Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2351) pictigjis válasza ACE- (#2350) üzenetére


pictigjis
senior tag

én is elengedtem, ennyire aprózni azért már nem fogok. sok pénz kijött belőle, szép volt, jó volt, ha marad a legtöbb ajánlatnál ez a max 10 eurós bohóckodás meg az értelmetlen üzletek, ennyi is volt

(#2352) ACE-


ACE-
addikt

Nálam megjelent egy 10% kupon Vivid Services-be, max. 20€. De nem jött róla semmilyen felugró, vagy push SMS, véletlenül léptem csak be...

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#2353) anadroid válasza ACE- (#2352) üzenetére


anadroid
senior tag

A barátnőmnél (nincs SD-ben) ugyanott 10% Lidl, max. 10€. 02.18-ig érvényes.

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#2354) hard74 válasza anadroid (#2353) üzenetére


hard74
senior tag

Nálam 10%Shell, max 10€ 25-ig.
Semmi értesítés nem jött róla,így a tegnapi tankolás nem innen ment.Még jó, hogy Curve-val fizettem, így megy ma a "back in time".

LG K990 Viewty-->LG P920 Optimus 3D-->LG G2-->Lenovo Vibe Z2 Pro-->LG G4(G2)-->O+3-->Huawei Mate 10Pro-->OnePlus 7pro-->OnePlus 8T-->Asus Zenfone 8-->Pixel 7

(#2355) ACE- válasza hard74 (#2354) üzenetére


ACE-
addikt

Furi nekem nem 10€ limites a Lidl, csak a Vivid Services 20 eurója a limit... GBIT-el be is húztam mindjárt 13€ visszatérítést. Nagyjából csak ezért jó Curve-el fizetni mindent, meg ugye a hitelkárty(ák) miatt.

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#2356) pictigjis válasza ACE- (#2355) üzenetére


pictigjis
senior tag

akkor ez most megint véletlenszerű lesz, nálam semmi az appban

(#2357) kircsi21 válasza pictigjis (#2356) üzenetére


kircsi21
csendes tag

Nálam sincs semmi... fura az algoritmusuk, azon a 3 kártyán persze újra volt ez a 10% (10 EUR max) Lidl visszatérítés az elmúlt 2 hétben, amiken behúztam a 110 EUR-t még novemberben. Persze én foglalkozok ezekkel (a családtagjaimnak), nekem meg nem jön semmi jó ajánlat... :((( :)

(#2358) Fifi válasza ACE- (#2352) üzenetére


Fifi
őstag

Köszi! :R

4 családtagra gyorsan rá tudtam nézni. Náluk már nincs SD és közülük csak egy kapott 10% Aldi max. 10€. E-mail, popup üzenet nem jött róla.
Kíváncsi vagyok a többieknél lesz-e valami.

(#2359) h1mpi válasza pictigjis (#2356) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nálam se, mondjuk 0 EUR a balance :DDD

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#2360) Szoszo94 válasza ACE- (#2352) üzenetére


Szoszo94
őstag

Nekem ezek jöttek most. OMV és H&M is 10€ max.

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#2361) m0ski


m0ski
aktív tag

GBiT-eltem egy OMV tankolást, nem adott rá cashbacket :W Support van tud segíteni ebben, vagy nem foglalkoznak vele?

(#2362) gg07 válasza m0ski (#2361) üzenetére


gg07
tag

Support tud segíteni, de ahogy én tapasztaltam nem gyorsak.
Az a baj OMV kutak kb mind más cégnéven futnak.
De aki tud olyat ami egyből adja, az ne tartsa magában :B

(#2363) Csörsz válasza m0ski (#2361) üzenetére


Csörsz
csendes tag

Ehhez már van menüpont az appban vhol az idővonalon. Nekem az utolsó KIK-es vásárlásomra az alapján írták jóvá (blokk feltöltése után).

