Hirdetés

2024. június 29., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#951) <Adamsky> válasza fasyrt (#947) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Sajnos ez szerintem csak két lépésben fog menni.
1. Valamilyen vid. szerkesztő progival megvágod az anyagot (én Vegas-sal csinálnám)
2. A megszerkesztett MPEG-2-t pedig VDubMod-al tömöríteném két menetben.

A ''keret'' leszedése ill. a crop-olás elvégezhető a szerkesztő progiból is, vagy akár VDub Mod-ból is. Részletkérdés.

Arról, hogy mi használja ki a két magot, sajna nincs tapasztalatom.

(#952) <Adamsky> válasza edmo (#948) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Nyugodtan elfelejtheted a VDub-ot, ahogy azt daa-raa is írta. Tehát TMPGEnc XPress, TMPGEnc DVD Source Creator vagy esetleg a Nero-nak van olyan full-os verziója, ami szinte bármiből képes neked VCD/SVCD-t csinálni.

(#953) edmo válasza #65675776 (#949) üzenetére


edmo
csendes tag

Köszi a leírtakat + a programot. Ez a gond támadt vele: nem találja a filmek audio forrását / Xvid (Mpeg2 video-Mpeg1 audio) layer-2, míg az egyik ilyen fájlt a VDub jól kezeli. Már nem tudom melyik Ace kodeket futtattam, mire a média player-ben megszólalt az előbbi. A GSpot 4 jó kodeket jelez a fájlhoz, és még: audio path>AVI splitter>AC3 filter>Morgan Stream Switcher. Itt nem stimmel valami?

Ezek után a VDub frame server-ével sikerült valahogy átméreteznem a felbontásokat... Ettől aztán az egyik film sokkal jobb minőségű lett (a másik épp ellenkezőleg, és a szinkronja is elcsúszott) Úgyhogy örülök, ha a feljavult avi fájlt kettő helyett három CD-re talán ki tudom írni Nero-val, és lesz hangja. Bár lehet, hogy már rég DVD-ügyben kellene sántikálnom. :))

Köszönet a tippjeitekért!

(#954) #65675776 válasza edmo (#953) üzenetére


#65675776
törölt tag

Ott követted el az alavető hibát, hogy feltetted az Ace megafospack-et.

''nem találja a filmek audio forrását / Xvid (Mpeg2 video-Mpeg1 audio) layer-2''

Ezt kicsit részleteznéd? XviD, vagy MPEG2? Egyszerre nem lehet.

(#955) edmo válasza #65675776 (#954) üzenetére


edmo
csendes tag

Tényleg elnéztem (a setting-ben :D ), szóval ilyen a film első darabja:
http://kepfeltoltes.hu/view/070127/Capture-5b_www.kepfeltoltes.hu_.jpg][img]
Miután töröltem a kodek pukkot, egy új AC3 Filterrel végre betallózta audio forrásnak!
Most viszont letöltve és állítgatva az ffdshow video/audio dekóderjeit, megint nem tudja megnyitni, ill. nem támogatja a fájlt audio-ként is. De teszek még pár próbát.



[Szerkesztve]

(#956) edmo válasza edmo (#955) üzenetére


edmo
csendes tag

Ez a ciki ;) , és rohannom kell.

(#957) edmo válasza #65675776 (#954) üzenetére


edmo
csendes tag

Gyorsan elkészültem! Miután egyszerre nem fűzte be a két avi-t, egy DVD2SVCD-s hangot kellett odatennem. Jó hogy Ti értitek ezeket.

Köszi máskor is. :R

[Szerkesztve]

(#958) Zenebohoc


Zenebohoc
tag

HELP! #950 :))

Nincs szebb, mint mikor az alázat csendje zenére lázad....(LGT)

(#959) Fikasz


Fikasz
tag

Sziasztok! A Virtualdub segítségével szeretnék több videófájlt összefűzni egybe. Lehetséges ez? Ha igen, segítséget kérnék, hogy hogyan kell, előre is köszönöm.
Üdv Fikasz

(#960) Zenebohoc válasza Fikasz (#959) üzenetére


Zenebohoc
tag

1., OPEN video file.
2., APPEND avi segment (annyiszor, ahány összefűzendő darabod van)

Eddig minden szép és egyszerű. Visszaszólhat, hogy nem tudja összefűzni, mert framerate eltérő. A hibaüzenetben ki is írja mennyi a két összefűzendő esetén az aktuális érték.
Ekkor: Nyitsd meg csak azt a fájlt, melyet nem tudott összefűzni és állítsd át a framerate értékét a kívánt értékra. Video és audio menübe állítsd be a ''direct stream'' opciókat és mentsd el új néven. Ezután ismét megnyitod az első fájlt, majd APPEND a már az új nevűt (új értékű). Ha nem akarsz átkódolni, akkor SAVE AS.. ''direct stream'' módban, ha igen akkor ''full processing'' és úgy szűröd, kódolod, ahogy neked tetszik (és a progi engedi).


