Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) DeFrAgGeR


DeFrAgGeR
tag

Hali!
gondoltam ennek nyitok egy topicot,mert ma majdnem szétszedtem egy VODcAFONE márkaüzletet. Csak a türelmemen múlt, hogy nem történt végül semmi.

Szóval ami történt:

Tegnap végre eljutottunk odáig, hogy apumnak vegyünk egy telefont.El is mentünk egy közeli bemutatóterembe.Szerettünk volna kisebb előfizetéses csomagot vásárolni.Gondolkoztunk rajta, hogy apum megtarthatná a régi számát, de ahhoz sajna ő kellett volna az aláírás miatt.Mivel sokat dolgozik, nem tudtuk megoldani, tehát erről a lehetőségről letettünk.
Ma visszamentem a boltba, hogy megvegyem a telefont a saját nevemre. Minden teljesen korrektül zajlott, a nő is kedves volt.Kitöltöttük a lapokat, majd az ilyenkor szokásos formaságnak eleget téve felküldte a nő a központba az ívet elbírálásra.
Mondta, hogy kis időbe telik, addig várjak.
Elintézett még egy két dolgot, majd ismét én következtem.
Megjött a visszaigazolás :
Az Ön által igényelt előfizetést 40000.- letét ellenében tudjuk biztosítani....
:(((
Az már nagyon nem tetszett. De gyorsan felhívtam anyumat, hogy elkérjem az adatait, mert mivel még tanulok és nincs fix keresetem, valamilyen szinten mégis érthető volt a magas összeg.....
Kitöltöttünk egy újabb szerződést.Minden papírforma szerint ment.Felküldtük ezt is a fejeseknek.Cirka 10 perc múlva jön a visszaigazolás....:(((
Az Ön által igényelt előfizetést 40000.- letét ellenében tudjuk biztosítani...
Na akkor lett tele a zsákom...Nem hiszem el, hogy = 1 felnőtt kereső ember és egy végzős diák akinek nincs keresete. Az eleinte szolidnak tűnő 10k-s árból hirtelen lett egy 50000 Ft-os telefon. Ráadásul ez még kártyásan is ''csak'' 36 k kb...
Szóval ennyit a Vodafone korrektségéről, meg VERHETETLEN SZOLGÁLTATÁSAIRÓL....:(((:(((:(((...meg hogy 10k-ért viheti is azt a kib*szott telefont.

Szóval egy szó mint száz ne dőljetek be ennek az utolsó-mocskos-féreg bandának! Szerintem undorító dolog amit művelnek és legszívesebben......Na mindegy. Ez mégis csak egy fórum...:(((

Ha kikezdenek veled sose hátrálj meg!

(#2) Viktor77 válasza DeFrAgGeR (#1) üzenetére


Viktor77
titán

Csak gratulálni tudok az 20. Voda fikázó topic nyitásához!

Mellesleg ez már jó ideje így megy, ha olvasgattál volna, megspórolhattál volna magadnak egy utat.

[Szerkesztve]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#3) DeFrAgGeR válasza Viktor77 (#2) üzenetére


DeFrAgGeR
tag

tudod hogy megy ez...hirtelen idegből nem keresgélni kezdesz sztem te sem

Ha kikezdenek veled sose hátrálj meg!

(#4) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

és ez csak magyarországon megy így,vagy mindenhol,ahol voda van?

(#5) Viktor77 válasza DeFrAgGeR (#3) üzenetére


Viktor77
titán

Nem talált. Csak egy általam nyitott topicot mutass. Mindegy, nem rólam van szó.

De mivel a fő Vodafikázó topic neve ''Az undok Vodafone!'' így ez sztem bőven elfért volna ott.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#6) Szeke válasza DeFrAgGeR (#1) üzenetére


Szeke
senior tag

Sajnos a Voda se ok nélkül csinálja ezt már régóta. Rengetegen vették az olcsó telefonokat aztán meg b**zták fizetni az előfizetési díjat. :(
Ettől függetlenül nem korrekt így kicseszni a tisztességesekkel :(

A biztonsági öv lehet, hogy korlátoz a mozgásban, de még mindig nem annyira, mint a tolószék.

