Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-12 13:26:52

LOGOUT.hu

Ez a topik kizárólag gamer, több pont egyes/virtuális térhangzású, vezetékes és vezeték nélküli fejhallgatókkal foglalkozik.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22351) SH4D0W2011 válasza Lokids (#22350) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Az tényleg furán olcsó. Nekem szállítással együtt 29€ lett, be is rendeltem egyet, már csak kíváncsiságból is.

(#22352) stuka20 válasza stuka20 (#22337) üzenetére


stuka20
aktív tag

Fentebb már 6 napja várunk türelmesen, hogy választ kapjunk. :)

(#22353) SH4D0W2011 válasza stuka20 (#22352) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Nekem van egy GAME ONE-om, kifejezetten szeretem, bár alapvetően nincs sok időm játszani, és ennek nagyon kis részét teszem headsettel, így mondjuk arra, hogy mennyire tartós hosszú távon, nem tudok válaszolni. Viszont könnyű, számomra nagyon kényelmes ( évekkel ezelőtt volt a fejemen egy HD 598, azóta szerettem volna valami hasonlót :D ), szösz gyűjtő szövet párnás, nyitott kialakítású, nekem ez jobban bejön, mint a zárt kialakításúak bezártsága. Hangzásban is jelentősen másabb, inkább kiegyenlítettebb, nincs meg az az ütősség, ami mondjuk egy Cloud Alphára jellemző, de egykori bassheadként sem hiányolom belőle a mélyeket.

Egyébként a tegnapi Amazon-os vásárlásommal valami nem stimmel, mert csak ~1€ levonásról kaptam sms-t. :F Most meg be sem tudok lépni, mert egy 00 végződésű telefonszámot kér tőlem, és fogalmam sincs, mit adtam meg.

[ Szerkesztve ]

(#22354) Lokids válasza SH4D0W2011 (#22353) üzenetére


Lokids
addikt

Még nekem se vonta le a pénzt. Igaz, még nem is ment ki.
Remélem nem valami hulladék ez a fejes ennyiért. Bár a Cloudnál úgysem lesz jobb.

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#22357) diegho


diegho
nagyúr

Nem jön meg a Sound Blaster H5 valencia, kellene valami más helyette, ami kényelmes, jó a mikrofonja, előny a szövet fülpárna. Tudtok ajánlani valamit?

(#22360) CsonkaImo válasza stuka20 (#22352) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Keresővel találsz bőven véleményt róla, ha szereted a Sennheiser-re jellemző kiegyenlített hangzást akkor nyugodtan veheted. Minden téren rendben van, könnyű műanyag szerkezetű de tartós és minőségi.

(#22361) SH4D0W2011 válasza Lokids (#22354) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Közben jött egy mail az Amazontól, hogy elárazás volt, és törölték a rendelésem. :((

(#22362) stuka20


stuka20
aktív tag

Köszönöm a válaszokat mindkettőtöknek.

(#22363) Lokids válasza SH4D0W2011 (#22361) üzenetére


Lokids
addikt

Szintén.

Amazon benyelhette volna pedig.

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#22364) Lokids


Lokids
addikt

Na megjött ebayről a Clound fejpánt és fülvédő páros. Szét is szedtem örömömben, majd rájöttem, hogy a kábel a fejpánton keresztül megy és csak úgy lehet kiszedni, ha a fejhallgatóból is kiműtöm. Úgyhogy feladtam. Arra nem vállalkozom. Ha kell valakinek egy új fejpánt+füles +a még működő Cloud1, 5K-ért, akkor viheti. Én veszek egy újat, nem vállalkozom a szerelésre.

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#22365) Lokids


Lokids
addikt

Amúgy szerintetek, ha már veszek egy másik fejhallgatót, maradjak a Cloudnál, amivel eddig teljesen elégedett voltam, több mint 3 évig bírta, vagy próbáljak ki valami más márkát? Pl G4me One/Zero? Vagy Siberia?

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#22366) CsonkaImo válasza Lokids (#22365) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Siberia visszalépés lenne. Sennheiser ajánlott ha szereted a gyártóra jellemző hangzást.

(#22367) Lokids válasza CsonkaImo (#22366) üzenetére


Lokids
addikt

Fogalmam sincs, mert még sohasem hallottam. :P
Csak eddig a Cloud bevált. Olcsó is, és mellé baromi jó és kényelmes. Kicsit félek mást venni.

