Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  XXLGuy károsultjai

Hozzászólások

(#1) Kalandor


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

.

(#2) wouhn


wouhn
csendes tag

RTX 2060 videokártya: 110.000 Ft + postaköltség

Hogyan és mikor vetted át a terméket?
Ígérete szerint postával küldi, ami a jelek szerint soha nem fog megtörténni.

Hogyan és mikor fizetted ki?
2021-06-26 22:24:47 környékén utaltam neki 112.000 Ft-ot a következők szerint:
Nagy Tamás
Takarékbank Zrt
65200067-18089329

Mi volt a probléma? (nem küldte el, hibás/sérült a termék, stb.)
Nem kaptam terméket és közben látom, hogy minden hirdetése kitiltásra került.

Mikor jelezted ezt a másik félnek és az mikor és mit reagált rá?
A másik fél tegnap reggel óta nem volt belépve. Az általa megadott telefonszám ki van kapcsolva vagy soha nem is létezett.

(#3) pecas86


pecas86
csendes tag

RX 580 videokártya: 58.000 FT

Hogyan és mikor vetted át a terméket?
MPL postafutárral küldi, de ez nem történt meg, nem is fog ahogy látom.

Hogyan és mikor fizetted ki?
2021-06-28 19:38-kor utaltam neki 58.000 Ft-ot a következők szerint:
Nagy Tamás
Takarékbank Zrt
65200067-18089329

Mi volt a probléma? (nem küldte el, hibás/sérült a termék, stb.)
Nem kaptam terméket és közben látom, hogy minden hirdetése kitiltásra került, többen is előkerültek a megkárosítottak közül.

Mikor jelezted ezt a másik félnek és az mikor és mit reagált rá?
A másik fél tegnap reggel 8:39 nem volt belépve. Napközben még kicsörgött a telefonja, amit a délután folyamán már kikapcsolt.

(#4) kissdani


kissdani
senior tag

GTX 1080 8GB: 110.000 FT.

Hogyan és mikor vetted át a terméket?
MPL postafutárral küldi, de ez nem történt meg, nem is fog ahogy látom.

Hogyan és mikor fizetted ki?
2021-06-28 15:55-kor utaltam neki 110.000 Ft-ot a következők szerint:
Nagy Tamás
Takarékbank Zrt
65200067-18089329

Mi volt a probléma? (nem küldte el, hibás/sérült a termék, stb.)
Nem kaptam terméket és közben látom, hogy minden hirdetése kitiltásra került, többen is előkerültek a megkárosítottak közül.

Mikor jelezted ezt a másik félnek és az mikor és mit reagált rá?
A másik fél tegnap reggel 8:39 nem volt belépve. Napközben még kicsörgött a telefonja, amit a délután folyamán már kikapcsolt.

[ Szerkesztve ]

85XH9096B_UE75MU7000_Optoma HD33_Galaxy S10+_AGM A8_MSI GE73 7RD Reader_PS5_Denon AVR-X2500H_JBL ES 5.2_Dune HD Base 3D_Asus AX88U-N18U_Logitech Harmony Ultimate One_Samsung HW-K550_Synology DS918+_

(#5) kissdani


kissdani
senior tag

Van egy másik száma egy fórumtárstól sikerült kideríteni_ +36309997963 egy nő vette fel odadta neki a telefont beszéltem hozzá pár szót és kinyomott. Kicsörög de nekem már nem veszi fel. Légyszives hívjátok fel és világosítsátok hogy ezeknek következményei lesznek.

[ Szerkesztve ]

85XH9096B_UE75MU7000_Optoma HD33_Galaxy S10+_AGM A8_MSI GE73 7RD Reader_PS5_Denon AVR-X2500H_JBL ES 5.2_Dune HD Base 3D_Asus AX88U-N18U_Logitech Harmony Ultimate One_Samsung HW-K550_Synology DS918+_

(#6) wouhn


wouhn
csendes tag

Én épp most végeztem a rendőrségen. Meg van a feljelentés.

(#7) gimis


gimis
csendes tag

Sziasztok. Nekem nem sok közöm van itt a dolgokhoz. De nekem küldött előre egy 280xet. Előre kértem tőle és elküldte. Utána pedig én utaltam neki másnap. Viszont felhívott este hogy még nem kapta meg a pénzt és hogy feljelent ha nem utalom a pénzt. Természetesen én nem akartam átverni. Lehet ezen felbuzdulva átvert másokat. Viszont az én problémám az lenne hogy kiszürkült az értékelés fülem az oldalon. Egy admin vagy valaki ezt vissza állíthatna mert várok egy pozitív értékelést :R

(#8) wouhn válasza gimis (#7) üzenetére


wouhn
csendes tag

Nekem pecas86 hívta fel a figyelmemet arra, hogy őt megkeresték már olyannal, hogy hajlandó-e eladni a hardveraprós felhasználói fiókját.