(#7) biker


biker
nagyúr

ismerős, sajnos, én is bevágtam a durcit anno emiatt...

a poén az volt, hogy a keresetem 2% volt a havi alapdíj! mindennel együtt
erre kértek pontosan tőlem is 40k-t :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#8) DeFrAgGeR válasza _Volkovy_ (#4) üzenetére


DeFrAgGeR
tag

ezek után nem érdekel,hogy mindenhol így van-e, mert én nem fogok esetlegesen külföldre menni telefont vásárolni....gondolhatod

Ha kikezdenek veled sose hátrálj meg!

(#9) DeFrAgGeR válasza Viktor77 (#5) üzenetére


DeFrAgGeR
tag

most már késő
ha valakinek nem teccik úgyis bezárja nem:((

Ha kikezdenek veled sose hátrálj meg!

(#10) DeFrAgGeR válasza biker (#7) üzenetére


DeFrAgGeR
tag

szép..mondhatom
utólagos ''részvétem''

Ha kikezdenek veled sose hátrálj meg!

(#11) Monya78 válasza DeFrAgGeR (#1) üzenetére


Monya78
veterán

3 hónap múlva lebeszélheted mind a 40.000 Ft-ot...

(#12) biker válasza Monya78 (#11) üzenetére


biker
nagyúr

ez nem vigasztalja azt, aki havi 1-2ezret beszélne csak, vagy 2évig törlesztenek? kamatok???

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#13) Monya78 válasza biker (#12) üzenetére


Monya78
veterán

Lekevesebb a Voda90-es min.2880Ft havonta, hát igen 3 hónap múlva ezzel jó ideig nem kell fizetni...

Kamatok...? ki tudja hová vándorol :DDD

[Szerkesztve]

(#14) biker válasza Monya78 (#13) üzenetére


biker
nagyúr

khm...

a 40k-t csak a plusszokra lehet felhasználni, nekem anno ezt mondták, tehát az alapdíjra ne számítsak, hogy nem kell majd fizetni.

Hogy most hogy van, nem tudom, akkor ezt mondták...

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#15) Loha válasza DeFrAgGeR (#1) üzenetére


Loha
veterán

Vegyetek feltöltőkártyásat... :)
Vagy menjetek a konkurenciához... :)

(#16) Monya78 válasza biker (#14) üzenetére


Monya78
veterán

Én is előfizetéses vagyok...nekem 20.000-et kellett kiperkálni előtte
Most négy hónapja nem kapok csekket csak az értseítést hogy mennyit vonogatnak le a 20.000-ből, tehát az alapdíjat és a pluszokat is vonják belőle..

Még jól is jött hisz akkor sok pénzem volt, most pedig szükösebb időt élek, és mennyivel jobb hogy most nem kell egy számlával többet fizetni...

[Szerkesztve]

(#17) DeFrAgGeR válasza Loha (#15) üzenetére


DeFrAgGeR
tag

Nem gondolod h azért nem vettünk kártyásat, mert nem volt felesleges 20-30-40 k-nk a telóra?
Már elnézést h ilyen hangnemben beszélek...

Ha kikezdenek veled sose hátrálj meg!

(#18) DeFrAgGeR válasza Monya78 (#16) üzenetére


DeFrAgGeR
tag

Ez idáig mind szép és jó, mert így jól hangzik...
Nem is ez az idegesítő, hanem maga a marketingfogás h ilyen-olyan olcsó....közben meg drágabb mint a kártyás.
Átverés a javából és pont

Ha kikezdenek veled sose hátrálj meg!

(#19) Janesz válasza DeFrAgGeR (#18) üzenetére


Janesz
őstag

nem csak a vodánál van ez így...másik 2 szolgáltatónál is van depozit...
a legdurvább,hogy nemtom mi alapján állapítják meg a depozit összegét...:F
anno amikor vettem az első előfizumat velem is szopóztak de ha van másik társaságnál előfizud egy fél éve akkor elviszed annak a szerződéseét és akkor nincs depozit ez tuti...
a depozitot nem a telefon miatt kérik mint régen hanem magáért az előfizuért...tudod a kártyással nem nagyon tudod őket lerántani mert lebeszéled oszt gól...de az előfizu az más...ott az nekik is kockázat,hogy elbeszélsz egy csomót és baszol fizetni akkor ők bukták...sajnos ez a magyar jófej emberek miatt lett ilyen...eleinte csövesekkel vetették az előfizut és beszéltek százezreket a csövesen meg nem nagyon tudták bevasalni...

