Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:04:18

LOGOUT.hu

Mielőtt hozzászólásban feltennéd a kérdésed kérlek olvasd el a téma összefoglalót vagy használd a keresőt. Az esetek döntő többségében megtalálható a válasz! Kérlek itt töltsétek ki ezt az [EXCEL] táblázatot értelemszerűen, hogy lássuk kinek, milyen driverrel, monitorral, kártyával, hogyan működik a VRAM órajel visszavétel, illetve itt írhatjátok az esetleges problémákat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8851) Chaser válasza arnoldito (#8849) üzenetére


Chaser
titán

nettó tömeg érdekel :R az evga dobozában sem volt semmi, de dobozzal majdnem 2kg

ΞΔGLΞ
ilyen mocsok az epöl' ( :
se és non-se elvileg ugyanaz a fentbbi minimál oc-től eltekintve, tehát a normál sem lesz hangosabb/rosszabb hűtésű, az a hatalmas gyári tuning meg halottnak a csók, egy ft felárat nem ér

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#8852) Chaser


Chaser
titán

mpt úgy néz ki nem működik 5600 xt-nél, leírtaknak megfelelően csináltam mindent, de nem írja át a határértékeket adrenalinban vagy after burnerben

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#8853) Nokedli92


Nokedli92
aktív tag

Hát srácok nem jártam sikerrel videokártya terén, nem javították/cserélték garanciában. Az alábbi választ kaptam:

„A termék a gyári specifikációk szerint működik. A gyártói leírás szerint a hot spoton mért hőmérséklet meghaladhatja a 110 fokot is. Ez a kártya legmelegebb pontján mért hőmérséklet GPU Temperature az átlag hőmérséklet. A kártya teljesítményét és időtartamat a gyártó szerint nem befolyásolja."

Majd meglátjuk nyáron. Mindenesetre a hideg időszakokban a szobában nem ment a radiátor :D
Gondolkozok rajta hogy szétkapom, újrapasztázom, de garivesztés miatt nem akarom ezt megkockáztatni. Sajnos nem tudom mi lenne a megfelelő megoldás. Mindenesetre azért örülök hogy megoszthattam az élményeim a kártyával kapcsolatban. :K

Üdv, Csaba

(#8854) Chaser válasza Nokedli92 (#8853) üzenetére


Chaser
titán

írj az msi supportnak

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#8855) Shkiz0 válasza Nokedli92 (#8853) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Kérd meg őket ettől függetlenül, hogy azért pasztázzák újra ők legalább, és így biztosan marad a gari.

[ Szerkesztve ]

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#8856) ΞΔGLΞ válasza Chaser (#8851) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

A két kártya között (sima és SE) 10 ezer forint különbség volt/van. Szerinted 180 ezer körül számít 10 ezer forint?

(#8857) Shkiz0 válasza ΞΔGLΞ (#8856) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Nem.

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#8858) Chaser válasza ΞΔGLΞ (#8856) üzenetére


Chaser
titán

a semmiért nálam mindenképp igen :) de nyilván te pénzed
ha azért a 10e ft-ért kapok jobb hűtőt oké, ha valami olyan oc-t amit a wattman autoja is kiröhög az nem oké, nálam legalábbis

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#8859) ΞΔGLΞ válasza Chaser (#8858) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Amikor 200 ezer körül költök és a jobbik "csak" 10 ezerrel drágább, akkor azt fogom megvenni, 30-40 ezernél már biztos elfilóztam volna rajta, hogy nem kell, de 10 ezer az lófütty 180 ezerhez. Ezen nem is fogok gondolkozni. Én pénzem persze, emiatt nem is értem, hányszor fogd még felhozni, hogy az a halottnak a csók és különböző dolgokkal alátámasztani, hogy a baromság az OC. Itt is, ahogy írtad a DRP4-nél a szépséget is meg kell fizetni, ezek szerint sapphire-éknél ennyibe kerül a 3 RGB venti és a kis plusz OC. Sok egy külön kiadásért? Nem az.
Túltárgyaltuk. :)

[ Szerkesztve ]

(#8860) Nokedli92 válasza Shkiz0 (#8855) üzenetére


Nokedli92
aktív tag

Remélem együttműködőek lesznek. Kezd elegem lenni hogy mindig belenyúlok a "tutiba"

(#8854) Chaser Hívtam őket, de nem vették fel, később még próbálkozom.