[Szerkesztve]

Nincs szebb, mint mikor az alázat csendje zenére lázad....(LGT)

(#961) woodpaul


woodpaul
őstag

Sziasztok!

Letöltöttem egy videót 4:3-as aspect ratioval. Azonban az arcok hosszúkásak, látszik, hogy ''torzít'' a kép. BSplayerben a lejátszásnál átállítottam az apect ratiot 16:9-esre, minden nagyszerű.

Azonban ki szeretném írni DVD-re a filmet, hogy lejátszhassam mp4 playerrel is.
A kérdésem az lenne, hogyan tudom átállítani az aspect ratiot, hogy 16:9 legyen a default, azaz lejátszóból ne kelljen semmit állítani, ha valósághű képet akarok? :F

Előre is köszi a segítséget!

Androidő

(#962) _cz_


_cz_
csendes tag

Sziasztok van 1 kis gondom a Virtual Dub 1,7,0-val, feliratot szeretnék filmre égetni azt is tom h hogy de a film vagy brutál sok gigát foglal vagy mégbrutálabb minőségű.
Hol tudok állítani ezeken?

Az emberek mindíg minden technológiát tökélyre akarnak fejleszteni, mintha ez beléjük lenne kódolva...

(#963) (Bundás) válasza _cz_ (#962) üzenetére


(Bundás)
addikt

Kereső? :)

[link] A vége nálad annyiban módosul, hogy ki kell választanod egy megfelelő codec-et, amivel tömöríteni szeretnél és ott a beállításokban babrálni. Ritkán szoktam már AVI-ba tömöríteni, XVID-et használok, találsz benne bitráta kalkulátort, ahol beállítod, hogy hány CD-re, MB-ra tömörítse a filmet, így kalkulál egy megfelelő tömörítési arányt. Ha csökkenteni akarsz a képkockák méretén azt is megteheted.

(#964) <Adamsky> válasza burgatshow (#936) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Nekem is hasonló gondom van. Egy MKV (Matroska) fájlt szeretnék megynitni VirtualDub Mod-ban, de a köv hibaüzenetet kapom:

Couldn't locate decompressor for format 'yyyy' (unknown).
VirtualDub requires a Video for Windows (VFW) compatible codec to
decompress video. DirectShow codecs, such as those used by Windows Media Player, are not suitable. Only 'Direct stream copy' is available for this video.

Van fenn ffdshow, és x264 codec is, de mégsem megy... :(

(#965) Lortech válasza <Adamsky> (#964) üzenetére


Lortech
addikt

Avisynth? Létrehozol egy avs fájlt, és egy benne elhelyezett DirectShowSource(''videofile'') sorral megnyitod az mkv-t. Utána pedig az avs-t nyitod meg vdubbal.

Thank you to god for making me an atheist

(#966) <Adamsky> válasza Lortech (#965) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Ja, ja. Én is az AviSynth-et szoktam olyankor használni, ha valamilyen ''problémás'' formátumot (pl. DV-AVI) szeretnék átkódolni. Eddig szinte mindig működött is, de ennél a Matroska (x264-es vid. + AC3 + DTS hang) megmakkant az egész. Lehet, hogy a videóval is van valami gond, és azért nem tudja csak úgy szimplán megnyitni a VDubMod.
Azóta már csináltam egy pár perces mkv file-t VDubMod-al, amit természetesen minden gond nélkül meg is tudtam nyitni (AviSynth nem kellett).
De ha még működne is a dolog -- mármint az AviSynth-es megnyitás -- akkor sem lennék kinn a vízből, mert nem átkódolni szeretném a vid.-et, hanem az AC3, és a DTS csatorna beállításait szeretném megváltoztatni (interleave).

