Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Voodoo valami

Hozzászólások

(#1) Kicker


Kicker
senior tag

Hello, kezemben vagy egy PCI-os voodoo kártya, Acorp márka, több gond is van vele..
1. ha AGP-s kártyát használok és be akarom tenni ezt akkor csak kiveszem s beteszem :) vagy vmit állítani is kéne....
2. az előző kérdés azért is fontos mert lehet hogy rossz a kártya, de lehet hogy nem....

Én betettem a gépembe és sípolt, ez azt jelenti hogy rossz vagy azt hogy nem állítottam be vmit???

Képet tegyek be róla? az igazság az hogy nem nagyon tudom megállapítani hogy voodoo 4es-e vagy mi?
3db 3dfx chip van rajta és 24!! 110Mhz-s ram chip...
HELP ME!

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#2) bibimad válasza Kicker (#1) üzenetére


bibimad
aktív tag

Valószínüleg ez egy gyorsítókártya,ami külön nem használható,csak másik kártyával.Tehát bennehagyod a gépbe az eredeti kártyát,mellérakod a voodoot és egy átvezető kábellel megoldod a dolgot.

Einstein mondta''Két dolog végtelen:az emberi butaság és a vilagegyetem,bár az utóbbiban nem vagyok biztos''

(#3) -Jackson- válasza Kicker (#1) üzenetére


-Jackson-
őstag

ja, ez egy 12 megás voodoo2 lesz valszínű. kapásból valami s3-as kártya mellé rakjad be, ha eleve 3d-s az agp-s kari, akkor felesleges. másik, hogy kell egy kábel hozzá, ami az agp-s kártyából megy a v2-be, és a v2-ből kell a monitorra vinni a jelet.

bibimad, hátlap azóta sem ért ide, esélytelen, vagy van még remény megoldásra?:)

[Szerkesztve]

الله أكبر | [J][A][K] [10][Q]

(#4) Kicker


Kicker
senior tag

ne őríts meg!!! azt hittem hogy a voodoo2 óta ilyen nincs... :)
Hogy tudok képet betenni? megnézhetnétek! kábel szerzése sem könnyű feladat manapság....

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#5) bibimad válasza Kicker (#4) üzenetére


bibimad
aktív tag

Egy sima monitor hosszabító kábel elég hozzá.

Einstein mondta''Két dolog végtelen:az emberi butaság és a vilagegyetem,bár az utóbbiban nem vagyok biztos''

(#6) ftc


ftc
nagyúr

Bővebben: link

Itt megtalálod az összes 3DFX kártyát :)

(#7) Raymond válasza Kicker (#1) üzenetére


Raymond
félisten

''3db 3dfx chip van rajta és 24!! 110Mhz-s ram chip...''

Voodoo2...

Kell hozza egy ''normalis'' grafikus kartya is mert ez csak 3D gyorsito es ossze kell kotni a masik kartyanak a VGA kimenetevel. A monitort pedig a Voodoo2-re kotod.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Voodoo valami
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.