Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #32682496


#32682496
törölt tag

Sziasztok!

Szeretném megvásárolni a címben említett nyomtatót. Tapasztalatokra, információkra lennék kíváncsi, hogy kb mennyibe kerül bele egy toner, mennyibe kerül az újratöltése (ha lehetséges egyátalán), és kb mennyi lap jön ki egy tonerből.

Köszönöm.

(#2) oneiros válasza #32682496 (#1) üzenetére


oneiros
tag

Kérdésedet ebben a topikben kellene feltenned:Multifunkciós készüléket, de melyiket?]
Szerintem ezt zárni fogják.
De hogy ne maradj válasz nélkül, küldök privátot. :)

https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/oneiros/index.html

(#3) #32682496 válasza oneiros (#2) üzenetére


#32682496
törölt tag

A topicot viszont átolvasom.

(#4) odani


odani
tag

Üdv!

Használ valaki ilyet? Nekem a nagyapám ruházott be ilyenre úgy másfél éve, és elég homályosan tudja csak előadni, hogy hogyan állhatott elő az a helyzet, miszerint:

- újratölttetett toner nem nyomtat
- (..talán mert) nincs (is) benne semmilyen chipkártya
- a toner behelyezése után hangos "daráló" hangot ad, mintha műanyag fogaskerekek rosszul illeszkednének.

Tud valaki valami biztatót mondani? :F

Előre is köszi!

(#5) fericoh válasza odani (#4) üzenetére


fericoh
csendes tag

Hello!
A kazetta töltés után az új chipkártyával kell elfogadtatni a géppel.A kártya kb.2500HUF-al drágítja a töltést.A fogaskerék hang oka lehet a nem megfelelő csatlakozás a kazetta és a gép között(be kell helyezni újra ,határozottan), illetve okozhatja a kazetta túl töltése vagy a hulladék tárolójának a nem leürítése is (megtelik és megszorul).Egyébként megfelelő szervizben át tudják alakítani a gépet eeprom cserével (a gari ugrik),hogy ne kérjen kártyát a kazetta cserekor.Az átalakítás kb. 5-8eFt.Remélem segítettem.

[ Szerkesztve ]

(#6) Arpho


Arpho
csendes tag

Helló!

Olyan üzenettel találkozott-e már valaki ennél a típusú nyomtatónál kártyabehelyezésnél, hogy :

KÁRTYAOLVASÁS - JELENLEG KIKAPCSOLVA

ezt írja ki már a második kihasználatlan chipkártyára. (meg kihasználtra is ugyanezt).

Ilyenkor mit lehet kezdeni a nyomtatóval? :F :F

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.