Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows Server 2008 bejelentkezés (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Windows NT


Windows NT
tag

Kéretik a modikat, hogy NE moderálják ki!!!!!! Köszönöm

Letőltöttem a server 2008 RTM azaz végleges változatát a microsoft.com-ról (bárki letöltheti, legális) a lényeg feltettem virtuális gépre telepítés stb. miden rendben ment viszont amikor elérkezett az első bejelentkezés ideje, a bejelentkező képernyőn a "New Password" felírat fogadott és persze mindjárt alatta, hogy ismételjem meg az új jelszót.

Szóval bármit írtam be az nem jó neki, ha üresen hagytam az se jó, szóval mit lehet tenni, hogy be tudjak jelentkezni, szerintem így akarják rávenni a rendszergazdákat a jelszó használatra, na persze, ha valamit el is fogadna.

Találkozott már valaki e problémával, a microsoft oldalán semmi nem volt írva "kék" színű azaz bárki szabadon letöltheti még termékkulcs se kell a telepítéshez és eme bejelentkezésről se láttam semmit írva.

Válaszokat előre is köszönöm.

Üdv.

Eredeti Windows Valódi Előny!!! Hamis Windows Valódi Hátrány!!!

(#2) kraftxld válasza Windows NT (#1) üzenetére


kraftxld
nagyúr

1, van win2k8 téma. [link]
2, első bejelentkezéskor az admin jelszót kell megadni, és meg kell felelnie a komplexiátsi követelményeknek (ha jól tudom legalább 6 karakter, kis-nagybetű, szám is.)

[ Szerkesztve ]

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#3) parandroid válasza kraftxld (#2) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Köszönjük az útbaigazítást, téma zárva.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows Server 2008 bejelentkezés (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.