Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Azonnali fáradt gőzös kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#11351) concret_hp válasza mefistofeles (#11350) üzenetére


concret_hp
addikt

mert az egy sima szivacs amit méretre akar csináltatni, a matrac meg nem :)

vagy fullba vagy sehogy :D

(#11352) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Szóval auchan/tesco meg ilyen helyeken lehet kapni sima szivacsokat, amik aztán nyugodtan levághatóak otthon?

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#11353) mefistofeles válasza concret_hp (#11351) üzenetére

Az oké de akkor is fura, hogy drágább a standard méret.....

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#11354) Rivaul válasza Zirowe (#11352) üzenetére


Rivaul
addikt

Ott biztos vannak de a múltkor mikor néztem a gyereknek akkor kb olyan áron volt mint az ikea, asko hasonló szivacsai. Aprós oldalakon néznék még hátha.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#11355) rii


rii
nagyúr

Csemege feszt néven gitűros erősítős szart rendeztek, munkaidőben, a munkahelyem albakától 2 méterre

krva hangosak

lehet valahol panaszt tenni?

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#11356) rii válasza rii (#11355) üzenetére


rii
nagyúr

egyszerűen szétb.sz az ideg ... nem tudok a munkámra figyelni .....

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#11357) Rivaul válasza rii (#11355) üzenetére


Rivaul
addikt

Valószínű van rá engedélyük s csendháborítás meg mint olyan már nincs, így élvezd a ritmust. Ha nem élvezed akkor is van, úgy hogy... :U

[ Szerkesztve ]

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#11358) rii válasza Rivaul (#11357) üzenetére


rii
nagyúr

nem velük van bajom, hanem pont azzal aki ezt endegélyezte

hova telefonáljak vagy kinek? III ker. Kolosy tér,

egyáltalán mint magánszemély tehetek hivatalos panaszt?

[ Szerkesztve ]

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#11359) fess válasza mefistofeles (#11350) üzenetére


fess
őstag

A kókuszmatrac nem hideg a gyereknek? mintha valami olyasmit hallottam volna,hogy azt nem szoktak kisgyerkőc alá rakni

(#11360) mefistofeles válasza fess (#11359) üzenetére

Gyakorlatilag mindenhol azt ajánlják és nálunk be is vált. Egészséges, nem vetemedik, nem túl puha, szóval jó!

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#11361) EmberXY válasza rii (#11358) üzenetére


EmberXY
addikt

Panaszt? Ez egy hivatalos rendezvény és úgy látom, hogy maga Tarlós az egyik védnöke, úgyhogy maximum a pápához zarándokolhatsz, ha hivatalosan akarnád beszüntetni. :DDD ( link)

[ Szerkesztve ]

Up the Irons!

(#11362) rii válasza EmberXY (#11361) üzenetére


rii
nagyúr

b.sszam.g

)))))-.

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#11363) Rivaul válasza EmberXY (#11361) üzenetére


Rivaul
addikt

Tarlóst zarándokoltatnám el erről a bolygóról :W :W :W

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#11364) Zirowe válasza Rivaul (#11354) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Ikeás helyére jönne díványágyra, mert az ikeás szar és 2db-ből álló volt.

Apró nem jó, mert újat szeretnénk.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#11365) EmberXY válasza rii (#11362) üzenetére


EmberXY
addikt

A plakáton a gitár a hangszedőnél öt, a nyak közepén hét, a nyak végén pedig hat húros. A zenei élmény is ilyen jó a helyszínen?

Rivaul: nem helyeslek, mert az már politika téma lenne. :DDD

Up the Irons!

(#11366) philoxenia válasza Zirowe (#11364) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Ezt próbáltad már?

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#11367) Zirowe válasza philoxenia (#11366) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Ezt már láttam, viszont nem írja a keménységét, tuti, hogy a legpuhábbat adja ennyiért.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#11368) Bjørgersson válasza EmberXY (#11365) üzenetére


Bjørgersson
félisten

A két szélső szerintem a nyak szélei lennének, de akkor sem stimmel, az öt majd négy húr. :DDD

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#11369) EmberXY válasza Bjørgersson (#11368) üzenetére


EmberXY
addikt

A végén még kiderül, hogy valami spéci basszusgitár. :D

Up the Irons!

(#11370) Bjørgersson válasza EmberXY (#11369) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Szólógitárnak álcázva. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#11371) EmberXY válasza Bjørgersson (#11370) üzenetére


EmberXY
addikt

4 húros szólógitár? :DDD

Up the Irons!

(#11372) Bjørgersson válasza EmberXY (#11371) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Miért, nem úgy játszik rajta a fickó? :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#11373) unravel


unravel
őstag

Heló

OTPből német bankba utalni forintból euróba milyen járulékok vannak? Konkrétan 12 eurót szeretnék egy német számlára tenni, lehet tudni pontosan hány forintba fog kerülni?