Ilyenkor már felmerül a kérdés, hogy vajon ugyanaz az ember szedte össze a 16 értékelést, aki most legalább 7-8 embert megkárosított? Neked a közölt telefonszámokból ismerős valamelyik? Nekem ezt adta meg: +36707579733
Fentebb pedig írták ezt: +36309997963

[ Szerkesztve ]

(#9) kissdani válasza wouhn (#8) üzenetére


kissdani
senior tag

Ez már hogy felhasználó fiókokat vegyenek hogy félrevezessenek és megkárosítsanak vevőket.... érdekes világot élünk. :(

85XH9096B_UE75MU7000_Optoma HD33_Galaxy S10+_AGM A8_MSI GE73 7RD Reader_PS5_Denon AVR-X2500H_JBL ES 5.2_Dune HD Base 3D_Asus AX88U-N18U_Logitech Harmony Ultimate One_Samsung HW-K550_Synology DS918+_

(#10) gimis válasza wouhn (#8) üzenetére


gimis
csendes tag

A 707579733as számot adta meg. Viszont hívott azt hiszem ezen a számon is:+36309997963

(#11) Grave Digger


Grave Digger
csendes tag

Engem is átvert. 115000 Ft-om bánja.
Egy biztos: soha többé semmit nem veszek a Hardveraprón.

(#12) kissdani válasza Grave Digger (#11) üzenetére


kissdani
senior tag

Te mit nem vettél tőle? Már csak nevetek saját magam szerencsétlenségén... :N

85XH9096B_UE75MU7000_Optoma HD33_Galaxy S10+_AGM A8_MSI GE73 7RD Reader_PS5_Denon AVR-X2500H_JBL ES 5.2_Dune HD Base 3D_Asus AX88U-N18U_Logitech Harmony Ultimate One_Samsung HW-K550_Synology DS918+_

(#13) Grave Digger válasza kissdani (#12) üzenetére


Grave Digger
csendes tag

Egy Ryzen 5800X cpu-t.
Ilyen hülye, naiv legyek... :W

(#14) kissdani válasza Grave Digger (#13) üzenetére


kissdani
senior tag

Ne ostorozd magad én se tartom magam elveszettnek nem ma kezdtem, és látod... :DDD
Fel volt ez építve ki volt találva a pozítivok minél olcsóbb összekaparásától, a legutolsó fénykép hátterekig....

85XH9096B_UE75MU7000_Optoma HD33_Galaxy S10+_AGM A8_MSI GE73 7RD Reader_PS5_Denon AVR-X2500H_JBL ES 5.2_Dune HD Base 3D_Asus AX88U-N18U_Logitech Harmony Ultimate One_Samsung HW-K550_Synology DS918+_

(#15) Grave Digger válasza kissdani (#14) üzenetére


Grave Digger
csendes tag

Lehet valamit tenni? Nehogy már megússza a rohadék.

(#16) pecas86 válasza Grave Digger (#15) üzenetére


pecas86
csendes tag

igen, rendőrségi feljelentés, utalás visszahívása a banktól

[ Szerkesztve ]

(#17) wouhn válasza Grave Digger (#15) üzenetére


wouhn
csendes tag

Így van, bátorítok én is mindenkit, hogy tegye meg a feljelentést. Minél többen megtesszük annál valószínűbb, hogy komolyan veszik az ügyet.

(#18) Grave Digger válasza pecas86 (#16) üzenetére


Grave Digger
csendes tag

A feljelentés az oké, de hogy lehet utalást visszahívni?

(#19) wouhn válasza Grave Digger (#18) üzenetére


wouhn
csendes tag

Bankfüggő. Lehet, hogy sehogy. Én Unicredites vagyok, ott kizárólag akkor állnak szóba velem, ha azt mondom, hogy téves számlaszámra ment az utalás. Kérvényeztem a visszahívást. 60 nap az átfutási ideje. Hogy utána mit történik nagy talány. Ellenben a rendőrségnek szélesebb repertoárja van. Például megkeresik a csalót, aki megijed és magától visszafizet.

(#20) szkita72


szkita72
újonc

üdv,miért szürkültem ki én is?mert eladtam neki egy lapot?szép....
ez az oldal is olyan lesz min a sz.rfogás,gratulálok.

ha hamarabb szeretnél utólérni : 70 6560632

(#21) gimis válasza szkita72 (#20) üzenetére


gimis
csendes tag

Egyébként a csengő szerintem ha nincs értékelés szürke. Mert tegnap tudtak értékelni és én is mást. :F :R

(#22) szkita72 válasza gimis (#21) üzenetére


szkita72
újonc

köszi :)

ha hamarabb szeretnél utólérni : 70 6560632

(#23) Grave Digger


Grave Digger
csendes tag

Részemről is megtörtént a feljelentés.

