Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:38:36

LOGOUT.hu

ZTE v5 Red Bull (v9180 - WCDMA)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9901) Djsaba válasza easy...rider (#9890) üzenetére


Djsaba
senior tag

Frissen telepített rendszerről beszélünk, szóval nekem amikor kérdésem feltettem-és azóta sincs semmilyen más program felrakva/használva.

mindenhol nyomtam factory reseteket,az törli ezeket is vagy valahol utána kell ásni?

(#9902) Viktor0610 válasza aytukabozs (#9900) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

" Does not ship to Hungary" :P

Xiaomi 13T

(#9903) kisbago válasza aytukabozs (#9897) üzenetére


kisbago
aktív tag

Meg annyi kérdésem lenne hogy tudtok valakit ajánlani aki össze szereli nekem? :D

(#9904) aytukabozs válasza Viktor0610 (#9902) üzenetére


aytukabozs
addikt

ajaj, remélem 3. hibát senki nem fog felfedezni :D

(#9903) kisbago

Fontos infó lenne hogy hol? GPS kordináta nem kell de legalább a várost tudjuk már :D

A topicból Laza foglalkozott régen ilyen telefonokkal, neki mintha lenne szervizes kapcsolata,
a közelmúltban több topictárs is lezúzta a telóját, őket is megkeresheted hogy oldották meg,
meg hardverapró is tele van szervizesekkel, nézz ki pár jó értékelésűt és írj nekik...

[ Szerkesztve ]

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#9905) easy...rider válasza Djsaba (#9901) üzenetére


easy...rider
őstag

Akkor nincs ötletem :U

(#9906) Viktor0610 válasza Djsaba (#9901) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Én azt csináltam, mikor gondom volt a friss rendszerrel, hogy a flashelő programmal beléptem CWM recoverybe, wipe-oltam mindent (a systemet IS), és azután tettem fel a ROM-ot, ha kellett, GAppsot, rootot, egyebet.
Majd ismét egy wipe, de akkor már csak a "szokásos" data/dalvik cache törlések.
Általában ezután már nem szokott gond lenni. :)

Xiaomi 13T

(#9907) Kleroo


Kleroo
veterán

Köszi, hétvégén megokoskodom a cuccot :)

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#9908) Upo válasza aytukabozs (#9895) üzenetére


Upo
addikt

Akkor nálad is működik?

Esetleg érdemes lehet kitapasztalni hogy mik azok a verziók amik biztos kellenek hozzá, hogy máskor ne kelljen 6 youtube verziót telepíteni...

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#9909) kisbago válasza aytukabozs (#9904) üzenetére


kisbago
aktív tag

Berettyóújfalu de ha olyan postázom is! :R

(#9910) kisbago válasza kisbago (#9909) üzenetére


kisbago
aktív tag

köszi a segítséget! :DD

(#9911) kisbago válasza kisbago (#9910) üzenetére


kisbago
aktív tag

meg ha valakinek van kijelzője szívesen átveszem! :C

(#9912) easy...rider válasza aytukabozs (#9895) üzenetére


easy...rider
őstag

+ Upo

Én félnék ez ilyen helyről származó appoktól. Lehet hogy gyáriak, de én nem telepíteném ezeket :P

(#9913) aytukabozs válasza kisbago (#9911) üzenetére


aytukabozs
addikt

(#9912) easy...rider

van választásod :P

[ Szerkesztve ]

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#9914) Djsaba válasza Viktor0610 (#9906) üzenetére


Djsaba
senior tag

Nincs probléma a rendszerrel, csak a fránya messenger hang üzenet küldés moduljával, de hát sajnos nincs rá megoldás( nem mintha nagyon használnám, de lenne rá alkalom)

(#9915) Telda


Telda
addikt

Hali!

Van új AMSUser féle 1.19-es Lightmod. [link]
A változások google fordítóval csak a poén kedvéért.