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#22368) Lokids válasza Lokids (#22367) üzenetére


Lokids
addikt

Végül elmentem az Alzába és 21.450-ért vettem egy cloud1-t. Cloud Alphat szerettem volna, de itt többen írták, hogy más a kialakítás, nem olyan kényelmes, nyomja a fület stb, így nem mertem.
Meglepődve tapasztaltam, hogy olcsósítás áldozata lett. A doboz már közel sem díszdoboz kinézetű. És sajnos a +fülpárna is hiányzik. Az egész valahogy olcsóbb hatást kelt.

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#22369) diegho válasza Lokids (#22368) üzenetére


diegho
nagyúr

Én is azon agyalok, hogy stinger, cloud1-2, netán gsp300, vagy arctis 3 legyen. Egyszerűen nem tudok dönteni.

(#22370) Lokids válasza diegho (#22369) üzenetére


Lokids
addikt

Ezek közül mindenképp a cloud1.

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#22371) diegho válasza Lokids (#22370) üzenetére


diegho
nagyúr

A sennheisert mondják még mindenhol nagyon jónak.

(#22372) stuka20 válasza diegho (#22371) üzenetére


stuka20
aktív tag

Mármint melyik sennheisert?
Én sennhesier game zero-n gondolkodok, de egy somó negatívumot olvastam mindenhol. Valaki imádja, valaki senkinek sem ajánlja , szóvaleléggé megoszlik a vélemény. Nézegetek másfajtát, de egyszerűen nem tudom milyet válasszak. Néztem a Logitech G Pro-t, külsőre tetszik, belsőre már nem tudom milyen, 30k körül van. Logitech, sennheiser, esetleg roccat kave(?). Sennheisernél csak agybadugóós fülhallgatóval volt tapasztalatom (széria hibással), de azt imádtam. Logitechnél meg a g430. Olyat keresek, ami minden téren jó, főleg játék és zene + film, a bassusokat is jól adja vissza. Egyszerűen nem tudom. :)
Ui.: sennheiser game zero-nál én a mikrofont olvastam, hogy negatívum (nem beszélek sokat, szval engem az nem nagyon zavar), illetve, hogy a zenéknél nem szuperál.

[ Szerkesztve ]

(#22373) diegho válasza stuka20 (#22372) üzenetére


diegho
nagyúr

A GSP300-at sok tesztben top3-ba rakták 100€ alatt, azt nézegettem, de nem tetszik, hogy nem lecsatolható a mikrofonja. A Hyperx Cloud 1-hez adnak szövet fülpárnát is?

(#22374) Lokids válasza diegho (#22373) üzenetére


Lokids
addikt

Sajnos már nem. :(

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#22375) diegho válasza Lokids (#22374) üzenetére


diegho
nagyúr

Na úgy néz ki Roccat Khan pro lesz a győztes nálam.

(#22376) Ron Swanson


Ron Swanson
senior tag

Mi a véleményetek a HyperX fejhallgatókrók? Ma vettem egy Cloud Alpha-t, de holnap viszem is vissza, mert csak a jobb oldala szól... ennyire szarok vagy csak szerencsétlen vagyok?

(#22377) CsonkaImo válasza Ron Swanson (#22376) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Legajánlottabb fejes az árkategóriájában. Az, hogy Te kifogtál egy hibásat nem minősíti a szériát. Olvass utána vagy keress itt véleményeket, nincs jobb headset a kategóriájában.

(#22378) huby80 válasza CsonkaImo (#22377) üzenetére


huby80
senior tag

+1

(#22379) SH4D0W2011 válasza Ron Swanson (#22376) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Nekem is van Alpha, jó cucc. Beledugtad rendesen a csatlakozót? Nem kell finomkodni vele. :D Egy próbát megér ránézni csere előtt.

[ Szerkesztve ]

(#22380) Piftuka


Piftuka
veterán

Sziasztok!

A Plantronics RIG 400 fejhallgatóról milyen hasznos info-t tudtok?

Egyáltalán nem ismerem ezt a márkát... Milyen minőségű termékeket gyártanak? A fenti fejhallgató megéri ennyi pénzért?

Köszönöm előre is!

Üdv. Piftuka

[ Szerkesztve ]

"Aquila non captat muscas."

