Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7201) hojos válasza m.jeno (#7200) üzenetére


hojos
aktív tag

Értem. Így már világos. Egy másik fórumon javasoltam, hogy melyik programot töltse le, mert abban biztosan jó a lang.fájl.
Tudod az egy "tesztelő" program, amivel meg lehet tesztelni a gépet, hogy újra indul-e. :R

(#7202) DM43 válasza hojos (#7201) üzenetére


DM43
őstag

??? :Y ???

[ Szerkesztve ]

(#7203) Artika


Artika
aktív tag

Üdv minden segítőkész embernek.

Feltettem rá Amigo-t is és ugyanazt csinálja.
Gariztatás után írok, hogy mi volt a bibi :C

Az idegbaj öröklődő betegség. Én is a gyerekeimtől kaptam...

(#7204) Rottenbiller


Rottenbiller
csendes tag

Sziasztok.Ma reggel tölteném a x820 at usb keresztül a következőket irja ki: Please tap on the crosslines firmly.The crosslines will continue to move until the screen is aligned.Mivel nem vágom az angolt,tudja valaki hogy ez mit jelent?Autós töltön is probáltam,ugyanaz. :F

(#7205) DM43 válasza Rottenbiller (#7204) üzenetére


DM43
őstag

Ennek semmi köze a töltéshez - szerintem valamilyen módon megnyomtad a gyári értékek című gombot, és most a kijelző kalibrálását kéri a készülék. Kövesd az utasításokat, mindig nyomj a keresztre

(#7206) Rottenbiller válasza DM43 (#7205) üzenetére


Rottenbiller
csendes tag

Hú de baba vagy!!!Igy már már tényleg jó,nagyon szépen köszi! :C

(#7207) WindyJoe válasza DM43 (#7205) üzenetére


WindyJoe
aktív tag

Elmehetnél online fordítónak... :DDD
(Nem mintha nem lenne belőle bővensok... :U )

Ki korán kel, egész nap álmos és fáradt lesz! (:

(#7208) snowdog válasza WindyJoe (#7207) üzenetére


snowdog
veterán

Hát ha azok is így fordítanak... :D

(#7209) DM43 válasza snowdog (#7208) üzenetére


DM43
őstag

:DD :DD

[ Szerkesztve ]

(#7210) Luissimo


Luissimo
veterán

szerintem is keresztbe kell nyomni mindig ilyenkor, de lényeg az hogy "firmly" , nem teszetoszán, pipogyán és semmi nyámnyilaság !! :DD :))

(#7211) WindyJoe válasza snowdog (#7208) üzenetére


WindyJoe
aktív tag

:DDD

Ki korán kel, egész nap álmos és fáradt lesz! (:

(#7212) bodola


bodola
csendes tag

Sziasztok! 820BT Arra tudtok-e valami megoldást, hogy töltésre csatlakoztatva (töltés animáció megjelenik), vagy töltésről levéve ne álljon/kapcsoljon le a navi (8.3 Wayteq BT-re). Legalább visszaszámolhatna vagy rákérdezhetne, hogy valóban kilépek-e...

(#7213) snowdog válasza bodola (#7212) üzenetére


snowdog
veterán

Melyik a nagyobb probléma, hogy töltésre kapcsolva megjelenik az animáció (ez ellen nem lehet tenni), vagy hogy töltésről levéve kikpcsol a navigációs program (ezt el lehet kerülni)?

Mert nekem a kérdésedből nem derült ki. :)

ui. olyan meg nincs is, hogy "8.3 Wayteq BT-re", sőt semilyen igo verzió nincs Wayteq-re.

[ Szerkesztve ]

(#7214) Luissimo válasza bodola (#7212) üzenetére


Luissimo
veterán

Ez a hardverváltozat a nulla pont egyes szoftverrel egyáltalán nem igényel beavatkozást töltésügyileg:

[ Szerkesztve ]

(#7215) Luissimo válasza bodola (#7212) üzenetére


Luissimo
veterán

ment egy privát üzenet a teendőkkel.

