Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Wifi - kezdetek (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Processzor


Processzor
tag

Vettem 1 USB-s wifi adaptert b5k-ért, illetve Jézus vette. Volt a CD-jén valami drájver, feltelepítettem. Összedugtam 2 1.6-os USB-hosszabbítót és ezeknek a segítségével majdnem elér a kütyü az ablak üvegéig. Beröffentettem, talált 3 akármicsodát az éterben. Szaroztam kb. 6 órán keresztül és meguntam mert nem lett internet. Láttam, hogy néha van némi bejövő adat, de én nem tudtam kezdeményezni. Másnap az egyiket a 3 közül valahogyan elkaptam. Nem adtam meg kódokat, nem buheráltam a Hálózati kapcsolatoknál, valahogy elindult. Azóta van net. 15 Mb (AVG) kb. 3 perc alatt csorog le. A sebessége eléggé széles skálán váltakozik: 54 kbps - 54 Mbps-ig. Általában 5.5, most is. Meg nem szakad, pedig most esik a hó. Bérház, legfelső emelet, nyócker.
1. Ajánlom mindenkinek akinek, hozzám hasonlóan pld. max. 3 weboldalra terjed ki az érdeklődése az internettel kapcsolatosan (webmail, PH, hírek) és nem kell neki szélvészsáv. Ámbátor, úgy vettem észre, hogy ez gyorsabb mint a munkahelyi.
2. Hogyan tovább? Itt áljak meg és örüljek de nagyon? (örülök, de nagyon)

POP3-at sajnos nem találtam hozzá.

[Szerkesztve]

''...Te kivered nekem, én kiverem neked_______, de semmi buzulás!'' - Torrente

(#2) csiga997 válasza Processzor (#1) üzenetére


csiga997
őstag

Gratulálok!
És ha már nyócker, a legközelebbi projektként próbálj az ablakon át internet helyett mobilt, ékszert esetleg készpénzt lopni.

:U:U:U

(#3) Thulcandra válasza Processzor (#1) üzenetére


Thulcandra
senior tag

Ide is elfért volna [link]

Másrészt nemtudom alapelvekkel összefér-e a téma...

" Ride away from falling ground, ride away from the big black cloud, ride away until the day come that we all live in a 2 wheel nation "

(#4) BiriBum


BiriBum
őstag

A nem titkosított internet használata miért minősül bűncselekménynek?

(#5) Batman


Batman
őstag

A topicot azért zártam mert a linkelt helyen kérem folytatni!
Maga a publikus wifis net használta nem bőn, de ha egy egyedi user nem titkosított hálójára akaszkodott rá az már igen.

A Rák ellen az Emberért a Holnapért! - "..ez csak azt bizonyítja, hogy a Firefoxtól maximum a pöcsöd érzed nagyobbnak, de ugyanolyan hüje maradsz a számítógéphez..." by moonman

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Wifi - kezdetek (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.