Üdv, Csaba

(#8861) Create. válasza ΞΔGLΞ (#8859) üzenetére


Create.
Topikgazda

Önmagában, ha csak a teljesítményt nézzük nem éri meg. Ha neked szempont a 3rgb venti akkor nyílván neked megéri(ebben az esetben skár többet is megérhet), más esetben viszont csak pénzkidobás.

(#8862) ΞΔGLΞ válasza Create. (#8861) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Te megtudod mondani, hogy 25 óra rendernél, mennyivel előbb végez az SE-vel a 3950X, mint a simával?
Szerintem nem, mert ha ez lesz 5, talán még 10 perc is, tehát több, mint 1 napról van szó, folyamatos működés mellett, nekem már az többet jelent mint a többlet 10 ezer forint. Viszont húzni egyik kártyát sem szeretném, 2 év múlva (szerintem) úgy is kilehelik a lelküket...
Akkor meg az egész hóbelevanc gépestül le lesz cserélve. :) tehát az OC lehet, hogy nektek pici, de 1, vagy több napos melója után meglesz az eredménye is. és sok 5 -10 perc, 4 gépnél, akár 40 perc is lehet 1 nap alatt.
A francot se érdekli az rgb világításos ventije. lényeg, ha probléma lesz vele, nekem a gyártó ne vágja a fejemhez, hogy ez "azétörténtmehúzvavolt"...

Minden kiderül, ha végre munkába állnak majd. Lapozzunk végre. :R

(#8863) ricsip válasza Nokedli92 (#8853) üzenetére


ricsip
addikt

Melyik ez a bolt név szerint, csak hogy felírjam a saját feketelistám népes szereplői közé? Ne félj, senki nem fog agyonlőni, csak mert leírtad a bolt nevét ide...

-

(#8864) Nokedli92 válasza Shkiz0 (#8855) üzenetére


Nokedli92
aktív tag

Azt a választ kaptam hogy garivesztéssel jár, továbbá kizártnak tartják hogy egy új kártyánál a hőátadó réteg el lenne használódva.
De mi az hogy normális 110C??? Visszaviszem nyáron 125C-al és arra is azt mondják majd hogy normális? Lefogadom hogy ilyen "laboratóriumi" körülmények között tesztelik őket..(légkondi, levett oldallap, esetleg nyitott ház.) és akinek nincs otthon légkondi, vagy rajta van a háza oldalán az oldallap? Ez komolyan mondom egy vicc.. Bevizsgálási díj 3.000ft.. hihetetlen..

Közben megtaláltam az AMD hivatalos álláspontját ezzel kapcsolatban:

AMD explained:

"Instead of setting a conservative, ‘worst case’ throttling temperature for the entire die, the Radeon RX 5700 series GPUs will continue to opportunistically and aggressively ramp clocks until any one of the many available sensors hits the ‘hotspot’ or ‘Junction’ temperature of 110 degrees Celsius. Operating at up to 110C Junction Temperature during typical gaming usage is expected and within spec. This enables the Radeon RX 5700 series GPUs to offer much higher performance and clocks out of the box, while maintaining acoustic and reliability targets."

(#8863) ricsip Aqua..

[ Szerkesztve ]

Üdv, Csaba

(#8865) Shkiz0 válasza ΞΔGLΞ (#8862) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

A 2 kártya között nincs akkora órajelbeli különbség, hogy az mérhető időt hozzon neked.
25MHz kb "hibahatáron" belüli órajel.