(#7216) bodola válasza Luissimo (#7215) üzenetére


bodola
csendes tag

:D Kösz szépen a válaszokat! Majdnem jó a megoldás, Luissimo. pü ment.

(#7217) tuzhuszar


tuzhuszar
csendes tag

Sziasztok!
Gondolkozok egy X820BT vásárlásán és ezzel kapcsolatban szeretnék kérdezni pár dolgot.
Az első, hogy az USB kábelen keresztül tölti -e az akkumulátorát? A másik meg, hogy elvileg navigáló szoftver nincs rajta, mennyire egyszerű / nehéz tenni rá?
Köszi szépen előre is!

tuzhuszar

(#7218) tuzhuszar válasza tuzhuszar (#7217) üzenetére


tuzhuszar
csendes tag

Annyi még lemaradt, pont a szerkesztés eltünése után, hogy árúkeresőn, meg még egykét honlapon azt írják róla, hogy FM Transzmitter: nincs. Ez nem igaz, vagy az újabbakban tényleg nincs?
Köszi

(#7219) Luissimo válasza tuzhuszar (#7218) üzenetére


Luissimo
veterán

van az x820 BT és van a síma x820, amelyikben tényleg nincs , se FM se Blututi.
a bétésben mindenképpen bennevan az FM , minden körülmények között, ha ellenkezőjét írják, akkor az sajtohiba.

(#7220) DM43 válasza tuzhuszar (#7217) üzenetére


DM43
őstag

1. tölti (más ilyen jellegű csatlakozó nincs is rajta)
2. nagyon egyszerű :) persze csak a legálisat :D

(#7221) tuzhuszar


tuzhuszar
csendes tag

Köszi a gyors válaszokat! : )

(#7222) dony66


dony66
csendes tag

Sziasztok !
Tavaly szeptembere óta vagyok X820BT tulajdonos, és eddig semmi probléma nem volt.Többféle skint is kipróbáltam( Gurjon,Riks ), mindegyik frankón működött. Most viszont ha Riks skint választok ( bármelyik verziót ) rögtön újraindul a gép. A többinél minden rendben. Sajnos, nekem pont ez a skin tetszik, de egyelőre nem találom a hiba okát. A crash.txt-ben ilyen hibaüzenet van, ami elgondolkodtat.
Current System time: "2010-05-05 14:08:05"
Build: 8.3.4.102680 Built @ Aug 13 2009 - 15:49:18

Memory Stats:

FreeMemory: 74 MB, 684 KB, 0 B
TotalUseableMemory: 92 MB, 480 KB, 0 B
MaxMemory: 132 MB, 0 KB, 0 B
ReservedMemory: 4 MB, 0 KB, 0 B
ActualCacheSize: 4 MB, 89 KB, 577 B
GarbageSize: 4 MB, 16 KB, 221 B

--------------------------------------------------------------------------
Process Name PID BaseAddr ParentPID PrioBase
--------------------------------------------------------------------------
Tudodki.exe 0x071f0002 0x00010000 0x00000000 0x00000003
--------------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------
Modules Name BaseAddr BaseSize
--------------------------------------------------
toolhelp.dll 0x40130000 0x00006000
coredll.dll 0x40010000 0x000a7000
fpcrt.dll 0x400d0000 0x00012000
ole32.dll 0x40550000 0x0002f000
oleaut32.dll 0x40590000 0x00031000
--------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------
Threads TID BasePrio DeltaPrio
--------------------------------------------------------------
0x073c000a 248 0
0x070d000a 250 0
0x07e00006 251 0
0x07e40002 249 0
0x07200002 251 0
--------------------------------------------------------------

Exception: 0xc0000005
At address: 0x00214fe0
Access violation reading address: 0x00000080
0x00214fe0 (A)

