Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) zsolty28


zsolty28
tag

Sziasztok!!! :))

Valaki tud segíteni XBOX emulátor használatában?? :F

Nagyon fontos lenne mert megvan az Emu és a játék is hozzá de nem tudom, hogy kell elindítani :O :O :O :O

Ha valaki tud akkor segítsen itt vagy írjon mailt :zsoltywap@freemail.hu ;)

Új Letöltés - A friss hírek és letöltések paradicsoma: https://ujletoltes.hu

(#2) drpele válasza zsolty28 (#1) üzenetére


drpele
senior tag

eddig az összes ilyen cucc amiről hallottam valami fake izé, estelge vírus volt :(

"Mily különös a mi helyzetünk, a Föld gyermekeié. Csak rövid látogatásra van itt mindenki. Nem tudja miért, de néha azt hiszi, hogy sejti." - Albert Einstein

(#3) engusz válasza drpele (#2) üzenetére


engusz
veterán

Én is csak fake programokkal találkoztam. :(((

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#4) Cathfaern válasza zsolty28 (#1) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

99%, hogy az nem X-Box emulátor.
Na mindegy. Ki ír valami hibaüzenetet? Vagy mi a gond vele?

(#5) zsolty28 válasza Cathfaern (#4) üzenetére


zsolty28
tag

Hello mindenkinek!! :))

Sajnálattal látom hogy egyikőtök sem próbálta ki!!! Akkor most miről beszéltek??

Az viszont tény hogy a Neten tömegével vannak hozzá játékok!!!

Nos ha nem működne az emulátor akkor miért raknak fel több GB-nyi XBOX-os játékokat??? :P

Talán átverésnek?? Nem hinném!!!! :P

Tényelg nincs olyan meber itt aki próbálta volna már vagy értene hozzá??? :F : F

Új Letöltés - A friss hírek és letöltések paradicsoma: https://ujletoltes.hu

(#6) Polesz válasza zsolty28 (#5) üzenetére


Polesz
addikt

A neten mindenhez tömegével vannak cuccok :) Egyébként meg miért ne lehetne Xbox-os játék fent? Leszeded pc-vel kiírod és játszol az xbox-on ;]

Elméletileg nincs különbség elmélet és gyakorlat között. Gyakorlatilag van.

(#7) Ürgülfütty


Ürgülfütty
tag

Nem akarlak elkeseríteni, de momentán NINCS használható, működő X-BOX és PS2 emulátor. Ha nem hiszed el, nyugodtan nézelődj a neten. Kipróbáltam egy párat, mind fake vagy szimplán vírusos.

(#8) Cathfaern válasza zsolty28 (#5) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Könbyörgöm, ha nem adsz linket, akkor hogyam próbáljam ki??? :O És lennél hajlandó leírni azt, hogy mi bajod vele? Akkor talán tudnék segíteni :U

(#9) engusz válasza zsolty28 (#5) üzenetére


engusz
veterán

Sajnálattal látom hogy egyikőtök sem próbálta ki!!! Akkor most miről beszéltek??
Kipróbáltam már jópárat.

Az viszont tény hogy a Neten tömegével vannak hozzá játékok!!!
Jó a megfigyelőképességed.

Nos ha nem működne az emulátor akkor miért raknak fel több GB-nyi XBOX-os játékokat??? :P
Amit a kolléga is említett, hogy letöltöd és kiírod PC-vel a kicsike kis XBOX-odhoz.

Talán átverésnek?? Nem hinném!!!! :P
Az emulátorok átverések! Hidd el!

Tényelg nincs olyan meber itt aki próbálta volna már vagy értene hozzá??? :F : F
Miért? Nekem működött és próbáltad már?

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#10) engusz válasza engusz (#9) üzenetére


engusz
veterán

Sorry. Utolsó mondat így szólna: Neked működött vagy próbáltad már?

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#11) zsolty28


zsolty28
tag

Nekem működött volna ha lenne DVD meghajtóm de nincs!!! :O

Új Letöltés - A friss hírek és letöltések paradicsoma: https://ujletoltes.hu

(#12) engusz válasza zsolty28 (#11) üzenetére


engusz
veterán

ISO-ból nem ment volna? :F

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#13) xuldar válasza engusz (#9) üzenetére


xuldar
őstag

Azért én ennyire nem sarkítanék. Pl kiválóan használható, gyakorlatilag hibátlan emulátorok:

zsnes - Super Nintendo
Project64 - Nintendo64
Bleem! - PSX

Talán mégsem próbáltál még ki eleget...