◦ Frissítve könyvtár változások lefolyás H119
◦ A mag és a rádió lefolyó H119 (Under spoiler "javítások" Vannak más változatai a kernel és a rádiós modul)
◦ Hozzáadott / változott init.d-csíp (tisztítása ideiglenes fájlokat, csíp I / O, mag, akkumulátor, memória Wirth. Gépek, zipalign, zram, feltöltő)
◦ trükkök build.prop
◦ kártyafüggetlen válassza a "fejlesztőknek"
◦ Frissítve házigazdák
◦ Frissítve busybox
◦ A zene nem szakad lejátszás közben
◦ darabos adunk gyorsítótárral és Dalvik-cache beállításakor divat
◦ kicsit megváltozott animáció dialógusok
◦Dolby Digital Plus címkéjén szabott ki a desktop és eltávolítják a "További beállítások divat"
◦ Az alapbeállítás a képernyő kikapcsol 30 másodperc.
◦ Az alapértelmezett hang ki képernyőzár
◦ Alapértelmezett beállítások lehetővé teszik ismeretlen forrásból származó alkalmazások
◦ Alapértelmezett off tesztalkalmazások
◦ Alapértelmezett engedélyezte az automatikus fényerő
◦ Beépített óra widget a lehetőségét "További beállítások divat"
◦ Widget Óra hozzá az asztalon
◦Dobavlen pont "történelem mód" a Beállítások> A telefon. Elolvashatja a történetét a divat változik, közvetlenül a telefonra. :)

(#9916) aytukabozs válasza kisbago (#9910) üzenetére


aytukabozs
addikt

őt pl szokták ajánlani.

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#9917) Upo válasza easy...rider (#9912) üzenetére


Upo
addikt

Ha belenyúlnak akkor nem stimmel az aláírás. Ha alá is írja a készítő, nem ugyanaz lesz benne mint a gyári guglis. Amikor ráfrissítesz egy app-ra és nem egyezik az aláírása akkor nem települ fel, hanem hibaüzenetet ad (nem telepíthető). A Laza féle appal indul az egész amit fogadjunk el jónak, megy végig a lánc, a következő felmegy az előzőre. Utána jön a betetőzés, play-ről a gyári legfrissebb youtube, ami szintén simán rámegy.
És utána ezt használom. Ha jön frissítés a play-re akkor frissíti magát. Nekem ez így jó, aki paranoiásabb az írogasson build.prop-ot, és alkalmazásokból ne nézzen videókat. Engem felidegesített hogy pl. amazon app store-n nem tudtam megnézni a videókat, más írta hogy a play alkalmazásban sem működik, így viszont tökéletes és gyári minden. :K

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#9918) Qwery válasza Telda (#9915) üzenetére


Qwery
tag

Megvettek. Zene nem akad... Mást nem is olvastam. :))

42

(#9919) Viktor0610 válasza Qwery (#9918) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Most, hogy mondod, a gyári 1.19 sem akadt talán, mióta fenn van. :) :C

Xiaomi 13T

(#9920) aytukabozs válasza Viktor0610 (#9919) üzenetére


aytukabozs
addikt

+1
(nálam olyan azért van hogy közvetlen mikor elindítom a lejátszást dadog kettőt-hármat, de utána problémamentes (kop-kop-kop))

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#9921) FoxPuppy válasza Telda (#9915) üzenetére


FoxPuppy
tag

Igen , talán az a nagy változtatás hogy H119 radiót kapott, mert az elsőben véletlen 117-es van ,én is tegnap vettem észre amikor próbáltam az új CM-et...

Este teszek bele Magyar nyelvet, ha van rá igény ?!

Más szokta valaki használni a PhilZ CWM-et , nekem egy jól belakott romot nem tud normálisan bacup / restotolni, mindig véletlenszerűen hibára fut ha normálisan vissza rak mindent akor is hiányoznak appok...
Tapasztalt már valaki ilyet?

[ Szerkesztve ]

(#9922) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Akárhanyszor kerul hozzam egy V5-öt, mindig megtartanam....