¯\_(ツ)_/¯

(#11374) Phvhun


Phvhun
őstag

Ha van egy halom random de valamilyen szinten értékes cuccom ami már nem kell ilyen 1k-5k árfekvésben, akkor van valami megoldás arra hogy be tudjam dobálni az egészet egy dobozba, elvihessem valahova, ahol ránéznek és megveszik?

(#11375) föccer válasza Phvhun (#11374) üzenetére


föccer
nagyúr

Terítsd ki, fotózd le és rakd fel HA-ra. Jobban nem tudok. :)

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#11376) Phvhun válasza föccer (#11375) üzenetére


Phvhun
őstag

Ez nem jó mert épp hogy időt akarok spórolni, ha meg ide feltolom egyesével akarják elviszegetni őket és nem fogok párezres tételekkel oda vissza rohangálni a városban.

Plusz van egy pár cucc ami nem is infós cucc hanem elektrós, vagy bicós, pl DH kormány.

(#11377) föccer válasza Phvhun (#11376) üzenetére


föccer
nagyúr

Egyszerre, az egészet, egyben elvihetőként.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#11378) concret_hp válasza Phvhun (#11376) üzenetére


concret_hp
addikt

olcsón adod és kiírod, hoyg nem viszed el sehova?

vagy fullba vagy sehogy :D

(#11379) Phvhun


Phvhun
őstag

Ejj, valahogy mindenképp kompromisszumot kell kötnöm ugy tünik.

(#11380) Rivaul válasza Phvhun (#11379) üzenetére


Rivaul
addikt

Másikba is ment válasz, úgy is eljárhatsz.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#11381) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Sziasztok,

A "naturista kemping" mit jelent? Ugye nem nudistát? :U - Jah, de. :W

[ Szerkesztve ]

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#11382) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Lejárt személyigazolványt mennyire ajánlott, kötelező megújítani, amikor van mellette érvényes diákigazolványom és jogosítványom is?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#11383) sgergi válasza Bjørgersson (#11382) üzenetére


sgergi
veterán

A diák már egy ideje nem alkalmas személyazonosításra. A jogsi megfelelő.
A személyi tudtommal nem kötelező (ha van más iratod), viszont bizonyos szolgáltatásokat nem tudsz igénybe venni nélküle, amihez kellene a személyinek a száma. Illetve tudtommal külföldre sem jó a jogsi.

(#11384) razorbenke92 válasza sgergi (#11383) üzenetére

Ha külföldre utazol, és utazhatsz személyivel/jogsival, akkor ott azonosíthatod is vele magadat. (Még akkor is, ha sok országban a rendőrök szeretnek akadékoskodni miatta)

Mások számára a kondi fáradós, nekem farad-os...

(#11385) EmberXY válasza Bjørgersson (#11382) üzenetére


EmberXY
addikt

Ez alapján nem (frissebbet nem találtam), elvileg a lehetséges igazolványok bármelyikével igazolhatod magad, de lehet olyan szitu, amikor a személyi kéne...
Hát én mindenképp meghosszabbítanám...

Up the Irons!

(#11386) Jorus válasza Bjørgersson (#11382) üzenetére


Jorus
nagyúr

Itthon elég a jogsi+lakcímkártya pl., külföldre meg az útlevél.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#11387) Rivaul válasza Bjørgersson (#11382) üzenetére


Rivaul
addikt

Nekem adás vételhez, ügyvédi ingatlanhoz, orvoshoz stb-hez se kérték. Jogsi meg lakcím azt annyi. Kb 5 éve nincs személyim.


krizmo_

Ez így nem igaz. Mint ahogy most írtam sehol nem volt még akadály, pedig elég sok mindent kellett nélküle csinálnom. (úgy is házasodtam anno).
Fizetni se kell többet ha megvárja az előző lejártát mert akkor ingyenes lesz.

[ Szerkesztve ]

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#11388) krizmo_ válasza Bjørgersson (#11382) üzenetére


krizmo_
addikt

Abból a szempontból ajánlott, hogy sok helyen azt kérik, plusz ugye rá kell fizetned többet, mintha időben megcsináltattad volna.

Szerk.:
Én nem várnék vele, megcsináltatnám a helyedben, mondjuk én nem is szeretek semmi ilyennek elcsúszni, vagy nem megcsináltatni időben...

[ Szerkesztve ]

(#11389) Vakegérke válasza Bjørgersson (#11382) üzenetére


Vakegérke
veterán

1.500 Forintot nem ér meg a nyugalmad?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#11390) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Fú de sokan írtatok ilyen rövid idő alatt. :D

(#11383) sgergi: Pedig azt hittem ez az újfajta, felsőoktatásbeli igazolvány még alkalmasabb azonosításra, mint a régi.

(#11384) razorbenke92: Külföldi utazás valószínűleg jó pár évig még nem fog gondot okozni.