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#14) zsolty28


zsolty28
tag

De ha már itt tartunk az Emulátoroknál!!! :))

Nekem van működő Nintendo 64 emulátorom és hozzá játékok!!! :P
Sőt van még NeoGeo emulátorom emu és hozzá rengeteg játékom és ez is működik! Mellesleg ez a kedvencem mert szeretem a játéktermi verekedős és stb. játékokat és végre itthon is játszhatom azokat INGYEN. (www.mame.dk) :)

Ezért gondoltam azt, hogy az XBOX emu-nak is kellene működnie ha a ezek jók. :)

Új Letöltés - A friss hírek és letöltések paradicsoma: https://ujletoltes.hu

(#15) Cathfaern válasza zsolty28 (#14) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Nem gondolod, hogy ezek egyrészt kicsit régebbi gépek, illetve jóval kevésbé bonyolultak, és gyengébb hardver van bennük, mint egy X-Boxban, ls emiatt könnyebb emulálni őket? :U Ettől függetlenül még mindig nagyon örülnék, ha mondanál egy linket ahhoz az X-Box emuhoz :U Vagy mondd azt, hogy Kazaa (+file méret), vagy mond azt, hogy DC (+HUB)
Egyébként nekem van:
SNES, MegaDrive, NeoGeo, MAME, GB, GBA, NES, Game Gear, PS, Nintendo 64, Modeller, Callus, és arcade (MAME) emulátorom ;]

(#16) xuldar válasza Cathfaern (#15) üzenetére


xuldar
őstag

Azért a Nintendo64 annyira nem gyenge, és ne felejtsük el, hogy az xbox csak 32 bites ''konzol''. Az más téma, hogy egy emulátornak eleve jóval nagyobb a gépigénye az eredeti géphez képest.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#17) zsolty28 válasza Cathfaern (#15) üzenetére


zsolty28
tag

Gratulálok Cathfaern !!!! :))

te aztán jól begyűjtötted őket :DD

A Dc++ on találtam az XBOX emu-t a ''matrix hub''-on. A srác akitől eltöltöttem nem tudott segíteni hogy hogyan is működik ez. Azt mondta, hogy még nem volt ideje kipróbálni.

Melyik a kedvenc Emulátorod??? :F

Új Letöltés - A friss hírek és letöltések paradicsoma: https://ujletoltes.hu

(#18) Viktor77 válasza Cathfaern (#15) üzenetére


Viktor77
titán

Témához kapcsolódóan. Nincs valakinek xp-n működő ps1 emulátora? A Connectix sajna nem megy.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#19) zsolty28


zsolty28
tag

eltöltöttem = letöltöttem

Új Letöltés - A friss hírek és letöltések paradicsoma: https://ujletoltes.hu

(#20) engusz válasza xuldar (#13) üzenetére


engusz
veterán

XBOX-ról volt szó... :U

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#21) zsolty28 válasza Viktor77 (#18) üzenetére


zsolty28
tag

A BLEEM-et próbáltad már??

Új Letöltés - A friss hírek és letöltések paradicsoma: https://ujletoltes.hu

(#22) turho


turho
őstag

www.x.dream.hu Jelenleg az egyik legjobb emuval fogalkozó oldal, bár nemrég indult. Van x-box és Gamecube emu szárnypróbálgatásról hír.
CVGS ps-emu patch-csel működik xp-n is.

(#23) Viktor77 válasza zsolty28 (#21) üzenetére


Viktor77
titán

Hallottam róla. Megy xp alatt? Mi a legújabb verziója?

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#24) Viktor77 válasza turho (#22) üzenetére


Viktor77
titán

Köszi, megnézem.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#25) Viktor77 válasza turho (#22) üzenetére


Viktor77
titán

Azt írja nincs ilyen oldal!

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#26) Cathfaern válasza Viktor77 (#18) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

A legjobb ePSXe. Innen szedd le, mert itt már benne van minden, ami kell hozzá: http://www.tar.hu/frameset.phtml?path=/rom_world/ (BIOS-t se felejts el leszedni!). Ugyanis különben külön le kéne töltögetni a videó/hang/CD-ROM/gamepad plugin-okat.
A Bleem-et meg gyorsan felejsd el, mert nagyon rossz!