(#967) vampire17


vampire17
addikt

hali a kerdesem: melyik virtualdum tamogatja a ketmagos procikat? mert nekem a 1.7.1 van fonn de a proci csak 50% on dolgozik szal csak az egyik magot hajtjaííííí. hogy foghatom munkara a masikat is?

(#968) #65675776 válasza vampire17 (#967) üzenetére


#65675776
törölt tag

Nem elég magának a VDub-nak támogatnia a többmagos feldolgozást, a filtereknek, codec-eknek is tudniuk kell ezt!

(#969) Ferrarifan


Ferrarifan
csendes tag

Nagy láma kérdés lessz de betolom!!!Mpeg 2 hogy kell vágni virtualdubmod dal ha lehet egyáltalán :F :F :F Előre is köszi a választ!!!

(#970) zozo82


zozo82
csendes tag

Hello!

egy avi filmet szeretnék virtualDub-bal ketté vágni! Tudna nekem ebben valaki segíteni? Előre is köszi!!

(#971) (Bundás) válasza Ferrarifan (#969) üzenetére


(Bundás)
addikt

Vágni meg tudod, de elmenteni nem tudod MPEG-be, csak AVI-ba. Ha ez nem felel meg használd a TPMEGenc Mpegtools opcióját, ezen belül Merge&cut.

Vágás: zozo82, ez rád is vonatkozik. ;)
Home (start) és End (end) billentyűkkel lehet kijelölni a fájlrészletet. AVI esetén Video opcióban ''Direct stream copy'' opcióra pipa, így nem tömöríti újra a program a kivágott részletet.
Két részre vágás két lépésben valósítható meg.

(#972) zozo82


zozo82
csendes tag

az avit úgy meg tudom vágni hogy utána mpeg-be mentem el??

(#973) (Bundás) válasza zozo82 (#972) üzenetére


(Bundás)
addikt

Ezzel a programmal nem. Arra ott a TMPEGenc nevű program.

(#974) zozo82


zozo82
csendes tag

és ezzel a programmal hogyan tudom az avit elvágni?

(#975) (Bundás) válasza zozo82 (#974) üzenetére


(Bundás)
addikt

Mi a cél? DVD-re írod, vagy miért ragaszkodsz az MPEG-hez? Próbáltad már a programot? :)

Elindítod, bejön a Wizzard, itt ki lehet választani mi legyen a célformátum (VCD, SVCD, DVD) -> next, Video File-nál beadod az AVI-t, ekkor Audio File automatikusan kitöltödik ugyanazzal , mivel abba van a hang is. Ha ezt nem tenné meg tedd meg helyette -> next, Source Range pipa, ekkor bejön egy szerkesztő, ahol hasonlóan a VirtualDub kijelölős részéhez meg kell jelölni a szükséges részlet elejét, végét (set start frame, set end frame) -> ok -> next, 4/5-ös ablaknál tudsz módosítani a tömörítési erősségen -> next, adsz neki egy fájlnevet és elkezd dolgozni.

Tipp: válasz gomb. ;)

(#976) valiszilvi


valiszilvi
csendes tag

Hello!

A segítségeteket szeretném kérni. Az lenne a problémám, hogy a virtualdub-bal feliratot szeretnék égetni egy avi-s filme, de a következő szöveget írja ki mindig, ha ilyen típusú filmet próbálok megnyitni:

Couldn't locate decompressor for format 'XVID' (unknown)

VirtualDub requires a Video for Windows (VFW) compatible codec to decompress video. DirectShow codecs, such as those used by Windows Media Player, are not suitable.

Sajna mivel nem nagyon megy az angol, így nem is igazán tudom lefordítani és nem tudom, hogy esetleg kellene hozzá vmi, vagy pedig ezt a formátumot nem támogatja.

Előre is köszi a segítséget!

(#977) (Bundás) válasza valiszilvi (#976) üzenetére


(Bundás)
addikt

Kell neki codec gondolom, eztetet töltsd le : [link], installált, majd próbáld megint (lehet szükséges restart, de a programot mindenképp újra kell indítani).

(#978) valiszilvi válasza (Bundás) (#977) üzenetére


valiszilvi
csendes tag

Köszi a segítséget!