Nokedli92:
Akkor ez esetben írj az MSi-nek, hogy ez van most mi legyen.
Mert az, hogy ők mit hisznek egy dolog, meg az, hogy attól mert még relatív új a kari nem jelenti azt, hogy nem létezhet gyári hiba...
Nem ismerem az Aqua politikáját, de egy szerviz kizártnak tartom, hogy ne tehetne egy ilyen beavatkozást anélkül, hogy szakszerűen megmaradjon a garancia.
Próbáld meg az MSI-t pofon nem fognak vágni. Csatold szépen a levelezést lefordítva, illetve hőfokokat vagy úgy mindent ami kézzelfogható. Adtam már el jó pár GamingX-et és más is vett már itt rajtam kívülálló forrásból is, és egyértelműen mindenki tudja bizonyítani, hogy ettől sokkal hűvösebbnek kéne lennie. Még egy ligával lentebb focizó Pulse is jobb a te értékeidnél.
Aztán ha az MSi válaszolt még mindig több letehőség van.
1: Ami szerintem legvalószínűbb, az MSI közve fog lépni valamilyen módon. (csere, esetleg kötelezi a boltot, hogy cserélje bár nem tudom disztri e az Aqua)
2: még ha ők is mosnák kezeidet, mindig meglebegtetheted a fogyvédelmet is az Aqua esetén, mert elvégre nem azért vettél egyedi hűtésű kártyát, és nem azért fizettél felárat, hogy egy referencia kártya tulajdonságait kapd felárral.

[ Szerkesztve ]

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#8866) Create. válasza ricsip (#8863) üzenetére


Create.
Topikgazda

Nem a bolt tehet róla. Azt tették, amit kellett ilyen esetben.

(#8867) Create. válasza ΞΔGLΞ (#8862) üzenetére


Create.
Topikgazda

Azt a 25mhz-t 1kattintás behozni (ami ugyanúgy húzás, mind1, hogy te vagy s gyártó rakja rá). Mondom, ha nem vagy belebolondulva a 3rgb-be akkor pénzkidobás. Ha az tetszik akkor nyílván azt kell venni, ezzel nincs is gond, én csak azt mondom, ha a kinézet nem számít, akkor felesleges +10ezret kiadni érte.

[ Szerkesztve ]

(#8868) ΞΔGLΞ válasza Create. (#8867) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Ez majd kiderül több napos render után, amit nyilván Ti nem csináltok, de ha még nem is lenne a végeredményben plusz idő, amit kétlek, komolyan nem mindegy milyen kártyát veszek? 10 ezer forinton rugózni... omg...Hát nem a ti zsebetek bánja. Ez a kártya megtetszett az adatai és a több review alapján is. Pl ez elég részletes https://www.techpowerup.com/review/sapphire-radeon-rx-5700-xt-nitro-special-edition/
és emiatt erre a kártyára esett a választásom.
Igazából nem is tudom, hogy nekem ezt mért kell magyarázkodni itt... O_o

(#8869) Create. válasza ΞΔGLΞ (#8868) üzenetére


Create.
Topikgazda

Engem nem érdekel. De inkább felraknám valamelyik kaszinó játékra, mint így ebbe. Hangsúlyozom, hogy amennyiben nem a kinézet miatt veszed az se-t.

(#8870) ΞΔGLΞ válasza Create. (#8869) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Dehogynem, különben már rég leszálltál volna a témáról. :DDD

(#8871) Chaser válasza ΞΔGLΞ (#8859) üzenetére


Chaser
titán

mondom te pénzed, felőlem égetheted is, nem zavar :) ha neked megérte nekem is, én nem adnék ezért felárat, de az meg én vagyok
ikább' kommentelnéd a krájorig' milyen hangerővel hűvösebb a dark rocknál ( :
____
biost hackelt már valaki? nem fogadja el a gyári rom modot a flash

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#8872) Shkiz0 válasza ΞΔGLΞ (#8870) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Most no offense, de ha "ilyen okos vagy" akkor egyaltalan miert jottel ide tanacsert?
Elmondtuk hogy semmi pluszt nem fog adni +10-ert de h neked az tetszik hidd el nekunk mindegy.
De ezt a stilust nem hiszem, hogy nagyon eroltetni kene.

[ Szerkesztve ]

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#8873) R3laX válasza Nokedli92 (#8864) üzenetére


R3laX
addikt

Hivatalos magyar márkaszerviz? nem tudom működnek e még. [link]

Szerk.: ja, most látom. Külön alkatrészek nem biztos hogy játszanak. :(

Én Tesoro billel jártam úgy, hogy saját pénzből kellett volna felküldeni a pár hónapos mechanikus billem a boltba. Rákerestem a hivatalos magyar márkaképviseletre, írtam nekik, elküldtem videón a hibát, majd küldtek egy újat kulcstartóval, kártya méretű mindenes kis szerszámmal, ajándékokkal. Rosszat meg vitte is a futár :) .

