Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:33:49

LOGOUT.hu

Kódfejtő és Ninja topik
...ha van egy felesleges kulcsod, itt felajánlhatod!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9507) ZsZso válasza Urguru (#9501) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Te ebben a topikban feketeseggű lettél, nincs mit tenni ellene :), pedig én látom, hogy csak a jószándék vezérelt. :K

Szerintem egyébként 1500 Ft igen is sok *irónia on*: 8-15 sor is jutna belőle Steamre, egy játékra elpazarolni őrültség! :))

Másrészről pedig felnőtt emberek lévén mindenki el tudja dönteni, hogy kihasznál -e egy alkalmat, vagy nem. Hogy egy topiklakó mire büszke vagy mire nem, az őt minősíti (pozitív ill. negatív irányba - kinek hogy). Amíg nincs szabályba rögzítve, hogy exploitokat nem szabad közzé tenni, nem tesz vele rosszat a fórumszabályzat értelmében. Emberileg meg döntse el mindenki maga, de ha véleményt kívánunk nyílvánítani, akkor se menjünk már el személyeskedésbe. Ne feledjétek, sose tudhatjuk, hogy a ketrecen belül vagy kívül vagyunk, ezért a nagy igazságok hangoztatása sem áll sokszor biztos alapokon. :N

Tudjátok ... písz. ;)

Szerk:
Grrr: posztírás helyett, néztem volna a topikot, 'tán jutott volna a ninja kulcsból.

[ Szerkesztve ]

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.