem annyira drága de csúnyább mint a kábel és a minőséggel is gondok lehetnek szvsz.... Egy leírás:[link]

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#10161) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Ismertek valami weboldalt, ahol egyedi baseballsapkákat lehet készíttetni?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#10162) Met válasza Bjørgersson (#10161) üzenetére


Met
nagyúr

1 db-ot?

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#10163) Bjørgersson válasza Met (#10162) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Max kettőt. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#10164) Met válasza Bjørgersson (#10163) üzenetére


Met
nagyúr

És mit jelent az hogy egyedi?
Mert 1-2 logot felrakni rá hímzéssel vagy szitázással megoldható de egyedi panel, sild színeket felejtsd el.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#10165) Bjørgersson válasza Met (#10164) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ilyesmi logót szeretnék mindkettőnek az elejére a simléder fölé hímeztetni. Vagyis gondolom a hímzés szebb és strapabíróbb is.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#10166) Met válasza Bjørgersson (#10165) üzenetére


Met
nagyúr

Szebb és strapabíróbb de ennél a logónál a szitázás jobb lenne.
A hímzésről azt kell tudni hogy minél nagyobb annál szebb, kb. 5 cm magas logot szoktak előre hímezni, ez abban a méretben nem lenne szép.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#10167) Bjørgersson válasza Met (#10166) üzenetére


Bjørgersson
félisten

És mondjuk egy 10 centis már nem férne rá a sapkára?
Vagy ritka az akkora hímzés?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#10168) Met válasza Bjørgersson (#10167) üzenetére


Met
nagyúr

Szerintem nincs olyan magas a sapka eleje.
De abból a magasságból még le kell venni a keretet mert a hímzéshez ki kell feszíteni az anyagot, és ugye a tű sem tud teljesen a keret széléhez menni.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#10169) Bjørgersson válasza Met (#10168) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Értelek, köszönöm az infót! :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#10170) unravel


unravel
őstag

Üdv

Köztudott, hogy a pankrációban minden jól begyakorolt ütést csak eljátszanak. Gyakorlatilag minden meccs egy szinházi darab.
A kérdésem: hogyan döntik el ki nyerje meg az övet?

¯\_(ツ)_/¯

(#10171) Met válasza unravel (#10170) üzenetére


Met
nagyúr

Ez így nem teljesen igaz, inkább a kaszkadőrökhöz hasonlítanak, próbálnak úgy verekedni hogy valóságosnak hasson, van amit el lehet játszani (pofonok, rúgások) és van amit nem (chokeslam, Batistabomb).
Amit a ringben látsz az mögött rengeteg gyakorlás van. a megjátszás ellenére is vannak sérülések elég gyakran.

Az hogy éppen ki nyer nagyrészt a sztori írókon múlik ők írják a feudokat (ki kivel és hogyan kerül viszályba amit aztán egy nagy gálán rendeznek le) aszerint hogy mi jobb az üzletnek (sajnos csak szerintük)

[ Szerkesztve ]

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#10172) EmberXY válasza unravel (#10170) üzenetére


EmberXY
addikt

Valószínűleg minden előre el van döntve. (link)

Up the Irons!

(#10173) FehérHolló válasza EmberXY (#10172) üzenetére


FehérHolló
veterán

Isten a földön jár!
A predesztináció valósággá lett!

Így Húsvét ünnepén.

Skynet is real. It's called Google.

(#10174) EmberXY válasza FehérHolló (#10173) üzenetére


EmberXY
addikt

Valóság volt az eddig is minden területen, de ami dönt, azt pénznek hívják. A pankrációban legalább nincs utólag bundabotrány, maximum egy jó kis "tömegverekedés"... :DDD

Up the Irons!

(#10175) Jorus válasza philoxenia (#10160) üzenetére


Jorus
nagyúr

Az neki nem számít drágának, a kábelt meg nem lehet elrejteni, mert nagyon modern háza van látványbeton meg acél gerendák meg üvegtégla, szal nincs hol kábelt vinni. Szal ez okés lehet? A lényeg, hogy átvigye a HD jelet, én meg évek óta nem nézek tévét, gőzöm sincs a dologhoz, de engem kért meg, hogy nézzek vmit, mert digitális jelek, akkor az ájtí...

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#10176) Rivaul


Rivaul
addikt

Akku savat mivel tudom közömbösíteni? Ráfolyt a fémre s olyan mint ha tiszta hó lenne az egész. Már 1x lecsiszoltam nagyjából de hamar "bepelyhesedett" újra. Valami átlag itthoni szer jó lenne.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#10177) Jorus válasza Rivaul (#10176) üzenetére


Jorus
nagyúr

Ecet is jó, vagy szódabikarbóna és víz.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#10178) FehérHolló válasza Jorus (#10177) üzenetére


FehérHolló
veterán

Ecet pont nem jó. Alapban szappan és bő víz. De már valószínűleg késő, és valami védőréteget megevett, azért "pelyhesedik" újra a levegőtől is.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#10179) Rivaul


Rivaul
addikt

Gondoltam rámegyek holnap flexel, felcsiszolom, lemosom valamivel, utána van itthon alvázvédő s azzal lefújom. Ehhez kellene a mosó adalék.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#10180) Rico83 válasza Rivaul (#10179) üzenetére


Rico83
tag

Kérlek szépen, sima coca colával próbáld meg.Van benne pici foszforsav a szénsav mellett, szerintem jó lesz.
Ha száradás után ragad, csak töröld át nedves ruhával.

Mivel a piros tablettákat is vényre adják már...így Neo-ra sem számíthatunk!