WinCE CallStack snapshot (function names unknown - map file \ResidentFlash\Tudodki\Tudodki.map not found

Az üzenet vége elég gyanús, mert ez az elérési útvonal biztosan nem jó. A térkép egy másik mappában található. Jelenleg a GPS aktiválás után rögtön újraindítja a gépet, de csak ezzel a skin-nel. hozzáértő válaszokat előre is köszönöm.
Üdv.: Dony

(#7223) tuzhuszar


tuzhuszar
csendes tag

Sziasztok!
Lenne még egy kérdésem, bár már tökmindegy, mert már megrendeltem az Ipon -ban a kütyüt. Szóval, hogy [link] ebben a tesztben a videóban most látom először azt, hogy "adnak hozzá pót akkumulátort" , ebből mennyi igaz? X820BT -t rendeltem
Köszi szépen!

(#7224) DM43 válasza tuzhuszar (#7223) üzenetére


DM43
őstag

Ingyen biztos nem adnak :) Amikor legutoljára néztem, akkor 1500 Ft körüli áron lehetett vásárolni - speciel a linkelt oldalon is ez van írva: "...Mint később kiderült, a boltokban kapható modellhez nem jár két akkumulátor, de az is nagy szó, hogy ha akarunk, vehetünk hozzá..."

[ Szerkesztve ]

(#7225) dony66


dony66
csendes tag

Egy kis kiegészítés.

Egyébként a hiba úgy aktiválódott, hogy a töltő állandóan kikapcsolt ( mert nem jól illeszkedett ) mivel a rázkódás hatására elmozdult. Ennek hatására a készülék küldte a kikapcsolási üzeneteket, majd egyszer csak teljesen lefagyott. Több percen át semmire sem reagált, kikapcsolni sem lehetett. Nagy nehezen újraindítottam, de elkezdte küldeni a kikapcsolási üzeneteket. Végső próbaként ( közben állandóan újraindult az egész masina és csak a mázlinak köszönhető, hogy sikerült. ) megváltoztattam a skint az eredetire, és onnantól kezdve Bükfürdőtől hazáig minden rendben volt. Kérdésem továbbra is az, hogy miért csak ezzel a skinnel?

(#7226) DM43 válasza dony66 (#7225) üzenetére


DM43
őstag

Szerintem a crash.txt-nek és a jelenségnek semmi köze egymáshoz. Az előbbi már hamarabb is ott volt, csak nem vetted észre (egy [rawdisplay] alatti driver="gdi" bejegyzéssel meg is fog szűnni). Én megpróbálnék egy save mappa törlést.

(#7227) tuzhuszar válasza DM43 (#7224) üzenetére


tuzhuszar
csendes tag

aham, hát igen, nem olvastam el, csak a videót néztem meg. Aqua -ban most néztem és 1250 Ft egy pót aksi.

(#7228) tuzhuszar


tuzhuszar
csendes tag

Ezt a táskát használja valaki a készülékhez? Kemény a fedele, tehát ha mondjuk táskában van, nem nagyon könnyű benyomni? [link]
Köszi

[ Szerkesztve ]

(#7229) tuzhuszar


tuzhuszar
csendes tag

Na, megvan a kütyü. Hazafele a vonaton összeraktam, de a GPS infóban nem igazán akart sebességet mérni. Total Satelite volt 4-13 között változó, de Használatban lévő, 0-1 volt. A motorvonaton a motor részén voltam, tehát az lehet, hogy árnyékolt rendesen. Most itthon vagyok, itt már sikerült neki 2db -ot használatba venni, de itt ahogy rángatom összevissza ugyanugy nem mér sebességet. Signal State : Invalid -> ez azt jelenti, hogy még nem nem sikerült neki jelet fogni? :S Még fontos kérdés lenne, hogy akksit kell formázni, vagy mi a teendő vele először? Most kikapcsoltam a készüléket, de az elején világít a led. Jelzi valamiféle módon, hogyha fel van töltve? Köszi előre is :)

(#7230) cultfeca válasza tuzhuszar (#7228) üzenetére


cultfeca
tag

Én használom a tokot és megvagyok vele elégedve,igaz én varrtam bele két gumicsíkot mert féltem,hogy kiesik a kütyü ha valaki más veszi ki belőle.A gumis ötletet még az előző Hama tok szolgáltatta,de azt elhagytam (szerencsére üresen :DD).

