Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  XP üdvözlő képernyőnél megáll (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) rzerge


rzerge
aktív tag

Sorry az új témáért, de talán így jobban felfigyel vki, aki tud vmi okosat! Köszi

Volna egy olyan problémám -ami igazság szerint többször előfordult már-, hogy az 1 napos windows xp sp3-mal telepített számítógépem a windows-ba való bejelentkezésnél a welcome felirat -angol nyelvü xp- helyett a windows logo jelenik meg. Semmilyen módban nem lehet életre kelteni a rendszert, próbáltam már csökkentett mód minden fajtájával.
Angol nyelvü alap Windows xp rendszerem van (upgrade verzió) és nlite nevü programmal füztem össze az sp3 kiegészítővel. Nem raktam bele semmi mást, illetve nem vettem ki a rendszerből semmit. Hasonló problémám volt már az sp2-vel is.
Azért szükséges az összefüzés, mert 320gb sata2 winchesterre telepítem a windowst, és nem igazán tudtam 3,5" lemezzel a drivert feltenni a telepítés előtt.
A rendszer:
asus p5k premium
intel c2d e6550
2x1gb 1066mhz kingmax ddr2
320gb WD3200AAKS (sata2) rendszer winchester
160gb samsung (sata1)
80gb samsung (sata1)
lg vagy pioneer dvd író

Nem igazán szeretném folyamatosan újratelepíteni a rendszert.
A laptopról amiről írok nem tudok 3,5"-es driver lemezt készíteni a sata2-höz, mert nincs kislemez meghajtó benne. Usb jöhet szóba, bár azt nem tudom, hogy meg lehet-e oldani.

thx
:R

"Olyan szarul nézel ki! Iszol te rendesen?"

(#2) Pompi válasza rzerge (#1) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

A leghamarabb zárt topic díja ma a tied. Itt tudod folytatni:

Windows XP kérdések és válaszok

[ Szerkesztve ]

Feel Good Inc.

(#3) Thrawn válasza rzerge (#1) üzenetére


Thrawn
félisten

Üdv!

Kérdezd itt Windows XP kérdések és válaszok vagy itt Azonnali kérdések órája ezt zárom.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#4) Pompi válasza Thrawn (#3) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Bocs, de elkéstél ;)

Feel Good Inc.

(#5) Thrawn válasza Pompi (#4) üzenetére


Thrawn
félisten

Mert topikokat keresgéltem ;)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  XP üdvözlő képernyőnél megáll (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.