[ Szerkesztve ]

(#8874) arnoldito válasza ΞΔGLΞ (#8870) üzenetére


arnoldito
senior tag

De egyébként ha jól értem számít az órajel? Akkor az eddigiek alapján nem Sapphiret vennék, hanem MSI Gaming X kártyát. Mert nekem is tök mindegy, hogy mit ír spec-be 2100 Mhz jár alapon, és ez azt jelenti, hogy 2045Mhz boostól folyamatosan. Shkiz0-nak is az MSI-je alapból sokkal magasabban boostól, ha jól emlékszem mint a gyári spec, én rágyúrnék inkább erre a vonalra, ha annyira számít a MHZ.

(#8875) ΞΔGLΞ válasza Shkiz0 (#8872) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Komolyan, milyen stílusról beszélsz, írsz? Teljesen normálisan írtam végig. Egyszerűen nem értem, lovagoltok itt azon, ami engem nem érdekel, nem is kérdeztem, de csak mondjátok. Ha mindegy lenne, akkor nem ezt szajkóznátok, hogy 10 ezer forint meg lfsz oc.
Mi értelme van ennek, hogy másikat
kioktatjátok olyanról, ami nem téma? És akkor végén jössz valami stílussal, kíváncsi vagyok melyik szófoszlányra érted, hol és mikor írtam úgy, hogy azzal belegázoltam valakinek is a lelkivilágába. Azt sem értem, hogy mi az a kaszinó játék, de mindegy is, mint írtam én nem játszom. Ki fog derülni és befogom írni, akár képekkel is, hogy volt/van-e értelme az SE-nek, hiszen írtam, hogy lesz ott egy gaming X és egy Rog strix is.
Lépjünk már túl ezen, SE-t veszek és ennyi, ha meg nem váltja be a reményeket, amit szintén kétlek, de kitudja, visszaküldöm. Pontosan emiatt nem áfás-ra vesszük...
Peace mindenkinek... :R

(#8871) Chaser
Load-ban, kb egyformák, idle-ben a DRP4 halkabb. De alig valamivel. Szóval azok a dög 14-es ventik azért elég szépen csendben forognak.

[ Szerkesztve ]

(#8876) ΞΔGLΞ válasza arnoldito (#8874) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Most írtam róla, ki fog derülni ez is. :-)

(#8877) tlac válasza Nokedli92 (#8864) üzenetére


tlac
nagyúr

nem lesz 125 nyáron sem, mert 110 felett visszafogja magát
nekem a max 115 volt, amit láttam

(#8878) tlac válasza Chaser (#8871) üzenetére


tlac
nagyúr

5700-asokon lehet moddolni a bios-t
szerintem 5600-hoz nincs jelenleg eszköz

(#8879) R3laX válasza arnoldito (#8874) üzenetére


R3laX
addikt

Ez a teljesen alapon azt jelenti, hogy el sem fogadod tuning fülön az OC feltételeket? Szóval DDU, install, majd felboostol annyira, vagy bemész a tuningra leokézod?

(#8880) arnoldito válasza R3laX (#8879) üzenetére


arnoldito
senior tag

Felrakom a drivert és hozzá sem nyúltam semmihez, csak megnéztem a teljesítmény hangolás kézi beállításnál mit állít. Ott az alap 2100/1178mV. Aztán vissza autóra és azt láttam, hogy 2045mhz tartja szépen. Na utána nyomtam egy Undervoltot ugyan ott, ott meg 1125mV állít ugyan ahhoz és ugyan úgy 2045Mhz-re Boostól. Mondták, hogy az MSI kártyák elég jól boostólnak, de nem tudtam, hogy alapból így tolja a driver. :F

(#8881) R3laX válasza arnoldito (#8880) üzenetére


R3laX
addikt

Szóval elfogadod a tuningot. Az már ad egy autotuningot. Az nem gyári, hozzányúl a software. Tolj egy ilyet, úgy nézd meg.

