Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:04:18

LOGOUT.hu

Mielőtt hozzászólásban feltennéd a kérdésed kérlek olvasd el a téma összefoglalót vagy használd a keresőt. Az esetek döntő többségében megtalálható a válasz! Kérlek itt töltsétek ki ezt az [EXCEL] táblázatot értelemszerűen, hogy lássuk kinek, milyen driverrel, monitorral, kártyával, hogyan működik a VRAM órajel visszavétel, illetve itt írhatjátok az esetleges problémákat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8050) Chaser válasza Televan74 (#8048) üzenetére


Chaser
titán

nyilván, de elvileg jó hűtésű, driverek is egyre jobbak
ez a 14 napos dolog a legjobb, ha ez nem lenne nem rizikóztam volna meg sem az 5500 xt-t, sem az 5600-ot :) személy szerint épp elég pénzt hagytam ufóéknál, ha esetleg ez visszamegy nem rokkannak bele - főleg h most is drágábban akarják adni a felbontottat játék nélkül, mint az újat játékkal :d -, de lehet csak simán eladom, majd kitörpölöm, nem akarok vga-t cserélgetni legalább két évig, végre nincs cw sem
komplett gépbe simán elsózza a boltok 99%-a a visszavitt alkatrészt - sajnos -, szóval nem vágnak eret, oledet sem vettem volna ha nincs ott a lehetőség h visszavigyem ha úgy érzem fölös pénzkidobás volt

szacsa33
ezt zafírnál szépen megoldották, elvileg az origi silent és performance bios ugyanaz volt, flash után nem tudom, elég silent &performance ez a mostani :d

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.