Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5951) Nyugdíjas válasza yakuza.tora (#5950) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Úgy tudom nem akarja megreccsenteni az alaplapját:D
Én is megtaperoltam a Haverkerben, én méretileg egy cipősdobozhoz hasonlitanám:D

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#5952) Cyberbeni válasza yakuza.tora (#5950) üzenetére


Cyberbeni
addikt

izomlázad lett tőle? :) :Y amúgy az ilyen hűtő csak fekvő házba jó?

(#5953) #72042496 válasza yakuza.tora (#5950) üzenetére


#72042496
törölt tag

Basszus, most figyeltem csak fel az arányokra! Első blikkre úgy tűnt, hogy kisebb, mint 12 centis venti van rajta, aztán most nézem a hivatalos oldalt, 14 centis az a légkavaró! :Y

(#5954) fuzik válasza #72042496 (#5953) üzenetére


fuzik
aktív tag

;] Beteges egy darab az biztos :K !

___________________________________________________________________ Két ember két esetben tud igazán jót vitatkozni egy szakmai témáról: A) Mind a ketten értenek hozzá B) Egyikük sem ért hozzá : Persze az igazán élvezetes és parázsló viták a (B) esetben tudnak kialakulni....

(#5955) yakuza.tora válasza Nyugdíjas (#5951) üzenetére


yakuza.tora
addikt

+ Cyberbeni + Balika + Fuzik
Na, akkor ugyanazét fogdostuk! :DDD
Rettenetes darab! A boltos srác állítja, hogy igen komoly hátlapi merevítő van hozzá, szóval biztonságban van a deszka...Gyárilag 14cm-es ventit adnak hozzá, de 2 db 9cm-est is elvisel! :C

Monitor ügyben még mindig nem tudtam dönteni! A Samu 226BW és a 2493HM között vacillálok. Tudom, hogy mindkettő TN paneles, de elsősorban játékra kellene és az sem utolsó szempont, hogy ne ürüljön le a folyószámlám!

Fuzik: Az! De a legszebb, hogy a japánok mindent miniatürizálnak. Kivéve a cpu hűtőket! :DDD

[ Szerkesztve ]

Alléz Olympique de Marseille!

(#5956) #72042496 válasza fuzik (#5954) üzenetére


#72042496
törölt tag

Valami fejesnek tuti elgurult ott a gyógyszere! :D

Azt nézem, be sem lehet úgy építeni, hogy a bordák vízszintesen álljanak, mert egyszerűen nincs olyan ház, ahová beférne. :D Függőleges lamellákkal beszerelve viszont a táp nem fog elszállni a boldogságtól (vagy nem a boldogságtól fog elszállni), ha a CPU hőjét is belenyomja az ember.

Ez bizony zsiráf. :)

yakuza.tora: Vedd meg egy-két hónap múlva az adataimnál szereplőt. Szerintem elég szutyok, de TN panelesek között még mindig jónak számít. 2 ms, 3000:1 kontraszt.
Amúgy mi lett azzal a múltkor kinézett Lenovoval? Mégsem fér bele a keretbe?

[ Szerkesztve ]

(#5957) sK0t válasza shteer (#5937) üzenetére


sK0t
tag

Akkor vasalóba tökéletes lesz :D

Egy mérnökkel vitatkozni olyan, mint birkózni egy disznóval a sárban. Néhány óra elteltével rájössz, ő élvezi.

(#5958) Bulitt válasza yakuza.tora (#5955) üzenetére


Bulitt
őstag

hát végül is ha bele gondolsz az a 30*24cm-res backplat tényleg komolynak nevezhet :DDD A beszerelési útmutató a következő képen néz ki:

Alaplapi tálca rajta a rögzítők erre rá a venti backplatje, csavarozás majd erre rá az alpalap ami csavarozás a backplathez. Kialakított magasítót anyák a venti csavarokhoz majd lehet csavarozni a bordát a cpu fölé :DDD

Sima ügy :W :DDD

(#5959) fuzik válasza #72042496 (#5956) üzenetére


fuzik
aktív tag

Vagy kettőt adtak neki véletlenül.... abból a kreativ izéből.... na mind1 - enyhén túlzás - gigantomán állat. Szerintem zsíír felesleges. Szerintem a hőcsöves megoldásoknál van egy ésszerű határ - bár nem értek az elméletéhez - úgy érzem, hogy ez túl van azon a bizonyos határon.