(#27) Cathfaern válasza xuldar (#16) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

A N64, bár nagyon jó gép volt (az egyik kedvencem), de mára már gyenge (ennek ellenére még mindig nincs 100%-os emulátor hozzá :U).

És könyörgöm ne beszéljünk hülyeségeket!!! :((( A PC az, ami csak 32 bites. Utoljára 32 bites konzol a Playstation 1 és a Sega Saturn volt. Mit gondolsz miért Nintendo64-nek hívják? Igen, eltaláltad: mert ez már 64 bites. Ettől felfelé (Dreamcast, Playstation 2, X-Box, Gamecube) már mind 128 bites. Erről ennyit.

(#28) Viktor77 válasza Cathfaern (#26) üzenetére


Viktor77
titán

Nagyon köszönöm a segítséget. Ha van még kérdésem akkor itt felteszem. Hopp, van is egy: írott lemezzel is megy?

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#29) Cathfaern válasza Viktor77 (#28) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Persze (illetve ISO-t is képes beolvasni).

(#30) xuldar válasza Cathfaern (#27) üzenetére


xuldar
őstag

Szerintem ne menjünk bele technkiai kérdésekbe, de az x-box ugye egy módosított, optimalizát pc. De a lelke egy sima 733-as Intel P3. Módosítás nélkül. Csak a körítés van optimalizálva. Márpedig akárhogy is nézem, a P3 egy 32 bites processzor. Tisztában vagyok vele, hogy a N64 64 bites.
Más: A Project64 v1.5 (nem beta)-t próbáltad már?

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#31) Viktor77 válasza Cathfaern (#29) üzenetére


Viktor77
titán

2. kérdés: Cdromnál mit válasszak?

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#32) Cathfaern válasza xuldar (#30) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

A mi hány bites témát haggyuk.

Igen, a Project64 az legjobb N64 emu, de elég sok minden van amit ez sem visz rendesen :( Például a első 64-es Zelda. De említhetném a Mystical Ninja-t is (egyik kedvenc játékom...úgy szeretném már újból végigjátszani :O)

(#33) xuldar válasza Cathfaern (#32) üzenetére


xuldar
őstag

Attól függ, ha nVidia videokártyád van, akkor sima ügy. Tudom, mert a kedvenc játéksorozatom kedvenc tagját nevezted meg, amit soxor nyomtam már végig pc-n. Már az 1.4-gyel is hibátlanul futott, de az újabb verzió még jobb lett. Más kérdés, hogy kell hozzá 1,5 GHz...

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#34) Cathfaern válasza Viktor77 (#31) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Én a ''Mooby2 cd disk image driver 2.4'' használom, de ez nem tudom benne van e abban a csomagban :F
A ''ePSXe CDR WNT/W2K core 1.5.2.'' biztos jó lesz (persze ha XP-t használsz. Ha 98/ME-t akkor a ''ePSXe CDR ASPI core 1.5.2.''-t)

(#35) xuldar válasza Cathfaern (#32) üzenetére


xuldar
őstag

Félig OFF
Apropó: Ismered a Zeldát. Sikerült már lenyomni valahogy a maratonistát? Évek óta túrom a netet, és még csak baromságokkal találkoztam.
ON

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#36) Cathfaern válasza xuldar (#30) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Ja, most látom, hogy te nem beta-ról beszélsz. Nem is tudtam, hogy kijött :) Megyek kipróbálom.

Egyébként melyikre írtad a ''kedvenc sorozatot''? A Zeldára? Azt mondod NVidia kártya? Akkor megyek megkeresem a TNT2-met :)) (most ATI9000Pro van)

(#37) xuldar válasza Cathfaern (#36) üzenetére


xuldar
őstag

Egy kis segítség:
http://pristavka.kulichki.net
Ne röhögj :DDD
A #35-re is válaszolj, egyébként írtam mélt.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#38) Cathfaern válasza xuldar (#35) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Sajnos csak egyszer játszottam vele, és akkor is a közepe táján elakadtam (aztán vissza kellett adnom a kazettát, mert csak kölcsönben volt :() Nézz körül a http://www.gamefaqs.com-on, ott biztos találsz megoldást. Egyébként te milyen plugin-okat használsz?

(#39) xuldar válasza Cathfaern (#38) üzenetére


xuldar
őstag

Alapértelmezett mind, viszont a grafikai beállításokon finomítani szoktam, de már nemtom mit. Hogy tetszett a játék?
Jó, hogy tökre szétoffoltuk a topikot:)

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#40) Viktor77 válasza Cathfaern (#38) üzenetére


Viktor77
titán

Nem megy. Leírnád a beállításokat? 9700pro-val megy? Milyen patchet említettél?