(#20) Loha válasza DeFrAgGeR (#17) üzenetére


Loha
veterán

Akkor irány a konkurencia... :)

(#21) DeFrAgGeR válasza Janesz (#19) üzenetére


DeFrAgGeR
tag

aha...
Azért köszi. Vannak dolgok a hsz-edben amikben eddig nem voltam biztos, de most már igen;)

Ha kikezdenek veled sose hátrálj meg!

(#22) DeFrAgGeR válasza Loha (#20) üzenetére


DeFrAgGeR
tag

ehh..vicces:((

Ha kikezdenek veled sose hátrálj meg!

(#23) Loha válasza DeFrAgGeR (#22) üzenetére


Loha
veterán

Ezen mi olyan vicces?

[L]Szóval egy szó mint száz ne dőljetek be ennek az utolsó-mocskos-féreg bandának! [/L]

Ha nem tetszik menj a konkurenciához, aztán legalább lesz összehasonlítási alapod...
Meg nem tudom minek ez a felháborodás, 3 cég közül lehet választani, válaszd azt amelyik szimpatikus.
A felháborodásod akkor lenne jogos, ha nem lenne választási lehetőséged...

[Szerkesztve]

(#24) ivanolsen


ivanolsen
csendes tag

Az a baj, hogy nincs választás, mert mindenhol csak lenyúlnak minket! Feltöltőkártyásat kell venni, ha nem muszáj az előfizetés! És az tényleg felháborító, hogy a ''csöves megoldás miatt'' mindenkit bűnözőnek néznek, de ha már befizetsz X összeget letétbe akkor adhatnának valami extra kedvezményt mondjuk pár hónapig amíg lebeszéled a letétet! Itt nem kell semmin csodálkozni, pl.: Vettem 3 éve egy westel függő n6210-et, 30000ft-ért az egyik westel bemutatóteremben használtan! A westel adott rá komoly 3NAP garanciát!!! A készüléket 2hét után kikódoltattam, kb. 4hónap után beszart! A nokiánál azt mondták , hogy ez egy szokásos hiba, fizetek 15ezret, kicserélik az egész belsejét és adnak rá 1év garit, jól hangzott! Bekocogtam a nokiához, amikor meglátták, hogy ki van kódolva, az akkor már kb. 2 éves készülék elhajtottak a halál f.....ra!!! Mondja meg valaki, ha veszek használtan egy telefont amire adnak 3NAP garit a hivatalos kereskedőnél akkor miért ne csinálhatnék vele azt amit akarok? Szóval semmit nem voltak hajlandóak csinálni a telóval! Ez engem felháborított, pedig kifizettem volna a javítást, hiszen semmi köze nem volt a garanciához meg ilyenekhez! Engem ne korlátozzon le ''ennyire'' egyik szolgáltató se! Ez Magyarország (sajnos nemcsak a telefonok terén vannak ilyen gázos dolgok)!

Jobb egy lúdnyak tíz tyúknyaknál!

(#25) Loha válasza ivanolsen (#24) üzenetére


Loha
veterán

Meg kell csináltatni máshol... :)
Egyébként ha a képembe mondták volna, hogy ez tipikus hiba, akkor küldtem volna el az egész nokiát a halál f@szára, és soha többet azt a márkát... :)

(#26) hanari


hanari
csendes tag

Decemberben vettünk asszonynak telefont,szintén 40000- volt a letét.
Akkor megtehettük,belevágtunk.
Most telik le a három hónap.

