Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gaga1983


gaga1983
újonc

Sziasztok!

Eléggé laikus vagyok ezért szeretném a témában sokkal jártasabb emberek segítségét kérni.

Vettem egy sima Zyxel NSA310S nast. Minden király is vele az otthoni wifis hálózaton el is érem a rajta levő adatoka. Viszont szeretném valahogyan elérni, hogy ha nem tartózkodok otthon és szükségem lenne arra hogy a file-kat elérjem akkor azt könnyen megtehessem anélkül, hogy a notebook-ra le kelljen tölteni.

Ezt ezzel a nassal valahogyan el tudom érni? MAC gépet használok és otthon egy linksys E2500-as rootert. A netem sima DHCP kábelnet.

Előre is köszönöm ha valaki meg tudja mondani hogy pontasan mit kellene beállítanom és milyen paraméterekkel, hogy működjön a rendszer.

(#2) RudY válasza gaga1983 (#1) üzenetére


RudY
addikt

Szerintem gyere át ide, ha még nem tetted meg: [link]

(#3) mrob75


mrob75
újonc

Sziasztok!

Beruháztam egy Zyxel 543 NAS-ba, de hiába állítottam be a zyxel cloudot hibaüzenet nélkül, kívülről nem tudom elérni. A router Huawei HG8245H (Telekom előfizetéshez kaptam). A Cloudban néztem, hogy a 8000 és 5000 portokat nyitná meg, ellenőriztem port checker-rel, nincsenek nyitva ezek a portok. Próbáltam manuálisan nyitni Port forward-al, de nem nyit meg egy portot sem. DMZ-be is beállítottam a NAS IP címét, úgy sem ment. Létezik, hogy ezen a routeren nem nyitható port (szolgáltatói blokkolás miatt esetleg) és ez a hiba forrása?
Köszi minden választ előre is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.