(#24) pecas86 válasza Grave Digger (#23) üzenetére


pecas86
csendes tag

Sziasztok :)

Hogy álltok a feljelentésekkel??
BP XI. ker Júli 1- el elrendelte a nyomozást

(#25) wouhn


wouhn
csendes tag

Én tegnap kaptam valami levelet a rendőrségtől, csak marhára nem tudtam átvenni. Van benne valami izgi?

(#26) pecas86


pecas86
csendes tag

Nincs csak hogy elindult a nyomozás.

Ami újdonság mind a két telefon már bevan kapcsolva és kicsörög :)
Úgyhogy hajrá

(#27) Grave Digger válasza pecas86 (#26) üzenetére


Grave Digger
csendes tag

Én is kaptam értesítést a nyomozás elindításáról.
És ha kicsörög? Nem érsz vele semmit.

(#28) wouhn


wouhn
csendes tag

Nektek nincs valami ismerős érzésetek ezzel kapcsolatban?
https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/lenovo1992/index.html

Kíváncsi vagyok szeptember 20. után hányan fognak sírni, hogy... vagy csak én vagyok már nagyon előítéletes a túl jónak tűnő ajánlatokkal, amelyek Budapesttől jó messze vannak és csak előreutalással lehet fizetni.

(#29) mamo962 válasza wouhn (#28) üzenetére


mamo962
újonc

En is vacilaltam ezen a hirdeton es a kartyain amiket arul, de egyszeruen nem tudom kockaztatni azt a 190k-t :(

(#30) matesz5


matesz5
csendes tag

Szinten de isten ments az ilyentol, inkabb ra sem irtam, tul nagy a riziko. Am lett valami eredmenye a feljelenteseknek ?

Ha a pöttyös az igazi, rossz ember már nem lehetsz :D

(#31) wouhn válasza matesz5 (#30) üzenetére


wouhn
csendes tag

Még a világon semmi.

(#32) matesz5 válasza wouhn (#31) üzenetére


matesz5
csendes tag

Úgy néz ki a rendőrség idehaza tényleg már szart sem ér, nem csinálhatnak ezt sem, nem csinálhatnak azt sem, meg ha lehet is csinálni valamit azt is nehezen....

Ha a pöttyös az igazi, rossz ember már nem lehetsz :D

(#33) BigFish® válasza matesz5 (#32) üzenetére


BigFish®
csendes tag

Hirdetések azóta eltűntek mind törölve ...

Pedig ma vagy a nagy nap a kártya átadások napja :K .... Kíváncsi vagyok hányan nézték be ... és mikor lesz tiltva a tag de már korábban kellett volna sajnos, bár aki utalt is megérdemli.

Én is néztem mert kártyát kerestem 3060 vs 6600XT de túl szép volt inkább egy maximálisan megbízhatótól vettem egy 6600XT-t ma hozz is a Posta :C igaz nem 190K volt hanem 220K ... de ez a tutti.

Jah és naponta felrakta újra újra 3060-as hirdetést mert figyeltem a kártyákat és mindig láttam 1Db lemondták blabla... :W :W

Hogy hívják a Moderátorok életét feldolgozó rapszódiát ? JóBann és RoszBann :-) -- Nagyfater szerint fiatalon az élvezet hiánya fájdalom, öregen a fájdalom hiánya meg kifejezetten élvezet

(#34) volgabi válasza BigFish® (#33) üzenetére


volgabi
csendes tag

Kb olyami mint a kamu hirdetéseknél.....már csak 1db maradt,csapj le gyorsan rá.
Inkább drágábban,de biztosan megérkezik.
Elhúzta a mézesmadzagot. Gondolom páran megörültek neki.
Azért reménykedem abban hogy megkapja méltó büntetését vagy a vásárlók a kártyákat.

(#35) BigFish® válasza volgabi (#34) üzenetére


BigFish®
csendes tag

Hát aki ennek bedől 2021-ben ennyi átverés után azt nem is tudom sajnálnia annyira, persze azt remélem, hogy ha nagyobb az érték hamar megtalálja a hatóság báááár... Nekem Február óta húzódik egy 20.000 Ft-os átverésem azóta sincs semmi már akkor feljelentettem az illetőt sőt többen is összefogva de hát semmi nem történt szóval aki utalt erre évekig nem fog pénzt se kártyát látni, mert hogy a vásárlók a kártyákat nem kapják meg abban biztos vagyok főleg így hogy a hirdetések már törölve is vannak nem JEGELVE... :W