(#10181) FehérHolló válasza Rico83 (#10180) üzenetére


FehérHolló
veterán

savazzuk csak tovább, menjen rá a szerves sav + foszforsav kombó a beszerezhető legolcsóbb vízkőoldó formájában.
biztos használ neki, ha tovább szeretgeti az ember azt a fémet, amit már szétmaratott.
egyszer élünk.

esetleg tudom még ajánlani a királyvizet, annál agresszívebbet úgysem talál a piacon. utána talán új alvázat is szerezhet a bontóból. mellékhatásként újra lehet regisztrálni a személygépjárművet, azt magyarázza majd ki Árpi.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#10182) Rivaul válasza FehérHolló (#10181) üzenetére


Rivaul
addikt

Ki szedtem a tálcát a kocsiból így az alváz marad. Azt most már tudjuk mi az ami nem jó azt viszont még mindig nem tudom hogy mi az ami igen. :U Szappanos víz megfelelő lesz mert azt említetted elsőre?

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#10183) philoxenia válasza Rivaul (#10182) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Legegyszerűbb a szódabikarbóna, az még ártani biztos nem árt. Amúgy lúgok kellenek a semlegesítésre, de nagyon erőset nem érdemes használni, esetleg fahamu vizes oldata szvsz. [link]

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#10184) Rivaul válasza philoxenia (#10183) üzenetére


Rivaul
addikt

Erre voltam kíváncsi, köszönöm :K

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#10185) philoxenia válasza Rivaul (#10184) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Bármilyen lúgos oldatot használsz, azt is öblítsd le, a festés előtt meg a festék oldására alkalmas hígítós ruhával töröld át a felületet, ne maradjon semmilyen vegyszer a festék alatt.
Szívesen. :)

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#10186) FehérHolló válasza Rivaul (#10182) üzenetére


FehérHolló
veterán

valószínűleg újra kell pakolni rá a korróziógátló bevonatot.

Skynet is real. It's called Google.

(#10187) Rivaul válasza philoxenia (#10185) üzenetére


Rivaul
addikt

Értem s újfent köszönöm mindenkinek. Van itthon szórókittes alvázvédőm, azzal fogom újrafújni.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#10188) FehérHolló válasza FehérHolló (#10186) üzenetére


FehérHolló
veterán

ezzel azt szerettem volna kifejezni, hogy nem ártana az eredeti védőréteghez nagyon hasonló anyagot felvinni rá, és nem valami random bolti sprét. szerk.: hajrá

Szappan szerény véleményem szerint azért jobb a szódabikarbónánál, mert kényelmesebben lehet hígítani. Egyébként bármilyen gyenge lúg megteszi.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#10189) Rivaul válasza FehérHolló (#10188) üzenetére


Rivaul
addikt

Gyárilag fekete festés volt rajta. Az alvázvédőt használtam már korábban az autón, cirka 3 éve meg se moccant róla, elvileg pont az erős behatások elleni védelem a dolga. Próba szerencse :K

Szerk: OK OK :D

[ Szerkesztve ]

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#10190) tonyrulez


tonyrulez
őstag

Laptopra betekintésvédő fóliát hol lehet venni? Mindenhol azt írják hogy már nem kapható. Esetleg ennek mi az angol megfelelője, hogy külföldi oldalakon is rákereshessek?

4 8 15 16 23 42

(#10191) Jorus válasza tonyrulez (#10190) üzenetére


Jorus
nagyúr

Privacy Filter a neve.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#10192) FehérHolló válasza tonyrulez (#10190) üzenetére


FehérHolló
veterán

szurok pitch

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#10193) tonyrulez válasza Jorus (#10191) üzenetére


tonyrulez
őstag

köszi :R

4 8 15 16 23 42

(#10194) Rico83


Rico83
tag

Hogy tudnám beállítani a 19 colos monitoromat (tft) arra, hogy a játékok ne 16:9-ben menjenek hanem teljes képernyőn(4:3)?
Powerstrippel próbálkozom, de a speciális időzítési beállításokat nem tudom használni.
Ötlet?

Mivel a piros tablettákat is vényre adják már...így Neo-ra sem számíthatunk!

(#10195) Vakegérke válasza Rico83 (#10194) üzenetére


Vakegérke
veterán

A játék beállításainál kell, hogy szerepeljen a képernyő (display) felbontás is. Ott kikeresed a neked megfelelőt.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#10196) Rico83 válasza Vakegérke (#10195) üzenetére


Rico83
tag

Ezeken már mind túlvagyok.A jó öreg Ubisoft némelyik játéka, teszem azt most éppen a G.R. Future Soldier, nem támogatja a 4:3-as képarányt, engem meg halálra idegesít a két fekete csík :B .
A vicces az hogy tönkrement sógornőmék 16:9-es monitorát mérgemben megjavítottam, de azon is ott voltak a csíkok :W ...

Mivel a piros tablettákat is vényre adják már...így Neo-ra sem számíthatunk!

(#10197) Bjørgersson válasza Met (#10168) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ilyen hálós baseball sapkát hol érdemes keresni? Teljesen feketére lenne szükségem, meg valami jó minőségre, nem szeretném, hogy pár hónap után elkezdjen bomlani, foszlani, stb. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#10198) philoxenia válasza Bjørgersson (#10197) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

[link]

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#10199) Bjørgersson válasza philoxenia (#10198) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Köszönöm, de teljesen csupaszra lenne szükségem, saját mintát szeretnék majd rá.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#10200) philoxenia válasza Bjørgersson (#10199) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

A csupaszok olcsók, szerintem nem túl tartósak lehetnek... [link]

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Azonnali fáradt gőzös kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.