Hirdetés

2024. május 16., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-12 13:26:52

LOGOUT.hu

Ez a topik kizárólag gamer, több pont egyes/virtuális térhangzású, vezetékes és vezeték nélküli fejhallgatókkal foglalkozik.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21951) ezoro12 válasza CsonkaImo (#21912) üzenetére


ezoro12
tag

Köszönöm a segítséget, megszületett a döntés és ma már itt van a fejemen. A végső befutó: HyperX cloud Alpha. Nektek köszönhetem a sikeres választást :)
Mikrofon szenzációsnak tűnik így elsőre.
Hangok. Alapból, minden beállítás nélkül térhangot produkál. Kitölti a hangja a fülem körül az egész területet. Játékban minden oké, de tulajdonképpen Paladinsban azért még nem tudom az ellenség helyezkedését betájolni, de tiszták a hangok. Mint egy nagy terem, és így jön a térhang. Mindezt szoftveres segítség nélkül. És ugye nem USB-s. Tehát maga a füles tudja a térhangot.
Hangkártya: Realtek 1220 alaplapi.
Biztos dedikált kártyával még nagyobb élmény lenne, de már ez is előre lépés, nem is kicsi :)
Szoftver. Nem tudom, hogy van-e a HyperX-nek a fejhallgatóhoz szoftver, majd még utána nézek, ha tudjátok, hogy hol lelhető, letöltöm...
Windows10, windows sonic. Bekapcsolása feleslegesnek tűnik, nem hoz semmi extrát mellé.
Razer Surround. Bekapcsolása után sem éreztem, hogy jobb lenne, mint az alap.
Kikapcsolni a térhatást szerintem nem lehet, de hát ezért lett megvéve.
Mégegyszer: :R

Van még 2 fejhallgatóval tapasztalatom, hátha valakit érdekel:
MSI DS501 Jack dugós. Átlagos gamer fejhallgató, belépő szint teljesen, 9K volt, annyit megért.
Tracer 7.1 Hydra USB. Van hozzá virtual 7.1 szonfveresen. Nem igazán jött be, mert fülsértő hangot is produkál. Szontver nem mindegyik verzió jó, meg kell találni, melyikkel működik. De inkább felejtős kategória.

(#21952) CsonkaImo válasza ezoro12 (#21951) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Nincs hozzá szoftver, azt általában csak az USB-s fejesek kapnak. Egy hangkártyát én mindenképp beszereznék majd hozzá, nem gondolnád mennyi tartalék van még benne. :)

(#21953) Wurten


Wurten
csendes tag

Tiszteletem!

Többnyire FPS játékhoz keresek mikrofonos fülest. Nagyjából 20eFt nagyságrendben.
Mi a bestbuy ebben a kategóriában?

Első körben egy HyperX Cloud Stinger-re gondoltam, vélemény?
Köszi!

(#21954) Mr.Kr$B válasza stegonstage (#21949) üzenetére


Mr.Kr$B
tag

Én ma vettem át a postán az enyémet, és kb. ugyanezeket tudom mondani róla. A gyárit már több mint 3 hónapja használom, és viszonylag ritkán fordul elő, hogy fáj a fülem a driverek miatt. A javítottat pedig kemény 10 perce használom, és szerintem sokat fejlődött. Jobbról, meg balról is nyomogatom a fejest a fülemhez, de nem érzem a driver kemény részét, úgyhogy én abszolút meg vagyok vele elégedve.

Még annyit, hogy én nem tapasztalok hangzásban változást a javított és a gyári között.

Csak 2,5 hónapot kellett várni rájuk, de megérte :DD
Ha ezzekkel a javított párnákkal jön majd az alpha, akkor csak ajánlani tudom, és nem csak a termék miatt, hanem a support miatt is.

[ Szerkesztve ]

(#21955) fabri07 válasza CsonkaImo (#21952) üzenetére


fabri07
aktív tag

Aqua.hu, vagy mall.hu-ról rendeljem?

