Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) foRAVEr


foRAVEr
csendes tag

Sziasztok!

Egy olyan gondom lenne, hogy van egy Vodafone K3520-as mobil internet készülékem vodafoneos előfizuval. Minden teljesen jól működik mindaddig, amíg el nem indítom a winampot, vagy a media playert és el nem kezdek zenét hallgatni. Nem feltétlenül online rádiót, sima mp3tól is megszakad az internet kapcsolat. Szoftvert már frissítettem, illetve a Win XPt is újra raktam, de ugyan azt csinálja. Van valakinek valami ötlete, hogy miért lehet ez? Winampból mindent kivettem már, hogy ne kapcsolódjon netre, de így sem jó :(.

előre is köszi: foRi

Ő egy akart lenni, nem az egyik...

(#2) Jarod1 válasza foRAVEr (#1) üzenetére


Jarod1
addikt

ez nekem is csinálja, azért mert a winamp van valami média kezelő baromsága minden csatlakoztatott eszközön keres média fileokat, mivel a modem pendrive-is ezért próbálkozik vele.

(#3) foRAVEr


foRAVEr
csendes tag

De direkt kiszedtuk a memoria kartyat is, mert erre is gondoltam, es neha van, hogy megy 5-10 percig a zene es utana dob csak le a netrol :(

Ő egy akart lenni, nem az egyik...

(#4) Devid_81 válasza foRAVEr (#1) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Kutakodj itt, sok mindenre van megoldas :K

...

(#5) Donfuli78 válasza foRAVEr (#1) üzenetére


Donfuli78
tag

Sziasztok!

Probáld ki hátha segít:
winampnál : Opciok-beállitások-file típusok-bal oldalt van egy olyan hogy explorer beállitások és itt vedd ki a pipát a zenei cd-k társitása winamphoz.Ezek után mentsd el és elméletben müködik.
Mediaplayernél : Opciok-file típusok és ott a hanglemez lejátszás elöl vedd ki a pipát ezen kivül a zene másolásnál a másolási beállitásnál van 3 pipázási lehetöség onnan is vedd ki a pipát.
Ezek szoktak segiteni.

[ Szerkesztve ]

(#6) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

útbaigazítottak, topikot zártam.

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.