Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) cherilady válasza legiaap (#46) üzenetére


cherilady
tag

Remélem nem valósul meg

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#52) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Valahogy így fest majd a dolog: [link]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#53) legiaap válasza BITBOYS (#52) üzenetére


legiaap
nagyúr

Ez durva lesz
Kissé meg fogunk pörkölődni

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#54) Pala válasza BITBOYS (#52) üzenetére


Pala
veterán

Ez az animáció elég durván el van torzítva...mármint a távolságok, méretarányok tekintetében.
A Nap átmérője cirka 1 milió 400 ezer km, a Merkúr kb. 70 millió kilométerre van tőle. Na most, a videót elnézve kb. olyan, mintha a Merkúr csupán néhány százezer kilométerre lenne a Naptól. Ha pedig ez így lenne, akkor kib*szott gyorsan kéne keringenie a Nap körül, hogy bele ne zuhanjon. :)

[ Szerkesztve ]

(#55) legiaap válasza Pala (#54) üzenetére


legiaap
nagyúr

Akkor még rosszabb a helyzet, mert akkor közelebb van minden bolygó

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#56) Pala válasza legiaap (#55) üzenetére


Pala
veterán

Pont ezaz, hogy ez az animáció hülyeség úgy, ahogy van. :D Mégha maga a jelenség meg is történhet (nem tudom, nem vagyok csillagász), akkor is, az arányok abszolút távol állnak a valóságtól. Elég csak pusztán a Nap méretét és a Nap-Merkúr távolságot megnézni. Teljesen irreális.

Most keresgélek google-ban, de egyszerűen sehol sem találni egy méretarányos ábrát a naprendszerről. :F

[ Szerkesztve ]

(#57) Fecogame válasza BITBOYS (#52) üzenetére


Fecogame
veterán

Akkor a kitörés után még lesz egy kis idő PH!-zni :DD

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#58) (Darkwood) válasza BITBOYS (#52) üzenetére


(Darkwood)
őstag

Ez tiszta Knowing!

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#59) BITBOYS válasza Pala (#56) üzenetére


BITBOYS
addikt

Ráhibáztál, de a lényeg a valahogy így néz ki-n van. :)
Amúgy a Knowing című mozi egy részletét láthatjátok.

(Darkwood): Telibe :D

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#60) legiaap válasza Fecogame (#57) üzenetére


legiaap
nagyúr

Egy szmájli még talán belefér majd
:)

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#61) Fecogame válasza legiaap (#60) üzenetére


Fecogame
veterán

És melyik lesz az?

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#62) BITBOYS válasza Fecogame (#61) üzenetére


BITBOYS
addikt

:))

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#63) Xelo válasza Fecogame (#61) üzenetére


Xelo
addikt

(#64) brownus válasza Xelo (#63) üzenetére


brownus
veterán

jaja, és ha nem lesz nálunk öngyújtó az se lesz baj...

(#65) BITBOYS válasza brownus (#64) üzenetére


BITBOYS
addikt

Az utolsó flash

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#66) Dzs3ko


Dzs3ko
tag

Tündérmesék a közelgő jövőről [OIL peak]
Ezek a hírek a kedvenceim [link]
pl.: " ... Jelenleg valós veszélye van annak, hogy az olajellátás összeomlik a jövő év után... "
[Pólus váltás]
egyébként jómagam nem vagyok világvége hívő :)

[ Szerkesztve ]

(#67) Fecogame válasza Dzs3ko (#66) üzenetére


Fecogame
veterán

1., link: nincs officém :D
2., link: nem az van ott, mint aminek kellene
3., link: már volt

:C

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#68) legiaap


legiaap
nagyúr

ajajaj

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#69) runner 125 válasza _Volkovy_ (#4) üzenetére


runner 125
nagyúr

Ehh, jó elmélet. :K

Azt hiszem eljött az idő, h nekiüljek a Mátrix-nak, még egy részt sem láttam. Ciki mi? :B

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#70) runner 125 válasza legiaap (#53) üzenetére


runner 125
nagyúr

Nem, mert ha a bolygó azon oldalán állsz majd, akkor pont megúszod. :P Az-az épp aludni fogsz. :))

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#71) Szevam válasza legiaap (#68) üzenetére


Szevam
aktív tag
LOGOUT blog (1)

Olyan vicces ennyi év után beírni, látni mi felé haladunk:

Párizsban szavaztak

Mondjuk még nem mentették meg a Földet, de kíváncsi vagyok (ha megélem) mi lesz! :DDD

Képeim: https://www.flickr.com/photos/106029883@N02/ A természettől nem félni kell, hanem megismerni azt. A megismerés pedig nem csak arról szól, hogy ránézek valamire és hiszek valamit az által, hanem arról, hogy foglalkozom vele hagyom, hogy megmutassa önmagát.

(#72) Dark KillerX


Dark KillerX
addikt

Jó hogy van egy ilyen topic, hát egy kicsit dobjuk fel, persze ha vkit érdekel

A CERN részecskegyorsító Istennel szemben [link]

A CERN Nagy Hadronütköztetőjének sötét oldala [link]

[ Szerkesztve ]

(#73) zozoz1 válasza Dark KillerX (#72) üzenetére


zozoz1
aktív tag

Aszteroida becsapódás lesz a vég. Semmi más....
A többi csak fikció...

A viták vitték elöbbre az emberiséget

(#74) zgmzgm válasza zozoz1 (#73) üzenetére


zgmzgm
tag

Meg még amiről nem is tudunk, bármi lehet.

㊀ ㊁ ㊂ ㊃ ㊄ ㊅ ㊆ ㊇ ㊈ ㊉

(#75) Narxis válasza zgmzgm (#74) üzenetére


Narxis
nagyúr

Nekem mindegy csak jöjjön már.

Thanos was right.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.