(#21956) stegonstage


stegonstage
újonc

(#21957) 3.Aragorn válasza CsonkaImo (#21940) üzenetére


3.Aragorn
addikt

De miért? Elméletileg ez lenne a jobb.

Nem minden vándorút céltalan...

(#21958) pulutodurumo válasza 3.Aragorn (#21957) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Lópikulát lenne jobb. Akkora helyre bezsúfolni 3-4 hangszórót igazi baromság. Csak egyszer kitalálta valami marketinges, és a többiek sem akartak lemaradni. Lásd még: notch.

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#21959) DamnedOne


DamnedOne
csendes tag

Sziasztok!

Tudnátok nekem ajánlani valamit?

(1) Milyen célra szeretnéd elsősorban használni?
Játékra PC-n. Főleg FPS/tps

(2) Mennyi a fejhallgatóra szánt maximális összeg?
30-50.000 ( nem gond ha kevesebb)

(3) Vezetékes vagy vezeték nélküli?
Lehetőleg vezetékes

(4) Circumaural vagy supraaural?
circumaural.

(5) Mikrofonos vagy mikrofon nélküli?
Mikrofon (lehetőleg jó mert sokat beszélek játék közben discordon)

(6) Milyen hangzást vársz?
virtual 7.1, 5.1, (fontos lenne hogy jó legyen a térhangzás most egy roccat kave-et használok, azt nagyon jó ebben, de nagyon nehéz)

(7) Milyen csatlakozású legyen?
Jack / USB- mindegy

(8) Milyen hangkártyával rendelkezel (miről hallgatnád)?
Nem tudom hogy mennyire használhatóak a fülesekhez adott USB-sek térhangzás tekintetében, van egy dedikált SB audigy zs-de szerintem azt már cserélni kéne ha dedikáltat szeretnék.

(9) Kinézet, szín, villogás és egyéb fícsörök? :)
Majdnem mindegy, nem baj ha nem lesz tele leddel, kényelmes és strapabíró legyen.

Sokat néztem, de mindegyik fülesnél teljesen ellet mondóak a tesztek. Soknál a software-re vagy annak hiányára panaszkodnak. Ezeket nézegettem:
-Corsair void pro 7.1
-Razer Kraken 7.1 V2 Oval (tudom hogy razer de itt azt írták jó a progi és a térhang is elvileg eléggé elfogadható) erre hajlok a legjobban.
-HyperX Cloud Revolver S (itt elvileg halk a mic.; és nincs progi amivel be lehetne állítani)
-STEELSERIES Arctis 5 Gamer Headset (itt azt írta progival voltak gondok, nem tudom hogy már megoldódtak e)
-LOGITECH G633 Artemis Spectrum
-ROCCAT Khan Aimo 7.1 RGB

A segítséget előre is köszönöm!

(#21960) CsonkaImo válasza 3.Aragorn (#21957) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Ahogy fentebb is írták, kicsi a hely ahova a drivereket kellene bezsúfolni. A másik, hogy mivel oldalanként 3-3 vagy 4-4 hangszóró kell, és ezeknek elég magas lenne a gyártási költsége ha minőségi hangszórókból oldanák meg. Így inkább a gyenge minőség mellett döntöttek a nagyobb profit reményében, viszont az összhatás legtöbbször borzatóra sikerült.

(#21961) bombibmw válasza DamnedOne (#21959) üzenetére


bombibmw
veterán

Szia!
Nem tudok a Revolver halk mikrofonjáról de ha félsz tőle, akkor a sima Cloud I-et vedd, mert minőségben és hangban is jobb a többinél!

(#21962) 3.Aragorn válasza CsonkaImo (#21960) üzenetére


3.Aragorn
addikt

Értem, köszi (és neked is pulutodurumo a választ) Akkor a virtuálisak között kezdek el nézelődni. Tudtok olyat ami megfelel a fentebb leírt feltételeimnek?

Nem minden vándorút céltalan...