(#22381) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Elsősorban filmhez, néha játékhoz milyen fülest ajánlotok?Márka mindegy.10000 forint alatti és a 10000-20000 forint közötti ajánlatok érdekelnek.
Köszi! :R

(#22382) CsonkaImo válasza ProEvoFan (#22381) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Creative H5 Valencia Edition 15 környékén még kapható egy helyen az árukereső szerint. Arra érdemes lecsapni, mert normál esetben 23-25k között mozog ez a típus. Hangzás és anyagminőség terén is rendben van.

(#22383) Carvus válasza CsonkaImo (#22382) üzenetére


Carvus
senior tag

Feltéve ha nem #hungarokatalán, vagy #szittyamadridista... ;]

(#22384) L4mie válasza Piftuka (#22380) üzenetére


L4mie
veterán

Nekem nagyon rossz tapasztalatom van Plantronics termék támogatásával....konkrétan addig voltam ügyfél amíg odaadtam a termékért a pénzt, amint bármi problémám volt megvonták a vállukat....

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#22385) CsonkaImo válasza Carvus (#22383) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Jogos, ebbe bele se gondoltam mert nem szeretem a focit. Viszont ha nem zavarja a külső, akkor ez egy teljesértékű H5, ami jóval 20k felett mozog árban.

[ Szerkesztve ]

(#22386) Piftuka válasza L4mie (#22384) üzenetére


Piftuka
veterán

A Konzolvilág üzlet állt így hozzá?

"Aquila non captat muscas."

(#22387) chris0000 válasza jozsi252 (#22321) üzenetére


chris0000
őstag

én nem értem ezt a nyikorgást...tényleg érdekes...nekem van mindkettő...G633 amit hastználtam majdnem két évig...meg egy G933 is ami még új két hónapos kb...remélem nem fog nyikorogni mint nagyanyám széke... :U üdv.

(#22388) L4mie válasza Piftuka (#22386) üzenetére


L4mie
veterán

Nem, a distributor.
Még itt ph!-n volt egy karácsonyi ajándék ajánlás, közvetlen a plantronics mo. tól lehetett megvenni, majd fél év után eltört a pánt a mikrofon sűlyesztéknél (szvsz tervezési vagy anyaghiba), rá 1 hónapra a forgáspontban kontaktos lett a mikrofon. Egyikre se adtak garanciát, pedig állítólag 2 év van rájuk.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#22389) ballington


ballington
addikt

Sziasztok!

Az árukeresőn megkülönböztetnek HyperX Cloud Pro és sima HyperX Could-ot. Előbbi picivel olcsóbb. Van különbség a kettő között vagy a kettő ugyanaz?

Aki a tökfőzeléket kapor nélkül eszi, az más aljas dolgokra is képes.

(#22390) CsonkaImo válasza ballington (#22389) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Doboz tartalmában van különbség, a Pro-hoz kevesebb tartozék jár. A fejhallgató ugyan az.

(#22391) ballington válasza CsonkaImo (#22390) üzenetére


ballington
addikt

Azt esetleg tudod, hogy mik azok a dolgok, amik a Pro dobozból hiányzonak?
Btw több oldalon is azt láttam, hogy nem Pro-ként árulják, de a képek között a dobozon Pro van feltüntetve...
Mi a garancia, hogy ilyen helyről tényleg a simát kapom és nem a pro-t?

Aki a tökfőzeléket kapor nélkül eszi, az más aljas dolgokra is képes.

(#22392) Mr.Kr$B válasza ballington (#22391) üzenetére


Mr.Kr$B
tag

A cloud "pro" hivatalos neve cloud silver. Annyi a különbség hogy a cloud silverhez nem jár extra plüss fülpárna, de(elméletben) jobb a mikrofonja.

(#22393) Lokids válasza Mr.Kr$B (#22392) üzenetére


Lokids
addikt

Ez komoly? Ha a pirosat vettem volna kapok fülpárnát? Mert a mic az 100% ugyanaz. Ez így kibaszás. :(

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#22394) CsonkaImo válasza ballington (#22391) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Rengeteg revízió van már, én nem tudom követni. Ahogy fentebb is írták, a Pro-hoz nem jár extra plüs párna. Az első szériás Cloud-hoz járt kis tartó táska is, az sincs a csomagban szerintem. A fejhallgató ugyan az, az tuti.