___________________________________________________________________ Két ember két esetben tud igazán jót vitatkozni egy szakmai témáról: A) Mind a ketten értenek hozzá B) Egyikük sem ért hozzá : Persze az igazán élvezetes és parázsló viták a (B) esetben tudnak kialakulni....

(#5960) yakuza.tora válasza #72042496 (#5956) üzenetére


yakuza.tora
addikt

Nyugi! El fog elférni a csoda Lian-Li házadban! :DDD :C

Egy-két hónap??? :Y Na ne! Szerinted én soha nem akarom kipróbálni a 3870x2-t???!!! :DDD
A Lenovo ugrott, mert pixelgondok vannak vele! Tudom, hogy jobb a panel, de a francnak sincs kedve bevásárolni egy pixelhibás 22-est...Holnap megnézem az Edigiben a Samu 24'-os Kilimanjaróját, aztán majd meglátjuk! :U

[ Szerkesztve ]

Alléz Olympique de Marseille!

(#5961) sK0t válasza fuzik (#5959) üzenetére


sK0t
tag

fuzik a D5ön Ilyen csatlakozók vannak ugye ?

Egy mérnökkel vitatkozni olyan, mint birkózni egy disznóval a sárban. Néhány óra elteltével rájössz, ő élvezi.

(#5962) shteer válasza sK0t (#5961) üzenetére


shteer
titán

biztos nem, ez túlságosan szűkít.. 1/2">1/4" átalakító és bele HF csati

..szerintem jónak tűnik

(#5963) sK0t válasza shteer (#5962) üzenetére


sK0t
tag

Hmmmm....Pedig ez hasonlít a legjobban rá.
De ahol bemegy a víz ott egy ilyen van, ahol kimegy ott vannak csonkok még, de ahogy néztem 1/2" az is.
Na majd jön a mester úr, és megaszondja :D

Nyugdíjas : Árlista jöhet, ha el tod küldeni!

Egy mérnökkel vitatkozni olyan, mint birkózni egy disznóval a sárban. Néhány óra elteltével rájössz, ő élvezi.

(#5964) shteer válasza sK0t (#5963) üzenetére


shteer
titán

ha szájbarágósan kell + [link]

..szerintem jónak tűnik

(#5965) Bulitt válasza shteer (#5964) üzenetére


Bulitt
őstag

:DDD :DDD :DDD

(#5966) #72042496 válasza yakuza.tora (#5960) üzenetére


#72042496
törölt tag

Keress egy helyet, ahol van raktáron, aztán próbáld ki vásárlás előtt. Vagy rendeld meg, aztán nézd meg, próbáld ki. Ha TN paneles, vagy pixelhibás, nem hozod el. Különben is, mi az, hogy megfutamodsz a kihívások elől? :D

Amúgy nem férne el, útban lenne ez-az, amaz. Ez nem Lian-Li barát. :) Van a Scythe-nak normális hűtője is, a Mugen pl. abszolút szimpatikus.

sK0t:

Ha egyben kell, akkor inkább ilyet vegyél, ennek nagyobb a belső átmérője. Vagy ilyet, amelyik jobban tetszik.

[ Szerkesztve ]

(#5967) yakuza.tora válasza #72042496 (#5966) üzenetére


yakuza.tora
addikt

Nem is tudom...nincs kedvem szenvedni vele! Nem sok helyen kapni, ráadásul pixelgarit sem adnak. Na jó, holnap még megnézem az eBoltban... :U

Alléz Olympique de Marseille!

