Hirdetés

2024. július 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mepet


mepet
addikt

Itt most widgetekrol van szo? Melyik widgethez kell/lehet elofizetni?

(#2) nozs23 válasza mepet (#1) üzenetére


nozs23
addikt

Nem. Webappokról van szó. Safariból megosztással főképernyőre küldhetsz weboldalakat, amik kapnak egy wrap-et és úgy néznek ki, mint a natív appok.

(#3) Jonesy84 válasza mepet (#1) üzenetére


Jonesy84
tag

Ez az, ahogy a Microsoft korábban megoldotta a GamePass cloud gameinget.

(#4) mepet válasza nozs23 (#2) üzenetére


mepet
addikt

wow. Koszi!

(#5) Micsurin válasza mepet (#1) üzenetére


Micsurin
nagyúr

PWA-ról... hálelúja, hogy a tökükre lépnek érte.

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#6) Nekomajin


Nekomajin
aktív tag

Örülnék neki, ha a szabványtámogatást is megsürgetnék egy kicsit. Egy csomó egyszerű alkalmazást meg lehetne oldani PWA-ként, de amint cross-platform akarsz lenni, rögtön jön a felismerés, hogy az Apple több éves lemaradással implementálja a technológiát.

(#7) Micsurin válasza Nekomajin (#6) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Úgy úgy khmmm pushnoti hány év után is?

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#8) Imi1981 válasza nozs23 (#2) üzenetére


Imi1981
veterán

Én ezt régóta használom és eddig is volt. Például vuetorrent ( qbittorrent webui) is így használom 1 éve. Meg más is használtam például emby-t. Biztos erről van szó? Mert ez nem volt megszűntetve mint ahogy a cikk írja.

(#9) Micsurin válasza Imi1981 (#8) üzenetére


Micsurin
nagyúr

17.4, ha nem betazol még nem ért el hozzád.

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#10) Imi1981 válasza Micsurin (#9) üzenetére


Imi1981
veterán

Ezért nem értem mert azt írja a cikk,hogy a 17.4-el tér vissza ez a web app lehetőség de én folyamatosan használom nap mint nap kb egy éve! Előző ios verziókon is használtam. Vagy valamit félreértek?

(#11) Micsurin válasza Imi1981 (#10) üzenetére


Micsurin
nagyúr

17.4 ha rákeresel 9to5mac és társaim kivezette volna most vagy ezt elengedték és vissza az egész vagy tippre egy 17.4.1 majd fixálja.

Edit.: legalábbis így lenne érthető… sajnos napi szinten követjük mert supportálunk PWA appot. :(

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#12) joey04 válasza Imi1981 (#8) üzenetére


joey04
titán

Nem bizony. Félrevezető a cikk.

(#13) Nekomajin válasza Micsurin (#7) üzenetére


Nekomajin
aktív tag

A Webkit általános lemaradása az implementálás terén. Gyakorlatilag a Safari lett az új IE.

(#14) kilua


kilua
senior tag

Torrent webappként, safari az új IE? RetroArch telepítéséhez negyed órás tutorial?

Maradok android vonalon.

(#15) nozs23 válasza Nekomajin (#13) üzenetére


nozs23
addikt

Az Apple uzletpolitika teren meg lassan olyan, mint a Microsoft 90-es evekbol, szoval profilba vag...

(#16) dragon1993 válasza Micsurin (#7) üzenetére


dragon1993
őstag

Most sincs rendesen, mivel a PWA app csak safari alól megy.
A céges policy meg csak az EDGE-ből engedi a VPN kapcsolatot, onnan létrehozott PWA meg valójában safari-t használ.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.