(#22395) Lokids válasza CsonkaImo (#22394) üzenetére


Lokids
addikt

De, a tartótáska benne volt.
Akinek van alphája, az árulja már el, hogy ahhoz voltak + fülpárnák?

[ Szerkesztve ]

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#22396) Mr.Kr$B válasza Lokids (#22395) üzenetére


Mr.Kr$B
tag

Az alphahoz nem jár olyan tartótáska mint a cloud1, silver, cloud2-hez jár. Helyette egy finomabb anyagból készűlt zsacskót kapsz, ami pont arra elég hogy beleted a mikrofont amikor nem használod, hogy ne koszolodjon. Extra füllpárna itt sincs.

[ Szerkesztve ]

(#22397) energy4ever


energy4ever
addikt

Jelenleg van egy USB-s Razer Kraken 7.1 Kroma fejhallgatom, amivel teljesen megvagyok elegedve minden szempontbol.

Viszont szeretnek egy nyitott, nagyobb fulparnas, jackdugos fejhallgatot is.

Ami meg fontos: Vagy rejtheto, vagy mikrofon nelkuli legyen. Lehetoleg full fekete, vagy fekete-kek kulseju. A fekte-piros nem megy nagyon semmihez se nalam. Arban meg passz. Hozza a Kraken szintjet. 5.1,7.1 hasonlo virtualis parasztvakitasok nem erdekellnek, ettol fuggetlenul nem baj ha "tudja".

Hangkartyam meg nincsen, de tervben van azis! Fejhallgatohoz olcsobbakbol mi az ajanlott? (20ezer ft-ig bezarolag)

Szerk: lehet nincs is ertelme masiknak. A mostanit 50%-os hangeron hasznalom jatekra. A nyitott azert kellene, hogy tudjak kommunikalni baratnommel jatek kozben. Nyitott-zart kozott mekkora az elteres, hallanam ot? :F

[ Szerkesztve ]

(#22398) viktor0911


viktor0911
csendes tag

Sziasztok!

Véleményt kérnék pár fülesről:

Dragon War Freya (G-HS-007) [link]

Spirit Of Gamer Elite H30 [link]

Spirit Of Gamer Elite H70 [link]

Vásárlás előtt állok, 6-8000ft körül nézelődök(nem opció az 5.1-7.1), esetleg ha ilyen áron valaki tud más alternatívát akkor ne tartsa magában!

A segítséget előre is köszönöm!!! :)

[ Szerkesztve ]

(#22399) scabi78


scabi78
senior tag

Sziasztok!
Van egy Asus cerberus fejhallgatóm amivel majdnem elégedett vagyok, de 2-3 óra után nyomja a fülem. Egy logitech g430-at néztem ki, mi a véleményetek róla?

Tiszta Windows, rendes ház!

(#22400) DarthSun válasza scabi78 (#22399) üzenetére


DarthSun
nagyúr
LOGOUT blog

Több helyen/többször írtam róla.
Előnyei : nagyon jó hangminőség jack- en, jó hankártyáról, kis impedancia, mobil eszközök is meghajtják. Basszus mélyre megy de finom, nem túltolt, felsőmély nincs kiemelve, ami ráülne a középtartományra. Magas kiváló, rezesek azok igazán rezesek. X-Fi, Audigy kártyákról hallgatom legtöbbször. Hangra nekem ez jött be, a sokkal drágábbak nem tetszettek. Párna kényelmes, nagy fül is belefér, a szövet/műanyagszerű borítás nem irritálja a bőrönet mint a műbőr vagy plüss.
Hátrányai : az USB protézise gyengébb hangminőséget ad. A műanyag illesztéseknél állítólag megfáradhat, törhet, vigyázni kell rá, a fő fejpánt azonban acél. Állkapocsmozgásnál a műanyag részek ropognak, behallatszik a fülkagylóba, mondjuk nassolni nem optimális hallgatás közben :DDD . Mikrofonját halknak hallom, nekem viszont ez nem szempont, nemigen használom.

Ha van lehetőséged hallgasd meg vásárlás előtt, a fórumon nem mindenkinek tetszik, de pld aki meghallgatta nálam megdöbbentően jónak találta, volt aki azt mondta szinte sokkot kapott, nem hallott még ilyet fülesből.

A 3 test probléma nem megoldható.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.