(#2364) m0ski válasza Csörsz (#2363) üzenetére


m0ski
aktív tag

Közben megtaláltam, köszönöm.
Aránylag gyorsan megcsinálták, annyit tettek hozzá, hogy legközelebb próbáljam direktben a kártyát használni, mert pl. Curve esetén lehetnek ilyen problémák, hogy rosszul adja át a rendszer a nevet, ezért nem tudja a rendszer automatikusan beazonosítani.
Ez egyébként azért érdekes, mert az elmúlt 3 hónapban nem kevés Lidl-Aldi-Spar GBiT-et csináltam Vividre, és eddig nem volt ilyen gondom.

Február végén sajnos lejár a SD, nincs senki a környezetemben, akit be tudnék húzni, de amilyenek az ajánlatok az elmúlt egy hónapban, annyira nem is sajnálom.

(#2365) pictigjis válasza m0ski (#2364) üzenetére


pictigjis
senior tag

nem adja át rosszul, csak az elején van egy crv*

erről valamiért sokszor elfeledkeznek a programozásnál, hogy nem a legelső karaktertől kell vizsgálni a kereskedőnevet

(#2366) m0ski válasza pictigjis (#2365) üzenetére


m0ski
aktív tag

Valószínűleg az OMV esetén ez lemaradhatott, mert mind mondtam, ez volt az első eset, hogy Curve-ön keresztül átrakott tranzakciót nem ismert fel a Vivid rendszere.

Illetve most utólag visszanéztem, a korábbi GBiT tranzakcióknál nincs CRV* egyik esetben sem :F

[ Szerkesztve ]

(#2367) ACE- válasza m0ski (#2366) üzenetére


ACE-
addikt

A Vivid-en nem látszik a CRV* ha felismeri a kereskedőt, annak a kártyának a tranzakciós listáját nézd, ahonnan áthelyezted a Vivid-re a vásárlást, ott feltehetően látszani fog.

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#2368) m0ski válasza ACE- (#2367) üzenetére


m0ski
aktív tag

Az Erstés kivonaton valóban látszódik a CRV*
Eddig valószínűleg azért nem tűnt fel, hogy a Vivid a felismert kereskedőknél a rendes nevet írja, mert a mai napig nem volt fel nem ismert tranzakció.

(#2369) Fifi válasza m0ski (#2364) üzenetére


Fifi
őstag

Az OMV-s bizonylatot bekérték?
Én is raktam át GBiT-tel, persze CRV miatt nem ismerte fel, de a bizonylatom nem passzolna az időponthoz. :B

(#2370) zerodot válasza Fifi (#2369) üzenetére


zerodot
aktív tag

Nekem is volt ilyen esetem, en csak a kereskedo pontos nevet es cimet irtam meg nekik, es az is eleg volt.

(#2371) m0ski válasza Fifi (#2369) üzenetére


m0ski
aktív tag

Alapvetően pontos nevet és címet kértek, küldtem egy Google találat képernyőképet, amin minden látszott. Említette a bizonylatot is, de az nem volt nálam. A kép alapján simán megcsinálta. 10 perc volt az egész körülbelül.

Blokk esetén a dátummal én is buktam volna, mert ugye szerdától él az OMV CB, én előtte néhány nappal tankoltam.

[ Szerkesztve ]

(#2372) Aksomatic


Aksomatic
senior tag

érdemes még mostanában regelni? milyen bónusz van most?

(#2373) Aksomatic


Aksomatic
senior tag

sry dupla

[ Szerkesztve ]

(#2374) anadroid válasza Aksomatic (#2372) üzenetére


anadroid
senior tag

Most még 10 napig ÖMV és H&M 12%, 3 napig Decathlon 12%, Vodafone 11%, Wolt 12%, meg 5 másik külföldi. Meghívással 60/30 nap Super Deal szerezhető.

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#2375) zsola400 válasza Aksomatic (#2372) üzenetére


zsola400
aktív tag

Mostanában nincsenek nagy kedvezmények 10-12% Vodafone, Decathlon, OMV, H&M, de ezek 1-2 hetente változnak, jönnek újabbak.

(#2376) tomazin válasza Aksomatic (#2372) üzenetére


tomazin
veterán

Csak a kedvezmeny miatt szerintem mar nem. Amiota a 10euros limitet behoztak azota nem igazan porog.