(#21963) pulutodurumo válasza 3.Aragorn (#21962) üzenetére


pulutodurumo
őstag

A Sound BlasterX H5, és a Hyperx Cloud -első kiadás, vagy Alpha- a két leginkább ajánlott 30e körül/alatt.
A Sennheiser GSP 300 is jó lehet, de előbbi kettő jobb anyagminőség.
Ezek mind jackes sztereó fejesek. Az alaplapi hangkártyád úgyis tud virtuális térhangzást csinálni.

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#21964) galaktikus válasza Wurten (#21953) üzenetére


galaktikus
aktív tag

Hello!

Én Stingert vettem. Teljesen jó hangú kis füles, ár/érték arányban nem rossz, viszont kicsit bánom, hogy nem a drágább sima Cloudot vettem, mert sokkal jobb az anyagminősége, és jobb a hangja is.. A Stinger kicsit műanyag..

Rizsa: 5800x -b450 tomahawk max - 2x16 Gb 3200 Mhz Crucial Ballistix Sport AT - Gigabyte 6700 XT gaming oc Productivity: MacBook Pro 13" M1 Apple Silicon

(#21965) 3.Aragorn válasza pulutodurumo (#21963) üzenetére


3.Aragorn
addikt

Várj, most akkor nem a fejhallgatónak kell a virtuális térhangzást generálni/annak megjelenítésére képesnek lenni? Mert ha ez is mind1, akkor nem sokkal lennék előrébb a mostani AKG K512-höz képest.

Egyik haverom Sennheiser GSP 350-est használ, ott már elvileg megvan a virtuális 7.1 tudás a GSP
300-al szemben, ahol ez még hiányzik. (jó, több mint egy 10-essel drágább is...)

[ Szerkesztve ]

Nem minden vándorút céltalan...

(#21966) CsonkaImo válasza 3.Aragorn (#21965) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Forrás függő a virtual térhangzás, nem a fejhallgatón múlik.

(#21967) 3.Aragorn válasza CsonkaImo (#21966) üzenetére


3.Aragorn
addikt

Akkor viszont nem értem miért vannak dedikáltan "virtuális 7.1-es fejesek" és van a többi sima sztereó.

Nem minden vándorút céltalan...

(#21968) CsonkaImo válasza 3.Aragorn (#21967) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Nem létezik dedikált virtual több.1-es fejes. Szoftveresen van megoldva minden esetben. Az ilyen fejesekhez jár egy USB-s adapter vagy asztali konzol, és az keveri neked a térhangzást. Amit még a mellékelt driverrel tovább lehet állítani. Minden stereo fejhallgató (persze a fejes képességeitől is függ, hogy mekkora tere van) képes erre, csak olyan forrás kell ami támogatja.

(#21969) pulutodurumo válasza 3.Aragorn (#21967) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Mert azok olyan sima sztereó fejesek, amikhez adnak USB-s zajkeltőt, és az csinál virtuális térhangzást.

Ez is inkább marketing / szükségmegoldás. Béna alaplapit kiváltani jó, vagy konzolhoz (ha támogatja).

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#21970) default.


default.
őstag

Sziasztok!

Találtam viszonylag jó áron Logitech G930-as headsetet.
Esetleg vannak személyes tapasztalataitok erről a típusról? Nincsenek nagy elvárásaim, erre is elég nehezen vettem rá magam az ára miatt (kb. 16-17k-ért láttam Ebay-en "Seller refurbished" állapotút), TeamSpeak-en használnám haverokkal, és a vezeték nélkülisége lenne a lényeg, szóval nem kell szuper hangzás meg ilyesmi :) ...

Köszönöm szépen előre is,
Üdv

[ Szerkesztve ]

(#21971) kissdani válasza default. (#21970) üzenetére


kissdani
senior tag

Sziasztok vezeték nélküli gamer füles vásárlása előtt állok, két fajtára szükült a választásom.

ASUS Strix Wireless

Logitech G933 Artemis Spectrum Wireless

A Logitech mellet az szól hogy az egerem és a billem is logi egy softal tudom kezelni őket.
A Asus mellet pedig a hatalmas mérete és ugy gondolom a "nagy fejemre" kényelmesebb lenne. :D

A Logitech mennyire "kicsi" ugymond?