(#27) Oliverda


Oliverda
félisten

JÓTANÁCS! Kissé füllenteni kell a szerződés írásakor. Felsőfokú végzettség. Havi nettó jövedelem 220 ezer v. több, stb.... A kutya nem fog utánna nézni, és nem lesz depozit! A bankkártyára is igent kell mondani. Ennyi.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#28) DeFrAgGeR válasza Loha (#23) üzenetére


DeFrAgGeR
tag

Jó sztem ezt most fejezzük be mert én sem ismerlek és nem akarok feleslegesen pofázni.Ráadásul még te sem tudod milen helyzetben vagyok, nem ismersz, így nagyon egyszerű azt mondani h menj a konkurenciához...Szem azt se firtassuk, hogy jogos-e a felháborodás, mert ez teljesen egyértelmű. Lehet, hogy téged nem szívattak meg még ilyen szinten, de az az igazság h kívávcsi lennék hasonló helyzetben mit tennél...De hogy minden oké legyen elmondom, hogy nem kívánom neked sem hogy hasonló módon járjanak el veled....Mert qrvára nem jó érzés..Elhiheted.

Ha kikezdenek veled sose hátrálj meg!

(#29) DeFrAgGeR válasza Oliverda (#27) üzenetére


DeFrAgGeR
tag

Jó azért kösz...ha ezt tudom, azt mondom h anyámnak 2 diplomája van....:U

Ha kikezdenek veled sose hátrálj meg!

(#30) DeFrAgGeR válasza hanari (#26) üzenetére


DeFrAgGeR
tag

:U

Ha kikezdenek veled sose hátrálj meg!

(#31) Kobe


Kobe
veterán

ebbe mi az új ? én is így jártam a 3650 esemmel, leperkáltam, a 40 ropi az egy évig elég volt számlára...viszont tény h ezt előre közölhetnék h +40 ropit szánjunk rá...csak azt nem tom mikor NEm kérnek ilyet, mert az ismerősi körömben mindenkitől kérték

(#32) tildy


tildy
nagyúr

Mint volt pannonos (munkatárs), a pannonnál ilyen depozitról nem tudok, csak ezekről :
Mit hozzon magával:
''Szerződéskötő érvényes régi típusú személyi igazolványa, vagy régi típusú személyi igazolvány és lakcímigazoló kártya, vagy új típusú személyi igazolvány (kártya) és lakcímigazoló kártya, vagy új típusú gépjárművezetői engedély (kártya) és lakcímigazoló kártya, vagy útlevél és lakcímigazoló kártya;
A következő dokumentumok közül egy bemutatása szükséges: Vezetői engedély (abban az esetben, ha a személyazonosság igazolása nem a vezetői engedéllyel történt); útlevél (abban az esetben, ha a személyazonosság igazolása nem az útlevéllel történt);érvényes bankkártya (hitelkártya); TB kártya; adókártya; 1 hónapnál nem régebbi kereseti igazolás; állandó lakcímre szóló közüzemi számla (3 hónapnál nem régebbi közüzemi számla benyújtása esetén a számlalevelet és a hozzá tartozó befizetett csekket is be kell mutatnia az ügyfélnek, közüzemi számlának a következőket fogadjuk el: gáz, villany, víz, és vezetékes távközlési szolgáltató által kibocsátott számla, a Díjbeszedő Rt. által kiállított kommunális számlák is elfogadhatók); nyugdíjas igazolvány
Amennyiben a 2. pontban felsorolt dokumentumok közül egyet sem mutat fel, akkor lehetősége van egy másik személy készfizető kezességvállalása mellett vásárolni. Ekkor a kezesnek kell az előzőekben felsorolt dokumentumokat bemutatni, továbbá kezességvállalási nyilatkozatot tenni.''

Magyarul ha valaki nem kereső személy, nem tud fizetésről vagy számláról iagzolást bemutatni, akkor kell egy kezes személy, de depozit nem.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#33) WillChi


WillChi
senior tag

Érdekes módon nekem nem kellett egy fillért sem pluszban fizetnem. Csak igazolnom kellett egy élő előfizetést (akkor még Pannon-os voltam). Ezt elfogadták. Arról már nem is beszélve, ahogy kijöttem a Vodától, mentem a Pannonba lemondani az előfizut (már nem volt szükség rá). Most kezdem a harmadik évemet itt, és a második telómat vettem nemrég. Igazából semmi rosszat nem mondhatok a Vodáról...

