Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Rawulf


Rawulf
őstag

Szeretnék venni egy házat, vízhűtéssel együtt! (AMD Barton 2500+ MSI KT6 DELTA FIS2R) Thermaltake Aquarius II házra gondoltam, de kérem, hogy ha valakinek nagyon komoly hűtő szettje van, írjon... plíz :DD

"Please state the nature of the medical emergency."

(#2) Atlantis válasza Rawulf (#1) üzenetére


Atlantis
veterán

Aquarius ház nincs, az egy vízhűtés...:)
Hát az Aquariushoz elvileg a Xaser házak a legjobbak,a gyártó is elsősorban ezekbe ajánlja.AMúgy én nem vennék MSI lapot,inkább Epox-gigabyte-Abit vonalon gondolkodnék.
Aquarius nekem is nagyon tetszik, bár hozzáértők szerint nem éri meg az árát. Viszont szvsz ez a legkomolyabb itthon is kapható komplett szett. Lehet, én is megveszem majd. Innovatek és hasonló, márkás szettek sajna rohadt drágák és itthon nen is forgalmazzák őket.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#3) yoyoo


yoyoo
csendes tag

szió!
sztem vegyél chieftecet.
nekem is olyanom és a kölcsön vizhűtés tökre elfért benne

(#5) Ploszi


Ploszi
senior tag

nekem is Chieftec nagytoronyban van a komplett vízhűtés, semmi nem lóg ki, csak a teteje van kivágva :)

ha hirtelen egy sötét alagútban találod magad, ne menj a fény felé!!!

(#6) Ploszi


Ploszi
senior tag

itt egy kép, remélem működik:
[L]http://kep.tar.hu/joshua/images/pic3307952.jpg[/L]

ha hirtelen egy sötét alagútban találod magad, ne menj a fény felé!!!

(#7) Rawulf válasza Ploszi (#6) üzenetére


Rawulf
őstag

Köszönöm a válaszokat! :))
Sajnos lusta voltam felhívni az Expert-et eddig, hogy a vízhűtésnél mi opcionális, de még két hónapot halasztok! :DDD
Egyébként nem adok egy évet rá és megyek Hollandiába árut beszerezni! :D

"Please state the nature of the medical emergency."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.