Köszönöm a segítséget. :R

85XH9096B_UE75MU7000_Optoma HD33_Galaxy S10+_AGM A8_MSI GE73 7RD Reader_PS5_Denon AVR-X2500H_JBL ES 5.2_Dune HD Base 3D_Asus AX88U-N18U_Logitech Harmony Ultimate One_Samsung HW-K550_Synology DS918+_

(#21972) Wurten válasza galaktikus (#21964) üzenetére


Wurten
csendes tag

Ha már elmegyek a 25k+ kategóriába, akkor már inkább egy Alpha-t lenne érdemes venni, nem?

(#21973) bandi0000


bandi0000
nagyúr

(1) Milyen célra szeretnéd elsősorban használni?
Kizárólag játékhoz használnám, PS! vezeték nélkül, xboxhoz vezetékkel

(2) Mennyi a fejhallgatóra szánt maximális összeg?

30k

(3) Vezetékes vagy vezeték nélküli?

Vezeték nélküli

(4) Circumaural vagy supraaural?

Szerintem mind1, a mostani Sony Gold , ez jó

(5) Mikrofonos vagy mikrofon nélküli?

Microfonos, de a legjobb lenne ha nem lenne kihajtható, hanem rejtett vagy mit tudom én milyen lenne :D

(6) Milyen hangzást vársz?

Nem vagyok rá igényes, a mostaninál lehetne jobb, mélyebb a hangja

(7) Milyen csatlakozású legyen?

Jack / USB.

...

Amit kinéztem, az az új Sony gold, vagy sony platinum, és még talán a Turtle Beach Stealth 500

Ja és még1 igény, hogy állítható legyen az arány a chat/egyéb hangok között

Jó lenne ha boxal és ps-el is menne vezeték nélkül, de ezt ha jól láttam csak 50k körül van

Az új sony gold 18k
A sony platinum 30k ph ról
A turtle meg 35k

Ja és ha számít, akkor szemüveges vagyok

Köszönöm

Xbox One: bandymnc

(#21974) Ochocinco46 válasza Wurten (#21972) üzenetére


Ochocinco46
aktív tag

Egyértelműen, DE!!!

(#21975) DamnedOne


DamnedOne
csendes tag

Sziasztok!

A fejhallgatót sikerült kiválasztanom: Hyper x could alpha-lesz, annyi jót írtatok róla. És úgy nézem hogy ez mellé kellene egy új hangkártya is (még egy creative audigy 2 zs van a gépben).
Annyi kérdésem lenne hogy ha a jó térhangzás lenne a fontos ( főleg játszok) milyet ajánlanátok ez mellé a fejhallgató melle olyan 20K körüli árban (pár ezerrel több nem gond ha megéri) .
Most ezeket nézegetem de a CREATIVE Sound Blaster X-Fi HD és a CREATIVE Sound Blaster Z -t nem tudom melyik a jobb, vagy mást lenne érdemes mellé venni (valamilyen asus-t esetleg), kicsit régi ár mind a kettő.

Köszönöm a segítséget.

[ Szerkesztve ]

(#21976) galaktikus válasza Wurten (#21972) üzenetére


galaktikus
aktív tag

Igen a Cloud Alpha az nagyon baró füles. Szerintem ha cserélek akkor ebbe az irányba fogok én is menni. Mindenképp a jack csatlakozós fülesek mellett vagyok, egy minőségi dedikált hangkártyával meghajtva. Az USB-s füleseket én messziről kerülöm.

(#21975) DamnedOne: A fentebbi gondolatot konkretizálva szerintem a Soundblaster Z és a Cloud Alpha álom párosítás.

[ Szerkesztve ]

Rizsa: 5800x -b450 tomahawk max - 2x16 Gb 3200 Mhz Crucial Ballistix Sport AT - Gigabyte 6700 XT gaming oc Productivity: MacBook Pro 13" M1 Apple Silicon

(#21977) Schweini


Schweini
tag

Sziasztok!

