Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) cyraned


cyraned
csendes tag

Az intelcoolertől elromolhat a konzol!

[link]

"A Microsoft aggodalmát fejezte ki a népszerű Nyko Xbox 360 kiegészítő hűtőrendszerrel kapcsolatban. A cég állítása szerint az eszköz tartós használata akár kárt is tehet a konzolban, és ezesetben természetesen a garancia is azonnal érvényét veszti.

A Nyko konzolhűtő népszerű termék lett az elmúlt időkben, azonban a Microsoft viszonylag sok "gyanús" meghibásodást észlelt olyan rendszereknél, ahol a külső kiegészítőt rákapcsolták a rendszerre. A hűtő az Xbox 360 saját tápcsatlakozóját toldja meg oly módon, hogy a kapott energiából "lecsippenti" a saját működéséhez szükgéses adagot. A Microsoft elmondása szerint ezzel nem minden esetben jut elegendő áram a konzolnak, mivel a tápegység már nem biztosít elég energiát egy plusz külső egység számára. Ez különösképp az Xbox indulásakor fellépő megnövekedett energiafelvételnél okozhat problémáka, sőt a Microsoft szerint a hűtőszerkezet tartós használata akár a játékkonzol leégését is okozhatja.

A konzol-szakértők szerint - bár hasonló módon nem hivatalos kiegészítőről van szó - a Pelican Fan Stand állvány sokkal elfogadhatóbb megoldás, mivel ez az eszköz az Xbox 360 USB-csatlakozójáról kapja a tápellátást, így nem okoz előre nem kalkulált energiaveszteséget.

A Microsoft figyelmeztetett minden Xbox 360 tulajdonost, hogy meghibásodás esetén a külső gyártóktól származó, hivatalosan nem támogatott kiegészítők alkalmazása akár a garancia elvesztését is magával vonhatja. "

Gondoltam megosztom a világgal :C

(#2) Neoteric válasza cyraned (#1) üzenetére


Neoteric
addikt

Sztem emiatt nem kellett volna új topikot nyitnod..
Majd bezárják úgyis, xboxnak van már topikja.

PSN: ne0teric_sAN

(#3) cyraned válasza Neoteric (#2) üzenetére


cyraned
csendes tag

azért lenne nyitva hagyni hogy tudják hogy milyen veszélyeket rejt ez az intercooler. :F

(#4) Dekko válasza cyraned (#3) üzenetére


Dekko
tag

Köszi! Számomra hasznos infó volt mivel törtem a fejem hogy vajon vegyek-e ilyet vagy módosítsam a boxot. E miatt utóbbi mellett döntöttem... Sok gyanús videót láttam ezzel kapcsolatban én is.
Nem feltétlen jó az amit annak mondanak! Szerintem maradjon a Topick!
UPP! :R :R
Dekko

További szép napot kívánok!

(#5) Dekko válasza Dekko (#4) üzenetére


Dekko
tag

Csak most látom milyen régen nyitva van..
Csak javasolni tudom hogy továbbra is maradjon nyitva:))

További szép napot kívánok!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.