Miert csinaltak ennyire hibatlan telot....

-

(#9923) Telda válasza FoxPuppy (#9921) üzenetére


Telda
addikt

"Este teszek bele Magyar nyelvet, ha van rá igény ?!"

Hogy a fenébe ne lenne :R .

A fordítás amúgy hogy áll?
Mert én amit úgy tudtam fordítgattam.

(#9924) FoxPuppy válasza Telda (#9923) üzenetére


FoxPuppy
tag

Oksa, akkor este megy.

Hát nem tudom én mostanában nem néztem rá , mindenki küldhetne egy privátot hogy mit csinált eddig, ha kérhetem. :R

(#9925) Telda válasza FoxPuppy (#9924) üzenetére


Telda
addikt

Hát azt meg nem mondom mit csináltam, főképp azokat néztem amikhez kevés hiányzott.

(#9926) kidnou válasza FoxPuppy (#9921) üzenetére


kidnou
senior tag

Philz velem is eljatszotta ezt. Mokee cm 12.1 nightly se frissíthető vele hibakodra kiall

[ Szerkesztve ]

(#9927) Robyka


Robyka
aktív tag

Vezetékes hívásnál nem csörög ki a telefon, foglaltat jelez. 1.19
Ötlet?:)

(#9928) KTU válasza Robyka (#9927) üzenetére


KTU
addikt

Véletlen nem VoIP számot hívsz?

Próbahívásnak én ezt használom:
06-80-SAMSUNG (06-80-7267864) zöld szám,

adatvédelmi tájékoztató: 1 gomb, jó hosszú :D

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#9929) Robyka válasza KTU (#9928) üzenetére


Robyka
aktív tag

Máshogy írom :DDD

Itthon vezetékesről nem tudjuk a telefont megcsörgetni csak mobilról sikerült. :D

(#9930) Viktor0610 válasza Robyka (#9929) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A vezetékes szám nincs a ZTE-n tiltólistára téve?

Esetleg a magán számok?

Xiaomi 13T

(#9931) trouble válasza FoxPuppy (#9921) üzenetére


trouble
senior tag

Én mindig gondosan csinálgatom a Backupot a Philz-el, de még soha nem volt rá szükségem. Ezek szerint szükség esetén a hajamra kenhetem ?

(#9932) Viktor0610 válasza trouble (#9931) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Egyszerű. :)
Készíts backupot (a biztonság kedvéért mondjuk CWM-mel is :D ), majd a PhilZ-kernelest próbáld meg visszaállítani egy teljes törlés után. :)

Xiaomi 13T

(#9933) trouble válasza Viktor0610 (#9932) üzenetére


trouble
senior tag

Hol tudnék ezekben a dolgokban kitanulni, mert csak úgy hellyel-közzel kapiskálom, hogy miről van szó? Bár gondolom itt arról van szó, hogy az egyik recoveryvel készített bacupot nem célszerű a másik recoveryből vissza rakni :B A RedBull előtt egy v967-m volt ott nem kellett ennyi mindenre figyelni. Feltettem egy angolított recoveryt azt abból lehetett mindent csinálni azt kész. Bár ez egy sokkal jobb telefon mint az volt.Összekapta magát a ZTE, mert mát untam a bénázásukat :)) Segítesz nekem annyit pü-ben, hogy válaszolsz egy pár alap kérdésemre amit nem értek, vagy nem teljesen tiszta, hiába olvastam el az összefoglalót vagy hetvenszer ? :F

(#9934) Viktor0610 válasza trouble (#9933) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Laza... blogjában van minden ehhez szükséges infó.
Az egyik recoveryvel készített mentés nem állítható vissza a másik recoveryvel.

Kérdezz nyugodtan privátban. :)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13T

(#9935) hpeti2


hpeti2
aktív tag

Gyári 1.17 rom, Nova launcher és olyan problémám van, hogy csinálok a főképernyőre gyári gyorshívó shortcut-ot olyan ismerősöknek, akiket gyakran hívok. A gond az, hogy a beállításokban és a telefonkönyvben is a hívásra kijelölt sim az 1-es, de minden shortcut-ot a sim 2-ön akar felhívni (természetesen a tárcsázóban és a telefonkönyvben a sim 1-ről telefonálok).