(#979) Ferrarifan


Ferrarifan
csendes tag

No video frames found in MPEG files ???
Ez mit jelent???Előre is köszi!! :)

(#980) (Bundás) válasza Ferrarifan (#979) üzenetére


(Bundás)
addikt

MPEG-2?
Próbáld VirtualDubMod-dal! : [link]

(#981) Ferrarifan


Ferrarifan
csendes tag

Aham!!Köszi!!most már megy a vágás !!!THX

(#982) Ferrarifan


Ferrarifan
csendes tag

Nah most megint nem jó!!Nem tudok vágni!!Virtualdubmod!!Magyar verzio van meg és betöltöm az mpeg-2 őt elindítom a vidit és azt írja másolási folyamat az mi???és nem tudom vágni sem!

(#983) (Bundás) válasza Ferrarifan (#982) üzenetére


(Bundás)
addikt

:F, fingom nincs, de nem dolgozik éppen mikor birizgálni akarod?

Esetleg próbáld meg a TMPEGencoder nevű programot.

(#984) szesz


szesz
tag

Sziasztok!

Azt szeretnem kerdezni, hogy ha egy avinal beallitok egy filtert, akkor ujra kell kodolni, hogy ervenyesuljon, vagy eleg a direct stream copy?

Koszi
Sz.

Csak szép sorban, mint az aknamezőn

(#985) luciferc válasza szesz (#984) üzenetére


luciferc
őstag

természetesen újra kell kódolni. direct stream copynál nincs is lehetőség filterek beállítására, inaktív a menüpont.

(#986) Laci82


Laci82
csendes tag

Sziasztok!

Következő a problémám amihez segíségeteket szeretném kérni!

Van egy videóm ami francia vagy angol nyelvű de ez most lényegtelen az biztos hogy nem magyar, és VHS felvételről leszedtem a magyar hangot de mivel a kép pocsék de legalábbis nem egy dvd minőség ezért gondoltam hogy a külföldi avi és a magyar hangot egyesítem.

Virtual dub-bal próbélkozok is rendesen:
- VirtualDub-MP3 1.4
és a
- VirtualDub 1.6.9-el

A problémám az hogy mivel a kép meg a hang nem egyforma hosszú nincs nemtudjátok hogy azt hogy lehetne szinkronba hozni vagy más programot tudtok ajánlani?

Csak mert ez a megoldást több filmnél szeretném alkamazni!

Köszi előre is!

(#987) szesz válasza luciferc (#985) üzenetére


szesz
tag

Oke, koszi.
Meg egy kerdes: hogy lehet sok file-t egyszerre megetetni a virtual dub-al?
80 file-t szeretnek osszefuzni, de egyesevel eleg maceras appendelni

Koszi
Sz.

Csak szép sorban, mint az aknamezőn

(#988) Laci82 válasza szesz (#987) üzenetére


Laci82
csendes tag

Szia!

Én azt az Easy joiner nevü progival csináltam. (Virtual Dub-bal nem sikerül megoldanom a kérdést...bár lehet hogy csak mert béna vagyok)
Azzal csak a listájára felkell tölteni a filmeket a sorrendet beállítod és utána egyesíti.

De hogy melyik verzióval csináltam azt nem tudom de azt hiszem az 5.21es verzióval valamiért a 2, vagy 3részlettől csúszik a hang általában. Szóval valamelyik régebbit próbáld meg!

üdv. Laci

(#989) <Adamsky> válasza szesz (#987) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Próbáld ki a következőt (asszem ez működik):

1. Átnevezed a file-okat úgy, hogy: <név>_<sorszám>
pl.: film_01.avi, film_02.avi ... film_80.avi

2. Nyisd meg az elsőt, majd ''Append AVI''-val a másodikat. Ha jól emlékszem ilyenkor szépen hozzáfűzi a többi részt is.

(#990) szesz válasza <Adamsky> (#989) üzenetére


szesz
tag

Koszi, ez ugy nez ki mukodik :R

Csak szép sorban, mint az aknamezőn

(#991) Laca19 (a)