(#11385) EmberXY: Postán voltam, de rendes volt a hölgy, mert mondta, hogy őt nem érdekli, elfogadja így is, csak szólt, hogy lejárt és máshol lehet már bele fognak kötni.

(#11386) Jorus: Köszi!

(#11387) Rivaul: Tökmindegy igazából, nem az zavar, hogy fizetni kell érte pár ezer forintot, hanem, hogy egy fél nap elmegy vele a rohadás okmányiroda miatt.

(#11388) krizmo_: Lehet rászánok majd valamikor egy napot, de eddig az utóbbi egy-két évben most volt rá először szükségem, amikor már két hónapja le van járva.

(#11389) Vakegérke: Most is nyugodt vagyok, egyáltalán nem érdekel, hogy lejárt, csak gondoltam megkérdem, nehogy bajom legyen belőle a későbbiekben.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#11391) Qru válasza Bjørgersson (#11390) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Kérj időpontot a motkányirodába és akkor max fél óra alatt végzel.

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#11392) Bjørgersson válasza Qru (#11391) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ó, itt Derecskén szerintem még időpontot sem lehet kérni, annyira elmaradott gyökér itt mindenki.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#11393) krizmo_ válasza Rivaul (#11387) üzenetére


krizmo_
addikt

Szerencséd volt, de nem ez az általános.
Nekem pl. még ahhoz is kérték, hogy egy ajánlott levet átvegyek a postán. Vannak olyanok akik eleve ragaszkodnak hozzá, mert az van rögzítve, hogy lakcímkártya és személyi kell, és nekik is az kell...jogosan...persze...
Most is kell, mert lakcímkártyát csináltatok.
Amúgy, ismerek olyanokat akik csúsztak vele és, mindenkinek rá kellett fizetni...ez a szabályszerű, miért ne kéne?

Kovy29
Jól teszed, jobb az, ha megvan.

[ Szerkesztve ]

(#11394) Dr. Oid


Dr. Oid
aktív tag

sziasztok, dilemma gyötör, segítsetek, legyetek szívesek :) feladtam egy hirdetést, amire minimális különbséggel két kolléga is írt, az első kicsit alkudni akar, a második vinné listaáron.
ilyenkor mi itt a kialakult gyakorlat, a gyorsaság vagy az ajánlat dönt? esetleg ne foglalkozzak semmivel, adjam, akinek akarom?
köszi a véleményeket!

(#11395) Reno7


Reno7
senior tag

Valaki betudná linkelni azt a ph!-s cikket amiben azt taglalják hogy miért van kevés AMD-s laptop?(úgy rémlik ph!-s, de nem találom)

My SHAMAN is so overpowerd, I once cast a frostshock in Summerspring, now its called Winterspring.

(#11396) V.Stryker válasza Dr. Oid (#11394) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

HÁt az elsőnek írónak van elsőbbsége nálam, viszont ilyen helyzetben meg mondom neki, hogy van aki fix áron vinné. Ha megadja, akkor ő viheti. Ha nem adja, akkor a másik. Az esély meg lett neki adva. :)

Reno7: Ezt tényleg magyarázni kell? :DDD

[ Szerkesztve ]

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#11397) Aaron14


Aaron14
őstag

Sziasztok!

Egy barátomnak feltöltöttem a Google Drive fiókjába majdnem 5000 fényképet, hogy ne a laptopomon foglalja a helyet. Kérdésem az, hogy letörölhetem-e annak a mappának a tartalmát (amit a Drive hozott létre) anélkül, hogy a Drive-ból törlődne?!

Sony KD-55XF9005 - MacBook Pro M1 Pro 14” - iPhone 15 Pro 128GB

(#11398) Rivaul válasza Dr. Oid (#11394) üzenetére


Rivaul
addikt

Azonos ár esetén az elsőnek szoktam adni. És persze akkor is ha már "szóban" megegyeztünk de közbe jött jobb ajánlat. Viszont ha még nincs lefixálva a dolog akkor a beszélgetés közepette is simán közlöm hogy érkezett megfelelőbb ajánlat. Innentől az elsőnek joga van eldönteni hogy ő is tartja a tétet vagy inkább keres tovább.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#11399) föccer


föccer
nagyúr

Helló!

Homályosak az emlékeim, ezért segítséget kérek. Ha jól emlékszem, akkor Tiszafüreden, vagy Poroszlón van egy olyan, rövid tanösvény, ami egy pici szigetecskén vezet végig, aminek az egyik fele egy vékony kis félszigetecskére épített kilátó, a másik része pediglen egy a szigeten lévő belső tóhoz vezet, ahol csónakázni lehet.

Na ezt a helyet keresem. Ha tudtok segíteni, azt köszönöm. :R

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#11400) neduddki válasza föccer (#11399) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

az okucentrum honlapjan megtenasz mindet

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Azonnali fáradt gőzös kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.