Valaki találkozott már ilyennel?

Hirdetéseim --> http://tinyurl.com/mx5cpn3

(#9936) trouble válasza Viktor0610 (#9934) üzenetére


trouble
senior tag

Köszönöm a lehetőséget fogok élni vele :R

(#9937) Qwery válasza Viktor0610 (#9919) üzenetére


Qwery
tag

Dede. Akad az... :(
Ezért várom remegve a normális változatot.

42

(#9938) FoxPuppy válasza Viktor0610 (#9934) üzenetére


FoxPuppy
tag

Természetesen nem ajánlott és mondjuk úgy hogy TILOS összevissza egyikben készített mentést visszaállítani, mert adódhatnak hibák.
Én értelemszerűen, azonos recoveryben szerettem volna a backup majd restort véghez vinni.

trouble

Nekem a "tesztek" alapján egy pici újonnan feltett nem belakott pár száz megás romot hibátlanul archivált visszatolt.
De ami a lényeg lenne egy jól belakott 1 GB feletti rommal problémái akadtak.

és ami még érdekes és nem értem kiírja hogy pl 1134/1450 Mb succesfully és Done , a fennmaradó tárhellyel mi van , az hogy amikor nagynehezen visszaállította appok hiányoztak... újraraktam a recoveryt többször is, több formázás volt data /system/cache szinten is leválasztva felcsatolva stb , ez a Philz tapasztalat, rom telepítésnél eddig nem volt probléma, ma kifogom próbálna az első sima CWM-et.

(#9939) trouble válasza FoxPuppy (#9938) üzenetére


trouble
senior tag

Nekem is ilyen nagy méretü totál belakot rendszer mentésem van a mem. kártyán csak még soha nem volt rá szükség.

[ Szerkesztve ]

(#9940) easy...rider válasza Telda (#9915) üzenetére


easy...rider
őstag

Guglidrájvomról tölthető max sávszélességgel :) (Tudod a szokásos. Összefoglaló legalján a link) :DDD

(#9921) FoxPuppy
Amikor beleteszed a MIUI témát akkor azt vissza lehet cserélni gyárira? Mert én örülnék olyan verziónak ahol csak +magyar nyelv kerül bele, mert SMS írásnál folyamatosan aláhúzza az összes szót hibásnak, hiába van kikapcsolva a helyesírás ellenőrzés. Igaz nálam még egy belakott H116 LightMod van és emlékeim szerint a kezdetekkor még nem húzott alá minden szót :) Lehet a frissebb H119 LightMod már nem csinálná ezt.

[ Szerkesztve ]

(#9941) easy...rider válasza Viktor0610 (#9934) üzenetére


easy...rider
őstag

Úgy tudom PhilZ Touch egy CWM alapú Recovery, csak a készítő felturbózta érintőfelülettel. Ezért a két Recoveryben készített mentések visszaállíthatók. De cáfolj meg ha tévedek :) Én eddig vegyesen használtam őket, de mindig telepítésekhez, backupot nem szoktam csinálni.

(#9942) Viktor0610 válasza easy...rider (#9941) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem próbálnám, nem próbáltam ki. :)

Én is FoxPuppy véleményét osztom. Ne keverjük a különböző recoveryk által készített mentéseket. :)

Xiaomi 13T

(#9943) peestike


peestike
senior tag

én még mindig a cwm-et használom. próbáltam Philz-t, twrp-t (nem azt, amelyiktől mindenki hányja a keresztet, hogy téglásít :) ) a cwm bevált.
rengeteg mentés-visszaállítás van, mentések 1,5-2,3 gigásak, most éppen 7. (ezért kellett a 64-es kártya).
eddig lekopogom tökéletes. philz nálam pont azért bukott meg korábban, mert nem ment a restore neki.
twrp-t oroszok nagyon favorizálják (2.8.4.0), hosszabb távon nem gondolnám, hogy problémás lenne.
többször használtam már visszaállítás után a telót hosszabb ideig is, semmi probléma nem merült fel.
(igaz, sokszor könnyebb lenne a sok gomb nyomkodás helyett tapizni, de ez legyen az én problémám.)