Laca19 (a)
aktív tag

Sziasztok,

az lenne a '' kis '' probléma, hogy a házimozim megjeleníti a filmekhez a feliratot rendesen, csak a gond az, hogy elég pici méretben (még az a szerencse, hogy mögé tesz fekete árnyalatot, így azért olvashatóbb).
Szóval mivel nincs sok feliratos dolgom, nem zavar, de most egy sorozatnál szeretném azt megcsinálni, hogy beleégetem a feliratot magába az AVI-ba.
És természetesen úgy szeretném, hogy azért kényelmesen lehessen olvasni, estefele is, amikor az embernek már fáradtabbak a szemei, szóval megszeretném nagyobbítani.
Olvastam a 963-as hozzászólást (a linket is megnéztem ), de ha jól értelmezem, akkor ennél a módszernél újra kéne kódolni a filmet is. Olyat nem lehetne csinálni, hogy a Video beállításnál (VirtualDub) bejelölöm a Direct Stream Copy-t, de ugyanakkor a feliratot beleégeti a filmbe? (tehát ne kelljen a filmet újrakódolni)

Ja és a 986-os kérdés engem is érdekelne, mert egyszer énis beleütköztem ebbe a problémába. Sok próbálgatás után megvágtam úgy a képet-hangot, hogy ugyanolyan hosszú legyen. De amikor a kép alá tettem a hangot (Virtual Dub-al, de lehet hogy NanDubbal), kb. 2 másodpercig ment a hang, majd csak a kép ment.

[Szerkesztve]

http://www.diesel.com

(#992) (Bundás) válasza Laca19 (a) (#991) üzenetére


(Bundás)
addikt

Újra kódolás nélkül nem lehet ráégetni, ez értelemszerű ha belegondolsz. Minden egyes képkockára ''ráégeti'' a megfelelő szöveget, tehát muszáj újra kódolni.

(#993) Laca19 (a) válasza (Bundás) (#992) üzenetére


Laca19 (a)
aktív tag

Köszi szépen

http://www.diesel.com

(#994) Wyll


Wyll
őstag

Sziasztok!

Olvasgattam, de ilyet problémát még nem találtam.

Van egy (több is van) DV avi-m frissen bedigizve D8 kazettáról, 28804 kb/s, 720x576, stb. szal nagy mint a dög. Ez a tesztfile (amivel próbáltam) 300 megás, de szeretném, ha a 15 gigásokkal is működne.
DivX-be akarom konvertálni VDubbal. Ez itten [link] aszondja, hogy először multipass, 1st pass-al nyomassuk le. Majd multipass, nth pass-sal írjuk felül egy-kétszer (mindig ugyanazt a file-t). (Ezt amúgy tényleg így kell?)

Na, és a baj ott jön, hogy a 1st pass még lefut, de mikor elindítom a második kört nth passal, akkor a VDub elszáll. Igaz, intelligensen száll el, felajánl logfájlmentést, kilépést, meg mondja hogy memóriakicímzés miatt van ez az egész...De én ezzel mit kezdjek? :F
(Crash reason: Access Violation
Crash context: An out-of-bounds memory access (access violation) occurred at 02d53c37...)

Rengeteget próbálgattam már, csináltam még kisebb file-t is, azzal többnyire lefutott a sokadik pass is, de hát b***hatom.
Próbáltam egy 80 megás divx avit is átkonvertálni kisebb bitrátájú szintén divx-be. Ott már a 1st passnál kifagy, ha jól emléxem.
Nem bírom behatárolni, hogy mitől van ez az egész.

Bocs, hogy sokat írtam, főleg ha csak egy sor a válasz. Legyen úgy! :U köszi

[Szerkesztve]

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Wyll

(#995) Wyll válasza Wyll (#994) üzenetére


Wyll
őstag

No? Valaki? :U UP!

[Szerkesztve]

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Wyll

(#996) <Adamsky> válasza Wyll (#994) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Sajna nem tudom, hogy DivX-nél hogy megy ez, de Xvid-nél van egy 1st pass, ami egy ''stat'' file-t hoz létre, és valamilyen átmeneti avi-t (a felhasználó adja meg, hogy mi legyen a neve, pl: 1st_pass). A 2nd pass ezt a stat fájlt használja fel a tömörítéshez, ami egy újabb, vagyis már a végleges fájlt hozza létre.

A lényeg, hogy a VDub-ban miután beállítottál mindent az 1st pass-hoz, fogod, és elmented az AVI-t, de a dialógus ablakban bekattintod, hogy ''Don't run this job...''.
Utána jöhet a 2nd pass beállítása, és a végén ugyanígy Save as...

A végén pedig nyomsz egy F4-et, aminek hatására bejön a VDub Job Control-ja, és elindítod a két várakozó ''job''-ot.

