Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#37) fapofa válasza KilgoreTrout (#36) üzenetére


fapofa
csendes tag

Sziasztok!

Az igaz, hogy te nem tudhatod, hogy ki a bot, de egy buntetofeljelentes utan, ha elindul egyaltalan a nyomozas csalas buntette miatt, a szakemberek seperc alatt megallapitjak, hogy dolgoznak-e botok.
Igaz, ha nem tortent buncselekmeny, akkor az hamis vad, ami szinten buntetojogi kategoria.
Amugy, ha utanaszamolsz, nincs ertelme botokat hasznalni egeszen az utolso masodpercig. Csak ott van ertelme, es csakis akkor. Ugyanis, ha menet kozben hasznalna a botot, akkor csak az arat srofolna fel vele, de a kattintasokbol nem sokat kaszalna, es ennek a pay per bid tipusu aukcionak nem az eladasi ar a lenyege, hanem a kattintasok szama. Tehat ket eset van: Nem licital elo ember, akkor az utcso masodpercben a bot nyer. A ceg igy nem bukik a bolton, igaz, alacsony ar eseten nem is nyer sokat. A masik, amikor bot segitsegevel csak meghozza az emberek kedvet az arvereshez, es utana esetleg ki is szall.
Amugy nekem nincs tul nagy bajom a botokkal, de attol fuggetlenul szerintem akkor is csalasnak minosul, ha elore kozlik, hogy botok tenykednek. Hiszen ezzel kedvezotlenul befolyasoljak az arverest, raadasul meg akkor se tudhatnad, ki az a bot. Szoval, en nem mondom, hogy csalas, csak azt, hogy ha botoznak, akkor mindenkepp csalas, fuggetlenul attol, hogy a juzer belement-e. Mondjuk, ha a bot olyan nick-kel futna, hogy pl. bot1, bot2, stb., akkor mar nem mernem egyertelmuen azt mmondani, hogy csalas, bar akkor is a penzeddel szorakoznak, a penztarcad rovasara. De lehet ezt tisztessegesen is csinalni. Es tudom is, hogy kik csinaljak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.