(#2377) anadroid válasza tomazin (#2376) üzenetére


anadroid
senior tag

10 eurós limit nincs mindegyik kedvezménynél. Vodafone, Lebara, Relay, FNAC mind korlátlan, ezek 10-11%-osak. Amúgy a literenkénti 58 forintos visszatérítésért ötvenvalahány liter benzinnél én bizony lehajolok.

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#2378) tomazin válasza anadroid (#2377) üzenetére


tomazin
veterán

Az omv is 10eurban van maximalizalva. Felreertes ne essek en is kihasznalom, de januar ota a kb 90eur fennmarado keretembol kb 15ot sikerult kihasznalni. Marciusban le fog jarni es nem is igazan latom,h ki tudnam majd hasznalni.

(#2379) anadroid válasza tomazin (#2378) üzenetére


anadroid
senior tag

Az eddigi tapasztalat szerint 11% a korlátlanság határa.

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#2380) Hegeduselekt


Hegeduselekt
csendes tag

Sziasztok!

Most látom,hogy már 30 euró költés kell a regisztráltnak a super deal és bónusz megkapásáért. Egyik regizőm elköltött több mint 30 eurót de nem kapta meg a bónuszt írt supportnak azt mondták 3 szor 10 eurót költsön. Más is járt így?

(#2381) fant0mi válasza Hegeduselekt (#2380) üzenetére


fant0mi
addikt

3-szor 10 euró kell. Ráadásul külön dátummal.

(#2382) Hegeduselekt válasza fant0mi (#2381) üzenetére


Hegeduselekt
csendes tag

Köszönöm szépen 😊

(#2383) kircsi21


kircsi21
csendes tag

Még mindig rejtélyes, hogy az egyes account-ok mi alapján kapnak speckó kedvezményeket. Most az egyik kártyánkon megint van egy 'Special offer', megint Lidl, mint a tavaly novemberi (50%) és idén januári (10%), de most csak Prime-ban érhető el és 10%. Tehát max. 90 EUR-t lehet vele zsákolni a Prime díjának levonásával, de ehhez közel 400e Ft-ot kellene Lidl-ben költeni... Hát, nem biztos, hogy ezt most kimaxoljuk... De 2-3 nagyobb vásárlás után már pluszos lehet. Kapott valaki hasonlót mostanában?

(#2384) fant0mi válasza kircsi21 (#2383) üzenetére


fant0mi
addikt

Volt Aldi 13%, meg OMV. Most semmi értelmes, csupa külföldi vacak a superdealsben. Primeban sincs semmi bolt, csak netflix, youtube, spotify, ilyesmi. :(

(#2385) Csörsz válasza kircsi21 (#2383) üzenetére


Csörsz
csendes tag

10% Aldit kaptam a prime-ban 04.10-ig, az asszony 10% Lidl-t ugyanaddig.

[ Szerkesztve ]

(#2386) kircsi21 válasza Csörsz (#2385) üzenetére


kircsi21
csendes tag

Na, akkor vannak még szerencsések :). Nekem sosem jön ilyen, én csak szopókázhatok a családtagjaim kártyáival, hogy "kitermelje" a bónuszt... :W

(#2387) ACE- válasza kircsi21 (#2386) üzenetére


ACE-
addikt

Pont ugyanazt kapták mint Te, én is kaptam. Prime-al 10% Lidl. Nem vásárolok ilyen sokat Lidl-ben, plusz árfolyam mozgás, nem nagyon éri meg...

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#2388) feketedini


feketedini
tag

Ha egyszer bezártam/megszüntettem az accountomat, és most újra nyitnám, tudja valaki mi a menete? Lesz lehetőségem új jelszót megadni? Supportnak már írtam emailt.
Tanulság: Csak akkor szabad megszüntetni a számlát, ha sosem akarsz újra regisztrálni, mert az nem tűnik egyszerűnek.

[ Szerkesztve ]

(#2389) UHHH válasza feketedini (#2388) üzenetére


UHHH
senior tag

Meglepne, ha engedné újra. Írd meg kálváriád!