5-6e forint körül milyen fejhallgatót érdemes venni? Nem kell hogy kiemelkedő hangzása legyen, mert arra van másik. Inkább az a lényeg, hogy egy normális mikrofon legyen rajta.
Akkora a választék, hogy nem tudom melyik legyen.

Előre is köszi! :R

(#21978) Ochocinco46 válasza DamnedOne (#21975) üzenetére


Ochocinco46
aktív tag

Egy hete vettem egy CREATIVE Sound Blaster X-Fi HD-t az Alpha-hoz. Ez is elég ütős páros. Itt ajánlották a topikban és örülök, hogy megfogadtam. SB Z is biztosan komoly, nagyon ajánlott mindenhol, de én inkább külsőt szerettem volna, mert így sokkal jobban néz ki az asztalom.
Először egy Asus Xonar U5-tel próbálkoztam, de belenyúltam egy gyári hibás darabba, ezért arról nem vagyok jó véleménnyel, természetesen tudom, hogy SB-ből is megtörténhetett volna ugyenez.

(#21979) DamnedOne válasza Ochocinco46 (#21978) üzenetére


DamnedOne
csendes tag

Nekem is az a gondom hogy eddig mindennel amim asus volt csak szívtam, ezért nem erőltetem a dolgot ha nem muszáj.

(#21980) DamnedOne válasza Ochocinco46 (#21978) üzenetére


DamnedOne
csendes tag

Az mennyire ad jó térhangzást játékokban? Arra gondolok pl hogy egy FPS-nél lehet hallani hogy milyen irányból lőnek rád? :)

(#21981) Wurten válasza galaktikus (#21976) üzenetére


Wurten
csendes tag

Még annyi kérdésem lenne, hogy ez comboJack vagy külön van? Sajnos a laptopomban kombinált van. :/
Bár gondolom elosztóval megoldható!

(#21982) Ochocinco46 válasza DamnedOne (#21980) üzenetére


Ochocinco46
aktív tag

Eddig nagyjából hallottam, hogy honnan jön az ellen és kb be tudtam határolni, most meg tudom és pont onnan várom ahonnan jön. ennyire :D

[ Szerkesztve ]

(#21983) galaktikus válasza Wurten (#21981) üzenetére


galaktikus
aktív tag

Ahogy látom ez combo jack-es.. A Stinger is combo jack-es, viszont ahhoz jár Y-kábel hosszabbító ami ketté ossza szükség szerint, így lehet többféleképpen használni.. De ezt majd az okosabbak megmondják, mert én nem nagyon találtam róla semmit, hogy ehhez járna-e Y-kábel :F

Rizsa: 5800x -b450 tomahawk max - 2x16 Gb 3200 Mhz Crucial Ballistix Sport AT - Gigabyte 6700 XT gaming oc Productivity: MacBook Pro 13" M1 Apple Silicon

(#21984) Mr.Kr$B válasza galaktikus (#21983) üzenetére


Mr.Kr$B
tag

Igen, az alpha como jack-es, és jár hozzá Y kábel is.

(#21985) kissdani


kissdani
senior tag

Valaki megtisztelne a válaszával?

85XH9096B_UE75MU7000_Optoma HD33_Galaxy S10+_AGM A8_MSI GE73 7RD Reader_PS5_Denon AVR-X2500H_JBL ES 5.2_Dune HD Base 3D_Asus AX88U-N18U_Logitech Harmony Ultimate One_Samsung HW-K550_Synology DS918+_

(#21986) CsonkaImo válasza kissdani (#21985) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Te jó ég! :Y Ennyi pénzért nehogy ilyen hulladékokat vegyél! Kritikán aluli mindkét fejes anyaghasználatban és design-ban. Ebben az árkategóriában nézz inkább Sennheisert.

Szerk.: Bocs, most látom hogy csak vezeték nélkülit keresel. Ebben az esetben amelyik jobban tetszik, de ennyi pénzt én egyikre sem áldoznék. Logitech-ről van vélemény bőven, olvass utána.

[ Szerkesztve ]

(#21987) galaktikus válasza CsonkaImo (#21986) üzenetére


galaktikus
aktív tag

Szia! Ha már bedobtad a Sennheisert, abból melyiket javaslod ebben az árkategóriában? GSP 600?