Itt találsz még elég jó kis leírásokat: [link]

ui: Próbáld ki a VirtualDub Mod-ot, vagy a DivX-hez adott encoder-t
Nincs véletlenül húzva a géped?

[Szerkesztve]

(#997) #65675776 válasza Wyll (#994) üzenetére


#65675776
törölt tag

Használj másik VDub verziót, vagy VDubMod-ot. Van elég hely a vinyódon?

(#998) Wyll válasza <Adamsky> (#996) üzenetére


Wyll
őstag

A 1st pass itt is egy kis file-t hoz létre, bár avi kiterjesztéssel (gondolom mivel úgy mentem el). Aztán az nth passokat ugyanazon a néven kell elmenteni, és felül kell írni a már létezőt. Nekem amúgy jónak tűnik így, mert bejön a divx codecnek is egy feedback windowja, és ott írja, hogy felismeri, hogy első menet vagy hogy hányadik, meg minden..

Sztem nem itt van a baj. Vagy a VDub szar, vagy az XP, vagy a gépem.

Kodek hiba nem lehet? Mármint amiben az eredetik vannak (DV). Pedig MPL lejátssza.
FFDshow nem zavarhat be? Ilyesmi...

A gépem AMD Barton 2800+, ABIT NF7-S2 (tudom, ez lehet még gyenge láncszem, nem?), 2x256 Kingston, 1 samsung és 1 maxtor vinyó (néha mintha nem kedvelnék egymást), ASUS A9550.
A cuccok nincsenek húzva, minden alapon megy.

VirtualDubMod úgy emléxem már a videó megnyitásánál elszállt (ugyanolyan módon mint a VDub), úgyhogy hagytam :P :(
A DivX converter először végigment, de a végén közölte, hogy hibák voltak, és tulképp nem csinált semmit sem. Némi manipulálás, frissítés után konvertálás közben szállt el. :( Hagytam is mert szeretem én beállítani hogy mi legyen.
Van egy ilyen Dr DivX OSS is. Na az is elszáll közben. :(


Így valami ötlet? Nem találkozott senki ilyen problémával?


daa-raa: 10 gigának elégnek kell lennie, nem? legalábbis 1-2 gigás fileokhoz remélem.

[Szerkesztve]

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Wyll

(#999) <Adamsky> válasza Wyll (#998) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Mi is a forrás fájl? Avi? Azon belül is DivX?
Az Avi-kat mivel játszod le? ffdshow-val? Ha igen, akkor a tömörítés idejére tedd disabled-re a DivX támogatást az ffdshow-ban.

Egyébként gyanús nekem ez a sok és véletlenszerű fagyás.
A helyedben (ha az ffdshow deaktiválása sem segít) letesztelném a gépet mondjuk Prime95-el. Ha 5-6 óra (minél több annál biztosabb) teszt után sem hibázik a gép, akkor valamilyen software vagy kodek hiba lehet. Ellenkező esetben pedig hardware...

(#1000) Wyll válasza <Adamsky> (#999) üzenetére


Wyll
őstag

Nem, a forrásfileok D8 kazettáról, kamerával lejátszva, firewire-n keresztül AdobePremiere -rel bedigizett videók.
4CC: dvsd
Name: DVC/DV Video
És mint ilyenek, jó nagyok, ~27000 kb/s video + ~1500 kb/s audio (PCM). (Egy óra = ~ 15GB) Csak írtam, hogy egy már divx avit is próbáltam beadni neki próbaképp, de azzal sem jött össze. De nem az a lényeg.
Az ember kameráz, bedigiz, esetleg vág, majd tömörít. Ez így normális, nem? ;)

Ez változtat valamin?
Amúgy van fent ffdshow de nem nagyon értek hozzá. (Ez egy olyan codec, mint akár a dvix vagy cinepack radius, csak gyakorlatilag mindent ismer. Nem?) Próbáltam mindent beállítani libavcodecre, ami azt jelenti, hogy azt az adott típust az ffdshow kódolja ki, ha jól tudom.
De ha leszedem, a MediaPlayerClassic akkor is lejátszik mindent amit ismer, és az sem kevés.

Na mindegy, leszedtem mindent amit csak tudtam: ffdshow, dvd creator és hozományai, fölös codecek, nero vision, stb. Registryt kipucoltam. Szóval lehetőleg rendberaktam, de így is elszáll a vdub. ==> prime95 indul éjszakára (éjszaka fél4kor :D )

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Wyll

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.