(#5968) Nyugdíjas


Nyugdíjas
nagyúr

Kérdem a kedves vájtfükű kollégákat, hogy milyen 500Gb, vagy felett HDD-nek nincsen hangja? Elsősorban motorhangra gondolok,mert én nemtudom... Vagy elromlott az AAKS WD-m(csak mostanában vettem észre, bár lehet eddig a tápnak tulajdonitottam, de ő ugye most kiesett a zaj-mérkőzésből:D), vagy én nemtom,de olyan hangos surrogó hangja van, amit leginkbb egy kb. 1000RPM-es rosszabfajta ventihez tudnék hasonlitani:U

Megőrülök:W Leghalkabb HDD topicban meg minduntalan 2.5" winyókat akarnak rámbeszélni,de az lassú is,meg nem is való bele a dual box-ba,meg nem 120-as kell nekem, hogy férjek el azon:U

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#5969) Nyugdíjas


Nyugdíjas
nagyúr

Kalapáltam egy kicsit a vason ma:)

Végre vettem a fáradtságot, és bekerül a GTS is a helyére, úgy látszik megy a móka egy radival is, tényleg durva ez a Thermochill:D
D5 ideiglenesen szivacson hasal,de megszűnt az idegesitő zöreje is egy rotorcsere következményeképpen. Jól gyanitottam, ott volt a bibi. De hogy mi lehetett:F

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#5970) Macka válasza Nyugdíjas (#5969) üzenetére


Macka
veterán

:C :C

Már megint őrülten nyomod.... :C

(#5971) szacsee válasza Nyugdíjas (#5968) üzenetére


szacsee
nagyúr

Van 2,5"-os vinyó átalakító kerettel, ami gyors is ám.. ;] Veloci... :K
Ahogy látom már nem párhuzamos a rencered, hőfokok milyenek? Radi 1 vagy 2 van a "gépben"?

Na vazz majdnem megszédültem, mire összeraktam magamban hogyé van a rencered, már látom 1 radival megyen, meg hogy 1 körön. D5 milyen fokozaton megy és mik a tapasztalatok? Böszme radival is meg lehetne lépni eztet? ;]

[ Szerkesztve ]

(#5972) shteer


shteer
titán

Today is download day! :)

..szerintem jónak tűnik

(#5973) P00By válasza Nyugdíjas (#5969) üzenetére


P00By
nagyúr

Szép :) Egy darab tripla radi elviszi az egész rendszert, normális hőfokon?
1600-on pörögnek a ventik... :D

(#5974) shteer válasza P00By (#5973) üzenetére


shteer
titán

1600-on pörögnek a ventik... nála? biztos nem :DDD

egy triplaradi? A triplaradi ;]

[ Szerkesztve ]

..szerintem jónak tűnik

(#5975) P00By válasza shteer (#5974) üzenetére


P00By
nagyúr

Tom. Csak fura, hogy elviszi az egész rendszert :U De én nem értek hozzá, mint tudjuk szóval mindegy :D

Ja, bocs ;]

[ Szerkesztve ]

(#5976) shteer válasza P00By (#5975) üzenetére


shteer
titán

én még megtámogatom egy dual nexxxos-szal ;] rajtam nem fog ki a kánikula :DDD

..szerintem jónak tűnik

(#5977) P00By válasza shteer (#5976) üzenetére


P00By
nagyúr

Csapj oda neki ;]

(#5978) Nyugdíjas válasza shteer (#5972) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Jujj! Tényleg:Y

De még nem gyött ki a 3:(

shteer: Azért ha beköltözök a házba, biztonságilag szerintem én is eldugok valahova egy kisebb radit. Vagy még egy triplát...

[ Szerkesztve ]

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#5979) shteer válasza Nyugdíjas (#5978) üzenetére


shteer
titán

befér még 1 tripla TC? ;]

..szerintem jónak tűnik

(#5980) stevee251 válasza shteer (#5972) üzenetére


stevee251
tag

Miről van szó?

(#5981) shteer válasza stevee251 (#5980) üzenetére


shteer
titán

Firefox3

..szerintem jónak tűnik

(#5982) stevee251 válasza shteer (#5981) üzenetére


stevee251
tag

Zsiir, este 7kor... :DDD

(#5983) Macka válasza shteer (#5972) üzenetére


Macka
veterán

Ma van végleges tűzróka???

(#5984) Nyugdíjas válasza Macka (#5983) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Aszonták eddig...