[ Szerkesztve ]

(#8882) Chaser válasza ΞΔGLΞ (#8875) üzenetére


Chaser
titán

melyik ez cryorig? nem vagyok elfogult, nekem a hang számít, de nálam a 4-500rpm max van load, ott lényeg mit tud egy hűtő, pro4-et is egy ventivel használnám
egyébként valamennyire megértem a vga-s döntésed és fogalmam nincs mennyit hoz időben az a kis plusz, de %-osan az az oc semmi, úh valószínűleg mérési hibahatáron belüli dolog
nem tudom ios-nél hogy van, nálam az adrenalin majdnem 15ghz-re pöckölte "auto tuninggal" a ramot, tehát csak rá kell bökni , és megy, többet csak azért nem mert bios szinten le van korlátozva ( :

tlac
közben olvastam, de nem értem, felismeri a biost, engedi hackelni, elmentei, csak aztán a flash hibásnak írja
pedig nagyon megnézném mennyire tudunk odapörkölni egy 5700 xt-nek ;]
utána úgyis alapon használnám, de a venti maxot 900rpm-re be akarom lőni, elég annyi is bőven, az adrenalin még mindig elfelejti a zero rpm-et és bios szinten a minimum venti is nagyobb

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#8883) arnoldito válasza R3laX (#8881) üzenetére


arnoldito
senior tag

Tessék vissza nyomtam, viszont így 2053-ra boostól alapból onnan leejti 2033ig és jobban kiugrál, mintha elfogadom a teljesítmény beállításnál az UV vagy csak hagyom full autón. És a ventit sem pörgeti 1200rpm-n így.

(#8884) tlac válasza Chaser (#8882) üzenetére


tlac
nagyúr

vagy tényleg rossz lett a bios-od vagy nem unlock-oltad előtt a kártyát
[link]

(#8885) R0GERIUS


R0GERIUS
tag

Hellósztok!

Lenne egy kisebb gondom, amiben kellene egy kis segítség.
Van egy ASUS ROG STRIX 5700 XT OC kártyám (szép felhasználóbarát elnevezés) Efficiency BIOS-ra állítva és visszajött új Windows telepítés után is az artifacting problémám.
Elég ritka, de nagyon kellemetlen, mert a driver restart nem elég, csak PC restart oldja meg. Asztalon nem jelentkezik, csak játékban és három fázisban.

1) "Fényerő" változások (mivel videón is látszik, szerintem gamma lesz az, csak ilyennek észleltem).
2) Kisebb artifact felvillanások
3) Textúrák nem töltenek be teljesen, csak bizonyos háromszögek, a képernyőn kiesnek színek (kékes lesz a kép, valószínűleg a piros szín hal meg)

Nem tudom eldönteni, hogy hardveres, vagy driver gond-e.
Azt tudom, hogy nem segítenek a következők:
a) LG 75 Hz-es UltraWide monitor (29UM60G-B) (2560x1080)
b) Multi monitor (van egy másodlagos FHD 60 Hz-es monitorom)

A videó, amire sikerült felvenni a hibát alább található:
[link]
(Megjegyzés: Barbár módon Reset gombbal indítottam újra a gépet, így az audió hibás. A blur hibája a parti névlistán nem képezi a hiba részét.)

Van ötletetek arra, hogy a jövőben hogyan tudnám elkerülni, vagy ez hardveres és garis eset?

(#8886) arnoldito válasza R0GERIUS (#8885) üzenetére


arnoldito
senior tag

Hali! Melyik driver van fent? Egy monitorral próbáltad, csak kíváncsiságból!?

(#8887) R0GERIUS válasza arnoldito (#8886) üzenetére


R0GERIUS
tag

Legújabb driver, és az a baj, hogy nem tudom reprodukálni.
Eddig kb 2-3-szor jött elő a kb 4 hónap folyamán, csak annyi különbséggel, hogy a mostani Windows-om "szűz".
Így sajnos nem próbáltam.

EDIT: közben AMD fórumra is feldobtam a kérdést, és ott felmerült egy lehetőség. Lehet ez FreeSync hiba (a játék csak a frame limit-et ismeri)?