A Beyerdynamicról mi a véleményed? Nekem abból EZ a típus tűnik elég jónak.

[ Szerkesztve ]

Rizsa: 5800x -b450 tomahawk max - 2x16 Gb 3200 Mhz Crucial Ballistix Sport AT - Gigabyte 6700 XT gaming oc Productivity: MacBook Pro 13" M1 Apple Silicon

(#21988) kissdani válasza CsonkaImo (#21986) üzenetére


kissdani
senior tag

Hát ezzel aztán nem vagyok kint a zavarosból ""vedd ami jobban tetszik :D
De mégis ha venném a fáradságot és ezek a szutyok semmire való használhatatlan fejes közül melyiket válasszam? :)

Azzal kezdtem hogy utána olvastam jókat irnak a g933-ról is de kényelmes viszonylag nagy kobakúaknak is?

Illetve 50k alatt van jobb vezeték nélküli fejhallgató?

[ Szerkesztve ]

85XH9096B_UE75MU7000_Optoma HD33_Galaxy S10+_AGM A8_MSI GE73 7RD Reader_PS5_Denon AVR-X2500H_JBL ES 5.2_Dune HD Base 3D_Asus AX88U-N18U_Logitech Harmony Ultimate One_Samsung HW-K550_Synology DS918+_

(#21989) Vaskobak válasza kissdani (#21985) üzenetére


Vaskobak
csendes tag

Ehez mit szólsz Steelseries Siberia 840 vezeték nélküli is kényelmes és pazar a hangmínősége.

Vaskobak

(#21990) kissdani válasza Vaskobak (#21989) üzenetére


kissdani
senior tag

Elhiszem hogy jó de nem mindegy hogy 46k vagy 98k. Nekem csak játékra kellene zenét szinte sose hallgatnék rajta.

Lényeg nekem a térhangzás lenne hogy tudjam honnan lőnek le pubg-be! :D

[ Szerkesztve ]

85XH9096B_UE75MU7000_Optoma HD33_Galaxy S10+_AGM A8_MSI GE73 7RD Reader_PS5_Denon AVR-X2500H_JBL ES 5.2_Dune HD Base 3D_Asus AX88U-N18U_Logitech Harmony Ultimate One_Samsung HW-K550_Synology DS918+_

(#21991) maximilian4


maximilian4
addikt

Sziasztok!
Nagyon max 20 (+/- pár ezer) ezer forintért van valami használható low budget wireless!! játékos fejhallgató? :)

Maxi

(#21992) SH4D0W2011 válasza kissdani (#21990) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Ha már lelőttek nem mindegy? :DDD

Esetleg HyperX Cloud Flight Amazonról? Bár szerintem kicsit az is drágább lesz.

[ Szerkesztve ]

(#21993) kissdani válasza SH4D0W2011 (#21992) üzenetére


kissdani
senior tag

Ez nagyon jó meglátás, de azért van ugy hogy mellé lőnek és én csak keringek mert nem tudom hova huzódjak. :D
A házimozin, pedig azért nem rossz a rendszerem, nem hallom ki.....
Nem nézik semmibe a tipikus gamer füleseket a hozzáértők csak tudnám hogy miért? :F

[ Szerkesztve ]

85XH9096B_UE75MU7000_Optoma HD33_Galaxy S10+_AGM A8_MSI GE73 7RD Reader_PS5_Denon AVR-X2500H_JBL ES 5.2_Dune HD Base 3D_Asus AX88U-N18U_Logitech Harmony Ultimate One_Samsung HW-K550_Synology DS918+_

(#21994) default. válasza galaktikus (#21987) üzenetére


default.
őstag

Jesszus, ez a Sennheiser GSP 600 de iszonyatosan komoly.
Ha sok pénzt akarnék költeni ilyesmire, tuti ezt venném : )

[ Szerkesztve ]

(#21995) default. válasza maximilian4 (#21991) üzenetére


default.
őstag

Esetleg használtan/gyártó által felújítva egy Logitech G930?
Én is ezzel szemezgetek, eddig nem kaptam infót a kollégáktól, de elvileg ezek nem rosszak.