Keresek C64-hez Action Replay MK6 vagy MK7 kártyát. Esetleg Final III-at tudok cserébe adni.

(#34) ivanolsen válasza tildy (#32) üzenetére


ivanolsen
csendes tag

Én valami egészen mást mutatnék be nekik!!!:Y
Most vettem egy 7110-est, van egy 5110 és egy Alcatel 715-öm, mindhárom szuper, remélem egy darabig nem lesz telefon gondom, nem viselném el ezt a hercehurcát egy szaros telefonért, állítsák rezgőre és dugják fel a ...! Teljesen olyan mint amikor vízumot kér az ember az álmok országába! Megalázzák, bűnözőnek nézik, stb., ez gusztustalan!

Jobb egy lúdnyak tíz tyúknyaknál!

(#35) Vangelis válasza WillChi (#33) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Anno nekem is ideadták a moto v525 öst 70 forintért......azt mondta a csaj, hogy nagypn ritka......nekem sikerült..habár azóta eladtam...
az uj 2000percről mi a vélemény??? 2250 ért?

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#36) tildy válasza ivanolsen (#34) üzenetére


tildy
nagyúr

Sajnos vannak egnya emberek, akik megveszik elfőizusban aztán meg nem fizetnek.
Szvsz sokkal jobb ez a közüzemi számlás, vagy munkáltatói igazolásos, vagy kezes módszer, minthogy pofátlanul és hirtelen az ember képébe nyomni , hogy oké akkro fizess még plusz 40 ezret.
Mellesleg , bár eflogult vagyok uyg e a pannonal kapcsolatbna , de előfizsuban közismertena t-mobile, és a pannon viselkedik normálisan...

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#37) WillChi válasza Vangelis (#35) üzenetére


WillChi
senior tag

Biztosan jó, de én maradok egyelőre a sima Rock and Roll Max-nál... :)

Keresek C64-hez Action Replay MK6 vagy MK7 kártyát. Esetleg Final III-at tudok cserébe adni.

(#38) ivanolsen


ivanolsen
csendes tag

A Vitamax Jóker Plusz a legjobb!:C

Jobb egy lúdnyak tíz tyúknyaknál!

(#39) SlayR


SlayR
senior tag


Én meg lassan 2éve vettem egy SharpGX10i-t előfizetéssel. Egy ideig minden oké volt havi 8000 - 10ezer ftos számla de egyik hónapba összejött egy kicsit drágább egy olyan 20ezer kp-s. Abba a hónapba nemis volt gáz, de utána levő hónapba is 20 k körül volt a számla és ez így folyt egy jódarabig aztán jött a vodafone részéről az azonnal fizessük be meg egyebek majd megszüntették a kártyát ekkor jött a meglepetés a letíltott kártyára előző holnapra 15ezer ft letelefonált számlát küldtek. Majd utólag kiderült a havi alap 3650 Ft majdnem 6000 Ft havi alapdíj volt. ennyit a vodáról :(

(#40) Vangelis válasza WillChi (#37) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Én aktiváltattam..csak kiváncsi vagyok hogy fognak számlázni:F
gondolom a 90percet előbb le kell beszélni, vagy ez teljesen külön van:F

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#41) Lala6


Lala6
őstag

Én pannonos vagyok. Előfizukor bekellett mutatni a kért papírokat(Amiket Tildy mondott), lemásoltak mindent(előtte persz megkérdezték) és már meg is volt minden. kb. 10 perc.

Most viszont gondolkozok egy voda váltáson, jobbak a tarifái(van lehetőségem BM-es csomag vásárlására, bruttó 18 forint a perc díjja). Elég sok rosszat hallottam róluk, így még gondolkozom rajta rendesen.

(#42) zsoltee10


zsoltee10
addikt

zárni fogom a topicot, de azért még hozzászólok.

egyszerűen lol. 40k-t kérnek előre? kész. :Y

tmobile előfizető vagyok 1 éve, öcsém szintén, de az ő előfizetése is az én nevemen van. ilyen, hogy depozit nem is tudtam, hogy létezik. vodafone rulez.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.