42 - Nincs is jobb, mint egy kis kötöttség, ami ellen az ember kényelmesen lázadozhat.

(#9944) wjoe válasza peestike (#9943) üzenetére


wjoe
tag

twrp-t oroszok nagyon favorizálják (2.8.4.0), hosszabb távon nem gondolnám, hogy problémás lenne.

4PDA-n én is ezt látom. Sőt, az EXT4-ről F2FS-re váltásnál úgy látom, nincs más alternatívája.
Legutóbbi ROM-olásnál én a Philz-t használtam. Csak formázásra és a zip-ek telepítésére, mentésre és annak visszatöltésére nem. Gond nélkül tette a dolgát.

[ Szerkesztve ]

(#9945) Kleroo


Kleroo
veterán

Másnak is érzékenyek a sim-slotok? Nagyon könnyen eldob egy adott kártyát, és nem a restart segít, hanem a megmozgatás... azért távolról sem nyűg nélküli a teló:(

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#9946) weinmaker válasza Kleroo (#9945) üzenetére


weinmaker
őstag

Komolyan mondom, hogy csodálkozva olvasom a rengeteg sz@pást amit itt elszenvedtek a telóval.
Én mióta feldobtam az 1.15-ös hungobungo romot, azóta minden tökéletes!!!!!
Nem akad a zene, nincs semmi varázslat, nem dobja el a simet, minden működik.
Hozzá sem nyúlok, majd csak ha valami baj lesz vele ;)

Www. Kavekorzo.hu - Gyanús vagy nekem, mint a krematórium büféjében a hamubasült pogácsa!

(#9947) Kleroo válasza weinmaker (#9946) üzenetére


Kleroo
veterán

Örülj neki! :)

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#9948) FoxPuppy válasza wjoe (#9944) üzenetére


FoxPuppy
tag

H119 Nubia MIUI Themed Hun v2 (stock rom mod)

Tegnap kipróbáltam, csináltam egy backupot a 6.0.4.9, CWM-mel megpróbáltam visszatenni, kikapcsolt data restore közben 2x is szerencsére a telefonnak nem lett baja , ugye már a data részt csinálta.
Visszatettem PhilZ-t és a CWM-es backupot visszaállítotam vele , szerinte sikeresen , újra indítás után ismét hiányzzott két appom....
Nem tudom lehet a telefonommal lesz valami, nem akarok általánosítani hogy ez vagy az rossz.
Mindenesetre az itt leírt biztos PhilZ-nek megegyező CWM az alapja.

weinmaker

4.4.x CM/Mokee romokkal sincs semmi baj... ;) !

[ Szerkesztve ]

(#9949) Kleroo válasza Kleroo (#9945) üzenetére


Kleroo
veterán

Update: Sim kártya megbirizgálva(kb semmit se moccant semerre), most jó. ellenben most a másikra tojik, pedig még a szél sem fújt rá. :D
Hát ezmiez már????

(teljesen gyári 1.17, Tmobil kártyák)

[ Szerkesztve ]

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#9950) easy...rider válasza Kleroo (#9945) üzenetére


easy...rider
őstag

Pillanatragasztó? :DDD
Amúgy mikoriak a SIM-ek? Nincsenek megviselve? Ha mocorog benne akkor tépj egy kis darab papírt és szorítsd be a simmel. (dugd be a kettőt egyszerre)

Nemrég frissítettem az osszefoglalo legalján lévő írásomat, ott van tipp a kártyaelbobálásra

FoxPuppy
(#9940) easy...rider ? :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.