[ Szerkesztve ]

(#8888) Chaser válasza tlac (#8884) üzenetére


Chaser
titán

mindent így csináltam, kivéve h nem adminként indíottam a sw-eket, nekifutok később újra

R0GERIUS
játéknak csak a vsyncet kell ismernie, freesync az default tudtommal, amennyi framet tol a játák annyi hz-re vált a monitor, de ezt nem a játék vezényli hanem a driver a monitor felé

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#8889) tlac válasza Chaser (#8888) üzenetére


tlac
nagyúr

admin nélkül nem megy a flash-elés

[ Szerkesztve ]

(#8890) R3laX válasza arnoldito (#8883) üzenetére


R3laX
addikt

Hm, na erre voltam kíváncsi :) . Így már tényleg érdekes. :K

(#8891) Chaser válasza tlac (#8889) üzenetére


Chaser
titán

magát a folyamatot engedte indítani, de check közben azt mondta invalid a rom
múltkori flashnél meg nem mondom adminként indítottam-e
most csak klattyingattam' telefonálás közben
később csodafonálás nélkül megnézem koncentrálva, mondjuk múltkor is csodafonáltam közben :d

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#8892) Create. válasza ΞΔGLΞ (#8875) üzenetére


Create.
Topikgazda

Bevallom nem olvastam teljesen vissza az előzményt, ha téged nem érdekel a 0 teljesítmény különbség (amit azt hittem ez volt kérdésed valahol) és tisztában is vagy vele, akkor vedd az se-t, ha az tetszik. Én egy szóval nem akartalak lebeszélni róla, mert nyílván jó kártya. Viszont a leden kívül tényleg nincs előnye neki.

(#8893) R3laX válasza arnoldito (#8883) üzenetére


R3laX
addikt

Alapfesz MSI-nél az 1.180V? MSI AB van fent nálad?

(#8894) Sethdobaloah válasza tlac (#8884) üzenetére


Sethdobaloah
senior tag

idézet a cikkből: However, currently only a single, customized version of the ATI Flash Tool allows to write at least the BIOSes created in this way to RX 5700 and RX 5700 XT(X), while there is currently no suitable software available for RX 5600 XT. If someone from the community would like to contribute and / or has the appropriate software, please feel free to contact the editorial staff. We will of course document all progress and enhancements as usual and also update them in the article.

Hacsak azóta nincs valami változás, az 5600-ra nem működik az a leírás.

...csak én vagyok helikopter?

(#8895) Nokedli92 válasza Shkiz0 (#8865) üzenetére


Nokedli92
aktív tag

Írtam az MSI supportnak egy szép hosszú levelet, sok képpel, illusztrálva, illetve lefordítottam amit az Aqua írt nekem. Úgy érzem hosszú folyamat lesz ez a kártya javítás.

(#8873) R3laX Próbáltam az Albacompot hívni, egy asszisztens vette fel, aki adott egy mobilszámot amin nem volt elérhető a szervíz. :(

(#8877) tlac Tehát csökken a teljesítmény?

Üdv, Csaba

(#8896) tlac válasza Sethdobaloah (#8894) üzenetére


tlac
nagyúr

ezt mondom én is
[link]

(#8897) tlac válasza Nokedli92 (#8895) üzenetére


tlac
nagyúr

gyakorlatilag igen, de van "játék" órajel és az nincs túl magasan, ezért azt valószínűleg el fogja érni akkor is

(#8898) arnoldito válasza R3laX (#8893) üzenetére


arnoldito
senior tag

Ááá azt nem használom csak Rivatuner meg HWinfo64 van fent, és azzal íratom ki amit kell játék közben. Ezért lepődtem meg én is, hogy ez miért van!?

(#8899) R3laX válasza arnoldito (#8898) üzenetére


R3laX
addikt

:K Aha, fogok tenni egy próbát, hogy MSI AB lepucol, DDU driver is, majd újrarakva mit csinál a kártyával. Gondolom ez az újabb Adrenalinok óta van így nem? Érdekesss.

(#8895) Nokedli92 :
Próbálkozol még holnap is nem? Vírus is most betett mindennek. Tényleg szemetek a vizesek, ha így járnak el. :( Lehet besokalltak a sok hisztitől, amiket a Navik kaptak az elmúlt időszakban, aztán mindig az sz0pja meg, aki meg sem érdemli.

[ Szerkesztve ]

(#8900) arnoldito válasza R3laX (#8899) üzenetére


arnoldito
senior tag

Most vettem kb 2 hete jött meg az utolsó előtti drivert használom, mert a legújabb fekete képet dobott BFV-ben. Megvárom a következő drivert. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.