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#5985) Macka válasza Nyugdíjas (#5984) üzenetére


Macka
veterán

Sokkal jobb, mint az ex-plorer... :)

(#5986) Nyugdíjas válasza Macka (#5985) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Én nem is tudom ki az, aki még explorert hazsnál Játékoson kivül?:DDD Épeszű ember biztosan nem, ő meg a kivétel aki erősiti a szabályt;)

Najó, talán még moonman;]

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#5987) #72042496 válasza Nyugdíjas (#5986) üzenetére


#72042496
törölt tag

Meg én. :)

(#5988) shteer válasza #72042496 (#5987) üzenetére


shteer
titán

Épeszű ember biztosan nem

ezzel rád is megvan a magyarázat ;]

:R

..szerintem jónak tűnik

(#5989) Macka válasza #72042496 (#5987) üzenetére


Macka
veterán

Most erre mit monnyak? Árulod a vízhűtésed, ilyen embertől mit várjunk??? :DDD

(#5990) Nyugdíjas válasza #72042496 (#5987) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

A válasz fentebb. De azért ezt már tudhatnád magadról:D

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#5991) Macka


Macka
veterán

Miért van mindenki ráesve az új 280GTX-re??? Szerintem 130K-t rohadtul nem ér meg. :(

(#5992) szacsee válasza Nyugdíjas (#5986) üzenetére


szacsee
nagyúr

Én is, de ezért:
''Firefoxot használjanak csak a gyávák. Az Explorer az igazi ferfiak böngészője! Veszély, kaland, nyitottság!'' ;]

(#5993) yakuza.tora válasza shteer (#5988) üzenetére


yakuza.tora
addikt

Akkor már értem, hogy milyért ilyen sz.r az expl. Balika közelebbi kapcsolatba került vele! :DDD Remélem, nem fog áttérni a FF-re! ;] (Istenem! De egy szemét állalt vagyok! :W )

szacsee: :C Ez nagyon jó volt! :DD

Macka: Majd ha megjelenik az ATI 4xxx kártyája, majd kiderül, hogy ki nyúlt bele a tutiba! ;]

[ Szerkesztve ]

Alléz Olympique de Marseille!

(#5994) Macka válasza szacsee (#5992) üzenetére


Macka
veterán

És a fagyás....

(#5995) szacsee válasza Nyugdíjas (#5978) üzenetére


szacsee
nagyúr

Hőfokügyileg hogy álsz? Ventik mennyin pörögnek, mert ez a kérdés még nyitott maradt.
Ja majd ha tudol árat mondani szólj.. :R

(#5996) szacsee


szacsee
nagyúr

(#5997) Nyugdíjas válasza szacsee (#5996) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

megtörtént...

hőfokügyileg nemtudom sajnos,de a vizhőm egy hangyapöcsnyit sem emelkedett:U

shteer már megválaszolta az RPM kérdést is, csak nem hisztek neki:D 800 alatt valamivel egyébként...

[ Szerkesztve ]

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#5998) szacsee válasza Nyugdíjas (#5997) üzenetére


szacsee
nagyúr

Ki a gépész? R.Zoli? OC? Fuzik? esetleg Reset Elek?

Kösz a választ a radis ügyben.

[ Szerkesztve ]

(#5999) Nyugdíjas válasza szacsee (#5998) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Reset Elekre gondoltam:D Miért, szólsz neki?;]

Egyébként a te válaszod a legtalálóbb. Hülyeség+szorgalom mindent meg tud oldani :D

[ Szerkesztve ]

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#6000) fuzik


fuzik
aktív tag

Asszem eddig tartott a pihi.... ma nenek egy p5q pro lapért. Meglessük mit tud :D !

:)) Azon gondolkozok, hogy tegyek e rá vizet. (Titokban persze.....)

___________________________________________________________________ Két ember két esetben tud igazán jót vitatkozni egy szakmai témáról: A) Mind a ketten értenek hozzá B) Egyikük sem ért hozzá : Persze az igazán élvezetes és parázsló viták a (B) esetben tudnak kialakulni....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.