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#41) Cathfaern válasza Viktor77 (#40) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Mármint mi nem megy? Milyen hibaüzenetet ír ki?

Patchet azt nem én említettem, és nem is az epsxe-hez :)

(#42) Viktor77 válasza Cathfaern (#41) üzenetére


Viktor77
titán

Nem hibaüzenet. A Need for Speeddel próbálom és a játék már megy (hallom), de a képen még az autóválasztás van.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#43) Grafman válasza Viktor77 (#42) üzenetére


Grafman
aktív tag

X-Box, meg PS2 emu helyett ajánlhatom?:

Zinc (régebben mint Impact) Emu:
moddolt PS chipre épülő játéktermi gépek (föleg pif-puf játékok) emulátora, és szerintem a ma létező egyik legjobb.
Vivanono :
szintén PS-gépre épülő játéktermi emu, 2 játékot ismer:
Ridge Racer 2 és Race Racer, és amúgy tuningolók szokták tesztelni vele a gépüket, mert akinél megvan a 30fps full grafikával, annak igen igen izmos cucca lehet.
Jagulator: A kedvencem!
Az ATARI utolsó próbálkozása a konzolgép piacon a JAGUAR 64 elnevezésű konzol volt, ami kicsivel az Nintendo64 előtt jelent meg, és a világ első 64-bites konzolja címmel büszkélgedhet. Nagyon szép grafikai trükköket tudott.
Az emulátor még elég gyerekcipőben jár, de pl az Alien vs. Predator nálam gyönyörűen futott vele.
Nebula Mode-2:
Sega Mode-2 játéktermi gépek emulátora. Kicsit pre PSX-szintü, de jó.
Dead or Alive első része meg hasonlók.

FIGYELEM! Régi tipusu gumimatrac tulajdonosok előnyben!!!

(#44) Grafman válasza Grafman (#43) üzenetére


Grafman
aktív tag

2 játékot ismer:
Ridge Racer 2 és Race Racer


-szóval van itt egy kis elírás, lényegtelen de azért mégis: nem Race Eacer, hanem
Rave Racer! És nem Vivanono hanem VIVANONNO, és nem PS-gépeket, hanem Sega Nanco System 21 -es szintén játéktermi gépekt emulálja, amire össz-vissz ez a két említett játék készült.
És a Rave Racernek full beállítások mellett szebb a grafikája mint bármelyik PC-s aútóversenynek (bár ez eléggés szubjektív, de szerintem szebb) de nincs az a gép ami játszható sebességgel futtatná úgy.

FIGYELEM! Régi tipusu gumimatrac tulajdonosok előnyben!!!

(#45) zsolty28 válasza Grafman (#44) üzenetére


zsolty28
tag

Hi grafman-Grando !!!!!! :))

Honnan szerezheném be ezt az VIVANONNO emulátort?? :F

Please egy linket vagy itt vagy E-mail-be : zsoltywap@freemail.hu

Előre is kösz! :U

Új Letöltés - A friss hírek és letöltések paradicsoma: https://ujletoltes.hu

(#46) zsolty28 válasza Grafman (#44) üzenetére


zsolty28
tag

Mellesleg nekem megvan a Ridge Racer N64 -re és nagyon gyönyörű a grfaikája és a kedvenc játékom :))

Új Letöltés - A friss hírek és letöltések paradicsoma: https://ujletoltes.hu

(#47) nokamiki


nokamiki
senior tag

Hali!
Honnan tudsz letölteni hozzá játékokat?
És bocs hogy offolok! :)

V2 rider - Yamaha MT-01

(#48) turho válasza Viktor77 (#25) üzenetére


turho
őstag

http://x.dream.hu/ ez a cím.

(#49) Grafman válasza zsolty28 (#45) üzenetére


Grafman
aktív tag

Mail elküldve...

FIGYELEM! Régi tipusu gumimatrac tulajdonosok előnyben!!!

(#50) sti


sti
tag

még mindig nincs semmi infó működő xbox emu-ról?én most próbáltam először xbox emulátort letölteni(MK5:DDD) de nemtom melyik új melyik régi + azt is olvastam, h sok a vírusos cucc úgyhogy inkább nem próbálkoznék velük de ha van már valakinek működő verziója azt szívesen fogadnám:)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.