Hogy hívják a Moderátorok életét feldolgozó rapszódiát ? JóBann és RoszBann :-) -- Nagyfater szerint fiatalon az élvezet hiánya fájdalom, öregen a fájdalom hiánya meg kifejezetten élvezet

(#36) matesz5 válasza BigFish® (#35) üzenetére


matesz5
csendes tag

a hétvégén egy faszi ellopott egy táskát 3 iphone-al 1 P40 telóval, összes bankártya, kulcs, 15k, kabátok stb...

icloud követés, 3 telefon egy hely, megmutattuk a tömböt és a kiérkezett rendőrök nem tehettek semmit, tegyünk feljelentést hétfőn bla-bla-bla....

van értelme bármikor is kihívni őket vagy feljelentést tenni ?

szóval átérzem...

Ha a pöttyös az igazi, rossz ember már nem lehetsz :D

(#37) volgabi válasza BigFish® (#35) üzenetére


volgabi
csendes tag

Max akkor látnak valamit ha valahogyan megtalálnák személyesen. Bár az sem lenne jó mert még a végén önbíráskodás lenne.

Szemét egy világban élünk.

(#38) volgabi válasza BigFish® (#33) üzenetére


volgabi
csendes tag

Kiváncsi vagyok vajon hány embert vágott át. Illetve mikor fogják jelezni. Mivel azóta 1db értékelést sem adtak neki. Holott volt legalább 5 hirdetése több kártyával.....

(#39) BigFish® válasza volgabi (#38) üzenetére


BigFish®
csendes tag

Na erre én is bár kitiltva még nincs... de értékelés sem ezért volt jó a CSALÓ topic nem értem miért szűnt meg illetve miért nincs helyette más ahol károsultak tudnak találkozni azonnal jelenteni stb...

Hogy hívják a Moderátorok életét feldolgozó rapszódiát ? JóBann és RoszBann :-) -- Nagyfater szerint fiatalon az élvezet hiánya fájdalom, öregen a fájdalom hiánya meg kifejezetten élvezet

(#40) volgabi válasza BigFish® (#39) üzenetére


volgabi
csendes tag

Az a topic jó volt. Megmentett engem pár bukástól.
Majd a csávó 1 hó után ujra eljátsza ugyan ezt szerintem.
Csábító áron árulta a kártyáit. Aminek sok jóhiszemű ember biztosan bedőlt.

(#41) metro555 válasza wouhn (#28) üzenetére


metro555
csendes tag

Sajnos én bedőltem neki és persze el is tűnt 2napja be sem jelentkezett hétfőn megyek a rendőrség re

(#42) volgabi válasza metro555 (#41) üzenetére


volgabi
csendes tag

Szia. Melyik kártyát vetted volna meg? Az lenne jó ha nyitnál egy topicot és összeszednétek a sorstársakat. Aztán hátha többen jobb eredményre jutnátok.
Biztosan nem csak te jártál így vele :(

(#43) BigFish® válasza metro555 (#41) üzenetére


BigFish®
csendes tag

:W :W

Igen tegnap láttam a profilját 2 napja be sem lép előtte ameddig futottak a hirdetések állandóan fent volt... Sajnos várható volt túl szép volt hogy igaz legyen... Persze engem is vertek már át nem károgok itt .. kár hogy csak most találtál ide..

IGEN van egy TOPIK oda írj szedjétek össze álljatok össze akiket átvert mindenki jelentse fel és jelezzétek hogy hényan kik vagytok összefűzzék az ügyet majd. Mi is így tettünk persze 9 hónapja semmi.. csak hogy elindult a nyomozás... szval sok jóra ne számíts sajnos :W

MA BELÉPETT GONDOLOM MEGNÉZTE A SÉRTETTEK ÜZENETJEIT...
Utoljára belépve 2021-09-25 16:37

[ Szerkesztve ]

Hogy hívják a Moderátorok életét feldolgozó rapszódiát ? JóBann és RoszBann :-) -- Nagyfater szerint fiatalon az élvezet hiánya fájdalom, öregen a fájdalom hiánya meg kifejezetten élvezet

(#44) volgabi válasza metro555 (#41) üzenetére


volgabi
csendes tag

[link] már nyitottak is topicot.

(#45) wouhn


wouhn
csendes tag

Jött ma egy levél a rendőrségtől az eredeti üggyel (XXLGuy) kapcsolatban, hogy a szegedi és a kecskeméti nyomozásokat egyesítik. A levelemben csak 2 feljelentő szerepelt, nem tudom volt-e más vagy velük mi van. Mindenesetre örömteli, hogy rájöttek arra július óta, hogy az elmondottaknak megfelelően vannak más károsultak is.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  XXLGuy károsultjai
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.