Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Visszavinném de hova? :-(( (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) robekri


robekri
addikt

Hú valaki segítsen már, mert mindjárt felrobbanok:

Vittem volna vissza egy vinyót az ExTreme Computers Kft-be, ami a 13 ker. Podmaniczky utca 2. alatt volt és amikor odaérek üres kirakat fogad! A tábla még ott volt volt telószám is mobil és matáv, de egyiken sem lehetett előfizetőt kapcsolni!

Ugyan hova lettek, ki lehetett a nagykerük? Akik nagykeresek és PH-nak- vag akárki- segítsen már, mert szétbasz az ideg!

Előre is THX!

Üdv.:Robe

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#2) simonzé válasza robekri (#1) üzenetére


simonzé
addikt

Menj be valami normális magánboltba, és mondd el a bajodat. Valszleg segítenek ha nem is az első helyen. Ha van számlád, nem lehet gond.

Másik tipp: Írd be a google.hu-ba, hogy ''<vinyód márkája> nagyker'' szerintem így megtalálod, ki forgalmazza, és fordulhatsz hozzá, bár a nagykerek nagyon lassan működnek garis témában.

I don't fit in. I fit out.

(#3) karib válasza robekri (#1) üzenetére


karib
addikt

1. Megpróbálsz utánajárni a cégnek, embereinek, hogy segítsenek.

2. Megpróbálsz a gyártóval egyezkedni. Ha esetleg van hazai disztribe, akkor jobb a helyzet, de legtöbb cucc szürkén jön. Milyen HDD volt?

Department of Redundancy Department

(#4) lesaux válasza robekri (#1) üzenetére


lesaux
veterán

Ha ez ugyanaz, mint az Extrém Computer, akkor 1032 Bp., Visegrádi u. 7/B
452-00-90

(#5) robekri válasza simonzé (#2) üzenetére


robekri
addikt

Azt mondod, hogy menjek be boltokba és mondjam, hogy: ''Figyeljetek má' he van itten egy rossz vinyó e csréljétek má ki, van gari is meg minden csak a bót tünt el!'' Na viccet féretéve szerinted próbálkozzam ezzel???

#Karib: Seagate 80-as, de a gazdálya nem tudom mit csinált vele, mert elég hangos a kicsike, de amúgy beismeri meg minden! Csak szerintem van benne mechanikai hiba!

Átműtöttük rajta az IDE csatlakozót és tápot(alig lehet látni a forrasztást)

Amúgy írtam erről fórumot:[L]http://prohardver.hu/rios3_forum.php?mod=40&id=28045[/L] #34

Üdv.:Robe

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#6) robekri válasza lesaux (#4) üzenetére


robekri
addikt

Sajna nem ua!

Üdv.:Robe

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#7) Tompo válasza robekri (#5) üzenetére


Tompo
aktív tag

''Átműtöttük rajta az IDE csatlakozót és tápot(alig lehet látni a forrasztást)''

Ezekután nemigazán fognak szóbaállni veled, max fizetős javításra.
Van valami címke rajta?

(#8) L3zl13 válasza robekri (#6) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Megkérdezted vagy csak gondolod? Lehet, hogy elköltöztek...

A matávos szám 302-8688 volt?

[OFF]
lesaux: Extrém comp vendégkönyve nagyon poén. :))
[/OFF]

Aki hülye, haljon meg!

(#9) robekri válasza L3zl13 (#8) üzenetére


robekri
addikt

A matávos szám ez volt! Amúgy a visegrádisat felhívtam és azt mondták, hogy sohasem voltak ott! De még inkább felhívom őket mégegyszer!

Üdv.:Robe

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#10) robekri válasza Tompo (#7) üzenetére


robekri
addikt

Min van milyen címke???:F Ugyanis a másiklon el volt törve az ide vége a tűk is kiestek 2db volt ami fityegett! (fizikai sérülés) Inkább ekkor nem álltak volna szóba velem, nem?

Üdv.:Robe

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#11) robekri


robekri
addikt

UPS!

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#12) karib


karib
addikt

Izé, átműtve elég necces, hogy bárki is elfogadja garba.

1. Próbáld meg az említett cégnél, hátha mégis ők azok. Nekik nem telne semmibe elvileg, visszaviszik a nagykerbe, oszt kész. Járj utána alaposan, ez a legjobb esélyed!

2. Ha nem jön össze, akkor meg kell próbálni az Asibissal kommunikálni, ők elég nagy tételben nyomnak hivatalosan Seagate cuccot, hátha tudnak segíteni, elmagyarázva, hogy megszűnt a kisker. Ha kell, megpróbálhatok közvetíteni.

3. Felvenni a kapcsolatot a Seagate-tel. Ez esetben vagy itteni disztriben keresztül tudod lerendezni, vagy el kell postáznod neki, ami nem olcsó. Ráadásul ott elég tüzetesen megnézik valszeg, és a forrasztás nagy valószínűséggel kibukik, akkor meg a HDD-n túl a postaköltséget is buktad...

Department of Redundancy Department

(#13) _George válasza karib (#12) üzenetére


_George
senior tag

érdekes művelet a winyo-gari érvényesítés az tuti, ezt az én topicom/winyom is bizonyítja....:
[L]http://prohardver.hu/rios3_forum.php?mod=40&id=15881[/L]

Az alkohol nem válasz, de legalább elfelejted a kérdést...

(#14) Flashcash


Flashcash
Közösségépítő

Nem értem mi a probléma:
[L]http://www.extremecomputer.hu/[/L]
Elmész és vagy beveszik gariba, vagy nem.

(#15) Flashcash válasza karib (#12) üzenetére


Flashcash
Közösségépítő

''Izé, átműtve elég necces, hogy bárki is elfogadja garba.''

Amilyen szinten van egy átlag számtech boltos, simán átveszi gariba. :P

(#16) _George válasza Flashcash (#15) üzenetére


_George
senior tag

EZZEL MAXIMÁLISAN EGYETÉRTEK, CSAK
az egy dolog ha a száémtechboltos átveszi, de a nagyker már azért csak kiszúrja... :F

Az alkohol nem válasz, de legalább elfelejted a kérdést...

(#17) Flashcash válasza _George (#16) üzenetére


Flashcash
Közösségépítő

Nem mindegyik nagyker szúrná ki, és attól is függ hogy milyen minőségben van átműtve a cucc.

(#18) _George válasza Flashcash (#17) üzenetére


_George
senior tag

hát igen, csak több gond is van:
1. a bolt megszűnt
2. roberki eltűnt... :)

Az alkohol nem válasz, de legalább elfelejted a kérdést...

(#19) robekri


robekri
addikt

Bocs befutott egy pár meló!

Szerintem nagyon jó lett csak oldalról lehet látni a forrasztást! (Cefa nyákja kellene)

Üdv.:Robe

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#20) karib válasza Flashcash (#17) üzenetére


karib
addikt

Nem mindenhol bukna ki, de minél közelebb kerül a gyártóhoz, annál nagyobb az esélye. Persze az itthon forgalmazott cuccok része annyira szürke, hogy sosem megy vissza a gyártóhoz, valamelyik kereskedő gazdálkodja ki a garanciát.

Department of Redundancy Department

(#21) _George válasza robekri (#19) üzenetére


_George
senior tag

adom én az én nyákomat szívesen...

Az alkohol nem válasz, de legalább elfelejted a kérdést...

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Visszavinném de hova? :-(( (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.