Huawei 4G+ router eladó: https://hardverapro.hu/apro/huawei_b525_s-23a_lte_cpe_cat6_fuggetlen_4g_sim_ka/friss.html

(#2390) Fifi


Fifi
őstag

Nálunk meg nem speciális kedvezményekről jött értesítés az "alvó" számláknál, hanem javaslat, ha szeretnénk az aktív státuszt és a stock rewards zseb tartalmát megtartani, akkor eszközöljünk tranzakciókat, melyek eredményeként 10€ feletti lesz az egyenleg.

Az alábbi FAQ-ra hivatkozott az e-mail.
Hip-hop elillant 120 nap.

Hint: Nálunk több száz € pihen a stock rewards zsebekben, várva, hogy a tesla visszamásszon az 1200$-os szintre, de a main pocketeken nincs pénz.
Tudom be kellett volna akkor váltani ....

(#2391) zsola400 válasza Fifi (#2390) üzenetére


zsola400
aktív tag

Azokat a tranzakciókat. csináljátok meg, mert komolyan gondolják a figyelmeztetést, hogy visszaveszik a rewardsokat. Egyik meghívottam nem foglalkozott/látta a figyelmeztetés és lenullázták a rewards zsebét.

(#2392) Fifi válasza zsola400 (#2391) üzenetére


Fifi
őstag

Fel sem merült bennem, hogy ne tegyek eleget a "kérésüknek".

Azért írtam meg, mert nem emlékszem rá, hogy járt volna már így itt valaki, ezért akinek jó ideje nem volt tranzakciója és van rewards zsebben pénze, jó ha ránéz az alkalmazásra, mert nem biztos, hogy az e-mailt megkapja, látja, olvassa stb.

(#2393) Alvin76


Alvin76
tag

Sziasztok!

A lányomat meghívtam, költött már 19000Ft értékben (több mint 1 hónapja) de még mindig azt írja, hogy várakozás arra hogy 20Eur-t költsön...

ilyenkor mit lehet csinálni?

(#2394) batagy válasza Alvin76 (#2393) üzenetére


batagy
őstag

Le is kell könyvelniük a tranzakciót. A lányod lát egy kis óra ikont ha még nincs könyvelve. Ez kb 2 nap .

(#2395) fant0mi válasza Alvin76 (#2393) üzenetére


fant0mi
addikt

Nekem 3x10 volt, külön-külön naptári napokon a követelmény.

(#2396) ACE-


ACE-
addikt

Na, megjelentek a hasznavehetetlen CB-ek upto 5€ limittel... lassan tényleg felejtős a kártya.

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#2397) fant0mi válasza ACE- (#2396) üzenetére


fant0mi
addikt

Nekem jött egy Aldi 10%, de max 5 EUR. Többi kuka.

(#2398) beers


beers
addikt

Másnak simán ment Vividről a netflix előfizetés levonása?
Nekem valamiért nem akar most.....
Van rajta pénz! :R

M&N

(#2399) Fifi válasza fant0mi (#2397) üzenetére


Fifi
őstag

Utaltam az alvó kártyáinkra 12€-t és ránéztem az ajánlatokra.

Számunkra értelmesebb ajánlatok, ahol meghívás hiányában persze nincs SD hozzáférés:
Aldi 10% max. 5€,
Deichmann 5% max 5€,
BIPA 5% max. 5€ ,
Nike 10% max. 10€

Nekem október 07-ig van még SD és ~200€ visszatérítésre lennék még jogosult, de teljesen más - persze a fentiek egyike sincs köztük - üzletekben van cashback. :(((
Októberig van még idő, de így lehet, hogy kihasználatlan marad ... :(

(#2400) GAbre


GAbre
veterán

Annyira nem használom ezt.
Viszont jött email:
We wanted to give you an update on how our referral program works with Super Deals. You can now unlock your access to Super Deals by referring a friend. By doing this, you will both get €40.
De appból nem látom infókat.
Szóval azt se tudom,hogy az alap free akkuntomra jó-e ez,és valódi pénzt kap-e az ember?(Kicsit kavar engem ez a super deal,meg 80 euró ingyé) szóval valahogy nem hiszem,hogy elkölthető pénzt adnak.

[ Szerkesztve ]

Avatar

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.