Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 11 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-11-10 09:03:07

LOGOUT.hu

Ezt érdemes elolvasni: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#681) attilav2 válasza InterWave (#680) üzenetére


attilav2
őstag

Android-Win10 keverék gui (start menü az android app listájára hajaz), android appokat is képes lesz majd futtatni idővel(erről írnak a neten), egyébként egy átskinezett win10-nek tűnik első benyomások alapján.

Nekem sima telepítésnél kiírta hogy az én gépemre (X4 860K, Asus A88X, 8GB, RX550) nem megy fel.
Trükkösen kellett felraknom.
Találtam ezt a youtube videót az ebben látott lépéseket követve simán felkúszott virtualbox alá(bekapcsoltam az efi-t a virtuális gép alatt mert a videóban efi-s telepítésről ír, és 3GB ramot adtam neki). A Dev.build.21996.1.Consumer.Edition.x64 -et sikerült a videóban részletezett trükkel felraknom, a későbbi és a végleges verzióknál lehet hogy nem fog működni. Akinek a hivatalos követelmények alatt van a gépe vagy csak azt mondja a telepítő hogy erre a gépre nem megyek fel, akkor nyugodtan próbálja ki a videóban bemutatott módszert(veszíteni nem veszít vele, legfeljebb nem bootol be :)), nekem virtuális gépre így viszonylag gyorsan felkúszott.

-||- Asrock B660M HDV -II- G.Skill Aegis 2x16GB DDR4 -II- - i3 12100f -||- Sapphire RX550 4GB -||- AOC Q27V4EA 1440p -||-

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 11 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.