(#7231) snowdog válasza tuzhuszar (#7229) üzenetére


snowdog
veterán

Nyílt területen várjál 5-10 percet, akkor lesz GPS fix.

Most kikapcsoltam a készüléket, de az elején világít a led. Jelzi valamiféle módon, hogyha fel van töltve?

Ha le van merülve és töltőre teszed a LED pirosan világít, ha feltöltődött átvált zöldre.

(#7232) zolykaaa


zolykaaa
csendes tag

Segltséget szeretnék kérni töletek.Van egy készülékem és csak annyit csinál,hogy bekapcsolom és bejön a képernyő de utáa hiába érintem meg bárhol nem csinál semmit.Mi lehet a gond?

(#7233) Luissimo válasza zolykaaa (#7232) üzenetére


Luissimo
veterán

milyen "kép" jelenik meg rajta bekapcsolás után ??
és mit csináltál elótte vele, hogy ilyenné vált ?
Vagy mindig ilyenvolt az, idők kezdete óta ?? :F

(#7234) tuzhuszar válasza snowdog (#7231) üzenetére


tuzhuszar
csendes tag

Köszi az infókat!
Még várok az első feltöltésre... Kikapcsolva van rádugva az USB -re, világít a piros, de már vagy 2 órája rajta van. Az akku nem meleg. Mennyi idő alatt tölti fel kb.? Itt a házban nem akar találni sok műholdat max. 1-2 -t és már kiszeretném próbálni a szabadban :)
Köszi

(#7235) snowdog válasza tuzhuszar (#7234) üzenetére


snowdog
veterán

USB-ről több órán át is tölti. Az USB max. 500 mA-t tud leadni.
Miért nem a hálózati töltőjével töltöd? Az sokkal gyorsabban feltöltené.

[ Szerkesztve ]

(#7236) zolykaaa


zolykaaa
csendes tag

Az a képernyő amin ki lehet választani a további funkciokat.Tettem rá másik skint is meg uj kamera pontokat .Este kikapcsoltam és reggel már nem tudtam belpni a naviba.

(#7237) Luissimo válasza zolykaaa (#7236) üzenetére


Luissimo
veterán

lemerült ?
a gyári menű elérhető?
valamit összekuszáltál a lelkében?
teljesen sötét a képernyő?
vagy mit látsz most ???

(#7238) zolykaaa


zolykaaa
csendes tag

Nem sötét a képernyő az jön be amin kitudom választani mit szeretnék pl térkép zenelejátszo képnézegető.Ez rajta volt gyárilag.Csak a térkép mappájába irogattam a skinbe.Ha rákötöm számitogépre csak a saját memoriáját látja totálcommander a winbe nem lehet igy belépni vagy én nem tudok.Remélem nem az érintőképernyő adta meg magát.

(#7239) zolykaaa


zolykaaa
csendes tag

4GB a belső memoriája abba van felrakva a win 6.0 és a térkép is.A winbe is beéeleh lépni ha müködne az érintőképernyő.