[ Szerkesztve ]

(#21996) sebixxx


sebixxx
tag

Sziasztok!

Epp most torott le a Logitech G430 fulesem bal hanszoroja... :(((
Megvoltam vele elegedve amugy es valami hasonlot keresnek kenyelmi szempontbol es hangminosegre is legyen legalabb olyan jo...

Ezek lennenek a kriteriumok:

(1) Milyen célra szeretnéd elsősorban használni?

Kizarolag jatek

(2) Mennyi a fejhallgatóra szánt maximális összeg?

Mondjuk legyen ilyen max. 45.000 Ft, de az se baj, ha 30.000-bol megvan a lenyeg, hogy jo hangzasa legyen es kenyelmes.. ha nem muszaly nem fizetnek 45.000Ft-t egy fulesre, de ha annyira durvan jobb mondjuk a 30.000-tol akkor kiadok erte annyit is...

(3) Vezetékes vagy vezeték nélküli?

Vezetekes, gondolom az megbizhatobb, de ha nincs kulonbseg akkor mindegy.

(4) Circumaural vagy supraaural?

Circumaural, tehat a ful korul tamaszkodjon.

(5) Mikrofonos vagy mikrofon nélküli?

Mikrofonos.

(6) Milyen hangzást vársz?

Legalabb 5.1 , de jobb lenne a 7.1

(7) Milyen csatlakozású legyen?

Jackdugos - Jol gondolom, hogy jobb mint az USB-s? Azert csak 1 rendes hangkarytarol szol...

(8) Milyen hangkártyával rendelkezel (miről hallgatnád)?

Egy MSI Z97 GD65 Gaming alaplapi hangkartyajaval menne... - tudom nem 1 dedikalt, de azt olvastam rola, hogy azert nem rossz fajta.

(9) Kinézet, szín, villogás és egyéb fícsörök?

Igazabol tokmindegy milyen, de nem villogjon vagy ilyesmi, de ha megis akkor legyen lehetoseg kikapcsolni... ha olyan van ami vilagit megis es nem lehet kikapcsolni, de nagyon jo akkor szemet hunyok afelett is...

Elore is koszonom a tippeket, ha lehet tobb tipust is irhatnatok, hogy legyen valasztek... :)

[ Szerkesztve ]

I7 5820K 4.3ghz + BQ Dark Rock 3 ,Asus Strix X99 ,Corsair Vengeance (4x4 GB) DDR4 2666 MHz,MSI GTX 1080Ti Gaming X, Samsung 850EVO 250GB SSD+WD Black 1TB HDD ,Corsair RM650i 80+Gold, Phanteks Enthoo Pro M+ 4db Aerocool D.S. 14cm

(#21997) maximilian4 válasza default. (#21995) üzenetére


maximilian4
addikt

Engem nem zavar az sem ha gyári refurb. De hol néztél te ilyet?

Maxi

(#21998) CsonkaImo válasza galaktikus (#21987) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Mindegyik nagyon jó. A Beyer magas és mély kiemeléses, míg a Sennheiser kiegyenlített hangzású.

(#21999) default. válasza default. (#21995) üzenetére


default.
őstag

Ebay-en, de sajnos azon a jó áron most nem találok már, elvitték őket. Én is lemaradtam róla :(

(#22000) galaktikus válasza default. (#21994) üzenetére


galaktikus
aktív tag

Ugye?? Brutális.. szerintem külön erre el fogok kezdeni pénzt gyűjteni miután összereaktam az új gépet.. Egyszer lesz egy ilyen kategóriás fülesem az tuti.. Erről már messzíről ordít, hogy anyagból van.

Rizsa: 5800x -b450 tomahawk max - 2x16 Gb 3200 Mhz Crucial Ballistix Sport AT - Gigabyte 6700 XT gaming oc Productivity: MacBook Pro 13" M1 Apple Silicon

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.