(#7240) Luissimo válasza zolykaaa (#7238) üzenetére


Luissimo
veterán

basszus próbáldmár meg összeszedni gondolataidat és leirni rendesen, mit látsz !!
a saját menűjét nyomkodva működik minden menűpont?
most megy az érintőképernyő vagy nemmegy ??
akkor be tudsz lépni a settinsbe és át is tudod kapcsolni az act sync módot ?nyomj egy gyári beállítások visszaállítása nevű menűpontot. és állitsd vissza.
navit kiszedni, hogy a gép alapállapotban legyen, aztán ha ugy müxik, akkor lehet tovább nyuzni..

nem teljesen értem tisztán a kínodat, de ez biztosan az én hibám, aki jobbanérti, majd segít

[ Szerkesztve ]

(#7241) zolykaaa


zolykaaa
csendes tag

A saját menüje bejön de az érintők épernyő nem müködik.Ez az alap hiba csak én irtam le körülményesen.Innen nem tudok tovább menni.

(#7242) Luissimo válasza zolykaaa (#7241) üzenetére


Luissimo
veterán

tettél rá fóliát esetleg?
attól, hogy beleirsz a navi mappájába eztet-aztat , attól nem hal le a tapi-képernyő.

(#7243) zolykaaa


zolykaaa
csendes tag

Nem tettem rá mert volt rajta.Este kikapcsoltam és már másnap reggel nem müködött.Nem esett le az iroazstalon éjjszakázott.Csak az az érdekes addig mükodott amig belenem irtam.több skint is kiprobáltam.

(#7244) tuzhuszar válasza snowdog (#7235) üzenetére


tuzhuszar
csendes tag

Nem volt hozzá hálózati töltő, csak USB + autós . Érdemes venni hálózatit? (1600 Ft Aqua -ban)
Közben talált sok-sok műholdat, már bent a házban, bekapcsolás után is szinte azonnal navigációra kész. Eddig nagyon tetszik, minden működik rajta jól.
Összesen egy problémám lenne, ami szerintem az én hozzá nemértésemet takarja, tehát, hogy a Beállításokban a Dátum/Időnél beállítom az időt, hogy budapesti időzóna, mást nem állítok. Ő nem állítja be alapból az órát, amit fent mutat az ikonok mellett, ezt hogy lehet megoldani, ha meglehet, vagy azt az órát nem is tudja így állítani? A másik meg, hogy a GPS info -ban a GPS idő, az a Greenwich -i idő?
Köszi

[ Szerkesztve ]

(#7245) Luissimo válasza zolykaaa (#7243) üzenetére


Luissimo
veterán

gondolom resetgombon, akksikivételen már régen túlvagy ! ! :D
egyébként régi tapasztalat, hogy ilyen kütyük csak ugy, állásukban ritkán romlanak el nyomkodóképernyő ügyileg.

[ Szerkesztve ]

(#7246) zolykaaa


zolykaaa
csendes tag

Az akkut nem vettem ki belőle mert bele van forrasztva.A reseten tul vagyok de semmi reagálás rá.Engem is meglepett hogy semmi behetás nem érte és nem müködik.Gondoltam már járt igy valaki és van tapasztalat ez ügyben.

(#7247) Luissimo válasza tuzhuszar (#7244) üzenetére


Luissimo
veterán

ha fog GPS jelet, akkor befogja neked majd állítani az órát is , meglássd !! :K :K (Greenwich az egy csodahely (Zöldboszorkány), bizony, onnanszármazik az időszámítás...)

(#7248) Luissimo válasza Luissimo (#7245) üzenetére


Luissimo
veterán

milyenkütyüd van neked?
ez itt az x820 topic és az x820-ban cserélhető KIVEHETŐ akku van !!!

(#7249) WindyJoe válasza Luissimo (#7248) üzenetére


WindyJoe
aktív tag

És nincs 4 GB belső memória... :U

Ki korán kel, egész nap álmos és fáradt lesz! (:

(#7250) zolykaaa


zolykaaa
csendes tag

Nem 820 de nem találtam olyan topikot ahol ezt megkérdezhetném.Régebben olvasgattam itt és láttam vannak hozzáértő emberek.Nem tipusra irányulo kérdésem volt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.